Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2013., 09:25   #1041
Quote:
StelaSD5 kaže: Pogledaj post
tako i ja mislim, gore neki 14-16, a dole bi ja svejedno uzela 18 haha
Bit će ti veliko. Jedino neki ultrauski kroj bez elastina pa ajd', da igraš na sigurno.

Sličnih smo dimenzija i ja uzimam UK16. Baš su im veliki brojevi, vjeruj mi. A volim da mi je odjeća komotnija, ne volim se uvlačit u najmanje što stanem.

Znam da ovisi o građi, ti sama znaš gdje si najjača i što ti je inače problem (meni su dolje uvijek problem samo bokovi i dužina, čak nikad ni širina nogavica iako imam noge na jaču stranu, ali su ravnomjerno jake, ne znam kako da to opišem ; uglavnom, na biciklu sam cijeli svoj život, a i genetski imam jaku konstituciju i velike kosti - toliko velike da mi je doktor na sistematskom, nakon snimanja kostiju, procijenio idealnu težinu na cca 90 kg ). Dakle, ako ja tolika (a iz opisa je jasno da me ima), uđem u te UK16 hlače bez problema...

... no, uvjerena sam da će ti UK18 dolje biti preveliko. Osim ako se stvarno samo na jednom mjestu debljaš pa ti je to inače problematično. Ma teško je to ovako kad ne znam kako si građena.

Javi što si naručila i jesi li pogodila kad stigne.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 12:59   #1042
Bokovi su mi problem i dosta dugačka stražnjica, to mi se stvorilo debljanjem Uzela sam hlače opet koje sam mogla isprobati, ali sigurno ću poslušati savjete kad budem uzimala na netu, vjerujem da će to bit na Asosu, imaju mi najbolju odjeću
hvala ti
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 13:56   #1043
Quote:
StelaSD5 kaže: Pogledaj post
Bokovi su mi problem i dosta dugačka stražnjica, to mi se stvorilo debljanjem Uzela sam hlače opet koje sam mogla isprobati, ali sigurno ću poslušati savjete kad budem uzimala na netu, vjerujem da će to bit na Asosu, imaju mi najbolju odjeću
hvala ti
Uzmi prve s elastinom, tako ih nećeš morati vraćati čak i ako budu na knap. Ali s obzirom na strukić koji imaš, mislim će sve bit ok.

Btw, ja naručila neka remenja s Asosa. Piše za UK22-24 da je za struk do 88 cm. To mi je malo čudno, nekako ne mogu zamisliti da žene kojima treba UK24 imaju struk 88 cm. Inače je UK24 za bokove 135,5 cm. Pa tko to ima 50 cm razlike bokovi-struk?!

Ali dobro, vidjet ćemo što je kad stigne. S obzirom koliko su im neprecizne sve mjere, možda se uspijem i dvaput omotat s tim remenjem.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 17:14   #1044
Quote:
Kioko kaže: Pogledaj post
Uzmi prve s elastinom, tako ih nećeš morati vraćati čak i ako budu na knap. Ali s obzirom na strukić koji imaš, mislim će sve bit ok.

Btw, ja naručila neka remenja s Asosa. Piše za UK22-24 da je za struk do 88 cm. To mi je malo čudno, nekako ne mogu zamisliti da žene kojima treba UK24 imaju struk 88 cm. Inače je UK24 za bokove 135,5 cm. Pa tko to ima 50 cm razlike bokovi-struk?!

Ali dobro, vidjet ćemo što je kad stigne. S obzirom koliko su im neprecizne sve mjere, možda se uspijem i dvaput omotat s tim remenjem.
gledala sam i ja remena i baš su mi čudne te mjere

javi kad stignu
TweetyBirdy is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 19:06   #1045
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
gledala sam i ja remena i baš su mi čudne te mjere

javi kad stignu
Nema problema. Ja očekujem da će stići nešto za struk od 125 cm. (ne smijem se struku nego njihovim brojevima na sajtu) A vidjet ćemo.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 21:43   #1046
Quote:
Kioko kaže: Pogledaj post
Je li netko naručivao iz La Redoutea?

Imam njihovih prastarih stvari (uključujući jednu jaknu i jedan prekrasan dugi kaput koji su ko novi , vrijedili svake lipe), ali su se brojevi na etiketama izbrisali od starosti i sad nemam pojma kako ono kod njih idu brojevi. Znam da je veće nego kod naših i DE brojeva, ali ne sjećam se koliko.

Našla sam (skoro) neutralnu jaknicu po pristojnoj cijeni (voljela bih da je malo više strukirana, ali mislim da će biti dobra). Ne vjerujem ovim tablicama jer kad ih slušam mi uvijek stignu šatori pa bih ja matematički... H&M + 1 konf. broj ili 2 konf. broja? Ne sjećam se više.
Ja sam naručivala jedan broj veći od D veličina, koliko se sjećam
U zadnje vrijeme sam naručivala samo od 3 sise, isto jedan broj veći
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 23:50   #1047
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Ja sam naručivala jedan broj veći od D veličina, koliko se sjećam
U zadnje vrijeme sam naručivala samo od 3 sise, isto jedan broj veći
Je, za jedan broj je veće, našla sam u ormaru jednu njihovu majicu 46/48 i vidim kad je obučem da je to 44/46 (a piše i na etiketi ).

Btw, u CC1 West u Peek & Cloppenburgu na donjem katu imate majica i pulovera velikih brojeva po povoljnim cijenama (i nisu krpasti). U stvarno raznim bojama, nema koje nema, a one šarene su uglavnom na prugice (jerbo je to in ove godine). Najveće što sam vidjela je 3XL. Brojevi su normalni (meni je bio dosta 44, a ima me) tako da ima izbora za sve veličine, samo treba kopati (sve je na hrpi). Dosta toga (rekla bih većina) je po 59 i 79 kn.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 10:07   #1048
cure,naišla sam na novi dućan za plus size

http://www.swakdesigns.com/

američki,brojevi od 14-36,ima svačega.
koliko sam skužila dostavljaju po cijelom svijetu

ima koja iskustva s tim dućanom?
TweetyBirdy is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 10:17   #1049
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
cure,naišla sam na novi dućan za plus size

http://www.swakdesigns.com/

američki,brojevi od 14-36,ima svačega.
koliko sam skužila dostavljaju po cijelom svijetu

ima koja iskustva s tim dućanom?
Ja čula za njih na nekom australijskom forumu (guglala plus size dućane). Koliko sam skužila, žene dosta naručuju iz tog dućana.

Ali ja izbjegavam sve što nije EU, ne da mi se ganjati sa carinom. Već je poštarina na tom sajtu za minimalne narudžbe 15$. Što znači da ti ostane 74 kn do 160 kn koliko ne carine. Tj. više ne carine (do neke razume cifre, zaboravila sam koje), ali plaćaš PDV i troškove postupka, poštarine i one neke poštanske ne znam što. Uglavnom, ti fiksni troškovi su oko 90 kn (75 kn nešto, 10 kn carinski poziv, 5 kn dostava - ovo ako sam dobro upamtila stavke jer je netko nedavno na forum stavio, ali tu je negdje cifra).

To se isplati plaćati samo za veće narudžbe pa nekako umanjiš trošak po komadu. Za stvar-dvije... previše mi to ispadne.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 10:31   #1050
Quote:
Kioko kaže: Pogledaj post
Ja čula za njih na nekom australijskom forumu (guglala plus size dućane). Koliko sam skužila, žene dosta naručuju iz tog dućana.

Ali ja izbjegavam sve što nije EU, ne da mi se ganjati sa carinom. Već je poštarina na tom sajtu za minimalne narudžbe 15$. Što znači da ti ostane 74 kn do 160 kn koliko ne carine. Tj. više ne carine (do neke razume cifre, zaboravila sam koje), ali plaćaš PDV i troškove postupka, poštarine i one neke poštanske ne znam što. Uglavnom, ti fiksni troškovi su oko 90 kn (75 kn nešto, 10 kn carinski poziv, 5 kn dostava - ovo ako sam dobro upamtila stavke jer je netko nedavno na forum stavio, ali tu je negdje cifra).

To se isplati plaćati samo za veće narudžbe pa nekako umanjiš trošak po komadu. Za stvar-dvije... previše mi to ispadne.
da,i ja naručujem samo unutar eu,više mi ni kina ne dolazi u obzir. ne riskira mi se s carinom.
iz ovog dućana neću naručivat baš zbog dosta skupe dostave pa još carina...vjerojatno bi me to došlo više od robe koju bi uzela

ali eto,htjela sam ga stavit tu kao opciju,možda neka cura naruči
TweetyBirdy is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 16:19   #1051
Pozz svima!
Kako sam poprilično nova na forumu, ne znam di ću pa ću evo ovde postavit pitanje, ako ko zna odgovor naravno..
Imam 32g i i viiišak kg, tj sad sam na broju 50/52 a kako će mi za koji mjesec tribat svećana odjeća, tj haljina ili nekakva kombinacija za svadbu, molim bilo koga ko zna da mi kaže di da tražim, po mogućnosti po Splitu. C&A i GjuroXL otpisujem jer sam premlada za njihove "svečane" komade.
TNX
NisanJaINećuOpe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 16:27   #1052
H&M isto ima veće brojeve. Možda možeš tamo nešto naći. Svakako vrijedi i pogledati u Peek & Cloppenburg, samo kod njih nisam sigurna da li imaju velike brojeve!
__________________
Slažem se i da je matematika puno više filozofija nego egzaktna znanost - BBast
Cikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 17:37   #1053
Quote:
Cikola kaže: Pogledaj post
Svakako vrijedi i pogledati u Peek & Cloppenburg, samo kod njih nisam sigurna da li imaju velike brojeve!
Ne znam kako je na dijelu s regularnim cijenama, ja sam jučer prošla malo po onome što je na sniženju bilo i najveće haljine i jaknice su bile 48.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 17:41   #1054
U c&a se mogu nac lijepi svecani nebapski komadi

Nemaju svi iste stvari pa preporucam da ih obides sto vise.
TweetyBirdy is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 20:10   #1055
Quote:
NisanJaINećuOpe kaže: Pogledaj post
Pozz svima!
Kako sam poprilično nova na forumu, ne znam di ću pa ću evo ovde postavit pitanje, ako ko zna odgovor naravno..
Imam 32g i i viiišak kg, tj sad sam na broju 50/52 a kako će mi za koji mjesec tribat svećana odjeća, tj haljina ili nekakva kombinacija za svadbu, molim bilo koga ko zna da mi kaže di da tražim, po mogućnosti po Splitu. C&A i GjuroXL otpisujem jer sam premlada za njihove "svečane" komade.
TNX
Iskreno, ja bih na tvom mjestu pogledala i online ponudu jer online zaista možeš birati, a ne kupiti ono u što se uvučeš.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 20:48   #1056
peek & clop. mogu opet obic al sumnjam, c&a nisam srela nista iskoristivo, a uzmimo u obzir da je u splitu samo jedan... sta se tice online kupnje, neckerman sam koristila ali sam znala za velicine, ovako ko zna na sta bi to licilo, a iz drugih zemalja pogotovo nisam.
Mislila sam ako ko zna kakav meni nepoznat ducan/butik, svejedno, al ok. Hvala svima na trudu
NisanJaINećuOpe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 21:53   #1057
Možda i bolje da ne otkriješ online šoping jer ćeš se navuć kad vidiš kakvog sve izbora ima za nas bujnije. Meni je pola ormara poštar donio.

Mislim da imaš opciju ili krojačica ili online. Kod nas je, nažalost, u većim brojevima sve nešto bapsko.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 22:31   #1058
E ebiga, nahebala majka onda (krojačica inače)
Thnx Kioko
NisanJaINećuOpe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 01:38   #1059
Quote:
NisanJaINećuOpe kaže: Pogledaj post
E ebiga, nahebala majka onda (krojačica inače)
Thnx Kioko
Ako imas marks and spencer u blizini pogledaj i tamo
TweetyBirdy is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 06:13   #1060
Nema
NisanJaINećuOpe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.