Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2004., 18:22   #61
ja kupila od RIMMELa 064 Stormy Grey

sivkasta s primjesama plave. Nisam je još probala za "pravo" šminkanje, samo ovako za po doma čini se o.k.
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2004., 02:24   #62
Preporučam ti olovku od Collistara! Mekana je, a opet ne previše, ma taman - isprobaj svakako, trebala bi ti biti dobra. Ja imam tamnozelenu, već mi je pri kraju i sigurno ću je kupiti opet jer sam full zadovoljna s njom! I, da, košta 63kn.
Tighelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2004., 11:28   #63
Ja godinama korisstim Lanocmeove olovke i jako su mi dobre. Kupila sma si jednu sivu od Diora, ne znam ni sama zasto, al kad ju stavim na oci nis se en vidi, dakle propala investicija
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2004., 20:49   #64
Quote:
Alyssa kaže:
Ja godinama korisstim Lanocmeove olovke i jako su mi dobre. Kupila sma si jednu sivu od Diora, ne znam ni sama zasto, al kad ju stavim na oci nis se en vidi, dakle propala investicija
ja isto oduvijek patim na te nekakve sive, a nikako da nađem neku koja mi se sviđa i koja se "vidi"

sad mi se ova od Rimmela ne čini loša
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 13:55   #65
Quote:
vjeverica kaže:
znaci moram ipak malo vise potraziti po ducanima
Probaj Limonija u Ilici, ima cudo toga od Bourjouisa.
Ali ne onaj kod Frankopanske, nego onaj blize Trgu.
(Jebemuga sto su isli otvorit dva ducana u Ilici, jedan super,
drugi , pa se ja svaki put ubijem objasnjavat
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 15:41   #66
Crna olovka za oci

Nisam je koristila 100 godina..i zaboravila da postoji..i danas slucajno u parfumeriji isprobam tester neke crne olovke,onako na brzaka donji unutrasnji rub oka i za promjenu efekat zadovoljavajuci.
odavno se nisam vidjela takvom,oci dobile neku dubinu...i odlucim si kupit jednu...koju?kakvu?sto jos mogu s njom,mislim koje nacine sminkanja?
koristite li je,koje jos boje su onako zgodne za iscrtavanje?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 16:05   #67
Ja imam Estee Lauder,super je.
Volim crnu olovku,moze za dnevnu varijantu-blago obrubiti (najcesce stavim gore tanku crtu i na donji kapak samo djelomicno) a posebno za "zescu" vecernju varijantu (ostre linije ili razmrljati za "zadimljeni" efekat).
Imam jos jednu sivu i jednu kao boja lavande (obje yves rocher)...sivu stavljam rjedje a ova druga ide super uz moju zelenu boju ociju...razmrljam je blago tako da se ne primjeti previse ali daje tu neku dubinu.
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 16:27   #68
može jedan savjet?
što bi mi preporučile za masnu crnu olovku s kojom se farbam unutar oka (donji kapak) ak me kužite.koja je dobra onako masna a da se ne razmazuje
 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 16:31   #69
Pa meni je ova estee lauder dobra.
Ali najbolja crna olovka koju sam imala bila je jedna koju je proizvodila Ilirija-Ljubljana,pisalo je na njoj "inblue fashion".
Ali toga nema vise
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 16:55   #70
Elizabeth Arden Smokey eyes je "a must have" u svakoj torbici...
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 16:56   #71
ja sam zadovoljna s obicnom H&M crnom olovkom. dovoljno je masna da lako klizi, tanka je, ne lomi se, ne packa.
vecinu vremena ju stavim kao tanku crtu uz gornje trepavice (sa ili bez sjenila), nekad malo "razmuljam" tu crtu (ali jos ostane kao crta, samo nije jako ostra).
za donji kapak obicno koristim sive ili smedje ili (maslinasto)zelene ili beige ili bijele (nekad prije i plave i ljubicaste, sad nesto nemam inspiracije) olovke jer mi je crna "pregruba". za unutrasnji donji dio kapka mi je vec vise mjeseci jako lijepa plavicasto-siva od the body shop u boji blue smoke (ta je opcenito dobra za rakun-look )
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 17:09   #72
ja imam Pupinu. inace volim jace obrubit oci, prvo sjenilo sivo ili tamno smedje a onda jos i olovka.
zelja mi je naucit sminkat smokey eyes
to bi nosila 24/7 ali u blazoj varijanti, tj slabijim bojama.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 17:10   #73
a koja jos boja moze uz zelene oci...probala sam plavu i izgledala odurno (a mozda nisam pogodila nijansu)...luca kako to izgleda sa bijelom olovkom?
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 17:17   #74
Mislim da uz zelene ide lijepo boja lavande ......
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 17:19   #75
Quote:
atena kaže:
Mislim da uz zelene ide lijepo boja lavande ......
takvu imam...i crnu i sivu...znaci da se drzim njih
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 18:00   #76
Quote:
smjeskica kaže:
luca kako to izgleda sa bijelom olovkom?
s bijelom mozes dati malo "svjeziji" izgled, nista drmaticno
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 18:28   #77
Lorac crna olovka sa srebrenim zrncima. Nije za dan, ali je prekrasna za noc i vecernje izlaske.

Za dan imam tri razlicite vrste smedje (smedje siva, cokolada i espresso smedja), inace imam zeleno plave oci (vise zelene u zadnje vrijeme).
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 18:58   #78
Meni je najbolja od Lancome-a, nije suha a i traje dosta dugo.
 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 20:21   #79
Pupa; ma super je. Doduše, imam smeđu. No, kao olovka je jako dobra. Ne razmazuje se i traje, a nije suha ni premekana. Baš taman. I nekako mi se čini da je veća od svih ostalih. Znam da kad sam ju kupila; jedva mi stala u torbicu!
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 21:09   #80
Re: Crna olovka za oci

Quote:
Samantha kaže:
Nisam je koristila 100 godina..i zaboravila da postoji..i danas slucajno u parfumeriji isprobam tester neke crne olovke,onako na brzaka donji unutrasnji rub oka i za promjenu efekat zadovoljavajuci.
odavno se nisam vidjela takvom,oci dobile neku dubinu...i odlucim si kupit jednu...koju?kakvu?sto jos mogu s njom,mislim koje nacine sminkanja?
koristite li je,koje jos boje su onako zgodne za iscrtavanje?


I ja volim crnu olovku stavit, al jebemu svaka kozmetičarka je protiv , one se radije igraju sjenilima....
crna-pantera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.