Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2017., 11:28   #321
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
nnč


sad će ona ponovo, samo da završi ispite na faksu, pa će ponovit.

kod koga ti ideš?
Kod jedne cure iz Rijeke. Ona je super i lijepo mi je pogodila oblik (nije bilo lako zbog tog ožiljka), samo su mi obrve već nakon 3 mjeseca malo izblijedile, vjerojatno zato što imam izrazito masnu kožu.

Koliko često tvoja kćer ponavlja postupak i kakav tip kože ima?
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 14:09   #322
njoj je masna koža. ove godine će joj biti prvo ponavljanje, prošle godine je napravila prvi put.
radila je kod frayli u zagrebu.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 21:18   #323
I kakve su joj Frajle? Ja sam prvi put radila prije 2 godine i 8 mjeseci u Crystalu, kod FER-a i sad imam zapravo malo crvenih dlacica, jer je boja oksidirala, dok je ostatak nestao. Htjela bih na zimu ponoviti tretman, pa gledam tko ce to odraditi sto prirodnine i one su mi trenutno na 1.mjestu. Ne želim efekt markera sto u zadnje vrijeme gledam kod Nine iz Malesnice (St. Tropez)..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 21:24   #324
a ono, nije mi baš to nešto.
u početku su bile super, stvarno jesu, ali nakon pol godine su - onako posivile. kao posvijetljena tetovaža i nije to dobro.
no, možda je zbog masnije kože. ne masne - samo masnije. mlada je to koža, trebalo bi lijepo ulovit se. no, nije bio taj slučaj..
tako da sad - na popravak, ali pitanje je gdje
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:22   #325
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Iskustvo kod Valentine Petrović- ne idite kod nje. Ne znam tko je pisao sve one dobre recenzije i jesu li te cure možda imale puno sreće ili je dotična bila dobre volje kada su došle kod nje na tretman, ali sve u svemu- najgore iskustvo pružanja neke usluge ikada! Bahata, neljubazna, nezainteresirana. Ja sam bila na korekciji nakon što je netko drugi napravio loš posao i upravo čitanjem dobrih stvari o njoj na Forumu, odem kod nje da "spasi" stvar. Jedna od većih pogrešaka koje sam napravila.
Prvo ti u onoj mračnoj galeriji na katu frizerskog salona malo pogleda obrve i uz to što pljuje tuđi rad na tebi, usput i tebi spusti pitanjima kako ti je uopće palo na pamet ići kod tog i tog i da ne kuži zašto se cure prije ne raspitaju (raspitala se naravno, isto kao što sam i za nju guglala pa se pokajala). Svojim pristupom te lijepo ponizi za dobrodošlicu, a da još nije ni uzela skalpel u ruke.
Kada sam joj pokušala reći kakav otprilike oblik obrva želim, odbrusila mi je da ja ne mogu odlučivati o tome kakve će obrve biti. Ok, znam da se moraju prilagoditi licu, al da nemam nikakvo prvo glasa oko toga kako će izgledati obrve koje ću nositi na licu, to ne prihvaćam.
Nikakve anestezije prije tretmana nema. Na stranici joj piše da maže obrve anestetskom kremom, ali to nije istina. Također, niti te ne pripremi, samo krene rezati da sve zvijezde vidiš. Nije mi jasno kako je mogla crtati mi obrve u onako mračnoj prostoriji, bez onog povećala s lampom koje je kada me pregledala maknula u stranu. Došla sam joj na puni tretman, a bila sam gotova za 10 minuta. I ne, ne mislim da dulje iscrtavanje znači bolje obrve, ali ne možeš me brate niti za 10 minuta završiti, pogotovo zato što mi luk nije niti dirala (a upravo je on bio problematičan i obrisan). Ne da ti ogledalo da se pogledaš kada završi. Gore ti, na galeriji, da upute za njegu i naplati (dakle gore joj daš lovu na ruke).
Kasnije sam joj se žalila pa mi je rekla da sam se mogla curama dolje javiti koje izdaju račun. Očekujem da mi onaj kojem dajem novac u ruke i izda račun ili da mi barem kaže kome da se javim ukoliko on to ne radi. Dakle, nije mi dala račun.
Nezadovoljna tretmanom, ali ljuta jer sam ipak platila, naručim se na korekciju. Kažem da mi izjednači i podeblja obrve. Naravno da to nije učinila i sprašila me jako brzo.

Na kraju sam otišla kod nekog drugog tko mi je popravio obrve i ono što je ona zeznula. Također, u komunikaciji s još nekim curama, doznala sam da nisam jedina koja je nezadovoljna njezinim pristupom, a to je prije svega bahatost i zločestoća. Baš zločestoća. Jedna se cura htjela kod nje naručiti na drugu korekciju (koja se plaća 500 kn) pa joj je Valentina rekla da joj prije nego dođe uplati lovu na račun. Kakav račun, ako izdajete račune u salonu???

Ona će vam reći da do sad nije imala nezadovoljnih klijenata. Ja ću vam reći da laže i da itekako ima nezadovoljnih cura. Također, Valentina čita ovaj forum pa te onda napada da je olajavaš na forumu. Ja te ne olajavam, nego dijelim svoje iskustvo i doživljaj tebe. Kada već radiš to što radiš, onda trebaš biti spremna i na pozitivna i negativna iskustva svojih mušterija.

Uostalom, posjetite njezin fb profil, pročitajte malo kako se izražava i piše pa same donesite sud.
Ne kažem da nije bilo cura kojima je dobro odradila posao. Kod mene nije takav slučaj i posjeti njoj su novac bačen u vjetar. A ona jedna od gorih osoba koje sam upoznala u svom životu. Fura se na humanitarstvo, a zapravo je daleko od toga. Da bi bio humanitarac, moraš biti čovjek u komunikaciji s ljudima, a ona komunicira na razini filmske dive. Svisoka.
Toliko od mene.
Potpisujem sve ovo,živa istina!!
Ja i moja prijateljica isto iskustvo imale kod Valentine
dolchevita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 14:33   #326
Pozdrav,

je li ima tko iskustva sa microbladingom kod Anele Ergović iz Strmeca Samoborskog? https://anela.hr/
Naletjela sam na nju na fejsu, sviđa mi se rad na slikama, ali nisam nigdje baš uspjela naći neke recenzije...

Ili ako može preporuka nekoga u Zagrebu da ste stvarno bili zadovoljni...

Obrve mi nisu pretjerano rijetke, ali tanje i dosta nepravilne kao posljedica manijačkog čupanja
Ne bi htjela preširoke gusjenica obrve, čisto malo naglasiti i uobličiti postojeće...

Puno hvala na preporukama... :-)
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:02   #327
Zanima me zna li netko kako se u kućnoj radinosti uklanja microblading. Radila sam obrve prije par mjeseci, napravila i korekciju u istom salonu. Od samog početka obrve nisu dobre, oblik, a ni sam položaj, asimetrične su i kockaste. Nakon prvog puta nisam se pretjerano žalila jer sam mislila da će mi na korekciji to doraditi, ništa, još me uvjeravala kako to sve tako treba biti. Planiram ih raditi u drugom salonu, ali dok se ovo ne skine s lica, nema smisla. Za početak bih si samo kako-tako skratila "repove" obrva jer su predugačke pa tu može i nešto agresivniji tretman jer to nije velika površina. Svaki prijedlog dobrodošao.
puppet89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 10:39   #328
Quote:
puppet89 kaže: Pogledaj post
Zanima me zna li netko kako se u kućnoj radinosti uklanja microblading. Radila sam obrve prije par mjeseci, napravila i korekciju u istom salonu. Od samog početka obrve nisu dobre, oblik, a ni sam položaj, asimetrične su i kockaste. Nakon prvog puta nisam se pretjerano žalila jer sam mislila da će mi na korekciji to doraditi, ništa, još me uvjeravala kako to sve tako treba biti. Planiram ih raditi u drugom salonu, ali dok se ovo ne skine s lica, nema smisla. Za početak bih si samo kako-tako skratila "repove" obrva jer su predugačke pa tu može i nešto agresivniji tretman jer to nije velika površina. Svaki prijedlog dobrodošao.
S obzirom da tinta ne prodire u dublje slojeve kože kao kod tetovaži trebale bi ti pomoći izblijediti AHA kiseline (glikolna, laktična, itd., sve osim salicilne zapravo), jednom dnevno odnosno navečer maži, a ujutro obavezno SPF da se koža ne ošteti jer je zbog AHA kiselina osjetljivija na sunce.

Primjer takvog proizvoda je Skintegrin Lumion, ima ih i Paula's Choice, a ima i Cosmel pa googlaj i prouči. Sretno!
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 17:41   #329
Quote:
puppet89 kaže: Pogledaj post
Zanima me zna li netko kako se u kućnoj radinosti uklanja microblading. Radila sam obrve prije par mjeseci, napravila i korekciju u istom salonu. Od samog početka obrve nisu dobre, oblik, a ni sam položaj, asimetrične su i kockaste. Nakon prvog puta nisam se pretjerano žalila jer sam mislila da će mi na korekciji to doraditi, ništa, još me uvjeravala kako to sve tako treba biti. Planiram ih raditi u drugom salonu, ali dok se ovo ne skine s lica, nema smisla. Za početak bih si samo kako-tako skratila "repove" obrva jer su predugačke pa tu može i nešto agresivniji tretman jer to nije velika površina. Svaki prijedlog dobrodošao.
Mozda bi mogla probati kojic sapun.Kojična kiselina koja djeluje na hiperpigmentacijske pa po toj logici bi mogao skidati i pigment obrva.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 20:49   #330
Hvala na prijedlozima, malo ću proguglati pa ćemo vidjeti.
puppet89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 10:12   #331
Zanima me dali netko ima iskustva s studiom Mimoza u Splitu za microblading?
calecaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 22:43   #332
kakva je ksenija karabegovic ako je tko radio kod nje? radovi su joj jako lijepi
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 19:38   #333
Cure, imam par pitanja, pa kad neko nađe vremena molim da odgovori.
Uradila bih trajnu sminku na usnama,onako da izgleda prirodno.
Pitanje je koliko dana otprilike treba nakon tretmana da prođe otok i kraste , odnosno bitno mi je koliko bih morala biti u kuci. Bitno mi je jer morala bih planirati kad to uraditi i koliko bih morala biti odsutna s posla.

Ja sam prije četiri godine uradila iscrtavanje kapaka i jos uvijek mi je isto, nista nije izblijedilo. Ne sjecam se koliko sam dugo bila otečena, bila sam tada na bolovanju pa mi nije bilo bitno.

Pozz
hakerka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2018., 13:04   #334
Iskustvo

Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

je li ima tko iskustva sa microbladingom kod Anele Ergović iz Strmeca Samoborskog? https://anela.hr/
Naletjela sam na nju na fejsu, sviđa mi se rad na slikama, ali nisam nigdje baš uspjela naći neke recenzije...

Ili ako može preporuka nekoga u Zagrebu da ste stvarno bili zadovoljni...

Obrve mi nisu pretjerano rijetke, ali tanje i dosta nepravilne kao posljedica manijačkog čupanja
Ne bi htjela preširoke gusjenica obrve, čisto malo naglasiti i uobličiti postojeće...

Puno hvala na preporukama... :-)
pozz..bila je moja prijateljica, oblikom zadovoljna, pigmentacija boje se čak nakon 2 tjedna nije vidjela, puno korekcija...promjenila je salon.
Iako mislim da svi kozmetičari imaju problem sa bojama, čak i ako prekrasno rade. A ovisi i o koži naravno..
dolchevita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2018., 13:06   #335
Valentina Petrović

Quote:
dolchevita kaže: Pogledaj post
Potpisujem sve ovo,živa istina!!
Ja i moja prijateljica isto iskustvo imale kod Valentine
čula sam i za iskustvo muškarca, koji je ćelavost "prikrivao" 3500 kn i posivilo naravno za kratko vrijeme, sad tek izgleda plavo-sivo, tj grozno
dolchevita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2018., 15:15   #336
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
kakva je ksenija karabegovic ako je tko radio kod nje? radovi su joj jako lijepi
meni je napravila savršeno
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2018., 22:10   #337
Cure, možete mi pomoći pliz, ako neka od vas zna? Morala bi si srediti obrve jer su mi očajne..

Je li japansko iscrtavanje obrva isto što i microblading obrva?

I da li te boje za obrve imaju neke štetne sastojke, od kojih obrve mogu nakon nekog vremena početi otpadati? kako se to može provjeriti? Čula sam to od nekih cura..

I uglavnom kad se stave potrebno je održavati jednom godišnje, ne češće, ako netko nema baš jako masnu kožu?

Hvala unaprijed
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 15:39   #338
Bok svima.

Jel zna netko kakve su te boje koje se koriste za microblading, jel to nesto moguce stetno?
I da li stvarno u prosjeku traje oko godinu dana ili ipak krace? hvala!
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2018., 14:47   #339
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Bok svima.

Jel zna netko kakve su te boje koje se koriste za microblading, jel to nesto moguce stetno?
I da li stvarno u prosjeku traje oko godinu dana ili ipak krace? hvala!
Nemam osobno microblading niti sam imala, ali nikome koga znam to nije trajalo godinu dana. Jedna korekcija je obavezna nakon cca mjesec dana i ona je obicno u cijeni. Nakon toga pigment obicno traje 3-6 mj, nakon toga treba ponoviti iscrtavanje.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2018., 11:18   #340
meni su trajale skoro 2 godine, a frendica je išla nakon 6 mj, nisu nestale ali je željela skroz crne, a ja sam plava...tako da to ovisi i o tome..
raa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.