Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2006., 19:13   #1
Red face Privatna umjetnička gimnazija - Zagreb

Znam da je vjerovatnost mala, ali imali netko iz privatne umjetničke gimnazije...Ja bi možda tamo u srednju, pa me zanima kakva je to škola, kakvi su profesori, di se škola nalazi...nadam se da cete mi pomoc...unaprijed hvala...
 
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 14:18   #2
zasto ne, neprivatna umjetnicka???
__________________
...bla...
(:P) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 00:43   #3
Privatna umjetnička gimnazija, Zagreb

Ajde, ukoliko netko od vas ide u dotičnu školu, neka napiše nešto.
__________________
Smješi se, sutra će biti gore.
seka i braco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 00:08   #4
Quote:
seka i braco kaže: Pogledaj post
Ajde, ukoliko netko od vas ide u dotičnu školu, neka napiše nešto.
kaj niko nede u ovu fakin skolu?
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 08:34   #5
pug

Quote:
mirabelle kaže: Pogledaj post
kaj niko nede u ovu fakin skolu?
Ako si štreberica koja obožava pisati eseje i buljiti u slike, ako ti je vladanje sklono onima u internatima i zgražaš se kad netko kaže nešto prosto, onda se upiši u PUG.
No, ako imalo voliš slobodu, mrziš diskriminaciju, misliš da je Kvisling bio izdajni i voliš misliti svojom glavom, radije se upiši bilo gdje drugdje. PUG je poza, u njoj nema ništa iskreno, a ako voliš učiti i željna si znanja, dobit ćeš ga i u bilo kojoj drugoj gimnaziji. Ako baš te zanima umjetnost, znaj da u PZGu se samo hvale raznim radionicama, ali više se sluša teorija, nego što se radi, a neki moderniji pristup totalno je neprihvatljiv (za njih).
 
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 13:36   #6
ja idem u PRIVATNU UMJETNICKU GIMNAZIJU.

ovako.ti mama huanita se malo saberi.ne znas sta pricas.

maturantica sam u ovoj skoli i ponosna sam sta sam je upisala i uskoro zavrsila.
skolovanje kroz ove 4 godine proslo mi je jako brzo, vrlo lijepo i bez pretjeranog stresa. oni koji nedu u privatnu skolu mogu s*at i pljuvat da se izade bez znanja, da je samo za snobice itd. ali to ne znaju!!!to pretpostavljaju jer imaju predrasude i ljubomorni su!!! ne znaju koji je princip rada (ono sta procitaju negdje ili im kaze netko kome netko rekao ne vazi). dok niste u toj skoli ne mozete znati kakva je a ako vec trazite misljenja, trazite ih od onih koji privatnu (umjetnicku) skolu i pohadaju- kao ja.

izaci cu iz ove skole sa znanjem kao sto ga ima i vecina gimnazijalaca. naravno, to znanje je ovisilo najvise o meni a ne o skoli. ali tako je u svim skolama. koliko debila izade iz ostalih gimnazija, ostalih skola,,,,, koliko samo!!!
u ovoj je skoli bitno da se zna da se znanje ne moze ulit u mozak, da se zato vrijedi sam pomuciti i znati da je to bas zbog tebe. treba se znati istaknuti, sto skola nudi svojim raznim umjetnickim radionicama (filmska, plesna, fotografska, glazbena, likovna, vizualna, scenska, medijska) a to je moguce onima koje umjetnost i zanima! ; treba se znati granica i to na svim poljima a to se dobiva iskustvom.a to iskustvo se opet dobiva tijekom tog skolovanja.

puno smo prosli i iako je bilo teskih trenutaka za mene, iako sam mnogo ponekad vise zeljela i ocekivala, nisam nigdje drugdje mogla dobiti vise no sto sam dobila ovdje. svi su profesori imali razumjevanja za moje, ponekad nepromisljene postupke, pogotovo prof. Kajic, te mi pomogli da shvatim da sam pogrijesila i usmjerili me na bolji put. ova skola me naucila mnogim stvarima koje me cekaju u zivotu.

necu reci da je bilo savrseno-jer nije. ni blizu savrsenstva. ali je bilo lijepo i kvalitetno.
preporucujem skolu onima koji vole umjetnost, onima koji je tek pocinju otkrivati i onima koji smatraju da bi bilo lijepo (pro)zivjeti 4 godine razvijajuci se u kvalitetnu osobu .
__________________
to unpathed waters, undreamed shores
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 00:44   #7
kolko se placa?
mala85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 21:49   #8
www.pug.hr
__________________
to unpathed waters, undreamed shores
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:38   #9
Quote:
mirabelle kaže: Pogledaj post
ja idem u PRIVATNU UMJETNICKU GIMNAZIJU.

ovako.ti mama huanita se malo saberi.ne znas sta pricas.

maturantica sam u ovoj skoli i ponosna sam sta sam je upisala i uskoro zavrsila.
skolovanje kroz ove 4 godine proslo mi je jako brzo, vrlo lijepo i bez pretjeranog stresa. oni koji nedu u privatnu skolu mogu s*at i pljuvat da se izade bez znanja, da je samo za snobice itd. ali to ne znaju!!!to pretpostavljaju jer imaju predrasude i ljubomorni su!!! ne znaju koji je princip rada (ono sta procitaju negdje ili im kaze netko kome netko rekao ne vazi). dok niste u toj skoli ne mozete znati kakva je a ako vec trazite misljenja, trazite ih od onih koji privatnu (umjetnicku) skolu i pohadaju- kao ja.

izaci cu iz ove skole sa znanjem kao sto ga ima i vecina gimnazijalaca. naravno, to znanje je ovisilo najvise o meni a ne o skoli. ali tako je u svim skolama. koliko debila izade iz ostalih gimnazija, ostalih skola,,,,, koliko samo!!!
u ovoj je skoli bitno da se zna da se znanje ne moze ulit u mozak, da se zato vrijedi sam pomuciti i znati da je to bas zbog tebe. treba se znati istaknuti, sto skola nudi svojim raznim umjetnickim radionicama (filmska, plesna, fotografska, glazbena, likovna, vizualna, scenska, medijska) a to je moguce onima koje umjetnost i zanima! ; treba se znati granica i to na svim poljima a to se dobiva iskustvom.a to iskustvo se opet dobiva tijekom tog skolovanja.

puno smo prosli i iako je bilo teskih trenutaka za mene, iako sam mnogo ponekad vise zeljela i ocekivala, nisam nigdje drugdje mogla dobiti vise no sto sam dobila ovdje. svi su profesori imali razumjevanja za moje, ponekad nepromisljene postupke, pogotovo prof. Kajic, te mi pomogli da shvatim da sam pogrijesila i usmjerili me na bolji put. ova skola me naucila mnogim stvarima koje me cekaju u zivotu.

necu reci da je bilo savrseno-jer nije. ni blizu savrsenstva. ali je bilo lijepo i kvalitetno.
preporucujem skolu onima koji vole umjetnost, onima koji je tek pocinju otkrivati i onima koji smatraju da bi bilo lijepo (pro)zivjeti 4 godine razvijajuci se u kvalitetnu osobu .

Pozdrav,
već danima tražim po internetu u koju školu da upišem dijete, dosta si mi pomogla jer razmišljamo ozbiljno o ovoj školi, na stranicama škole nema kolko košta školovanje, molim te možeš li mi nešto napisati o umjetničkoj školi u zg koja nije privatna.
unaprijed hvala....
gospicgs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 11:25   #10
Quote:
gospicgs kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
već danima tražim po internetu u koju školu da upišem dijete, dosta si mi pomogla jer razmišljamo ozbiljno o ovoj školi, na stranicama škole nema kolko košta školovanje, molim te možeš li mi nešto napisati o umjetničkoj školi u zg koja nije privatna.
unaprijed hvala....
Ako zelite negdje upisati dijete, a da ima NEKO OBRAZOVANJE, drzite ga dalje od te skole!!!

Privatne skole van nista ne valjaju, to je samo dobra isprika za torsenje para.
Dijete vam nece NISTA nauciti, nece proci drzavnu maturu, a ovi iz PUGa su tako lose napisali maturu da se ravnateljica i dalje izvlaci sa onime;''Nismo mi dobili nikakve rezultate''.

Dakle, dijete vam se moze upisati u privatnu skolu, doma komotno drkat kurac(oprsotite na izrazu) i proci ce sa 4. Ocjene se kupuju, znanje je nikakvo i ono, jednostavno se ne isplati trositi novce na to.

Ucinite dijetetu VELIKU uslugu i UPISITE GA U NORMALNU SKOLU

mirabelle: Ti imas ozbiljnih problema...NEMAS POJMA KOLIKA JE PREDNOST OSTALIH GIMNAZIJA NAD TVOJOM SKOLOM!!! Dobro dok mamica ima para za trositi, ali kada odes na fakultet, pa ovi iz normalnih gimnazija ce te ZGAZITI!!!

Ti ces proci, ali generacije nakon tebe nece jer ono, ako produ maturu, rezem si ruku.
Nekrecmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2007., 16:39   #11
Quote:
Nekrecmaster kaže: Pogledaj post
Ako zelite negdje upisati dijete, a da ima NEKO OBRAZOVANJE, drzite ga dalje od te skole!!!

Privatne skole van nista ne valjaju, to je samo dobra isprika za torsenje para.
Dijete vam nece NISTA nauciti, nece proci drzavnu maturu, a ovi iz PUGa su tako lose napisali maturu da se ravnateljica i dalje izvlaci sa onime;''Nismo mi dobili nikakve rezultate''.

Dakle, dijete vam se moze upisati u privatnu skolu, doma komotno drkat kurac(oprsotite na izrazu) i proci ce sa 4. Ocjene se kupuju, znanje je nikakvo i ono, jednostavno se ne isplati trositi novce na to.

Ucinite dijetetu VELIKU uslugu i UPISITE GA U NORMALNU SKOLU

mirabelle: Ti imas ozbiljnih problema...NEMAS POJMA KOLIKA JE PREDNOST OSTALIH GIMNAZIJA NAD TVOJOM SKOLOM!!! Dobro dok mamica ima para za trositi, ali kada odes na fakultet, pa ovi iz normalnih gimnazija ce te ZGAZITI!!!

Ti ces proci, ali generacije nakon tebe nece jer ono, ako produ maturu, rezem si ruku.
hehe.

ja uzivam na svom faxu na koji sam se upisala redovno, bez placanja, bez veze i sa svojim znanjem.
i ide mi nikad bolje.

za generaciju poslije mene, ne znam. vidjet cemo. ima svakakvih.
znam puno ljudi koji su isli u opce gimn. ili neke druge drzavne i nisu nigdje upisali. sve ovisi o njima samima, najmanje o skoli.
__________________
to unpathed waters, undreamed shores
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2007., 16:48   #12
Quote:
gospicgs kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
već danima tražim po internetu u koju školu da upišem dijete, dosta si mi pomogla jer razmišljamo ozbiljno o ovoj školi, na stranicama škole nema kolko košta školovanje, molim te možeš li mi nešto napisati o umjetničkoj školi u zg koja nije privatna.
unaprijed hvala....

ima razlicitih misljenja o privatnim skolama. uglavnom su ljudi ljubomorni pa govore sve protiv, a zapravo ne znaju nista konkretno. sto je meni jako zao jer ne bih ovo pisla da nisam zadovoljna.

skola primjenjene umjetnosti iduzajna nije privatna ali ima potpuno drugaciji program od umj.gimn.

druge umjetnicke skole, koje nisu privatne, u zg ne postoje.
skolarina za privatnu umj.gimn. je 25 000 kn godisnje.

ako vas zanimaju detalji, slobodno na pm
__________________
to unpathed waters, undreamed shores
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 19:25   #13
Quote:
bad angel kaže: Pogledaj post
Znam da je vjerovatnost mala, ali imali netko iz privatne umjetničke gimnazije...Ja bi možda tamo u srednju, pa me zanima kakva je to škola, kakvi su profesori, di se škola nalazi...nadam se da cete mi pomoc...unaprijed hvala...
Ja bi htjela ići isto u tu školu.Ti si prva za koju znam da zeli ici tu. Odkud si?
*{ dea }* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 21:03   #14
Quote:
mirabelle kaže: Pogledaj post
ima razlicitih misljenja o privatnim skolama. uglavnom su ljudi ljubomorni pa govore sve protiv, a zapravo ne znaju nista konkretno. sto je meni jako zao jer ne bih ovo pisla da nisam zadovoljna.

skola primjenjene umjetnosti iduzajna nije privatna ali ima potpuno drugaciji program od umj.gimn.

druge umjetnicke skole, koje nisu privatne, u zg ne postoje.
skolarina za privatnu umj.gimn. je 25 000 kn godisnje.

ako vas zanimaju detalji, slobodno na pm
postoji-Zagrebačka umjetnička gimnazija
ja tamo idem-također privatna
i sviđa mi se
vanessa_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 21:09   #15
Quote:
vanessa_92 kaže: Pogledaj post
postoji-Zagrebačka umjetnička gimnazija
ja tamo idem-također privatna
i sviđa mi se
i ja..(nadam se, još moram staru nekako...) odkud si ti?
*{ dea }* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 17:55   #16
gle...ovisi...nitko ne tvrdi da je ovo idealna škola...prije par godina nisam ni pomišljala da ću ić u privatnu školu, no desilo se iz čistog razloga, što me ostale škole nisu zanimale po svom sadržaju
ova škola će se svidjeti onima koji vole umjetnost (ne mislim samo na slike, nego i na glumu, pisanje, montaža...), i preporučam predznanje power pointa
jedini veliki minus je (barem za mene) je to što djelimo školu s osnovnom školom, mali razredi, 4 kat, i preduugo traje nastava
niksolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:29   #17
Quote:
*{ dea }* kaže: Pogledaj post
Ja bi htjela ići isto u tu školu.Ti si prva za koju znam da zeli ici tu. Odkud si?
Ja sam iz Gospića, želim upisati zagrebačku umjetničku gimnaziju ( ZUG ), kažu da je ta najbolja, predmete imaš kao i u općoj sa obogaćenim sadržajem kao što su filmska i scenska umjetnost, a mene to jako zanima. Na njihovim stranicama čitao sam i imena predavača, odnosno profesora i mislim da su kvalitetni, koju si ti mislila upisati ?
gospicgs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:30   #18
Quote:
niksolina kaže: Pogledaj post
gle...ovisi...nitko ne tvrdi da je ovo idealna škola...prije par godina nisam ni pomišljala da ću ić u privatnu školu, no desilo se iz čistog razloga, što me ostale škole nisu zanimale po svom sadržaju
ova škola će se svidjeti onima koji vole umjetnost (ne mislim samo na slike, nego i na glumu, pisanje, montaža...), i preporučam predznanje power pointa
jedini veliki minus je (barem za mene) je to što djelimo školu s osnovnom školom, mali razredi, 4 kat, i preduugo traje nastava
Pozdrav, jesi ti u zagrebačkoj umjetničkoj gimnaziji u Amruševoj ulici, ili na Tuškancu, dvoumim se između te dvije škole?
gospicgs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:33   #19
Quote:
vanessa_92 kaže: Pogledaj post
postoji-Zagrebačka umjetnička gimnazija
ja tamo idem-također privatna
i sviđa mi se

Pozdrav, ideš u ZUG, u Amruševoj, ako da molim te napiši mi svoje mišljenje o školi, jer sam ja jako zainteresiran za tu školu, a mišljenja su različita, unaprijed hvala....
gospicgs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 12:01   #20
A koliko košta ZUG, ako se smije znati?

I, trebaju li i nekakvi bodovi, za upis?
BiNebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.