Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2004., 17:01   #61
Quote:
PrittPen kaže:
e,da, dobrodošla nam matsa. sad ćeš kupovat još više kozm. prozvoda i postat ćeš rob ovog foruma. ma šalim se

Hvala, hvala.
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 20:06   #62
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ja a bas to b kupila i otislo u smece sljedeci dan...nis nije valjalo!
nesto ti ovome ne vjerujem.
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 20:43   #63
a kaj ima tu tak nevjerovatnoga?nije valjalo-nje valjalo!kaj cu s tim?
ocekivala sam da ce biti srebrnasto bas kao ovo kaj imam od lancome-a,ali se nije ni vidlo.nego imam od njih ona druga dva-koja su bolja,tako da njih koristim.danas sam kupila neko prozirno koje ostaje na cubama 18 sati...jos nisam izvadila iz paketa...jako volim sjajne cube.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 11:22   #64
Koje sjajilo?

Eto, do sad sam imala Pupino koje mi je bilo dobro(makar sam od mnogo zena cula da im je sit), i htjela bih probati neko drugo. Cula sam da je dobro od E.Lauder, ima neko iskustva? Koja su ovak sjajila dobra i ne preko 200 kn?
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 11:26   #65
burjois ima meni baš odlično sjajilo, cijena: cca 60kn!
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 11:30   #66
Chanel ima super sjajila(kostaju oko 20 eur)
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 11:37   #67
Quote:
Hannah kaže:
burjois ima meni baš odlično sjajilo, cijena: cca 60kn!
Slažem se,zaista su super,ali oko 80 kn.
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 13:27   #68
da chanel ima prekrasna sjajila, i estee lauder. akomožaš nabavit, MAC ima genijalna. a od jeftinijih... pupa ima dobra, i burjois... druga nisam ni probala zapravo mislim da mi je netko govorio da rimmelova nisu loša
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 14:11   #69
Prittpen, jer ima negdje u ZAgrebu za kupit MAC? SUPER mi je njihova sminka, imala sam priliku biti par puta namzana sa njihovim proizvodima, mraaaaak.
Koje ti je bolje sjajilo, Chanel ili EL?
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 09:39   #70
Re: Koje sjajilo?

Quote:
BabyNicky kaže:
Eto, do sad sam imala Pupino koje mi je bilo dobro(makar sam od mnogo zena cula da im je sit), i htjela bih probati neko drugo. Cula sam da je dobro od E.Lauder, ima neko iskustva? Koja su ovak sjajila dobra i ne preko 200 kn?
meni ti je pupa uvije zakon

ja sam imala dobro od lancomea (cca 170 kn)..fantastična su od Diora..za jeftiniju varijantu uvijek možeš uzeti i Loreal Glam and Shine..isto je ok

ali Pupa rulz - pogotovo oko tih šljaštilica
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 11:26   #71
Quote:
BabyNicky kaže:
Prittpen, jer ima negdje u ZAgrebu za kupit MAC? SUPER mi je njihova sminka, imala sam priliku biti par puta namzana sa njihovim proizvodima, mraaaaak.
Koje ti je bolje sjajilo, Chanel ili EL?
nema ti MAC u zg... nažalost ja naručim od ujaka i ujne u londonu

chanel su ti sva sedefasta i sitno-šljokasta jako, a estee lauder koje ja imam su ono flat boja, ali jako sjajna... pa ovisi šta želiš odi i isprobaj, obe firme imaju odličnu teksturu i ne lijepe se
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 11:28   #72
Re: Re: Koje sjajilo?

Quote:
shree_kali kaže:
meni ti je pupa uvije zakon

ja sam imala dobro od lancomea (cca 170 kn)..fantastična su od Diora..za jeftiniju varijantu uvijek možeš uzeti i Loreal Glam and Shine..isto je ok

ali Pupa rulz - pogotovo oko tih šljaštilica
koliko se sijećam ti obožavaš te šljokice, ja sam jučer probala u mulleru malo coppertone mlijeka za sunčanje sa šljokicama.... to je krcato šljokicama... od samo malo mi je čitava ruka bila šljokasta pa sam čitava sjajila.... super je. ali košta 103 kn... pa nisam bila spremna toliko investirat.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 11:52   #73
Re: Koje sjajilo?

Quote:
BabyNicky kaže:
Eto, do sad sam imala Pupino koje mi je bilo dobro(makar sam od mnogo zena cula da im je sit),
ja nisam bila zadovoljna ni sa Pupinim ni sa burjoisovim sjajilima. inače imaju jako lijepe boje

meni su najbolja sjajila versace i lancome
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 13:00   #74
Re: Re: Re: Koje sjajilo?

Quote:
PrittPen kaže:
koliko se sijećam ti obožavaš te šljokice, ja sam jučer probala u mulleru malo coppertone mlijeka za sunčanje sa šljokicama.... to je krcato šljokicama... od samo malo mi je čitava ruka bila šljokasta pa sam čitava sjajila.... super je. ali košta 103 kn... pa nisam bila spremna toliko investirat.
aaaa?! dopusti da te žvaljiznem

- hvala
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 23:02   #75
urban decay u uzi!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 23:37   #76
meni fakat nije bad inače dat lovu za skupu kozmetiku, ali za sjajilo odbijam. Zato kaj je to, bez obzira na proizvođača, tak nepostojan proizvod - dovoljno se jedno obliznut i ode. ne isplati se jednostavno.

al ak već kupuješ skupo, nemoj kupit shiseidovo - to ništa ne valjda. Ja inače imam Lorealove i dobri su mi.
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 23:09   #77
Jel tko probao Collistarova sjajila? Kakva su i koliko kostaju?
__________________
Think pink!
Alissa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 23:34   #78
Quote:
matsa kaže:
meni fakat nije bad inače dat lovu za skupu kozmetiku, ali za sjajilo odbijam. Zato kaj je to, bez obzira na proizvođača, tak nepostojan proizvod - dovoljno se jedno obliznut i ode. ne isplati se jednostavno.

al ak već kupuješ skupo, nemoj kupit shiseidovo - to ništa ne valjda. Ja inače imam Lorealove i dobri su mi.
to sam i ja zaključila nakon što sam preko nekoliko puta pljunula po 150 il više kuna za sjajilo misleć - e, jebemu, ak je tak skupo i Chanelovo/Lancomeovo/Diorovo/Givenchyovo pa mora da traje makar malo duže od 'običnih'!!
Ahaaaaa
I, zapravo, bash zbog toga ne volim sjajila - meni se neda niti imam naviku popravljat šminku tijekom dana/izlaska pa je to isto kao da nisam našminkana.

Po netrajnosti prednjači Givenchy - to sjajilo doslovce traje par sekundi!

Malo trajnija su Chanelova, al to opet ona koja su tamnijih/gušćih/'dubljih' boja pa im je i tekstura drugačija...ona prozirnkasta sjajila su od svih proizvođača podjednako (ne)trajna.

Eh, da! Malo bolje iskustvo imala sam još i s Lancomeovim Star Glossom, al to isto nije prozirnkasto.

A ako želiš samo boju, sjaj i šljoke, a nije ti bitan taj neki 'wet look' usnica onda preporučam Lancomeov Juicy Rouge. Krcat eje sitnim sitnim šljokicama pa se zaista sjaji, ali to nije sjajilo već kao neki lagani, jako sjajni ruž.

Kao što netko plaća 'celulitni' porez, ja plaćam porez na sajjila....uvijek me zavedz sve te krasne i prektasne bojice i još teta iz parfumerije nabaci koju riječ o ultranovoj gušćoj/kompaktnijoj/postojanijoj teksturi koja će sigurno trajati dulje nego ove dosad i puf! eto mene za 50-150 kuna lakša s novim sjajilom koje ću mazat par dana nakon kupnje, posspremit u kozmetičku torbicu i gledat...ili nosat po torbama razno raznim, a sve u nadi da ću se nekad ekšuli i namazat s tim, što nikad ne učinim.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 14:21   #79
Lorealovo sjajilo Glam Shine (iz DM-a) mi je super.
A i Lancome Juicy Tubes moze proci iako mi je malo previse ljepljiv i nisu mi bas fini ti vocni okusi .
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 14:28   #80
Quote:
Tijana kaže:
Lorealovo sjajilo Glam Shine (iz DM-a) mi je super.
A i Lancome Juicy Tubes moze proci iako mi je malo previse ljepljiv i nisu mi bas fini ti vocni okusi .

vocni okusi su jedino sto mi se svida na jucy tubes sjajilima
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.