Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2017., 14:01   #201
Neko normalno vrijeme?

Bijah tamo samo jednom kao izvidnica (dakle bez plivaćih stvari) i zgrozila sam se! Prvo, što je (akustički) prostor totalno odvratan - em je sve u jednom prostoru em je sav taj prostor u staklu - katastrofa. Drugo, što je vladala neopisiva dreka - užžžasss. Ali ne sjećam se koje je bilo doba dana.

Pa me zanima ima li neko normalno vrijeme, neko doba dana kad nema tog urlanja i vrištanja.

hvala
san.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 22:33   #202
vidim da su otvorili saune, a šta je s teretanom? zna netko?
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:15   #203
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
... šta je s teretanom?
prema ovom:

Romantični paket za dvoje (3 sata boravka u wellnessu): sauna + hidromasažni bazen + wellness za noge + 2 aroma masaže od 30 min + plivanje u bazenu + relax zona (opuštanje uz knjigu, glazbu i čaj) =500,00 kn

mislim da su odlučili otići u drugom, manje sportskom smjeru.

no pažljivo su naveli da je to samo za 18+, jesu
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 20:06   #204
hahaha pa genijalno,
kupleraj pod okriljem zg holdinga
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 20:18   #205
Meni se cini da ce bazen Svetice postati nesto sto su terme Tuhelj na Smokvi.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 20:26   #206
smije li se kupati u kupaćem šorcu? ako ne gdje kupiti kupaće gaće (bokserice). gledao sam u sportvision u a.mallu i arena centru ali nemaju izbora.
SEYOboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 07:36   #207
Quote:
SEYOboy kaže: Pogledaj post
smije li se kupati u kupaćem šorcu? ako ne gdje kupiti kupaće gaće (bokserice). gledao sam u sportvision u a.mallu i arena centru ali nemaju izbora.
dechaatlon.
kako nema kupačih gača u areni, u intersportu uvjek ima

i nemoj ići u kupaćem šorcu na gradski bazen, nije higijenski i zabranjeno je, ali pošto si u hrvatskoj, proći će, jer nikog nije briga.
al ako želiš biti pristojan građanin, kupi kupaće gače, zbog sebe.
inače ti naravno nitko neće ništa, možda ,a li možda te netko od zaposlenih upozori, ali sumnjam.
u hrvatskoj sve prolazi.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 10:44   #208
Kaj je to kupaći šorc?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 15:58   #209
a valjda one bokse muške kupaće (šorc, od "short" ili "kratko", kratke hlač(ic)e)..
ak je to, ne vidim zakaj to ne bi bilo higijenski tj. ne vidim u čem je to posebna higijenska prednost slip gaćica u odnosu na "šorc" tj. bokserice. hm.
DeeJay Dee is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 03:56   #210
svejedno ti je koje gace nosis u vodu ako je lose klorirana, za bakterije nijedna tkanina propusna na vodu ne predstavlja nikakvu barijeru, covjece filteri za vodu protiv virusa i bakterija imaju pore koje se mjere u nanometrima, kaj mislis kolike su pore u obicnoj tkanini
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 08:51   #211
hvala na odgovoru. još jedno pitanje. može li se poslije plivanja osušiti kosa vlastitim fenom?
SEYOboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 13:30   #212
More ak najdeš di uštekat
DeeJay Dee is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 21:19   #213
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
a valjda one bokse muške kupaće (šorc, od "short" ili "kratko", kratke hlač(ic)e)..
ak je to, ne vidim zakaj to ne bi bilo higijenski tj. ne vidim u čem je to posebna higijenska prednost slip gaćica u odnosu na "šorc" tj. bokserice. hm.
e pa je, i piše na kučnom redu gradskih bazena. ali ka što rekoh, seljačinama nitko ništa neće.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 12:54   #214
ne pitam kaj piše jer i na plotu svašta piše pa ne znači da je točno i potrebno, pitam samo za neko obrazloženo pojašnjenje koje mogu i prihvatit, samo kad/ako si netko da truda..
DeeJay Dee is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 13:27   #215
jer pod "šorc za kupanje" likovi furaju obične sportske kratke hlače u kojima okolo sjedaju bilo gdje, u čijim džepovima ima mrvica duhana, sitnog novca, ostataka peciva i papirnatih maramica. niti su vidjele unutrašnjost vešmašine u zadnjih mjesec dana.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 17:01   #216
to kužim, prljavi primići, fuj. sreća nismo svi takvi, al jbg, kategorija je u datim okolnostima "1 lopov-svi lopovi", razmem.
DeeJay Dee is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 13:48   #217
Bio netko u saunama?
Dolaze li pristojni ljudi ili ima redneka koji klepecu sto na sat i ulaze u badicu?
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 17:44   #218
dajte mi recite, bio sam nedavno na SVeticama. jesu stvarno oni tuševi (muški dio) jebeno hladni ili ću biti sretan drugi put da nađem da se može pustiti i topla voda ?
ustvari je isto pitanje za Mladost (Jarun) gdje sam bio nekoliko puta u jeseni pa mi nije bio problem (pre)hladna voda na tušu.
Svetice su nice za građanstvo, mada je malo kaos (barem oko 17h) jer svako ima svojih uskih 25 metara pa zna biti bliskih susreta
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 09:04   #219
A na Sveticama se valjda drže višedesetljetne tradicije starog bazena i mrzle vode.


DeeJay Dee is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 22:04   #220
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
A na Sveticama se valjda drže višedesetljetne tradicije starog bazena i mrzle vode.


misliš na tuš ?
bazenska voda je bila stupanj-dva pretopla za moj ukus. (u novozagrebačkim Utrinama sam se navikao na hladniju vodu).
Utrine imaju hladnije bazene, al to je dobro jer moraš stalno plivati da se ne ohladiš. i ne bude ti vruće. zato su tuševi odlični. mislim, tuš ko tuš. jbt, sad su mi i odlični ako je na Sveticama zaista takva situacija
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.