Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2017., 11:10   #4041
Bok cure

Alo bi neka od vas uskoro narucivala nesto od Meow Cosmetics, ja bi se prikrpala jer bi htjela uzeti samo nesto samplića
Pa nek mi se javi netko pliz u inbox, ako bi narucivao
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 11:15   #4042
Quote:
milaa54 kaže: Pogledaj post
Jel netko nanosi spužvicom Jane iredale pure pressed puder? Teta u derma centru kaže da je bolje spužvicom a i jeftinija je od kista. Jel fiksator mogu od Maca fix+ ili caudalie beauty elixir. Bezveze mi kupovati njihov kad već imam 2 fiksatora
I meni su to rekli, međutim kistom mi je bolje + brže!

Spužvica mi je tako nehigijenski, imam osjećaj da je nikada ne mogu oprati kako treba (OKP)

Mislim da ne mora biti njihov fiksator, ja znam gore staviti i tonik na pumpicu
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 11:38   #4043
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja sam godinama vjerna Meow Cosmetics i njihovom mineralnom puderu (u prahu) u nijansi Chausie Frisky i to pampered puss prekrivanje (srednje). Prošlo je jedno 8 godina otkad sam ga prvi put kupila i uvijek ga iznova kupujem. Koristim ga ili samog, ili u kombinaciji s CC kremom/tekućim puderom kad želim jače prekrivanje. U svakom slučaju, moj dugogodišnji must have i same pohvale.

Toplo preporučam proučiti njihove opise, zaista su detaljni, i na temelju toga odabrati par testera (nisu skupi). Baš sam mislila opet naručiti par testera, da vidim bi li mi možda još koja nijansa odgovarala, iako u principu nemam potrebu za time da nešto mijenjam
Dakle oni su počeli opet shippati worldwide? Taman sam došla tu pitati jer znam da su neko vrijeme prestali, pa ne znam više na čemu su. Zakon.

Quote:
crazy dog lady kaže: Pogledaj post
Bok cure

Alo bi neka od vas uskoro narucivala nesto od Meow Cosmetics, ja bi se prikrpala jer bi htjela uzeti samo nesto samplića
Pa nek mi se javi netko pliz u inbox, ako bi narucivao
Koliko je ono poštarina za uzorke (ako i dalje imaju tu kategoriju)? Ajd ček da pogledam što ima, pa možda mi nešto zapne za oko. Potrošila sam neka od najdražih sjenila ikad...
Edit: vidim da je poštarina 10.95 $.

Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Acid je nedavno hvalila benecos mineralne pudere iz mullera, mislim da je cijena bila 40-50kn
Jep, vjerojatno najbolji mineralni puder iz lokalnih drogerija koji sam probala. Baš je bezobrazno baršunast.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 16:03   #4044
A da, sjećam se da su to imali prije dosta vremena neku frku oko toga zbog nekakvih prijevara i sl., ali vidim da šalju, da
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 21:15   #4045
Samo da javim da neću ipak uskoro (do devetog mjeseca sigurno) išta kupovati i naručivati od Meow jer moram platiti nepredviđene troškove studija sad pred kraj, javim se čim budem imala priliku - za sve koji su pitali u inbox i tu na temi.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 16:36   #4046
Ja bi naručila neke testeriće, pa ako će netko uzimati uskoro nešto, pliz neka mi se javi da se uguram
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 15:49   #4047
Molim vas preporuku za mineralne pudere najsličnije onima od Lauress. Godinama sam samo njih koristila i kada su se zatvarali naručila sam 4 komada i sada sam ih potrošila i ne znam što dalje. Kupila sam bareMinerals ali meni nisu dobri.
picture is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 00:17   #4048
Pozdrav
Molila bih preporuku za drogerijsko mineralno rumenilo i mineralni puder u prahu (koristila bi ga samo kao finish na tekući puder)
Za oboje mi je bitno da dobro matira jer imam masnu kožu, i da ne radi nered na koži jer mi je koža sklona aknama...
Hvala
Horoscope is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 07:03   #4049
ArtDeco ima ok mineralne pudere u prahu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 22:02   #4050
U mulleru na bio odjelu imas benecos pudere u prahu, ja ih volim po ljeti kad mi je koza malo masnija jer lijepo matiraju. Kostaju 40-50 kn a dobijes 10 grama
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2018., 10:14   #4051
Molim preporuku za mineralni puder u prahu/kamenu za kozu sklonu pristicima.
Da ne brejka, ima donekle pokrivnu moc i daje neki zdrav izgled.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2018., 10:46   #4052
Meni je bareminerals Original bio super, a vidim sad da imaju neki novi Blemish rescue.

Još ga uvijek imam i koristim ga kao korektor kad mi se neda šminkati jer sam lijena stavljati ga kao foundation - ipak je to proces.
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2018., 10:55   #4053
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Meni je bareminerals Original bio super, a vidim sad da imaju neki novi Blemish rescue.

Još ga uvijek imam i koristim ga kao korektor kad mi se neda šminkati jer sam lijena stavljati ga kao foundation - ipak je to proces.
Thanks! A gdje ga kupujes?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2018., 11:14   #4054
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Thanks! A gdje ga kupujes?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Feelunique. Nijansu sam na neviđeno potrefila savršeno preko onih njihovih tablica.

(nikad neću zaboravit, moj tata je preuzeo paket i otvorio. ja dolazim doma a čuješ njega 220 kn ZA TEGLU BLATA?? ali dobra je tegla blata.)
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2018., 11:32   #4055
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Feelunique. Nijansu sam na neviđeno potrefila savršeno preko onih njihovih tablica.

(nikad neću zaboravit, moj tata je preuzeo paket i otvorio. ja dolazim doma a čuješ njega 220 kn ZA TEGLU BLATA?? ali dobra je tegla blata.)

Sad samo da si odredim nijansu...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2018., 11:43   #4056
Bas kukam na pdf "Sve sto ste zeljeli pitati..." o podtonu koze...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2018., 19:32   #4057
Kako dobro nanjeti Bareminerals puder-onaj original, u prahu?

Danas ga stavila po prvi put.

Prvo odradila svoju rutinu, zadnji korak mi je krema sa SPF-om. Nakon nje mi je lice malko masnije, ali mi to do sada kad sam koristila samo mrvicu tekuceg pudera nije smetalo. Dapace, bolje bi mi se puder razmazao.

Ovaj Bareminerals sam onak kak pokazuju istresla mrvicu u poklopac, pokupila cetkom i krenula kruzno po celu. Tam di sam prvo takla mi se nakeljila pozamasna kolicina i celo mi je izgledalo ko da se puder uvukao u pore i zgrusao. Ni ostatak lica nije puno bolji.

U cem grijesim?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2018., 20:10   #4058
Mozda da pricekas da se krema prvo skroz upije? Ili mrvu poblotas prije stavljanja pudera?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2018., 01:04   #4059
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Mozda da pricekas da se krema prvo skroz upije? Ili mrvu poblotas prije stavljanja pudera?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Probat cu. Ocito sam premasnjikava.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 22:23   #4060
Kasno palim, ali da... Moras sacekati par minuta da se krema dobro upije pa tek onda. I kad pokupis puder s kistom iz poklopca, dobro provrti kist po poklopcu da se ravnomjerno rasporedi pa onda vrhom drske od kista par puta lagano lupni u ormaric ili nekamo da ti se puder "upije" u kist. Imas na yt-u dosta tutoriala, malo je zeznut dok se ne ispraksas. A najbolji finish daje kad se pospreja nakon nanosenja. Ja koristim toner pretocen u bocicu sa sprejem ili kupim mist toner
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.