Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2009., 12:38   #61
Kakvo vam je iskustvo sa tezim stvarima 10-20 kg. Zelio bi kupiti aparat za usisavanje(dubinsko) i pranje tepiha...za kucnu upotrebu (ne profesinalni) vrijednosti oko 300$ .Da li netko ima takvo ili slicno iskustvo kupovine na net-u.
nedims is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 15:58   #62
ljudi aj molim vas mi recite neku stranicu za kupovanje dresova...hitno

i da sam siguran da ću dobiti dres..

Zadnje uređivanje totti10 : 23.11.2009. at 16:14.
totti10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 12:57   #63
Quote:
majolica_ost kaže: Pogledaj post
a sam kupovala na http://www.asos.com/
dostava je odlicna,placate samo 6 eura,a cini mi se da do 300kn ne naplacuju carinu,mislim bar meni nisu
ja bi odavdje svašta nešto al baš mi ide na živce tih 300 kn do kojih smijem, pa ne mogu šta hoću..jel imaš neku kombinaciju kako tu carinu mimoići..:-P
salvador is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 11:31   #64
ja imam sve u RBA..i tekući i štednju, pa bi si otvorila devizni isto i MB..i prebacivala...imate iskustva sa RBA?
salvador is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 17:20   #65
kupio bih nesto u sportsdirect.com pa ako netko zna za 1000 kn koliko bi me sve doslo ( carina itd..) ?
BALKAN_BY_AZRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 14:45   #66
Quote:
BALKAN_BY_AZRA kaže: Pogledaj post
kupio bih nesto u sportsdirect.com pa ako netko zna za 1000 kn koliko bi me sve doslo ( carina itd..) ?
Prijatelju ja sam dosta kupovao preko interneta.Uglavnom,najsigurnije plaćanje je paypal.Registriraš se jednostavno.Meni je konkretno povezan sa American karticom.Znaći platim preko paypal-a a on mi tereti american karticu.Roba dolazi sva uglavnom bez problema,nisam kupovao iz amerike već iz europe.I uglavnom shopovi sa ebaya.Ali ti je problem carina.Ako je vidljivo da paket dolazi sa web kupovine bit će ocarinjen.na iznos i poštarinu zajedno.Ide ti 14% carine plus 23% pdv.Ako ima raćun unutra onda po njemu,ako nema onda oni odrede cijenu.Odrede je tako da jednodtavno odu na internet i ukucaju pojam ili ime robe i nađu pošto se prodaje na netu i onda ti lupe iznos.
Ako te još šta zanima pitaj.
patakVK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 22:00   #67
Quote:
salvador kaže: Pogledaj post
ja imam sve u RBA..i tekući i štednju, pa bi si otvorila devizni isto i MB..i prebacivala...imate iskustva sa RBA?
..pričam i pitam gluposti......otvorila sam devizni u PBz-u...
salvador is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 20:25   #68
Negdje sam pročitao da su u Vel. Britaniji zatvorili oko 120 web shopova sa fake robom...... Ima tko saznanja kako procjenit koji je "the rigt one"?
Mariolino 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 20:41   #69
Quote:
Mariolino 7 kaže: Pogledaj post
Negdje sam pročitao da su u Vel. Britaniji zatvorili oko 120 web shopova sa fake robom...... Ima tko saznanja kako procjenit koji je "the rigt one"?
no, prekrasno....
salvador is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 21:39   #70
Quote:
racionalac kaže: Pogledaj post
Trebao bih naručii nešto preko neta.

Zanima me nekoliko stvari.

1. Kako najbezbolnije napraviti plaćanje? Imam devizni u ZABI i Visu Electron. Mogu li s time otvoriti PayPal ili MoneyBookers račun? Ima li neka alternativa?

2. Kako se plaća carina?
Najbolje je otvoriti PayPal.Nakon registracije izaberete karticu kojom plaćate naručenu robu.Visa Electron nije kreditna kartica te možete kupovati sa onoliko novaca koje imate na računu.Nemam iskustva sa MoneyBookers ali ja bih to izbjegao jer moram kod njih uplatiti svoj novac što mi ovako izgleda kao parazit na tvojim novcima.Ukoliko imate devizni račun i kupujete u $ banke u lijepoj našoj vam najprije skinu € i onda po svom svom tečaju preračunaju u $ bez obzira ako na računu imate iznos u $ za vašu kupovinu.Kod PayPal-a je dobro što sa svojim devizama možete raspolagati na vama najbolji način.Postoji još jedna dobra stvar a to je da npr. nakon kupovine možete zadržati user name i password i izbrisati podatke sa kartice te se vratiti nakon god. ili dvije te upisati podatke neke nove kartice i obaviti kupovinu.Na kraju želim reći da je Hrvatska u grupi sigurnih zemalja što se tiče kupovine (Italija nije).Na kraju želim reći da ne postoji 100% sigurnost kupovine preko Interneta ali je uvijek ljepše biti kod "velikih".
frano is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 21:54   #71
Quote:
frano kaže: Pogledaj post
Najbolje je otvoriti PayPal.Nakon registracije izaberete karticu kojom plaćate naručenu robu.Visa Electron nije kreditna kartica te možete kupovati sa onoliko novaca koje imate na računu.Nemam iskustva sa MoneyBookers ali ja bih to izbjegao jer moram kod njih uplatiti svoj novac što mi ovako izgleda kao parazit na tvojim novcima.Ukoliko imate devizni račun i kupujete u $ banke u lijepoj našoj vam najprije skinu € i onda po svom svom tečaju preračunaju u $ bez obzira ako na računu imate iznos u $ za vašu kupovinu.Kod PayPal-a je dobro što sa svojim devizama možete raspolagati na vama najbolji način.Postoji još jedna dobra stvar a to je da npr. nakon kupovine možete zadržati user name i password i izbrisati podatke sa kartice te se vratiti nakon god. ili dvije te upisati podatke neke nove kartice i obaviti kupovinu.Na kraju želim reći da je Hrvatska u grupi sigurnih zemalja što se tiče kupovine (Italija nije).Na kraju želim reći da ne postoji 100% sigurnost kupovine preko Interneta ali je uvijek ljepše biti kod "velikih".
tako je samo što će mi pay pal,dobro neke trgovine trguju preko pay pala,kad mogu direktno kupit karticom bez pay pala,jesam li sigurniji ako kupujem preko pay pala??
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 23:51   #72
paypal ti osigurava povrat novca koliko sam upućen.

ja imam izvađenu tzv. prepaid karticu za internet u OTP banci i godišnja članarina mi je 50kn, raspolažem sa svotom kojom oću, npr. ako oću kupit nešto uplatim na tu karticu recimo 200 kn i raspolažem s njima, s druge strane oni imaju osiguran novac kod mislim croatia osiguranja i prilikom provaljivanja kartice (ono da ti neko mazne lovu) oni istražuju i vraćaju ti novac...
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 14:36   #73
Online trgovine sa informatičkom opremom

Sretan božić.

Pitanje:
U kojim se Online trgovinama sa informatičkom opremom (kao links i adm) može plačati na rate maestro karticom iz erste banke ?
Antonio144 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 22:03   #74
Ima li netko možda Mastercard refresh karticu u hypo banci? pitam jer mi treba kartica za kupnju na netu a ta mi je najbolja, uplatim pare i tolko mogu trosit a i lako se dobije samo me zanima Može LI se ta kartica koristiti na netu
hvala unapirjd
mithril is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 23:24   #75
"Awaiting Fulfilment" ????????

bok svima, evo jel zna netko što znači "Awaiting Fulfilment", naručio sam nešto s neta i piše u order details navedeni pojam, i stoji već duže vremena. Hvala !!!
spaner is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 23:30   #76
moze bit da nemaju tu stvar trenutno na skladistu
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 19:24   #77
hvala
spaner is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 17:05   #78
online shoping

zaniam me postoji li neka stranica na internetu na kojoj se moze kupovati a da netreba dati broj kreditne kartice nego da se palca tjekom dostave
zelenbic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 10:14   #79
Evo možeš preko ovih ako nedostavljaju u Hrvatsku http://usshopmart.com/
krasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 21:36   #80
Quote:
zelenbic kaže: Pogledaj post
zaniam me postoji li neka stranica na internetu na kojoj se moze kupovati a da netreba dati broj kreditne kartice nego da se palca tjekom dostave
zato se koristi debitna kartica.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:27.