Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2004., 17:39   #21
Ne koristim olovke za oci, samo tus. Obicno kupujem onaj koji nema kistic, nego nekakav tvrdi drek ne znam kaj je to, nije ni ko flomaster a nije ni kistic (mekani ). Uglavnom, s tim meni nema problema, nikakvih. Sa (mekanim) kisticem je bilo jer se on ocufa nakon nekog vremena, pa crta nije baaas preravna al s ovim nema frke.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 17:41   #22
thx guys... a jos nes... citala sam nedavno (negdje) da crno obrubljivanje donjeg kapka vizualno smanjuje oko.. meni opce ne izgleda koda ga smanjuje, dapace... what say you?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 17:45   #23
Tus sam zadnji put koristila 1996-97. Onda je nekako ispao iz mode, a sad se, vidim opet vraca natrag. Tus je strasno jednostavno za staviti (pogotovo onaj L'Oreal-ov, mislim da ga opet proizvode, nisam sigurna). I jako efektno ispadne.

S crtom oko ociju je opasno da ces smanjiti oko samo ako cijelo oko uokviris. A ako ostavis mrvicu s unutrasnje i vanjske strane neobrubljeno, onda u stvari "otvaras" oko. Isprobaj par verzija (do ruba ili sa slobodnim rubom; gore i dolje, samo gore, samo dolje. Pa vidi koje razlicite efekte dobivas. Osobno ne volim bas crni tus, to mi je nekako jako Brigitte Bardot. Ali neki tamno ili svijetlije smedji, pa tamno zeleni, tamno plavi... moze biti jako moderno i zenstveno.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 17:50   #24
Quote:
hana kaže:
thx guys... a jos nes... citala sam nedavno (negdje) da crno obrubljivanje donjeg kapka vizualno smanjuje oko.. meni opce ne izgleda koda ga smanjuje, dapace... what say you?



Pa smanjuje... barem se meni tako čini, jer inače imam male oči pa kad metnem i tuš onda fakat izgledam ko eskimka

Ja radije koristim olovku, na gornji kapak povućem tanku crtu i onda obvezno stavim sjenilo, a na donji kapak povućem laganu crtu koju kasnije malo razmuljam prstom u potezu prema vani, tako da dobijem onaj "dim štih"... onako lagano, ne prenapadno.

__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 20:25   #25
Ne koristim tus jer mi je to onako "zenasto",tj djelujem sebi starija s tusem.
Koristim crnu olovku,najcesce ili samo na donjem ili gornjem kapku a ako stavljam na oba ruba onda na donji stavim samo blago jer meni zaista oci izgledaju sitnije ako ih cijele obrubim(a imam vrlo krupne oci inace).
Nego koja bi mi boja olovke osim crne pristajala...imam zelene oci i cokoladno-smedju boju kose(malo naginje na crvenkasto).
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 20:31   #26
Ovisnica sam o tushu vec 15 godina

Nashminkash se ujutro i do skidanja nema popravljanja...

Ne koristim crni tush, jer mi izgleda malo prenapadno, pa kupujem smedji. Nakon shto ga nanesem, stavim preko malo smedjeg sjenila pa je efekt puno ljepshi.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 20:48   #27
mora da imas mirnu ruku
kad ja pokusam izgleda ko da su mi tus prikacili na EKG!

koristim olovku
tus mi izgleda super ko ga zna stavit
onako bude oko bas mackasto
__________________
Pa, bolje bit glupa, nego frustrirana debela starmala nedojebana skompleksirana krava - by Crow Jane
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 20:49   #28
Također redovito koristim tuš. Trenutno imam samo crni, moram si kupit smeđi. Al super mi ispadne kad stavim i crni tuš pa preko njega sjenilo, ublaži ga i odlično izgleda.
Nije bed ga nanosit ako se naučiš.

I vrlo važno.. traje mi šminka cjeli dan.
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 23:50   #29
Quote:
377chiara kaže:
mora da imas mirnu ruku
kad ja pokusam izgleda ko da su mi tus prikacili na EKG!


Zato poslije preko stavish sjenila i bolje izgleda, a vremenom uvjezhbash

Inache, ne volim one tusheve-flomastere, klasichan kist mi je miliji.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2004., 00:50   #30
Quote:
magic kaže:
Zato poslije preko stavish sjenila i bolje izgleda, a vremenom uvjezhbash

Inache, ne volim one tusheve-flomastere, klasichan kist mi je miliji.


Kad sam koristila tuš... , uvijek sam koristila onaj klasični, taj o kojem govoriš magic... poslije su se pojavili ti u "olovci" i oni mi nikad nisu imali istu teksturu kao klasični... jednostavno meni to nije bio "tuš" u klasičnom smislu te riječi.

Za "kvalitetu" današnjih tuševa u olovci ne znam, jer ih više ne koristim, ali ako imaju istu onakvu teksturu - onda je to shit, barem meni.

Inače... moj prvi tuš je bio onaj koji si dobio kad si kupio Gioiu
Sve smo cure u razredu dobili alergiju od tog sranja jeftinog... ali svejedno smo se tako natačene i dalje mazale
A hebiga... bile su to ratne godine... tko je tada imao za Lorealov tuš
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2004., 00:13   #31
Definitivno tuš! Prije sam koristila olovku, a na tuš nisam ni pomišljala jer su svi govorili kako je to teško i nepraktično i ne znam što sve ne. Ovog ljeta mi je palo na pamet da probam tuš i otad samo njega i koristim. Super mi je, ne razmazije se, ne trebam ga popravljat, ne trebam paziti da ne protrljam oči... SUPER!

P.S. A i crta mi je ravna!
Emma_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2004., 16:56   #32
Re: tus za oci vs olovka za oci

Quote:
hana kaže:
kad koristite tus a kad olovku? ili koristite iskljucivo jedno?
olovku ili sjenilo (samo tanka crta uz trepavice) koristim za dnevno-radnicki look (crna olovka rjedje, uglavnom smedja olovka ili smedje ili maslinasto sjenilo). ne popravljam tokom dana, sve stoji kako treba.

tus koristim rijetko jer mi je puno packavije od olovke. imam crni tus i stavim ga samo za "svecanu" priliku kad sam sva u takvom stilu...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2004., 17:32   #33
koristim tamno sivo sjenilo umjesto olovke i gore i dole volim jace nasminkane oci!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2004., 23:37   #34
ne korisim ni jedno ni drugo. sta se tusa tice, mislim da to nebi mogla nanijet kako spada. a i mislim da bi imala feeling da ce mi se razmazat a ne volim kad moram pazit na takve stvari. a olovku koristim jednom u 3 mjeseca, al u principu samo sjenilo i maskaru koristim jer uopce ne znam nanijet olovku kako treba. a i peku me oci od toga, makar ona bila za osjetljive oci, meni one suze od toga.
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 01:11   #35
Inače radim crtu Colistarovom olovkom i malo je intenziviram crnim sjenilom, super ispadne.
A danas sam kupila tuš (naravno, pod utjecajem ovog topica) i odlično izgleda, obožavam mačkasti look!
__________________
A ponovno počinje kiša, kao što već kiši u listopadu na otocima
More od olova i nebo od borova...
Tighelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 01:14   #36
Quote:
Tighelia kaže:

A danas sam kupila tuš (naravno, pod utjecajem ovog topica) i odlično izgleda, obožavam mačkasti look!

super

*ponosna sta je doprinijela*
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 01:25   #37
ja koristim tuš samo tik skoro nevidljivo uz trepavice gornjeg kapka..i onda olovkom.... prirodnije mi izgleda olovka?...
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 08:37   #38
Quote:
*Girlie* kaže:
a i peku me oci od toga, makar ona bila za osjetljive oci, meni one suze od toga.
i meni je bas svaka olovka izazivala neku reakciju na kapku - koza na kapku je peckala, bila crvena i bio je malo natecen i onda bi se koza za par dana nekako isusila i polako oljustila.
zato sam godinama koristila tus (probala dva puta i onaj u 'flomasteru', ali mi se manje svidjao od onog s kistom - zato sto je bio nekako prozirniji, mozda je razlog bio taj sto sam koristila samo crni tus pa mi ovo iz 'flomastera' nije bilo dovoljno crno), ali vec nekih 5-6 godina ne koristim ni njega, izgleda mi da se to ne nosi i ne samo da mi izgleda nego se sigurno ne nosi taj crni na nacin kako se nosio tada, ali sad ste me ovdje sjetile da bih mozda o smedjem mogla razmisliti...
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 09:07   #39
olovke rijetko, tusa nemam. efekt te "crte" si napravim sa tamnijim sjenilima (tamno smedje, tamno sivo, tamno zeleno-crno...)
tus se mi cini prikladan za vecernje izlaske, za svaki dan (preko dana) bas i ne.
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2004., 15:36   #40
Imam jedan tuš koji sam kupila prije par mjeseci iz ne znam kojeg razloga jer ga još uvijek niti jednom nisam upotrijebila. Morat ću si kupiti crni (ovaj koji imam je smeđi).
Inače, nanesen tuš mi je jako lijepo za vidjeti i mnogo mi je zgodnije/ljepše od olovke iako ja trenutno koristim samo olovku (prije stalno a sad samo ponekad).
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.