Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2013., 14:04   #61
Tko trazi solidnu skolu za francuski, ima moju preporuku za Alliance Francaise u gradu... Super profa, ekipa isto prezadovoljna sam.

Zanima me da li se igdje drze tecajevi za norveski i finski u Splitu?
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 09:45   #62
Htio bih upisati viši stupanj engleskog jezika u Splitu. Kakva su vaša iskustva? Zgodno bi bilo i da škola organizira putovanja.
Conphas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 19:58   #63
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima za francuski (ako se ne može ruski) , gdje je najbolje?
Jantar , telefax..
Quote:
Zodiac kaže: Pogledaj post
Koji Jantar, koji telefax

Ruski imaš u Pappagalla, odlična profesorica. Za francuski ne znam.
inace, ja sam zavrsila prvi stupanj ruskog u telegrafa, 1200kn je semestar, ukljucen je ispit i moze se upisati u radnu knjizicu... ja sam zadovoljna, predavacica je izvorna ruskinja tako da je meni ok bilo... stovise, ici cu dalje sada...
atidorfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 08:47   #64
Ima li tko da je zavrsio Poslovni engleski u Centru stranih jezika ili bilo gdje drugdje? Voljela bi obnovit znanje iz eng i prosirit malo vokabular.
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 12:44   #65
Namjeravam ovih dana upisati njemački jezik (A1-1) pa bi volio čuti od vas neke preporuke.

CSJ (Centar za strane jezike) mi se čini kao najstručniji i netko je prije već spomenuo da se jedino kod njih i Telefaxa u radnju knjižicu upisuje nakon što položim 1. stupanj.
S druge strane čudi me prilično visoka cijena tečaja u Centru za strane jezike koja je 2 250 kuna.
U Jantara je cijena 1800 kuna minus 10% popusta za gotovinu što je negdi oko 1 600 kuna
Cijena u Telefaxa 1 260 kn za gotovinu, a u Eduka Centru Split je cijena 1 200 kuna.

Dakle, razlika u cijeni je prilična i očita. Mene zanima da li se isplati platiti 2 250 kn za CSJ tj. da li se nastava izvodi kvalitetnije od ostalih škola? Uz to bi svavako volio čuti vaša iskustva (pozitivna ili negativna) za bilo koju školu u Splitu (za njemački jezik).
Ole lole is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 13:18   #66
Quote:
Ole lole kaže: Pogledaj post
Namjeravam ovih dana upisati njemački jezik (A1-1) pa bi volio čuti od vas neke preporuke.

CSJ (Centar za strane jezike) mi se čini kao najstručniji i netko je prije već spomenuo da se jedino kod njih i Telefaxa u radnju knjižicu upisuje nakon što položim 1. stupanj.
S druge strane čudi me prilično visoka cijena tečaja u Centru za strane jezike koja je 2 250 kuna.
U Jantara je cijena 1800 kuna minus 10% popusta za gotovinu što je negdi oko 1 600 kuna
Cijena u Telefaxa 1 260 kn za gotovinu, a u Eduka Centru Split je cijena 1 200 kuna.

Dakle, razlika u cijeni je prilična i očita. Mene zanima da li se isplati platiti 2 250 kn za CSJ tj. da li se nastava izvodi kvalitetnije od ostalih škola? Uz to bi svavako volio čuti vaša iskustva (pozitivna ili negativna) za bilo koju školu u Splitu (za njemački jezik).
Jeste li upisali tečaj iz Njemačkog jezika? Ako jeste, u kojoj školi i kakva su vam iskustva?
Hvala!
Jim78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 02:02   #67
Je li itko za učenje danskog?
Putnik41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 21:05   #68
i mene zanima ima li kakvih preporuka za tečaj njemačkog u splitu, početni,

učio sam ga nešto u školi, znam neke osnove i nešto riječi, ali mislim da treba s početka.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 11:07   #69
u kojoj školi ima portugalski / brazilski portugalski jezik?
guglao bezuspješno
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 11:04   #70
Quote:
Ole lole kaže: Pogledaj post
Namjeravam ovih dana upisati njemački jezik (A1-1) pa bi volio čuti od vas neke preporuke.

CSJ (Centar za strane jezike) mi se čini kao najstručniji i netko je prije već spomenuo da se jedino kod njih i Telefaxa u radnju knjižicu upisuje nakon što položim 1. stupanj.
S druge strane čudi me prilično visoka cijena tečaja u Centru za strane jezike koja je 2 250 kuna.
U Jantara je cijena 1800 kuna minus 10% popusta za gotovinu što je negdi oko 1 600 kuna
Cijena u Telefaxa 1 260 kn za gotovinu, a u Eduka Centru Split je cijena 1 200 kuna.

Dakle, razlika u cijeni je prilična i očita. Mene zanima da li se isplati platiti 2 250 kn za CSJ tj. da li se nastava izvodi kvalitetnije od ostalih škola? Uz to bi svavako volio čuti vaša iskustva (pozitivna ili negativna) za bilo koju školu u Splitu (za njemački jezik).
Ja sam kćer upisala u CSJ na njemački jezik. Bila sam u Papagala, ali su mi ostavili nekako neprofesionalni dojam, nemaju klimu, neka mlada djevojka koja ne zna objasniti kad, koliko košta, niti mi ikakvu brošuru dala, prostor za učenje na Bačama im je katastrofa, pa sam se odlučila za Centar na Prokorativama.
Skuplje je, ali mi djeluju stručniji, profesionalniji i agilni.
Bdw, dobiješ 10% popusta ako platiš u gotovini.
Za ostale se nisam raspitivala jer su mi bili predaleko.
Kad počme školovanje, ostavit ću utiske i da li sam dobro odlučila
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 15:07   #71
Pozdrav, ima li itko preporuke za talijanski u Splitu....onako, rekreativno početnički, htjela bih upisati pa da vidim kako ce mi ici...znaci bitnije mi je da je dobar profesor i ugodna atmosfera od cijene i lokacije. Enibadi?
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:38   #72
Pozdrav, kažeš ugodna atmosfera? Raspitivao sam se malo, ovi su novi i nude zanimljiv pristup učenju stranih jezika (između ostaloga) kroz nekakve radionice, može se odabrati i veličina grupe te intenzitet...

Provjeri pa nam javi

http://www.vocabula.hr/index.html
galantar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 18:56   #73
Pozdrav svima, može li mi netko preporučiti gdje u Splitu polagati njemački C2 razinu?

Čuo sam da u Splitu nema škole čije se diplome priznaju u inozemstvu, ali zasad i ne mislim ići vani raditi, ugl. polagao bih u svrhu prilaganja diplome CV-u jer završavam faks za godinu dana, pa ne znam imaju li poslodavci različita mišljenja o diplomama nekih škola koje su na boljem/lošijem glasu (i ako imaju koje su to)?

Hvala.

Edit: tek sad vidim da sam na podforumu za osnovne i srednje škole, sorry.
leader50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 08:21   #74
samo update...jako sam razočarana sa centrom na prokorativama u splitu jer su najprije kad je počeo tečaj ukinili grupu, pa su ih prebacili u drugu grupu u koji termin nam nikako ne odgovara uz nadoplatu od gotovo 1000kn. Trenutno je i ova grupa prevelika pa se opet premišljaju da je odvoje u druge dvi grupe.
Neprofesionalni su jer ima je jako loša organizacija + donose odluke bez prisustva roditelja već informacije šalju po djeci.
Kako je upravo u tijeku nova promjena, razmišljam o prekidu i da mi vratu novac.
Totalno sam ih loše procijenila na prvi dojam.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2019., 13:38   #75
Zanima me Francuski jezik.
Imate li kakvih saznanja, dojmova, komentara o Francuskoj alijansi, sam naziv udruge daje na važnosti. Dali je zaista opravdano?
Možda Eduka centar?
Hvala i pozdrav.
duxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2020., 14:09   #76
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
samo update...jako sam razočarana sa centrom na prokorativama u splitu jer su najprije kad je počeo tečaj ukinili grupu, pa su ih prebacili u drugu grupu u koji termin nam nikako ne odgovara uz nadoplatu od gotovo 1000kn. Trenutno je i ova grupa prevelika pa se opet premišljaju da je odvoje u druge dvi grupe.
Neprofesionalni su jer ima je jako loša organizacija + donose odluke bez prisustva roditelja već informacije šalju po djeci.
Kako je upravo u tijeku nova promjena, razmišljam o prekidu i da mi vratu novac.
Totalno sam ih loše procijenila na prvi dojam.
Centar znanja se srozao. Po rijecima jedne profesorice, zaposlenici su bili potplaceni i izrabljivani tako da su izgubili motivaciju i navodno cesto mijenjaju radnike.

To sam saznala prilikom raspitivanja za talijanski jezik, a sto se toga tice trazim preporuku za drugu skolu. Steta, bili su na dobrom glasu i lokacija je idealna.

Za one koji zele ucit francuski, bila sam u Alijansi i jako sam zadovoljna s njima.

Ima li itko informacije za Jantar vezano za talijanski i poslovni engleski?
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2020., 16:54   #77
Pozz
Ja bih upisao Talijanski, pocetnicki tecaj. 🙈

Mislio sam u Jantara na Pujanke, ima li tko iskustva??
Ivo Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2020., 08:35   #78
Quote:
Ivo Ivan kaže: Pogledaj post
Pozz
Ja bih upisao Talijanski, pocetnicki tecaj. 🙈

Mislio sam u Jantara na Pujanke, ima li tko iskustva??


Hej i ja taman tražim preporuke za početni talijanski.

Za sad sam se javila na 3 mjesta, nisam sigurna što da izaberem, baš sam zbunjena.

dante alighieri, Centro di lingua e cultura italiana Spalato i Taamm centar za jezike i sad ne znam što bi.


Iako mi je Taamm najbolja cijena i lokacija za mene, ostavili su mi ne stručan dojam pomalo...


ne znam kako da odaberem luda sam. nigdje nema dovoljno recenzija ni preporuka...
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2020., 22:49   #79
Pooz Jesi li upisala igdje talijanski? Taj taamm mi se cini da je tek otvorio...

sada imaju cijenu prejeftino 700kn, mozda to i nije lose.. mozda imaju dobre ucitelje i zapocinju ne znamm...

Jos se mislim izmedu pappaggala (oni zapocinju u ponedjeljak) i tog Taamma....

Ili ostaviiti za na zimu...
Ivo Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2020., 17:30   #80
Hej hej,

jeste li se odlučili?
ja bi isto talijanski, ali ne znam gdje je najbolje :/
canazirk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.