Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2014., 10:23   #61
Kao i svaku promjenu sucelja, ne svidja mi se no covjek se brzo navikne
technorocker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 14:15   #62
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Kako vam se sviđa novi izgled mapsa?

Meni je sama karta ok, no nikako mi se na sviđa da se može unjeti samo 9 adresa kao odredište.

Prije sam mogao i po 20 adresa, a sada samo 9
što se tiče izgleda, nemam neko mišljenje jer me ništa posebno nije oduševilo, ali jako sam razočaran što je sve tako usporeno, nakon nekoliko minuta kompjuter mi počinje blokirati i onda nemam drugog izbora nego prekinuti gledanje "mapsa". Ne znam da li postoji mogućnost vratiti se na stari google maps?
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 20:59   #63
Okej, pitanje. Recimo da znam za neku slastičarnicu ili trgovinu ili školu koja nije ucrtana na karti a točno znam di se nalazi. Kako da je ucrtam i da tamo ostane i bude vidljivo svima? Pretpostavljam treba proć neku verifikaciju, ali kako poslat zahtjev Googleu da ucrta tu zgradu na svojoj karti?
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 00:12   #64
Trebam veliku pomoć ljudi, kako se vratiti na Classic Google Maps?
Ovo novo mi je živi užas i već se danima borim sa kartom, a stvarno jako često to koristim.
Znam da piše da se ne može vratiti na classic ako je napravljen update, sad ne znam jel to ide automatski ili sam ja nešto slučajno potvrdila da se updejta.

Molim da netko napiše, ako postoji bilo koji način da se vratim na stare karte.
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 00:50   #65
Ovaj link https://maps.google.com/maps?output=classi za sada još radi, no pitanje je do kada će.
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 20:53   #66
Puno hvala za link!
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 15:51   #67
Ja sam našao ovo za preuzimanje karte za web stranice, je neka srpska stranica ali radi i za Hrvatsku jednako dobro, samo se zalijepi html kod, http://www.kartasrbije.com/preuzimanje/
__________________
Zadnja posjeta: 8-12-2006 u 22:42 | Osvojih miliun!?
MALI-miki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 12:12   #68
Kolko vidim žute stranice www.zutestranice.hr su još uvijek jedan od izvora podataka za google maps, samo više ne piše ispod izvor.
__________________
Sjedi dva
yamadado is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 00:03   #69
Pozdrav!

Postoji li u google maps-u opcija za izračunavanje najkraćeg puta ako odaberem recimo 15 "stanica" kroz putovanje?
Dakle ja nabacam 15 odredišta, a program ih sam posloži da budu u nizu od polazišta do cilja. Ovako ja moram misliti što će biti prvo, pa drugo...
kratki spoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 11:19   #70
Quote:
kratki spoj kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Postoji li u google maps-u opcija za izračunavanje najkraćeg puta ako odaberem recimo 15 "stanica" kroz putovanje?
Dakle ja nabacam 15 odredišta, a program ih sam posloži da budu u nizu od polazišta do cilja. Ovako ja moram misliti što će biti prvo, pa drugo...
Postoji stranica za to: http://gebweb.net/optimap/
Opcija calculate fastest roundtrip
Imaš i plaćenu verziju za dostavljače: https://www.myrouteonline.com/
Također ima free: http://classic.mapquest.com/
Google nema za sada
__________________
Sjedi dva
yamadado is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 11:22   #71
google maps je super čak i oblake pokazuje gdje se nalaze,temperaturu itd,,, super stvarno.
johnny x is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 22:36   #72
šta se događa sa google street viewom?
smanjila se pokrivenost i to na jako nelogičan način
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 14:22   #73
Jel zma neko kada ce konacno 2016 verzija za Androide,konkretno ja.imam app google maps na mobitelu.i obnovio se sam par puta,npr. u proslogodisnjoj verziji.vidi.se tocno gdje se.pocinje graditi kuca do mene ta kuca.je odavno gotova no na maps je jos u izgradnji,sto znaci da jos nisu pustili novi snimak
AnotherDay is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 17:15   #74
Pozdrav, zasto se izohipse ne vide odnosno nestanu prilikom veceg zumiranja na google mapsu (ukljucim prikaz terena).

Hvala
kratki spoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 19:20   #75
Pozdrav ljudi

Inače kada bude google dodao friške rute ??? Vidim po netu na google maps da nisu stavili brzu cestu koja je nedavno puštena u promet. Prošle godine su stavili pola relacije u promet a ove tj početak ove godine su pustili drugu relaciju. Sad imamo brzu cestu od zaboka do bedekovčine i još se radi tj bit će dovršena do Zlatar bistrice a možda i dalje tj nisam dosta upoznat planovima.

Iako to nije sad toliko bitno jer ja znam di je ta cesta ali opet , ako google nije mogao dodati tu cestu onda mogu očekivati da neče dodati (barem ne ove god) ni druge koje su meni nepoznate

Ovo je na slici https://postimg.org/image/c9zue26px/
ovo zeleno je trenutno u upotrebi a crveno ide otprilike dalje ali jos nije skroz dovršeno pa ne završava nigdje. Trenutno na mapsu nema ništa od ovoga. Kada ja putujem u zabok idem po brzoj i začas sam u zaboku
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2019., 16:44   #76
Pozdrav!
Zna li netko koliko traje postupak brisanja krivog podatka s googla maps?
Naime, slučajno sam vidjela da je na lokaciji mog voćnjaka stavljena oznaka za jedan poslovni objekt koji sa mnom nema nikakve veze. Doduše, nalazi se u istom mjestu, ali kilometrima dalje. Kako je to tamo došlo, nemam pojma.

Prema uputama koje sam našla poslala sam im zahtjev da to izbrišu kao nepostojeće.
Koliko dugo im treba?
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2019., 17:38   #77
Quote:
Darsey kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Zna li netko koliko traje postupak brisanja krivog podatka s googla maps?
Naime, slučajno sam vidjela da je na lokaciji mog voćnjaka stavljena oznaka za jedan poslovni objekt koji sa mnom nema nikakve veze. Doduše, nalazi se u istom mjestu, ali kilometrima dalje. Kako je to tamo došlo, nemam pojma.

Prema uputama koje sam našla poslala sam im zahtjev da to izbrišu kao nepostojeće.
Koliko dugo im treba?
Ovisi, preporuka je ispraviti i postaviti točnu lokaciju subjekta, to brže odrade, a brisanje duže traje, pogotovo ako postoji poslovni subjekt.
__________________
Sjedi dva
yamadado is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2019., 17:57   #78
Al ja ne znam točnu lokaciju tog subjekta. Znam otprilike.
Oni valjda postoje, naime googlala sam ih i sve info koje sam našla su starije (od prije 2-3 godine) , tak da ne znam dal to i sad važi.

A niš.. budem sačekala da vidim.
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2019., 22:52   #79
Zna li se kada će biti objavljene nove snimke sa google street viewa? Snimali su ponovo po Hrvatskoj od 6. do 8. mj 2019.
alcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2019., 22:05   #80
Quote:
alcro kaže: Pogledaj post
Zna li se kada će biti objavljene nove snimke sa google street viewa? Snimali su ponovo po Hrvatskoj od 6. do 8. mj 2019.
Postavljam isto pitanje.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.