Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2009., 08:12   #21
Quote:
Lii kaže: Pogledaj post
Sasha Cohen glumi luđaka, mile ne
hmmm... pitam se zakaj ne mora glumiti
__________________
KAD SI U RIMU PONASAJ SE KO RIMLJANIN! ISTO VREDI I ZA MOJ ZAGREB GRAD... :))
Život je lutrija - bez pogotka...
mawena is offline  
Old 28.02.2009., 09:22   #22
na dan prošlih izbora je bilo kiša pa je mile pobijedio

a slažem se da trenutno mile i nema nekog protukandidata tu,jer nažalost kaže mile istini kad kaže da njegova kampanja traje 4 godine
a ne da mi u 5 mj. bane netko i obećava brda i doline,a gdje je bio svo ovo vrijeme
tedesci spasi zagreb
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Old 28.02.2009., 15:47   #23
supermirko is offline  
Old 28.02.2009., 17:16   #24
U drugi krug sigurno ide bandić i još jedan kandidat (Mesić, Kregar ili netko drugi) ali caka je u toma da bandić ostaje na glasovima iz prvog kruga, a drugi kandidat dobiva glasove iz prvog kruga i glasove onih koji nisu glasovali za bandića u prvom krugu a njihov izbor nije ušao u drugi krug...ovo izbori nisu glas za nekog, nego glas protiv bandića...
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Old 28.02.2009., 17:44   #25
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
njegova kampanja traje 4 godine
Nije to kampanja nego antikampanja. Svakim danom si kopa sve dublju jamu
Lii is offline  
Old 28.02.2009., 17:47   #26
Quote:
ZgRege kaže: Pogledaj post
ovo izbori nisu glas za nekog, nego glas protiv bandića...
Apsolutno. To je potpuno ok, legitimno i nužno
Lii is offline  
Old 28.02.2009., 21:35   #27
ako onaj za koga ću biti ne ode u drugi krug,ja sigurno neću opet otići na izbore

nikad ne glasam protiv nekog, imam rađe mirnu savjet da sam glasao i moji izbor očito nije bio dobar, i mogu mirne duše pljuvati
glasati za mesića ne bi nikad još mi samo fali opet zagreb kao što je bio pod dropulićkom
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Old 28.02.2009., 22:31   #28
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
glasati za mesića ne bi nikad
Nema taj šanse. Kregar je u 2 krugu
Lii is offline  
Old 28.02.2009., 22:46   #29
Quote:
Lii kaže: Pogledaj post
Nema taj šanse. Kregar je u 2 krugu
Nebi se baš složio...hdz ipak ima već neku glasačku mašineriju u zg
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Old 28.02.2009., 23:08   #30
Quote:
ZgRege kaže: Pogledaj post
Nebi se baš složio...hdz ipak ima već neku glasačku mašineriju u zg
Ma kakve stranke. sdp hdz hšsp... isti kurac. Glasači pojedinih stranaka se više ni ne snalaze tko koga i zašto. Glasat će se za mileta i protiv mileta. Vrlo jednostavno.
Lii is offline  
Old 01.03.2009., 01:54   #31
Zašto se ne malo ne informirate? Ovo su prvi lokalni izbori u povijesti samostalne Hrvatske na kojima se gradonačelnik bira IZRAVNO. To znači da

a) Bandić još nikada nije dobio ovakve izbore
b) stranačka pomoć će imati puno manju važnost, jer će se glasati za čovjeka

Puno manje ljudi glasa za samog Bandića nego za SDP i Bandića zajedno. Iz toga zaključujem da Super Miletu ovog puta slijedi grčevita borba za opstanak. Zato se Kregar i može direktno kandidirati protiv njega. Onaj tko uđe u drugi krug protiv Bandića dobit će podršku:

a) većeg dijela SDP-ovih glasača
b) značajnog dijela HDZ-ovih glasača
c) liberalnog građanstva kojem je dosta korupcije i lopovluka u Zagrebu

Što znači da ima dosta dobre šanse za pobjedu.
N'dugu is offline  
Old 01.03.2009., 11:26   #32
Quote:
N'dugu kaže: Pogledaj post
Puno manje ljudi glasa za samog Bandića nego za SDP i Bandića zajedno.

Onaj tko uđe u drugi krug protiv Bandića dobit će podršku:

b) značajnog dijela HDZ-ovih glasača
Tebi nije palo na pamet da će i puno HDZ-ovaca glasati za Bandića, zato što "jelte, on nije komunista kao ostali njegovi partijski drugovi, već pravi čouk i katolik"..?!
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 01.03.2009., 20:07   #33
...i opet će pobijediti Miki jer čovjek ima karizmu.

Mikija gotovo svi nezagrepčani smatraju za čovjeka koji je najzaslužniji za sve što se u Zagrebu radi.

Penzioneri će glasovati za njega jer im daje besplatni prijevoz.
Većina došljaka će glasovati za njega iz gorenavedenog razloga.
Lijevo orijentirani će glasovati za njega jer je on, bar po stranačkoj pripadnosti, lijevo orijentiran.
Studenti će glasovati za njega također radi besplatnog prijevoza.
I to je dovoljno za pobjedu.

A što mislite što je on radio u protekle 4 godine?
Lijepo osmišljena i prilično skupa predizborna promidžba
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Old 01.03.2009., 23:54   #34
Ma nema nikakve šanse da pobijedi...
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Old 02.03.2009., 08:25   #35
Quote:
nisi li ti na jednom drugom topicu napisao da volis cezara i da bi uvijek njega izabrao
steta da ste tak povrsni pa ne citate do kraja, osobito gospodarski dio rekao sam da u izboru izmedju cezara i nerona biram cezara
__________________
Stop making unboxing videos
Default_user is offline  
Old 02.03.2009., 09:17   #36
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Tebi nije palo na pamet da će i puno HDZ-ovaca glasati za Bandića, zato što "jelte, on nije komunista kao ostali njegovi partijski drugovi, već pravi čouk i katolik"..?!
Pa jasno da ce za Bandica glasovati HDZ-ovci, u svakom slucaju vise nego SDP-ovci...
Gugenheim is offline  
Old 02.03.2009., 16:27   #37
Quote:
N'dugu kaže: Pogledaj post
Zašto se ne malo ne informirate? Ovo su prvi lokalni izbori u povijesti samostalne Hrvatske na kojima se gradonačelnik bira IZRAVNO. To znači da

a) Bandić još nikada nije dobio ovakve izbore
b) stranačka pomoć će imati puno manju važnost, jer će se glasati za čovjeka

Puno manje ljudi glasa za samog Bandića nego za SDP i Bandića zajedno. Iz toga zaključujem da Super Miletu ovog puta slijedi grčevita borba za opstanak. Zato se Kregar i može direktno kandidirati protiv njega. Onaj tko uđe u drugi krug protiv Bandića dobit će podršku:

Mene on podsjeća na Slobodana Miloševića,ne znam točno zašto,valjda to stalno pojavljivanje u medijama,to kretanje među masama,ja ću ovo ja ću ono,ja sam najbolji i ti sami izbori koji predstoje isto na to podsjećaju na nekakvo dokazivanje moći,snage jednog čovjeka,možda se varam,željala bih da to nije točno.
Strah me izborne krađe jer onaj tko je na vlasti može manipulirati.
Bandić nije komunista on je socijaldemokrata,čovjek koji se prilagođava situaciji,pleše kako se svira.
__________________
sreća kuca na vrata samo jedanput;nesreća ima mnogo više strpljenja!
julika22 is offline  
Old 03.03.2009., 00:11   #38
Svaki put kad odem do centra grada, vidim abnormalnu nesposobnost bandića i potrebu da ga se makne što prije
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Old 03.03.2009., 09:08   #39
Quote:
julika22 kaže: Pogledaj post
Mene on podsjeća na Slobodana Miloševića,ne znam točno zašto,valjda to stalno pojavljivanje u medijama,to kretanje među masama,ja ću ovo ja ću ono,ja sam najbolji i ti sami izbori koji predstoje isto na to podsjećaju na nekakvo dokazivanje moći,snage jednog čovjeka,možda se varam,željala bih da to nije točno.
To je tocno, i Bandic i Milosevic su populisti. Nesigurni ljudi koji mjesto pod suncem nalaze jedino okruzivanjem manje sposobnim ulizicama i medijsko-omniprezentnom iluzijom da "pomazu malom covjeku".

I, kao i kod Milosevica, i kod Bandica ce taj put ici slicno:

- prvo populist, navodni ljevicar
- onda "covjek iz naroda", onaj tko zaobilazi zakone da bi "pomogao malom covjeku" (npr. "niko nesme da vas bije" ili legaliziranje bespravne gradnje, besplatni prijevoz za penzionere i sl.)
- onda polako postaje autokrat desnicar (jer demokrat nikad nije ni bio)
- na kraju, nakon sto razjebe sve, narod mu nasapuna dasku

Nazalost, ono sto u jeku populizma razjebe, bit ce jako tesko (i dugotrajno) ispravljati
Gugenheim is offline  
Old 04.03.2009., 08:35   #40
Zanimljiva vam je ta paralela Miloševića i Bandića. Dobro ste to zamijetili.
Sinbad is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:53.