Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2009., 11:34   #81
Građanin grada Zagreba, rođen u Zagrebu, glasač na izborima grada Zagreba.

Mislim da je čisto fer da ja postavim pitanje: Zbog čega se nas ne pita za donacije? Mene kao netkog koji plaća porez i prirez gradu Zagrebu.
Zašto bi se pare iz mog prireza i poreza davale nedojebenim tovarima i hercegovcima za njihova planinarenja i organiziranja bilih noći?

A ti i dalje budi zasljepljen superiornošću vrlog gradonačenika. Inače kada bi bio zavidan na takvoj razini kulture koja proizlazi iz usta i mozga dotičnog, definitivno bi si pripremio štrik i stolac.
__________________
"Oni koji nikada ne mijenjaju mišljenje, vole sebe više nego istinu"
Predmet is offline  
Old 27.03.2009., 11:36   #82
Quote:
A ti i dalje budi zasljepljen superiornošću vrlog gradonačenika. Inače kada bi bio zavidan na takvoj razini kulture koja proizlazi iz usta i mozga dotičnog, definitivno bi si pripremio štrik i stolac.
votever

ak se ne varam, ovo nije referendumska demokracija tipa ch(hvala bogu!), pa da se tebe pita za svaku lipu donacije. bandic je postopio u skladu s ovlastima koje mu daje mandat a iznosi su uredno objavljeni.

Quote:
koji sa zaštitarima ide na Sljeme,
ja sam vidio samo one likove iz poglavarstva.

Quote:
a psu mu oko ugrađuje doktor za ljude.Srećom pa je sudjelovao i jedan veterinar mislim operaciji.Imao bi Bill svašta za pričati.
na ovo mogu napisati samo - svaka cast bandicu! i ja bi isto upotrijebio sve resurse da spasim svojeg ljubimca! za razliku od drugik imbecilnih sugradjana koji kad idu na skijanje sam izbace svojeg psa na ulicu !
__________________
Stop making unboxing videos
Default_user is offline  
Old 27.03.2009., 11:37   #83
Ah kolko ja znam gradonačelnik nema svoj rok trajanja ko npr. predsjednik i ostale funkcije.
Rosalinda is offline  
Old 27.03.2009., 11:41   #84
Quote:
Default_user kaže: Pogledaj post
votever

ak se ne varam, ovo nije referendumska demokracija tipa ch(hvala bogu!), pa da se tebe pita za svaku lipu donacije. bandic je postopio u skladu s ovlastima koje mu daje mandat a iznosi su uredno objavljeni.



ja sam vidio samo one likove iz poglavarstva.



na ovo mogu napisati samo - svaka cast bandicu! i ja bi isto upotrijebio sve resurse da spasim svojeg ljubimca! za razliku od drugik imbecilnih sugradjana koji kad idu na skijanje sam izbace svojeg psa na ulicu !
Očito je da ga braniš, jer je sad kao sve transparentno objavljeno.
Pitam je tebe slažeš li se sa time?
__________________
"Oni koji nikada ne mijenjaju mišljenje, vole sebe više nego istinu"
Predmet is offline  
Old 27.03.2009., 11:48   #85
Quote:
Pitam je tebe slažeš li se sa time?
ne slazem se s iznosima doniranim crkvi niti nekim udrugama.
__________________
Stop making unboxing videos
Default_user is offline  
Old 27.03.2009., 12:04   #86
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
...
350 tisuća kuna Šibenskoj biskupiji za podmirenje dijela troškova financiranja rekonstrukcije broda »Zaveslaj»
...
Osječkom Društvu prijatelja HNK Hajduk Split Holding je donirao 15 tisuća kuna, kao potporu za organizaciju tradicionalne zabave »Bila noć«.
Taj covjek je zaista elementarna nepogoda. Hitno mora s vlasti (s gradskog novca).
Gugenheim is offline  
Old 27.03.2009., 13:51   #87
Quote:
Default_user kaže: Pogledaj post
votever



na ovo mogu napisati samo - svaka cast bandicu! i ja bi isto upotrijebio sve resurse da spasim svojeg ljubimca! za razliku od drugik imbecilnih sugradjana koji kad idu na skijanje sam izbace svojeg psa na ulicu !
Da i to objavio na sva zvona.
Rosalinda is offline  
Old 27.03.2009., 14:31   #88
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Taj covjek je zaista elementarna nepogoda. Hitno mora s vlasti (s gradskog novca).
Ali opet su se pojavili neki Kregari, Sriće, Nesriće, koji idu bandiću u prilog, zbog razvodnjavanja glasova...to su svi bandićevi igrači
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Old 27.03.2009., 15:41   #89
Mogu samo reci da je stvarno žalosno da nema niti jednog Zagrepčana koji bi mogao biti gradonacelnik nego nam nas Zagreb rusi i kroji po svojem dotepenac iz vukojebine.... dojdek iz hercegovine.... zalosno...
nobie is offline  
Old 27.03.2009., 15:51   #90
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Mogu samo reci da je stvarno žalosno da nema niti jednog Zagrepčana koji bi mogao biti gradonacelnik nego nam nas Zagreb rusi i kroji po svojem dotepenac iz vukojebine.... dojdek iz hercegovine.... zalosno...
Zbog takvog razmišljanja i stava, dotepenci i dobivaju izbore...Čačić i Mesić su zagrepčani i protukandidati, ipak ima izbora, samo treba izaći na izbore

PS meni kod bandića ne smeta to što nije zagrepčanin, nego zato što je nesposban do boli...kad bi birao između dotepenca koji dobro vodi grad i zagrepčanina koji loše vodi, bez razmišljanja bi izabrao prvo.
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Old 27.03.2009., 17:00   #91
Quote:
ZgRege kaže: Pogledaj post
Zbog takvog razmišljanja i stava, dotepenci i dobivaju izbore...Čačić i Mesić su zagrepčani i protukandidati, ipak ima izbora, samo treba izaći na izbore

PS meni kod bandića ne smeta to što nije zagrepčanin, nego zato što je nesposban do boli...kad bi birao između dotepenca koji dobro vodi grad i zagrepčanina koji loše vodi, bez razmišljanja bi izabrao prvo.
Malo sam se nespretno izrazio... mislio sam reci da nema onih zagrepčana koji bi mogli dobiti na izborima... jer sumljam (makar bi volio) da ce na primjer Čačić dobiti izbore...
I stvar je u tome kaj bandic lose vodi grad i dotepenac je....

Slazem se da između dotepenca koji dobro vodi grad i zagrepcana koji lose vodi grad treba izabrati prvog ali ako moram birati između zagrepčana koji lose vodi grad i dotepenca koji lose vodi grad biram prvog...
nobie is offline  
Old 27.03.2009., 18:04   #92
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Malo sam se nespretno izrazio... mislio sam reci da nema onih zagrepčana koji bi mogli dobiti na izborima... jer sumljam (makar bi volio) da ce na primjer Čačić dobiti izbore...
I stvar je u tome kaj bandic lose vodi grad i dotepenac je....

Slazem se da između dotepenca koji dobro vodi grad i zagrepcana koji lose vodi grad treba izabrati prvog ali ako moram birati između zagrepčana koji lose vodi grad i dotepenca koji lose vodi grad biram prvog...
Baš to...bandić je najgora opcija, em loše vodi grad, em dotepenec...naravno da biram bez razmišljanja zagrepčannina koji loše vodi grad nego dotepenca koji isto loše vodi, tu nema diskusije
Zašto misliš da Čačić ne može dobit izbore? Ja štoviše mislim ( ako se kandidira) da u drugom krugu sigurno dobiva. Ti izaći na izbore, daj glas Čačiću, onda ti je mirna savjest, jer si sve učinio što je u tvojoj moći, a sudbini pusti neka napravi svoje
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Old 27.03.2009., 18:36   #93
Pa vidiš da se Degen nije kandidirao ili ovaj put ipak bude.Nda po njegovom zagrepčanin se osim rođenjem postaje živeći 30 godina u Zagrebu.Mad sam ja više za ovog prvoga.
Rosalinda is offline  
Old 27.03.2009., 18:44   #94
Quote:
Rosalinda kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da se Degen nije kandidirao ili ovaj put ipak bude.Nda po njegovom zagrepčanin se osim rođenjem postaje živeći 30 godina u Zagrebu.Mad sam ja više za ovog prvoga.
Bas i nebi rekao.... Mogu ja na primjer 50 godina zivjeti u Splitu ali nikada necu biti Splicanin... nego Zagrepčanin....
nobie is offline  
Old 27.03.2009., 19:55   #95
A ne znam to nisam ja rekla nego Degen koji je osnovao klub Zagrepčana.
Rosalinda is offline  
Old 28.03.2009., 13:02   #96
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Bas i nebi rekao.... Mogu ja na primjer 50 godina zivjeti u Splitu ali nikada necu biti Splicanin... nego Zagrepčanin....
Nećeš, bit ćeš Splićanin.
__________________
Charly says: Always tell your mummy
before you go off somewhere
periodičar is offline  
Old 31.03.2009., 06:54   #97
Zašto ovdje više nitko ne piše?
Meri Poppinsica is offline  
Old 31.03.2009., 13:43   #98
Quote:
Meri Poppinsica kaže: Pogledaj post
Zašto ovdje više nitko ne piše?
bandić sa popravio, ne možemo ga više kritizirat
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Old 31.03.2009., 14:15   #99
Zna li se kako je rekonstruiran brod "Zaveslaj"? Kakav je to uopce brod i kakve veze s njim ima Sibenska nadbiskupija?

Je li na obnovljenom brodu "Zaveslaj" danas bar plocica sa tekstom "Obnovljeno uz pomoc novca zagrebackih gradjana"?
Gugenheim is offline  
Old 31.03.2009., 14:17   #100
hm...

Ukucao sam u google "brod zaveslaj" ali nema niti jedan jedini citat. Postoji li taj brod (za ciju smo obnovu dali 350 000 kuna)?
Gugenheim is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:57.