Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2005., 14:37   #1
XII. gimnazija [ZG]

ako se iko poludi pa se slučajno bude htio ovdje upisat sprječite ga, to če mu bit pogreška život, tolko su me izjebali u ovoj školida već sad sa 17 god nemam više volje za ništa
__________________
Hardcore ševać
lucky-strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 14:41   #2
Zašto?Pa škola je jedna od najlošijih gimnazija u gradu,u rangu sa tehničkim školama po profilu učenika,ocjenama i ponašanju....
? is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 21:39   #3
to svi misle, imamo isti plan rad ko i u drugim školama, čak nas još više zlostavljaju, škola je na zlom glasu samo zato što je u dubravi, svi učenici koji tamo idu su normalni i nema nikakvih problema, zato ne laprdaj bezveze
__________________
Hardcore ševać
lucky-strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 23:00   #4
nema nikakvih problema a nemaš volje za ništa (sa 17 god) i zlostavljaju vas ?
1 od 2 bedaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 23:51   #5
Quote:
lucky-strike kaže:
to svi misle, imamo isti plan rad ko i u drugim školama, čak nas još više zlostavljaju, škola je na zlom glasu samo zato što je u dubravi, svi učenici koji tamo idu su normalni i nema nikakvih problema, zato ne laprdaj bezveze

Nastavni plan vam sigurno nije teži od recimo I. i V.gimnazije,za ostalo neću govoriti...Ali usporedi prosjeke učenika u vašoj školi i u tim školama.Vaš je gori.Oh,pa vas sigurno više dave,zato imate toliko kulja!!Ili je možda ipak drukčiji profil učenika?
? is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2005., 08:56   #6
jebi ga glupi su profesori, misle da su tamo bogovi pa da svima mogu srat, nema poštenja, vjerovatno je tako i u srugim školama, ali meni to jako smeta, ako se nekome ne da učit ne znači da je problematičan.
__________________
Hardcore ševać
lucky-strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 22:20   #7
Quote:
lucky-strike kaže:
jebi ga glupi su profesori, misle da su tamo bogovi pa da svima mogu srat, nema poštenja, vjerovatno je tako i u srugim školama, ali meni to jako smeta, ako se nekome ne da učit ne znači da je problematičan.
Podrzavam te u potpunosti.I ja sam zavrsio 12.gimnaziju,i ne ponovilo se vise nikad.Ekipa je bila i vise nego dobra,ali profesori za kurac.Ne znam koja si smjena,i koji "paket" profesora imas,ali ako imas Andreu Marinu iz engleskog onda znas sto je to teror.
mogu kružit priče da to nije jaka gimnazija,ali te priče su samo na papiru,i ja sam mislio lako ćemo,kada sam vidio da traze "samo" 48 bodova za upis,ali moj kurac..od prvog dana teror i ubijanje.

Što je najsmješnije u hrvatskoj gimnaziji engleski jezik predaje slovenka(Marina).To dovoljno govori o "ozbiljnosti" škole
Koreshkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 19:44   #8
Jel mi može netko iz 12. reć koliko ce ljudi na popravni iz engleskog kod prof.Andree Marine
Koreshkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 12:18   #9
Upisujem se u srednju školu i dvoumim se između XII. gimnazije u Dubravi (jezične) i Gornjogradske (opće).
Zanimaju me iskustva, od nekoga tko želi učiti.
Ima li netko od brucoša tko je završio neku od tih škola? Je li imao problema kod upisa na faks i koji faks je upisao?
Molim hitan odgovor jer su upisi uskoro!
boomer5999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2006., 14:04   #10
Quote:
boomer5999 kaže:
Upisujem se u srednju školu i dvoumim se između XII. gimnazije u Dubravi (jezične) i Gornjogradske (opće).
Zanimaju me iskustva, od nekoga tko želi učiti.
Ima li netko od brucoša tko je završio neku od tih škola? Je li imao problema kod upisa na faks i koji faks je upisao?
Molim hitan odgovor jer su upisi uskoro!
Pauzirao sam godinu,tak da ne znam hocu li se upisat na faks,ali znam jednu stvar,nemoj se upisat u 12.gimnaziju.Odi u gornjogradksu
Koreshkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2006., 19:26   #11
Quote:
Koreshkov kaže:
Pauzirao sam godinu,tak da ne znam hocu li se upisat na faks,ali znam jednu stvar,nemoj se upisat u 12.gimnaziju.Odi u gornjogradksu
Hvala na mišljenju, ali možeš li molim malo pojasniti. Da li si bio jezična ili opća? Pozdrav.
boomer5999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 00:37   #12
Quote:
boomer5999 kaže:
Hvala na mišljenju, ali možeš li molim malo pojasniti. Da li si bio jezična ili opća? Pozdrav.
Bio sam opca,jer tada jos nije bilo jezicne.


Nemoj ic u 12. jer su profesori u kurcu,i izgubit ces tonu živaca...a za kurac.
Koreshkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 14:41   #13
XII. gimnazija

E ljudi baš sam krenula u 12.gimnaziju u jezični smjer u prvi razred. Meni je tu super, super ekipa, profači su ok, jedva čekam ić u školu.Ne kažem da nije teško, je, al mi je mrak. Ide li ko od vas u 12. gimnaziju, kak vam je, koji razred, koji profači? Zanima me....... Pozz
boomer5999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 14:47   #14
Ajde malo prije nego što kliknete na "New thread" provjerite da li postoji već koji topic o temi koja vas zanima. Pogotovo ako ste na toj postojećoj tami i sami već pisali! Hvala.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 10:00   #15
Ma nije tak loša, barem za sad.......ove sam godine krenuo u prvi razred opće gimnazije.......ako netko još tam ide nek se javi.........hihi
Onaj jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 10:02   #16
Exclamation

Ja idem u tu školu prvi razred, opću naravno i profesori su za kurac....pogotovo onaj Kolić...dobar je ali strog.......a ona iz likovnog jasenka......
Onaj jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 14:16   #17
Ej ja krenula u prvi razred ove godine, a koji si ti razred???? ja sam E.
Ma meni je ok profa Lisnjak i ovaj iz tjelesnog, ali Kolić, užas. Ja se bojim njega. A Jasenka iz likovnog je naša raska i u tome je dobra, al likovni predaje grozno, baš je neka mutava
A mi iz matiše imamo neku profku jebeno je glupa i stroga, a ono visoka metar i žilet Imaću 2. Vi imate nekog profača čujem da je ok?????
I kak je tebi sve u svemu u školi, jer si se skompao sa razredom???
Pozz
boomer5999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 15:14   #18
HEHEHE, stari dobri Feho. Vidim da se još nije promjenio.
zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 16:37   #19
Ma strah jebote,
Evo ja išla na ploču izjednačavat jednađžbe i mislila da sam izjednačila i odem na mjesto. Kad on mene pozove natrag i počne se derat i to.Ma usrala sam se. On je najgori prof, al ko zna možda ćemo zato i naučit(makar sumnjam)
boomer5999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 15:44   #20
Quote:
boomer5999 kaže:
Ma strah jebote,
Evo ja išla na ploču izjednačavat jednađžbe i mislila da sam izjednačila i odem na mjesto. Kad on mene pozove natrag i počne se derat i to.Ma usrala sam se. On je najgori prof, al ko zna možda ćemo zato i naučit(makar sumnjam)
Istu fintu je prodao i meni, ali ja sam mu ostao na ploči i nisam mu htio izjednačit jednadžbu. Malo se grozio da bum vidio svoje, ali kad sam mu rasturio pismen, okrenuo je ploću.

On ti trenira strogoću, ali na kraju podijeli svima koji pokažu neko znanje ocijenu više. Poludi ako mu pokažeš nezainteresiranost za kemiju, a cijeni jak karakter.

Koliko nula imaš već u njegovom rokovniku?
zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:41.