Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2004., 14:08   #41
Quote:
Ipanema kaže:
Previse je novih zgrada tamo osvanulo u vrlo kratkom periodu, tako da pojma nemam di da ju lociram (pizzeriju mislim).
U istoj ulici, kad npr. stojiš ispred one stare zgrade (i gledaš u nju), onda ti je nova zgrada "izrasla" odmah pokraj, s lijeve strane, prva, sivo-bijela (tako nešto), s balkonima postavljenim ukoso. Pizzerija je s te strane ceste u toj zgradi, isto skroz lijevo prizemno.

(Uh, *švic*, dok ja to onak' po ženski objasnim... )
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 09:04   #42
Quote:
just Sandy kaže:
U istoj ulici, kad npr. stojiš ispred one stare zgrade (i gledaš u nju), onda ti je nova zgrada "izrasla" odmah pokraj, s lijeve strane, prva, sivo-bijela (tako nešto), s balkonima postavljenim ukoso. Pizzerija je s te strane ceste u toj zgradi, isto skroz lijevo prizemno.

(Uh, *švic*, dok ja to onak' po ženski objasnim... )
Objasnila si po zenski zeni - dakle shvatila sam
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 10:40   #43
Quote:
just Sandy kaže:
U istoj ulici, kad npr. stojiš ispred one stare zgrade (i gledaš u nju), onda ti je nova zgrada "izrasla" odmah pokraj, s lijeve strane, prva, sivo-bijela (tako nešto), s balkonima postavljenim ukoso. Pizzerija je s te strane ceste u toj zgradi, isto skroz lijevo prizemno.

(Uh, *švic*, dok ja to onak' po ženski objasnim... )

Ovo ide u sig.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2004., 17:45   #44
AS U Vlaškoj
__________________
Kao jučer...
Klonirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2004., 20:27   #45
Quote:
Tinach kaže:
Baskijera i GD ili tak nekak kod doma sportova
od dostavnih od pizzerie Victoria u TRokutu, e sad nisam sigurna da imaju onak stolove, tanjure i slično nego da je samo catering
DG kod doma sportova.

Jel' jos uvijek rade do 3 ujutro?
__________________
Kome jos nije jasno?
još jedan Vukovarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2004., 02:04   #46
Quote:
razmazoti kaže:
Dalmatino na Jarunu?

isuse ja neznam, ozda sam ja cudna al meni je njihova pizza mraaaak!!!
Jeo sam tamo, nije loša mora se priznat.
@Purger@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 11:07   #47
Postoji li jos igdje Al Capone pizza? Tog je nekada bilo u Olivi, pa kod mene u Samoboru na jednom mjestu, navodno je samo jedan picmajstor to znao raditi (ili je bio njegov patent), pa se nikad nije prosirila uokolo, iako je bila fenomenalna. Trik je bio u tome da su gore pobacane sitne kockice bifteka u nekakvom ljutom senfu - zvuci cudno, znam, ali bila je genijalna... Ako itko zna gdje ima nek javi pa stizem na degustaciju...

Isto me tepe ona Hawaii pizza s ananasom - tog ima na cjeniku u svakoj drugoj pizzeriji, ali kad sam se god odvazio naruciti je rekli su mi da je nemaju. Nisam bas takav mazohist, cca jednom godisnje mi uleti fiks ideja da je probam, ali nikada mi nije uspjelo. Postoji li uopce to ili je rijec samo o mitu koji sluzi za popunjavanje prostora na cjenicima?

_______________________________________________

Moja zena s osmehem na licu
Svakom gostu s vrata nudi picu
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 14:37   #48
kad sam probal 4sira iz restaurantea Kvatric u Maksimirskoj, rekel sam si, e sad mozes krepat
osobno, ponajbolja pizza ikad kusana
__________________
Ne postoji problem koji se ne moze rijesiti dovoljnom dozom grube sile i neznanja.
luther is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2004., 00:09   #49
Ak ćemo o Zagrebu, onda Pizzicatto u Gundulićevoj. meni je ful dobra tamo i uvijek se vraćam.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2004., 00:36   #50
Quote:
luther kaže:
kad sam probal 4sira iz restaurantea Kvatric u Maksimirskoj, rekel sam si, e sad mozes krepat
osobno, ponajbolja pizza ikad kusana
ova pizzerija je super, sve pizze koja sam jela su stvarno dobre.

osim nje, shakespear mi je ok.

prije par godina top baloon mi je bio zakon, ne znam da li jos uvijek to vazi za njih.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2004., 02:56   #51
Rijetko tko radi dobre pizze... u zadnje vrijeme nisam bas naso nesto vrijedno spomena. Vjerujem da su Kapuciner i Stara Sava dobri jer mi ih je vec nekoliko ljudi preporucilo. Osobno sam najfiniju pizzu jeo u jednoj maloj pizzeriji nasuprot Petrove crkve, zove se "vagabundo" ili tako nesto, nisam 100% siguran za ime jer je to bilo dosta davno.
__________________
Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing.
studeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 19:23   #52
pa dobro jel ko bio u Coloniji
se isplati tam ic
neda mi se doc tam pa se zajebat
 
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 00:38   #53
Quote:
JoZ@ kaže:
pa dobro jel ko bio u Coloniji
se isplati tam ic
neda mi se doc tam pa se zajebat
Solidna je, ništa spektakularno, ali nećeš se zajebat. I ogromna je, meni i pola previše.
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 18:59   #54
Re: Najbolja pizza u Gradu?

Quote:
*_spike kaže:Grad = zg
JA gledam naslov, gledam tko je autor teme, gledam opet naslov i mislim si "Jebemu misa, sta spajka zanima di je najbolja pizza u Dubrovniku?? "
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 19:01   #55
Quote:
NoWa kaže:
Baschiera definitivno
a i Maslina na cvjetnom naselju
E ove se meni svidaju!
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2004., 12:33   #56
definitivno VOX

dobar tek

__________________
Teče i teče, teče jedan slap;
Što u njem znači moja mala kap? .....
afrodita_bi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2004., 18:10   #57
Re: Najbolja pizza u Gradu?

Quote:
*_spike kaže:
Grad = zg

Po meni, Dvojka u Tkalči, Paprika i Amfora u Dubravi. Cijene ok, ništa extra, prosjek, a pizze najbolje.

Di ih vi jedete?
Definitivno nova pizzeria Cezzar u petrinjskoj
__________________
___________________________

motocikli
Beeblebrox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2004., 22:52   #58
Re: Re: Re: Re: Najbolja pizza u Gradu?

Quote:
stiven kaže:
prevelika ne postoji
 
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 10:45   #59
za mene je definitivno najbolja pica u staroj savi
 
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 11:32   #60
Quote:
Zoe kaže:
Solidna je, ništa spektakularno, ali nećeš se zajebat. I ogromna je, meni i pola previše.
slažem se za Coloniju
osim što sam svjedočila da je jednoj curi bilo jako loše nakon njihove pizze, cijeli idući dan je bila na džogurtu

Maslina se užasno pokvarila
ne znam je li gora postala hrana ili usluga
možda zato što je velik dio ljudi otišao i otvorio svoj biznis
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.