Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2010., 00:30   #41
Imam prilično duge trepavice i probala sam svašta, ali ne mogu vjerovati da mi je dosad najbolja maskara Essence multiaction. Kupila sam je za smiješnih 9 kn kada je u Kozmu bila akcija 40% na maskare. Daje krasan volumen (što mi je posebno bitno budući da mi duljina ne treba), također i produljuje te ne sljepljuje trepavice, ne mrvi se i ne stvara grudice. Na druge maskare (a nisam nikada dosada kupila maskaru za manje od 100 kn) sam uvijek imala nekakvu zamjerku, za ovu zbilja nemam niti jednu.
vanja.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 10:52   #42
Quote:
vanja.p kaže: Pogledaj post
Imam prilično duge trepavice i probala sam svašta, ali ne mogu vjerovati da mi je dosad najbolja maskara Essence multiaction. ....
Jel to zelena ili roza? Koja je razlika
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 11:48   #43
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
danas je bio dan za nabavku nove maskare. uzela sam lancome hypnose drama.
upravo sam ju isprobala i ne sviđa mi se. ode 265 kn u vjetar.
ona da dramatičan izgled, trepavice su dosta dulje i gušće, boja je baš jako crna, ali lijepi
trepavice su mi kao paukove nožice.
još jedan update za ovu maskaru - trusi se. ispod oka nakupe se mrvice pa izgleda kao da mi se razmazala olovka.
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 21:05   #44
Molim preporuka - treba mi maskara koja produljuje, uvija i "zgusne" (ne mogu naći bolju riječ . Dakle, koja čuda radi. I da košta max.100kn. Hvala unaprijed na savjetima.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 14:11   #45
Kolka je inače cijena Loreal volumisse x4 maskare?
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 14:44   #46
sigurna, fantastičan izbor ti je essence roza multiaction - radi sve navedeno

empress, između 75 i 79 kn, tako nešto...ta maskara je za volumen
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 15:31   #47
Ma sad je ovaj mjesec u Kozmo trendy bonusu 40% snižena, pa ono... Možda ju uzmem.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 19:30   #48
jel to neka posebna pogodnost koja se dobiva pomoću nekih bodova, ili važi za sve? super je to maskara , među boljim drugstore ako tražiš dosta volumena
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 19:39   #49
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
sigurna, fantastičan izbor ti je essence roza multiaction - radi sve navedeno
Hvala. Da malo promijenim, da nije uvijek da sve kupujem Essence, gledala sam Catrice danas u Kozmu, a na kraju sam uzela:
http://www.blush1.com/miss-sporty-lo...ra-p-4464.html

za cijelih 20kn .
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 19:44   #50
ja sam nju navela kao siguran izbor , a nadam se da će ti i ta valjati. multiaction je stvarno čudo od maskare.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 19:46   #51
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
jel to neka posebna pogodnost koja se dobiva pomoću nekih bodova, ili važi za sve? super je to maskara , među boljim drugstore ako tražiš dosta volumena
Ma prijaviš se, pa ti na mail došu ti kuponi, pa ih doma isprintaš. Imaš link na kupone na kozmo temi, trendy bonus se zove.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 20:40   #52
kul, hvala
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 22:41   #53
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ma sad je ovaj mjesec u Kozmo trendy bonusu 40% snižena, pa ono... Možda ju uzmem.
Ja sam ju kupila danas sa tim kuponom, 76,00 kn je puna cijena, sa popustom 46,00 kn!
Nisam još isprobala, stoji u zalihama!
__________________
...daj okreni taj ringišpil u mojoj glavi....
Legica OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 22:56   #54
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Molim preporuka - treba mi maskara koja produljuje, uvija i "zgusne" (ne mogu naći bolju riječ . Dakle, koja čuda radi. I da košta max.100kn. Hvala unaprijed na savjetima.
http://www.neseser.hr/maskara/2260-l...on-lashes.html

__________________
...daj okreni taj ringišpil u mojoj glavi....
Legica OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 23:49   #55
dobra je ta lorealka, ali efekt nije "buildable"

prvi sloj se naime brzo osuši pa je drugog teško nakalemiti.

za volumen je siguran izbor ova l'orealova volumissime x4 koja je baš u kozmu na sniženju
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 20:52   #56
ja imam max factor masterpiece max.
oko 75kn sam ju platila.
dobro:trepavice su gušće i ne trusi se
loše:ne produžava baš,a i mogla bi biti malo jeftinija jer znam da ima nekih drugih maskara koje su bolje,a jeftinije.
mmaarrttiinnaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 22:18   #57
Quote:
paprenjak kaže: Pogledaj post
Može li mi netko preporučiti kvalitetnu crnu maskaru za osjetljive oči(nosim leće),koja se može kupiti u dm-u? Imam maybelline žutu sa ljubičastim,ali mi ne napravi guste trepavice niti ih produlji,djeluje bezveze
Hvala
mf masterpiece max je deklarirana kao maskara za osjetljive oči i one sa lećama, imam ju pa znam meni je ok al ja inače imam crne i guste trepavice, tako da mi nije potreban neki wow efekt samo ih fino podeblja i izduži
imam i clinique al ona je prilično skuplja no ja tu ne vidim neku razliku
i bourjois ima maskaru sa osjetljive oči no nisam ju probala, inače nisam zadovoljna njihovim maskarama.


Quote:
Tourniquet_ kaže: Pogledaj post
Okej kupujem novu maskaru i sad neznam kaj je u ponudi. Nemam pretjerano duge trepavice, pa bi od maskare htjela da mi ih produlji ali doda i volumena. Najbolja maskara kaj se tiče volumena mi je bila Loreal volumissime x4.
Ne želim da mi maskara slijepi trepavice i ne želim dati više od 100-120 kn..
Trenutno imam (na izdisaju) Max Factor 2000 calorie..

može preporuka ?
max factor lash extension effect i to uzmi slobodno LE rozu ili ljubičastu jer nema nikakve razlike u odnosu na crno pakiranje a jeftinija je 40ak kn
netko je spomenuo i maybelline colosal, također dobra
znam da je 2000 calorie kultna maskara i najprodavanija, moje frendice ju obožavaju al meni nekako nikad nije sjela. jedini dramatični trenutak koji sam od nje dobila su natečene i crvene oči
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 22:44   #58
Je li itko od vas probao Bare Escentuals Buxom Lash?Tražila sam maskare na Sephora.com prema četkicama i ova je imala najbolje rivjuz. Namjeravam ju uzeti s Ebaya.

Zadnje uređivanje Dotty : 09.11.2010. at 23:51.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 23:47   #59
Kupila nedavno onu lorealovu u dva dijela crveno bijelu, i mogu reći da sam razočarana. Maskara nije toliko loša iako sam očekivala više s obzirom da su je hvalili, al skinuti tu maskaru je horor Ona se trusi u ogromnim komadima, onako duguljaste crne crtice, ima je posvuda, nisam vidjela da se ijedna maskara tako skida....i nikako je skinut do kraja, skinem je navečer, i onda ujutro kad se umivam opet se počme trusit....to je ogroman minus i zato je više ni ne koristim
anamary_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 00:09   #60
Da, fakat je muka skinut ju, moraš se pol sata umivat da se skine, a nejde dolje s nijednim odstranjivačem.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.