Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2012., 10:29   #21
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Odi u upravu i podijeli koji šamar.
Ma boli me KK za taj smiješni klub

Btw. kakav im je predsjednik, išamarao bi ga bilo koji predstavnik VB16
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 10:32   #22
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Ma boli me KK za taj smiješni klub

Btw. kakav im je predsjednik, išamarao bi ga bilo koji predstavnik VB16
Kad mu dođe ajmonapride

Ali katastrofa, jebote, možda bi im najbolje rješenje bilo ispasti pa ispočetka sve.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 11:11   #23
Situacija je loša.U svim područjima.
Financijski:klasično hrvatski...za plaće se nema(barem koliko ja znam),obećavane su neke suradnje sa Bayerom,kojekakvi menađeri ali sve je to čini mi se samo puka priča.Maglica je 'prodan'(
pitanje je kada ćemo i hoćemo li dobiti novce).Nadalje karta za ove Andorce je 50 kn
Nisam propustio nijednu domaću utakmicu prošle sezone ali 50 kn za ovo ne dam
Fan shop je također bio spominjan ali ni to naravno nije realizirano.Također je predstavljen i novi dres.
http://www.osijek031.com/slike/novos...o_dres_400.jpg
Što reći...vidite i sami kako to izgleda.O sezonskim kartama za sada ni spomena.
Što se tiče igračkog kadra ostali smo bez pravog napadača.
Uskočiti će kao i dosad juniori koji su u Estoniji na U 19 prvenstvu.Maglica se ponio jako bezobrazno i neprofesionalno prema klubu koji mu je dao sve(koliko god to nekom zvučalo patetično).
Sve u svemu,priča kao i svake godine...frustrirajuće.
Usprkos svemu očekujem prolaz u 3.pretkolo i onda nadam se nekom europskom teškašu.
varenika_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 12:05   #24
Baš se na Osijeku najbolje vidi dugogodišnja degradacija HNL-a. Neki dan sam čitao sastav protiv Andoraca, prepoznao sam 4-5 imena. A nekad su tu igrali Ergović, Beširević, Špehar, Šušnjara, Erceg, Pamić, Vranješ, sastavi su se znali napamet i to su bili gladijatori, ne nesigurna dječica... Igrači HNL-a više nisu nikakve zvijezde, primanja su im se uskladila s time, ali i po rezultatima koji se postižu protiv Santa Colome, Cliftonvillea i sličnih potpuno je jasno da naš domaći nogomet nije puno bolji od njihovog.

Smiješno je kad Mršić kaže da je i remi u Andori OK, a žalosno je što je to i istina.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 12:23   #25
Tužna situacija, prijatelju. Trebat će godine da se ovo ispravi - ako se ikad uopće ispravi.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 14:45   #26
Jao, Osječani, šta vas nađe da s Kappe padnete na Jako.
Nšeto se šuška da bi se stadion mogao obnoviti zbog onog Uefinog kampa. Ako ne dobije Velesajam...
__________________
When Gotham is ashes, you have my permission to die.
merc with mouth is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 11:56   #27
Dižem nakon pola godine s nekom poluvijesti: http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=42422
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 17:39   #28
http://www.sib.hr/sport/nogomet/9228...-sankcije.html

Plaćeni dugovi i izbjegnute uefine sankcije
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 22:46   #29
Lijepo, ali od kuda novci?
Od poreznih obveznika?
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 22:50   #30
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Lijepo, ali od kuda novci?
Od poreznih obveznika?
Jasno, najveći dio novca za podmirivanje tih dugovanja pribavljen je zimskim transferima četvorice igrača u Rijeku. Bez toga NK Osijek bi danas vjerojatno bio u gadnim financijskim problemima i vrlo vjerojatno bi podlegao kazni UEFA-e. Ovako su perspektive ipak pozitivnije...

http://www.glas-slavonije.hr/193963/...FA---prijetila
tripice is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 22:54   #31
Evo i NKOS ide u preoblikovanje.

http://www.sib.hr/sport/nogomet/9076...ko-drutvo.html

Nadam se da će se nać interesa za ulaganje u Osijek i da će postat uspješan samofinacirajući klub. (ako zafali možemo opet trgovat po diskontnim cijenama )
tripice is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 20:01   #32
Kao što sam i rekao sinoć.
Legalni lopovluk po tko zna koji put na snazi.
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=43847
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 11:28   #33
Ova tzv. "privatizacija" je obična farsa kao i sam klub. Koliko sam upućen glavni uteg oko vrata NK Osijeka još nije riješen, a taj je da se Novalići još nisu upisali kao dioničari (koji imaju potraživanja od ca. 60 milijuna kn ). Možda čekaju neku ponudu, naravno po manjoj vrijednosti od nominalne da se nekako naplate jer bolje i par mililijuna kn žive pare nego tisuće bezvrijednih papira. Ali sudeći prema tome da osječki poduzetnici nisu kupili nijednu jedinu dionicu teško mi je onda vjerovat u to.
Ostali vjerovnici tipa vodovod, panturist, unikom, ukop su pretvorili svoja potraživanja u dionice, ali to naravno nije živ kapital već samo eto tako upisan u bilance. Nadalje prikupljeno je jako malo novaca, tek 94 navijača je kupilo dionice (oko nekih 200 komada ako se ne varam) po nominalnoj vrijednosti od 100 kn. Tako da je lako izračunat kakva se mala svotica skupila, treba još dodati da je uz to grad Osijek ušao s nekih milijun kn u temeljni kapital.
Jel treba spominjat da se počasni građanin Osijeka i predsjednik HNSa nije pojavio na skupštini kluba za kojeg je igrao. A da ne govorim koliko je dionica kupio
IMHO NK Osijek nema nekakvu budućnost, blagajna prazna, tribine sablasno prazne - ca. 700-800 ljudi se skuplja na utakmicama, klub bez marketinga, logistike.
Postavlja se pitanje treba li građanima ovog pokorenog grada kriminalnom privatizacijom, opljačkanim firmama, teškom nezaposlenošću (OBŽ ima nezaposlenost preko 30 %) klub kojeg zanima 94 navijača ili da se gradska lova usmjeri u druge projekte od kojeg će puno više ljudi imati koristi.
BVB-fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 20:20   #34
sjajna igra osijeka danas
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 20:36   #35
A eto, kad i današnja oslabljena Istra razbije ovog jadnog Osijeka na proste faktore onda je svima sve jasno. Rekao bih čak da je Osijek dobro i prošao s ovih 0-4. Ne mogu se sada baš odmah sjetiti da je netko ovako baš razbio Osijek ne samo rezultatom već dominantnom igrom od prve do zadnje minute.
No da je Dinamo kojim slučajem gostovao u Osijeku i dobio recimo istim rezultatom neki bi odmah rekli vidi opet Osječani skinuli gaće Purgerima.
A oni koji dobro prate Osijek znaju da ova momčad ne vrijedi zajedno ni milijun eura, etvtl Pušić i Mikulić. I to sam puno rekao.
Nek zatvore klub, ionako 99 % u OS neće to ni osjetit. Ybeš mi sve da si danas prošetao gradom i pitao ljude u prolazu kada i s kime igra Osijek da bi te gledali u čudu.
BVB-fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 20:55   #36
Vidim u NO sami HDSSB-ovci To će sigurno bit super, kad ti se političare nakelje u klub. Primaju li i naknadu za to?
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 05:57   #37
Pa da iz HDZSSBa su, oni drmaju gradom, a kako je grad većinski vlasnik kluba toliko su i mjesta u NO dobili. Politika je u tom klubu otkad pamtim. Koliko sam upoznat "radi" se volonterski.
BVB-fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 13:33   #38
Quote:
BVB-fan kaže: Pogledaj post
Ova tzv. "privatizacija" je obična farsa kao i sam klub. Koliko sam upućen glavni uteg oko vrata NK Osijeka još nije riješen, a taj je da se Novalići još nisu upisali kao dioničari (koji imaju potraživanja od ca. 60 milijuna kn ). Možda čekaju neku ponudu, naravno po manjoj vrijednosti od nominalne da se nekako naplate jer bolje i par mililijuna kn žive pare nego tisuće bezvrijednih papira. Ali sudeći prema tome da osječki poduzetnici nisu kupili nijednu jedinu dionicu teško mi je onda vjerovat u to.
Ostali vjerovnici tipa vodovod, panturist, unikom, ukop su pretvorili svoja potraživanja u dionice, ali to naravno nije živ kapital već samo eto tako upisan u bilance. Nadalje prikupljeno je jako malo novaca, tek 94 navijača je kupilo dionice (oko nekih 200 komada ako se ne varam) po nominalnoj vrijednosti od 100 kn. Tako da je lako izračunat kakva se mala svotica skupila, treba još dodati da je uz to grad Osijek ušao s nekih milijun kn u temeljni kapital.
Jel treba spominjat da se počasni građanin Osijeka i predsjednik HNSa nije pojavio na skupštini kluba za kojeg je igrao. A da ne govorim koliko je dionica kupio
IMHO NK Osijek nema nekakvu budućnost, blagajna prazna, tribine sablasno prazne - ca. 700-800 ljudi se skuplja na utakmicama, klub bez marketinga, logistike.
Postavlja se pitanje treba li građanima ovog pokorenog grada kriminalnom privatizacijom, opljačkanim firmama, teškom nezaposlenošću (OBŽ ima nezaposlenost preko 30 %) klub kojeg zanima 94 navijača ili da se gradska lova usmjeri u druge projekte od kojeg će puno više ljudi imati koristi.
Kak su onda riješena dugovanja koja su čitam, bila 109 milijuna kn, te da je navodno od toga, citiram JL, riješeno "105 milijuna kuna tako što su neki vjerovnici već kupili dionice"??? Tko, Grad koji je uzeo većinu dionica, te ove firme koje si nabrojao (ili tko?) su se odrekli i u vjetar bacili 105 milijuna? I još dali 5 milja za temeljni kapital? Kaj je s Novalićima i nekakvim drugim vjerovnicima, ili i oni tu spadaju?
Ako spadaju, otkud onda grad ipak ima većinu dionica?
__________________
Quod nocet, saepe docet
štancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 21:00   #39
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
sjajna igra osijeka danas


Sprdačina čista!
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 17:39   #40
Quote:
štancer kaže: Pogledaj post
Kak su onda riješena dugovanja koja su čitam, bila 109 milijuna kn, te da je navodno od toga, citiram JL, riješeno "105 milijuna kuna tako što su neki vjerovnici već kupili dionice"??? Tko, Grad koji je uzeo većinu dionica, te ove firme koje si nabrojao (ili tko?) su se odrekli i u vjetar bacili 105 milijuna? I još dali 5 milja za temeljni kapital? Kaj je s Novalićima i nekakvim drugim vjerovnicima, ili i oni tu spadaju?
Ako spadaju, otkud onda grad ipak ima većinu dionica?
Previše me pitaš . Grad je većinski vlasnik, od ukupno 59.315 dionica Grad je u posjedu njih 53.320 dionica. Novalići nisu upisani kao dioničari (još) i nemam informacije kad će ili hoće li uopće pretvoriti svoja potraživanja u dionice. Gradski vodovod je za sada drugi najveći dioničar s 5.428 dionica.

Taj dio oko navodnih "riješenih dugova" nije ni meni previše jasan jer novce nisu dobili, a bome niti dionice - bar za sada . Privatizacija na tipičan hrvatski način, toliko netransparentno, toliko tajno. Neki dan čitam da se još duguje dosta para Babiću, Pavličiću, Gavriću, Kačuniću itd...dakle ima još dugova i daleko je to od nekog stabilnog kluba.
BVB-fan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.