Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2013., 14:02   #81
Ode Vida, ode glava!

Špehar nije na prodaju!

Nastavi niz...
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 14:15   #82
U zimskom prijelaznom roku očekujem još par igrača Osijeka u Rijeci ako je moguće, nadam se da ce Rijeka jos jednom spasit Osijek ako bude potrebno. Za pohvalu najboljoj školi nogometa u Hrvatskoj.
KKPB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 14:59   #83
Uzeli smo Os vise-manje sve sta vrijedi. Sorsa je dobar, ali ne vidim koga bi on u Ri ugrozio za mjesto u prvih 11 (ili 16), mali golman je zlo, ali bolje mu je da brani u Os nego da kod nas ili bilo di drugdje cami na klupi. Ostatak su solidni igraci, ali nista vise od toga. Prije cemo im vratit Tadica ili posudit Pileta, a za buducnost zakaparit nekog od mulaca (Lulic?)
tripice is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 22:00   #84
Bez uvrede, ali za Lulića Rijeka nema novaca.
bokios is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 22:04   #85
Quote:
bokios kaže: Pogledaj post
Bez uvrede, ali za Lulića Rijeka nema novaca.
pa rijeka je uvela novine u transfer politici.. oni kupuju igrace od 2-3 milijona eura za 200 000, ako i to

tako da ...
roll the dice is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 22:06   #86
Quote:
bokios kaže: Pogledaj post
Bez uvrede, ali za Lulića Rijeka nema novaca.
Bez uvrede. I veci igraci su (na zalost) iz Os odlazili za manje novce nego cete u jednom trenu dobit od (nas )
tripice is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 22:07   #87
Quote:
tripice kaže: Pogledaj post
Bez uvrede. I veci igraci su (na zalost) iz Os odlazili za manje novce nego cete u jednom trenu dobit od (nas )
Nek budu sretni da im je Rijeka dala ista za transfere, jer za neke od njih nije trebala. bez uvrede
KKPB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 01:04   #88
Quote:
roll the dice kaže: Pogledaj post
pa rijeka je uvela novine u transfer politici.. oni kupuju igrace od 2-3 milijona eura za 200 000, ako i to

tako da ...
Prika? Ti si jos medju nama? Ae... Masala. Do svidanja.
tripice is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 02:47   #89
Quote:
roll the dice kaže: Pogledaj post
pa rijeka je uvela novine u transfer politici.. oni kupuju igrace od 2-3 milijona eura za 200 000, ako i to

tako da ...
Pa cekaj - mi smo u 2013 i postoji trziste. Ne samo HNL nego Europsko, svjetsko. Nitko ih nije silio te igrace prodavati Rijeci. Ako su ti igraci zaista vrijedni 2-3 milijona, mogli su ih nekom drugom uvaliti za tu cifru... ne znam... Mamicu, Manchesteru, Bayernu... ili...?
Ako ja imam dijamant za koji bi Stipe dao 3M Eura, ali ga ja (iz misterioznih razloga) prodam Peri za 200 tisuca, koga mogu kriviti za moj gubitak?
Pertinax is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 11:38   #90
Quote:
Pertinax kaže: Pogledaj post
Pa cekaj - mi smo u 2013 i postoji trziste. Ne samo HNL nego Europsko, svjetsko. Nitko ih nije silio te igrace prodavati Rijeci. Ako su ti igraci zaista vrijedni 2-3 milijona, mogli su ih nekom drugom uvaliti za tu cifru... ne znam... Mamicu, Manchesteru, Bayernu... ili...?
Ako ja imam dijamant za koji bi Stipe dao 3M Eura, ali ga ja (iz misterioznih razloga) prodam Peri za 200 tisuca, koga mogu kriviti za moj gubitak?
Nemoj se niti trudi objasnjavat. Jbg, on je ipak naviknut da igrace kupuje/dovodi vanjski financijer ili manager. Bar tih primjera ima. Od Kranjcara preko Brkljace i Lime pa do glup..., ovaj Maloce i Kobasija. Steta, za njih dakako, da i dobar dio para od transfera, ako do njega dodje naravno, ide sugar daddy-u. No to nije nas problem, ali pomaze da shvatis da nekim forumasima princip slobodnog trzista i kupoprodaja igraca nije bas nesto s cim su upoznati.
tripice is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 15:26   #91
2 posljednja mohikanca.. sta bi bilo cak i podnosljivo da vam vlastita grupa nije stali protiv ovih necasnih radnji...

al dobro triper bi nasa opravdanje da rijeka preseli u beograd...

daj lito je ljudi, izvadite malo glavu iz pijeska
roll the dice is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 23:41   #92
Lulic je ogroman potencijal. Misko u akciju!

I danas se vidilo da jedino on moze imat mjesto u siroj momcadi Rijeke.

Danas Os los, veza se nije niti pojavila i glavni krivac je za veliki poraz. Obrana jos i uspjeva koliko toliko pokrit, ali previse curi. Napad odsjecen. Ipak, Os ima momcad za 5.-8. mjesta.
tripice is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 17:30   #93
Glas Slavonije:

Quote:
Po čemu je Halilović bolji od Lulića?
Osijekov tinejdžer Karlo Lulić definitivno je najveća senzacija dosadašnjeg dijela HNL-a. U prvih šest kola zabio je četiri pogotka, i to u momčadi kakva je Osijek. Međutim, taj mladić u javnosti ni izbliza nema takav tretman kao, recimo, razvikana mlada Dinamova zvijezda Alen Halilović. Očito je kod nas za određivanje mjerila učinak na travnjaku najmanje važan. Halilović skuplja minutažu u Dinamu ulazeći s klupe, ali to nije priječilo Igora Štimca da mu već ponudi role u A selekciji. Karlo Lulić, s druge strane, bio je pričuva i u selekciji U-17, a o pozivima u reprezentacije starijih uzrasta da i ne pričamo. Sve to jasno ukazuje da kod nas nije važno kako igraš, nego gdje igraš. Lulića se još nitko nije sjetio i to je ogromna nepravda prema tom darovitom mladiću. Njegov najveći grijeh je valjda to što igra u NK Osijek. Baš me zanima kako će izbornik Ivan Gudelj sada ponašati prema njemu. Lulićev i Halilovićev uzrast čeka nastup na SP-u.
BVB-fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 20:51   #94
Bravo Osijek!!
bioshock is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 20:55   #95
tri boda
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 20:58   #96
Svaka čast na igri, ali je gol iz čistog ofsajda, metar ipo najmanje, i ne, ne onaj šta ga je da, nego onaj na kojeg je iša dugi balun pa ga je vratija put strijelca
Kouasina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 21:09   #97
dišpet,pokrali su vas,klasika...
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 22:43   #98
Quote:
Kouasina kaže: Pogledaj post
Svaka čast na igri, ali je gol iz čistog ofsajda, metar ipo najmanje, i ne, ne onaj šta ga je da, nego onaj na kojeg je iša dugi balun pa ga je vratija put strijelca
Ako ne i 4m u zaleđu

http://max.tportal.hr/OsijekHajduk-1...8747_0__0.aspx

Arend Roland is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 23:16   #99
Nije metar, metar ipo, ali je ofsajd. Zaustavi sliku kad ovaj vaš centrira, i kad ovaj drugi vraća balun glavom u sredinu
Kouasina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 23:36   #100





Pokralo vas

Druga situacija, ako je i bilo zaleđa, radi se o 10 cm...
zuja1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.