Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 09:08   #9121
Bok. Nabavila sam si born pretty lakice, pribor...jos samo cekam lampu da stigne da se bacim na posao.
Trebala bih i pomoc.
1.narucila sam born pretty base i top coat 5ml, te posebno no bake primer (miris octa). Kad su stigle bocice na base coatu (born prety ) mi pise primer, a djeluje kao lak i nije isto miris ko primer. Sad ne znam da li koristiti oba i da li je born pretty base i primer isto.
2. U uputstvima i tutorialima se govori da treba nanjeti primer, base i top coat po cijeloj plocici nokta. Da li se to odnosi o na uv lak u boji? Imam nepravilne plocice nokta pri korjenu uze, a pri vrhu sire, pa to obicno kompeziram da pri vrhu nokta ne lakiram skroz uz rub nokta nego malo domaknuto od ruba prema vrhu. Da li tako mogu i sa trajnim lakom (znaci base i nadlak od ruba do ruba ali boju ne) ?
memorysun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 09:35   #9122
Quote:
memorysun kaže: Pogledaj post
Bok. Nabavila sam si born pretty lakice, pribor...jos samo cekam lampu da stigne da se bacim na posao.
Trebala bih i pomoc.

2. U uputstvima i tutorialima se govori da treba nanjeti primer, base i top coat po cijeloj plocici nokta. Da li se to odnosi o na uv lak u boji? Imam nepravilne plocice nokta pri korjenu uze, a pri vrhu sire, pa to obicno kompeziram da pri vrhu nokta ne lakiram skroz uz rub nokta nego malo domaknuto od ruba prema vrhu. Da li tako mogu i sa trajnim lakom (znaci base i nadlak od ruba do ruba ali boju ne) ?
Naravno da možeš.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 17:02   #9123
Thumbs up

Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Naravno da možeš.
Hvala
memorysun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:23   #9124
Bok svima, imam jedno pitanje.
Radim si sama trajni lak i koristim sve od opia(dehidrator, bazu, lak, top coat). Imam nekoliko nijansi koje najcesce nosim. Zanima me ako samo lak u boji narucim born pretty, moze li to utjecati kako na trajnost noktiju i kvalitetu? Jer sam s ovim sada prezadovoljna, jedino su mi malo skupi opi gel lakovi da si pokupujem bas sve boje koje zelim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Maquillage is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:50   #9125
Quote:
Maquillage kaže: Pogledaj post
Zanima me ako samo lak u boji narucim born pretty, moze li to utjecati kako na trajnost noktiju i kvalitetu? Jer sam s ovim sada prezadovoljna, jedino su mi malo skupi opi gel lakovi da si pokupujem bas sve boje koje zelim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ne bi smjelo biti problema. ja imam sve born pretty i doslovno mi traju dok ih sama ne odlučim skinuti. tak da go for it
pcelicamaja99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 02:27   #9126
Quote:
pcelicamaja99 kaže: Pogledaj post
ne bi smjelo biti problema. ja imam sve born pretty i doslovno mi traju dok ih sama ne odlučim skinuti. tak da go for it


Hvala, nadam se da ce tako i biti. Narucene tri nove boje


Sent from my iPhone using Tapatalk
Maquillage is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 23:34   #9127
Kad sam već pisala tu svoje žalopojke o trajnom laku, evo apdejt.
7 dana i lak je i dalje kao nov.
Sad ne znam, da li je stvar u boljoj pripremi nokta ili u dužem pečenju laka.
Umjesto 30sec pečem ga minutu, nekad i 90sec i lak više nije gumenast i ne odljepljuje se.
A imam neki jeftilen, Born Pretty bazu i top i Rosalind (Aliexpress 1$) lak u boji.

Sad sam još naručila dehidrator i nabavila čisti aceton, pa ćemo vidjeti kako će ići s tim.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 14:01   #9128
10 dana drže ko prvog dana.
Sutra ih mijenjam jer je izrast vidljiv a i dosadila mi boja
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:14   #9129
Evo novi.
Učim se polako
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:39   #9130
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Evo novi.
Učim se polako
Krasni!!
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 17:49   #9131
Zhuta super nokti!
pcelicamaja99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 07:11   #9132
Hvala cure.
Evo presretna sam, ipak nije do vrste laka nego je bilo do vremena pečenja.
Nokti se drže kao i prvog dana a prošlo je 9 dana.
Mami drže 2 i pol tjedna već.
30sec je ipak bilo premalo. Sušim ih minutu svaki sloj.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 07:40   #9133
Jel bi mi netko htio ukratko napisati sto mi sve treba za tu kucnu radinost stavljanja trajnih lakova i po mogucnosti dati linkove gdje da sto nabavim
Jel bude problema kod skidanja laka ili se lagano skida?
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 08:19   #9134
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Jel bi mi netko htio ukratko napisati sto mi sve treba za tu kucnu radinost stavljanja trajnih lakova i po mogucnosti dati linkove gdje da sto nabavim
Jel bude problema kod skidanja laka ili se lagano skida?
Ja sam kupila uv lampu u lidlu. Lakovi su mi se pokazali najbolji od firme Depend i kupujem ih na Abrakadabri, base i top coat imam od Alessandra isto tamo naručen. Par lakova s ebay-a isto dobri, imam i skuplje kupljene u Danijel Cosm. i to Gelaze i Ibd i s njima nisam bas zadovoljna. Gelaze se skuplja i to me živcira. Bitno je dobro pripremiti nokat pa je lakse i skidanje. Ja ga dobro ispoliram, a skidanje ide lako kad vaticu namocim u aceton i zamotam folijom i drzim 15-tak min. Lijepo se skine, a ostatak sto ostane rjesim s ovim
https://www.pinkpanda.hr/proizvod/es...r-pen?ap=false
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 08:55   #9135
Cao, ako mi mozete pomoci, trebam kupiti elektricnu brusilicu za nokte. Pa me zanima na sta da obratim paznju,necu uzimati nesto preskupo. Hvalaa
Chocodu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:32   #9136
znaci treba mi lampa, base coat, top coat, lak...sto jos?
Zanima me od svega najjeftinija opcija a da je dobro..sumnjam da cu to dugo raditi, bojim se da ce mi dosaditi
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:36   #9137
Najjeftiniji je ebay...kažu cure da im je Born Pretty dobra marka pa malo škicni to.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:37   #9138
Ja sam oduševljena i još me drži.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:52   #9139
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Jel bi mi netko htio ukratko napisati sto mi sve treba za tu kucnu radinost stavljanja trajnih lakova i po mogucnosti dati linkove gdje da sto nabavim
Jel bude problema kod skidanja laka ili se lagano skida?
Kupila sam ovu lampu
Ovu bazu i top
Bufer
Lakovi u boji
Treba ti medicinski alkohol za čišćenje nokta i topa ako ne kupiš non wipe.
Za čišćenje topa da ne ostanu dlačice , za skidanje boje sa kože i za guranje kožice te klipse za odmakanje laka prilikom skidanja da se ne moram zezati sa folijom.
Dehidrator je opcionalan i ovisi koliko su ti masni nokti prirodno. Ja ga uzela ali drži lak 2 tjedna pa ga do sad nisam isprobala.
Lak skidaš sa bilo kojim skidačem koji ima aceton u sebi.
Izrašpaš nokat što više, aceton na vatu, vatu pod foliju ili klipsu i minimum 10min.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:55   #9140
Quote:
*Angel* kaže: Pogledaj post
Najjeftiniji je ebay...kažu cure da im je Born Pretty dobra marka pa malo škicni to.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Evo povrđujem također da Rosalind sa alija drži po 2 tjedna (bilo bi i duže ali se izrast vidi) a 7ml košta dolar i izbor boja je veći od Born Pretty.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:52.