Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2004., 11:57   #1
Tonirane kreme

Preporučite mi neku...
__________________
...for all else is dust and air...

Anipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 12:58   #2
Ja sam imala Niveinu i nju ti NE bih preporucila... Ne znam kakva su iskustva drugih cura,ali meni je bila presuha.
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 13:23   #3
Meni je Vichyjeva super.
Tijana is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 15:51   #4
Meni je Vichy savrsena.
__________________
Think pink!
Alissa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 16:12   #5
Jos jedan glas za Vichy

Imala sam i Niveinu, ali nije nesto posebno, stavise i nijanse su skroz neodovarajuce - imaju samo dvije i pretamne su, bar meni.
Sandalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 19:01   #6
Nivea je okay, ako ti je lice suho jer onda mozes staviti svoju kremu pa tek onda Nivea toniranu kremu. Moja mama to tako vec godinama radi. I kupi si obje boje. Tako da na obraze stavi tamnije ( effekt kao bronzer) a na ostatak lica stavi svijetliju. Koza joj izgleda super A sto je najbolje uopce nije skupa i ne izaziva reakcije.

I ja sam probala istu rutinu izgleda jako dobro, ali ja imam masnu T zonu, tako da ja preferiram puder.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 19:23   #7
I mene T-zona ubija, a dok stavim puder izgledam ko da me neko zacementiral... peh
__________________
...for all else is dust and air...

Anipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 20:14   #8
ja kosristim nivea kremu kad posvjetlim, taman mi bude onda,
za ljeto mi je presvjetla
piccola is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 20:22   #9
A dali je itko probao Phyris? Ja mislim da se tak piše. Njemački proizvod - meni je dosad najbolji. Bolji od Clarins i Vichy.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 21:13   #10
Quote:
Anipe kaže:
I mene T-zona ubija, a dok stavim puder izgledam ko da me neko zacementiral... peh
Clinique ima neakav sheer tekuci puder, navodno jako lagan.

Ako nemas potrebu nemoj nanositi puder/toniranu kremicu na T zonu, nego samo na obraze. A obicnim puderom u kamenu ili prahu mozes kontrolirati "zonu."

A ove Vichy kremice kaj forumasice vole, zvuce mi okay. Mozes i to probati, cini mi se da su kazale ranije da nije jako skupa kolekcija. Ja je nisam nikada probala, tako da nemam osobno iskustvo s tim.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 18:44   #11
i ja sam koristila tu od Vichyja i bila je dobra
žirafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 18:59   #12
Izvrsna i jeftina Balea


Ja ju josh malo pomijesham u dlanu s fluidom za masnu kozhu pa tako namazhem na lice.


pudere sam odavno izbacila, mozhda malo na nos i obraze kamenog i to mjesto rumenila, za onaj 'zdravi' izgled.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 20:49   #13
koliko sam ja skuzila postoji samo jedna nijansa vichy kreme ,jeli tako?
piccola is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 20:49   #14
[QUOTE]magic kaže:
[B]Izvrsna i jeftina Balea




meni ta baleina uzasno smrdi ali nije losa.
piccola is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 20:54   #15
Balea kreme NE SMRDE nego nisu 'parfumirane'.


po meni je to bash odlichna karakteristika
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 22:21   #16
Quote:
magic kaže:
Balea kreme NE SMRDE nego nisu 'parfumirane'.


po meni je to bash odlichna karakteristika
tocno
izostavljen parfem = sansa manje da krema izazove alergiju
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2004., 12:24   #17
čekaj moment....jel vi to oćete reć da je bolje koristiti toniranu kremu nego tekući puder....npr. lancomov photogenic za suhu kožu...jer ja sam malo tomnoputa al zimi naravno posvijetlim a kako imam podočnjake bez korektora izgledam ko da sam prid smrt...pa moram stavljati i nekakv puder ili nešto na lice da ga izjednčim pa me zanima jel mi onda radije preporučate toniranu kremu...ili......ajde pucajte
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2004., 13:55   #18
Quote:
rachelst kaže:
čekaj moment....jel vi to oćete reć da je bolje koristiti toniranu kremu nego tekući puder....npr. lancomov photogenic za suhu kožu...jer ja sam malo tomnoputa al zimi naravno posvijetlim a kako imam podočnjake bez korektora izgledam ko da sam prid smrt...pa moram stavljati i nekakv puder ili nešto na lice da ga izjednčim pa me zanima jel mi onda radije preporučate toniranu kremu...ili......ajde pucajte
Meni je kozmetičarka rekla da je bolja tonirana krema od pudera, jer da dobiš manje bora
Tijana is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 09:25   #19
ok sad moram u novu nabavu a koja se preporučuje .....uf baš mi je sad teško otić kupit jooooooj
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 10:13   #20
Quote:
rachelst kaže:
čekaj moment....jel vi to oćete reć da je bolje koristiti toniranu kremu nego tekući puder....npr. lancomov photogenic za suhu kožu...jer ja sam malo tomnoputa al zimi naravno posvijetlim a kako imam podočnjake bez korektora izgledam ko da sam prid smrt...pa moram stavljati i nekakv puder ili nešto na lice da ga izjednčim pa me zanima jel mi onda radije preporučate toniranu kremu...ili......ajde pucajte
ako zivis u gradu, gdje je posebno zimi zagadjen zrak zbog smoga i takoto, je ipak bolje imati kvalitetan puder. to je moje misljenje.
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:32.