Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2015., 14:31   #1681
Bok cure!
Zanima me je li itko od vas probao Pupinu BB kremu?
Trenutno koristim Revlon Colorstay puder i ne sviđa mi se kako mi stoji na licu, pretežak mi je. Prije sam kupovala samo tekuće pudere jer nije mi se smjela vidjeti niti jedna mana, a sad bih ipak probala s nečim lakšim. T-zona mi se masti ali puno slabije nego prije i znaju mi izaći prištići po čelu.
E sad, je li ikome ova pupina bb krema izazvala nered na licu? I kakva je?
MaJole is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 20:05   #1682
Ja koristim od Clinique već dugo godina i prezadovoljna sam, jedino je boja malo čudna ali se stopi kad je stavim na lice i jako dugo drži
jolie989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 23:38   #1683
Quote:
MaJole kaže: Pogledaj post
Bok cure!
Zanima me je li itko od vas probao Pupinu BB kremu?
Trenutno koristim Revlon Colorstay puder i ne sviđa mi se kako mi stoji na licu, pretežak mi je. Prije sam kupovala samo tekuće pudere jer nije mi se smjela vidjeti niti jedna mana, a sad bih ipak probala s nečim lakšim. T-zona mi se masti ali puno slabije nego prije i znaju mi izaći prištići po čelu.
E sad, je li ikome ova pupina bb krema izazvala nered na licu? I kakva je?
Nisam probala ali cure su ovdje pričale da je najsvijetlija nijansa dosta tamna pa vodi računa o tome prije kupnje ako si svijetlog tena. Imaš posebnu temu na preparativnoj kozmetici o BB kremama https://www.forum.hr/showthread.php?t=454613
Vanyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 00:21   #1684
prijedlog za kremu u boji s ok pokrivanjem.. za normalnu kozu.. nikako masnu
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 12:40   #1685
Meni je odlicna od Bourjois Healty mix, nesto izmedu tekuceg pudera i obojane kreme!


--
__________________
D&M
tetatina11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 23:46   #1686
preporuku za bb kremu, ili neku drugu, ali s dobrim pokrivanjem, trajnosti..?
imam normalnu kozu
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 09:17   #1687
Bok cure, molim za savjet/preporuku.

Htjela bih preko ljeta umjesto pudera stavljati BB kremu jer sad i nije tako loše stanje. Inače koristim Uriage losion i kremu za problematičnu kožu tako da moram paziti šta stavljam na lice. Pojma nemam o BB kremama pa.. Koristim LRP puder i znaam da bi mi dermatolog i za ovo rekao da uzmem LRP, Vichy ili tako nešto.. ali moje pitanje je ima li netko sličan meni a da je moguće koristiti nekakvu jeftiniju BB kremu da je ok za osjetljivu i problematičnu kožu? :/
__________________
Who's happy these days?
Amantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 12:36   #1688
znam da ljudi dosta hvale eveline bb kremu. probaj prouciti malo sastav i usporediti s tim. ili postavi pitanje na preparativi, mislim da postoji tema bb kreme pa ce ti iskusnije cure bolje savjetovati
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 11:36   #1689
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
znam da ljudi dosta hvale eveline bb kremu. probaj prouciti malo sastav i usporediti s tim. ili postavi pitanje na preparativi, mislim da postoji tema bb kreme pa ce ti iskusnije cure bolje savjetovati
Eveline mi je ok inače, mogla bih probati. Hvala
__________________
Who's happy these days?
Amantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 07:28   #1690
Nisam dugo pratila novosti.
Koju BB kremu bi mi preporučili za slabo do srednje prekrivanje? Inače imam masnu kožu

Imala sam bonjours cc cream i bila mi je ok.

Hvala
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 10:10   #1691
Galadriel- meni je bila ok La Roche Posay tonirana za masnu kozu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 10:30   #1692
Bjesomarica, ima nijansi za duhove?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 20:46   #1693
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Galadriel- meni je bila ok La Roche Posay tonirana za masnu kozu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Pogledati cu tnx,
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 01:10   #1694
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Bjesomarica, ima nijansi za duhove?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nema, slab im je izbor nijansi. Doduse,dosta dobro se stope s kozom cak i ak nije nijansa 100% pogodjena. Ja sam svijetla, al nisam bas duh. Mozda mozes kakav tester uzicat?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 08:39   #1695
Probam, ali ne vjerujen da ce biti dobro. Kod mene se rijetko sto od takvih nijasni dobro stopi s kozom

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 08:43   #1696
Moze li preporuka za neku BB kremu za mjestovitu kozu koja moze izdrzati 8 h na poslu. Nije bitno jeli drogerijska ili iz ljekarne. Do sada sam probala Niveu, Maybelline, Garnier i davno prije Vichy, ali su mi sve pretamne, a uzimala sam najsvjetliju nijansu
Antonia321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 20:18   #1697
Dead Sea Spa Magik BB s LookFantastica, nekih stotinjak kn košta. Meni je baš dobra, jedino se malo zasjajim ali me ne smeta.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 00:21   #1698
Cure moze molim vas prijedlog koju toniranu remu uzet za mjesovitu kozu? Da nije masna . I da je mogu uzet i hr.tnx
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 11:49   #1699
Pozdrav,čudi me da niti jedna od vas nije spomenula bb kremu od Nuxa koja je isto super,odlično miriši,Leona nisi probala?
JAYE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 11:50   #1700
Pozdrav,čudi me da niti jedna od vas nije spomenula bb kremu od Nuxa koja je isto super,odlično miriši,Leona nisi probala?
JAYE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.