Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2017., 20:47   #541
Šta kazete na xiaomi mi 5 prime sa honorbuy EUdirect za 277eura sa poštarinom, poštarina je 32eura?
daky123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 11:59   #542
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Došao mi malo prije konačno mob i nema HR meni
I moram novu malu sim karticu nabavit ova mi ne ide.
Nisam nikakav račun dobila šta mi to ne bi trebala biti garancija?


homosapiens jesi ti dobio račun?

Nisi dobila račun/otpremnicu od dostavne službe kad si platila?

P.S
koji si model smartphona kupila?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 15:48   #543
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Nisi dobila račun/otpremnicu od dostavne službe kad si platila?

P.S
koji si model smartphona kupila?
Ne nista nisam dobila
kupila sam alcatel pixi4 6"

tebi ima hr meni?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 19:01   #544
Ja sam naručio Meizu i on ima hrvatski
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 19:08   #545
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Ja sam naručio Meizu i on ima hrvatski
koliko si ga platio?mozda jer je moj medju jeftinijima(860kn) pa nema
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 08:50   #546
oko 1000kn
nema to veze sa cijenom
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 13:30   #547
Zvala ih jucer da mi nisu racun dali pa kaze ni ne dajemo racun nego vam ga mozemo poslat na mail u pdf formatu ja kazem ok posaljite i naravno nisu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 20:07   #548
Da li je netko ovdje kupovao https://neutrinomobile.hr/xiaomi-mi-...-eng-meni.html

Iskustva? 400kn je skuplje ali daju 24mj garancije, njihov servis
daky123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 19:41   #549
kupovao sam dva uređaja kod njih do sada, ali nisam nikada koristio garanciju tako da ne bih znao kakvi su što se tiče toga
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 10:03   #550
Servisirao sam tamo xiaomi, bilo sve super
__________________
Svi su ljudi različiti, osim mene, koji sam isti kao i svi ostali.
ahri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:34   #551
neutrino. uzimala sam više puta od njih. jednom je uređaj bio s greškom (ne njihovom krivnjom), zaprimili su povrat, testirali gdje je greška i nakon par dana poslali novi uređaj.
ovo više govori o njima nego kad je samo kupnja.
imala sam jednom i povrat. vratila, napravili povrat novca i sve pet.

mislim i dalje od njih uzimat kad ću trebat nešto.
uzimala sam i mobitele i drugo (vanjske baterije, kablove, punjače, kajjaznamštasvene).

u dućanu je on ljubazan jako, a ona mlada cura je pusti me da vrištim, njoj nije mjesto za radit u trgovini. tako da ako razgovarate na telefon s njima (ili odete tamo uživo), tražiti njega, davor, dean, hm zaboravih, uglavnom jedini je tamo muško, a ova cura bjež od nje jer je izraz neljubaznosti.

jednom sam slala i poklon (ja platila, ali adresa dostave za poklon u drugu županiju) - napisala sam im i poruku kaj da napišu na paket, i tako su i napravili. imaju odličan cs.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 18:25   #552
MP Elektronika (mp-elektronika.hr), zelim od njih kupiti Samsung Galaxy S8 pa ako ima netko iskustva kod njih da ih podijeli...
HorseRider is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:08   #553
I zanima me dali t-way placanja karticom prima Skrill mastercard prepaid karticu iz UK?
HorseRider is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 11:52   #554
Quote:
daky123 kaže: Pogledaj post
Da li je netko ovdje kupovao https://neutrinomobile.hr/xiaomi-mi-...-eng-meni.html

Iskustva? 400kn je skuplje ali daju 24mj garancije, njihov servis
Prije godinu dana kupio sam Xperia Z3+u neutrino mobile, koji je riknuo nakon godinu dana. Jednostavno se ugasio. Odnio sam ga u ovlašteni Sony servis u Zagrebu koji mi je rekao da garancija ne vrijedi za HR i da ga odnesem tamo gdje sam ga kupio. Oni su mobitel uzeli i poslali ga u servis. Koji, ne znam. Pošto ga u servisu nisu mogli popraviti dobio sam povrat novca. Za otprilike istu cijenu sam kupio Xiaomi Mi5S kod njih. Opet sam dobio 2.godine garancije. Tako da mogu reći da sam zadovoljan. Ako vam rikne mobitel, najbolje da ga odmah odnesete k njima i uštedite si vrijeme.
vALSIMOT74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 06:47   #555
Pozdrav, gdje najpovoljnije kupiti Xiaomi mobitel ,planiram mi 5 ili mi5x...šta mislite honorbuy ili geekbuying? Nije mi jasno na ovom linku koje je skladište, nesto mi niska cijena i nema poštarine??? http://m.geekbuying.com/item/Xiaomi-...ck-383271.html
daky123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 18:13   #556
https://m.aliexpress.com/store/31133...bilestoreNew#/

HK GOLDWAY na Aliexpressu... Uzmeš DHL dostavu... mobitel ti dolazi za desetak dana i nema davanja...

sa mog XRN 4X

Prelistao malo ovu temu https://www.forum.hr/showthread.php?t=825663 za dodatno besplatno kaljeno staklo i silikonsku navlaku
sappyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 23:01   #557
ma ni slucajno ne kupujte u mobileshopu. izbjegavajte u sirokom luku
Ja sam uzela mobitel prije 1mj kod njih, dosao je sa vidljivim fizickim greskama te sam dogovorila slanje nazad te zamjenu.
Greske nisu ne znam kako dramaticne (u utoru oko moba je srebrna crta koja fali na nekoliko mjesta te leca kamere nije centrirana) i kak se radi o poklonu te novom mobitelu odlucila sam traziti zamjenu.
Zena na hrvatskom telefonu (7776026) je vidjela slike uredjaja, rekla da sve stima, da ce biti zamijenjen nakon pregleda, dala adresu u Budimpesti za povrat mobitela te obecavala da ce kroz par dana biti rijesena situacija te da ce mobitel biti zamijenjen.
Nakon 3 tjedna te 150kn postarine paket se vraca u Zagreb jer ga nitko od njih (unatoc mome visestrukom obavjestavanju da moraju podic paket) nije pokupio. Prvo je govorila da nisu dobili obavijest poste, pa da ne rade, pa da su na godisnjem, pa su dosli sa godisnjeg itd itd..same lazi

No, mozda trebam biti sretna sto ce mi se i vratiti jer sam kasnije na engleskim sajtovima vidjela kako su ljudi znali poslati mobitel te ostati i bez mobitela i bez love.
U svakom slucaju svaka kuna koju kakti ustedite prilikom kupnje kod njih ce vam biti potrosena na reklamacije falsnih uredjaja (valjda samo takve i prodaju).
A meni preostaje prijava inspekciji i HGK te dat drugima do znanja da im se ne desi ko i meni.
a1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 00:53   #558
Molim znalce za pomoć uzela bih Oukitel C5 pro sa ove web stranice;

https://www.gearbest.com/cell-phones...543.html?wid=3

1. da li plaćam carinu ako odaberem EU skladište
2. imam li garanciju na mob koju mogu koristiti u RH
3. da li će mi mob raditi na bonbonu

HVALA !
maya0101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 09:52   #559
1.Sa Gearbesta mobiteli najčešće završe na našoj carini, iako su kupljeni iz EU skladišta, te se mora platiti 25% PDV-a i još oko 55 Kn troškova. Prije se odlazak na carinu izbjegavalo izborom Expedited shippinga koji u ovom slučaju košta dodatnih 14,29$. Ne znam da li to i sada prolazi.
2.Garancija se ostvaruje slanjem mobitela u Kinu o tvom trošku (oko 80 Kn).
3.Ima sve frekvencije koje se kod nas koriste, dakle raditi će sve...
darko 150 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 20:11   #560
Puno hvala. Onda mi se više isplati za 700 kuna kupiti kod nas.
maya0101 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:29.