Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2017., 17:23   #7401
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Za slučaj pogreške mi TC ne treba jer prvo ispečatiram jednom do dvaput na papir da vidim kako će funkcionirat pa tek onda na nokat.
Meni se zna nekad dogoditi da mi se uzorak super prenese na pečat i onda mi se ne prenese na nokat kak treba, npr. 6 noktića super ispečatiram i onda mi se 7. zezne iz nekog xy razloga, eto tak mu dođe

Ugl. ja sam se ovak naučila da radim i to je to, al svatko ima svoj sistem i naravno da to poštujem
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 17:59   #7402
ali kad nakon četiri sloja: baza + 2 lak + tc pritisneš pečat, neće se ništa izgužvati??
ili je to onak više kao nježniji pritisak?
i kako skidate okolni otisak koji bi eventualno bio na okolonokatnom dijelu? onako kistićem umočenim u skidač laka ili liquid latex?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 18:09   #7403
Ako netko stisne luđački pečat na nokat onda sam to ja , kaj je sigurno, sigurno je, nema nježno

Nakon 20ak min bez problema mogu pečatirati, nekad čak i manje...ali ja imam sreće da su meni nokti fkt jako brzo suhi uz TC naravno (nakon vrlo kratkog perioda bez problema i suđe perem i ništa se ne ošteti)

Liquid latex po kožici, no svejedno ima još za očistiti uz sami rub kožice ili nokta, to čistim s kistićem umočenim u čisti aceton (on ništa lak za pečatiranje ne razmrlja po kožici i meni je onda lakše s njim očistiti, ja i običan lak kad mi ode na kožicu očistim s čistim acetonom), a čisti aceton nije ništa skuplji od običnog i ne isuši mi dodatno kožicu oko noktiju, već jedno dvije i pol godine na taj način čistim kožicu oko noktiju
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 19:08   #7404
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
ali kad nakon četiri sloja: baza + 2 lak + tc pritisneš pečat, neće se ništa izgužvati??
ili je to onak više kao nježniji pritisak?
i kako skidate okolni otisak koji bi eventualno bio na okolonokatnom dijelu? onako kistićem umočenim u skidač laka ili liquid latex?
Neće se zgužvati! I ja pritisnem kao da sutra ne postoji. Dakle totalno nokat uronim u stamper. Ako ćeš stavljati TC prije uzorka, onda ti je dovoljno čekati 20ak min. do pola sata. Ja bez TC-a sačekam nekih sat vremena, ali ja opet ne lakiram kao druge cure. Jako rijetko lakiram sloj za slojem. Znači sačekam i između slojeva laka jer mi se samo baza brzo suši. Čim stavim lak u boji, to mi mora odstajat jer ako nije sasvim suho, znam si sljedećim slojem sa sredine povući boju, a to me fakat đigeri.

Tekući latex za područje oko noktiju imam, ali ga više koristim za saran, gradient i takve tehnike kao i pečatiranje bijelim (njega mi je ful teško skinuti kad se zavuče u godove na koži). Sve ostalo selotjepom/micropore samoljepljivom trakom. Znači kao da trakama s voskom depiliraš noge tako skidaš i nered. To mi se pokazalo najboljom opcijom. Stvarno funkcionira. Ovo po kožici usko uz nokat kistićem umočenim u odstranjivač.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 06:21   #7405
Kakvi su Alessandro lakovi za nokte???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 23:17   #7406
Ima li negdje ovakav lak ali jeftiniji i moj monitor laže ali ja bi hladniji malo od ovog.


Dakle srednje crvena,hladni podton i da ima ovaj shimmer ali ne puno upadljiv.Neću šljokice.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 23:32   #7407
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ima li negdje ovakav lak ali jeftiniji i moj monitor laže ali ja bi hladniji malo od ovog.


Dakle srednje crvena,hladni podton i da ima ovaj shimmer ali ne puno upadljiv.Neću šljokice.
http://www.diviana-cosmetics.com/Pro...icni-lak_nokti

Ispod vidiš u izborniku još nekoliko crvenih, imaju cijelu liniju crvenih, možda ti neka više odgovara.
Jako su pigmentirani i odlično se drze!
Bocice su ogromne!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 08:47   #7408
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
http://www.diviana-cosmetics.com/Pro...icni-lak_nokti

Ispod vidiš u izborniku još nekoliko crvenih, imaju cijelu liniju crvenih, možda ti neka više odgovara.
Jako su pigmentirani i odlično se drze!
Bocice su ogromne!
Zaboravila sam napisati da nisam u HR.Ne znam gdje bi u DE našla ovaj brend a ova nijansa mi je tamna ja bi malo svjetliju. Onako srednje crvenu. Sad nosim Golden Rose rich color 56 koji sam donijela sa sobom i to mi je najdraža crvena ali bi sad takav ali da ima taj kao perl unutra
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 09:01   #7409
Nikita cini mi se da Trend it up brand iz DMa ima jedan lak koji bi odgovarao ovom sto trazis.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 12:42   #7410
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Razumijem što hoćeš reći, ja isto ne volim lakove svjetlije od moga tena, primjerice bijeli tako nikada nisam nosila i ne namjeravam, previše za mene. Odmah se sjetim korektora i... fuj.

Ovako, Essenceov Dare It Nude je meni višegodišnji favorit, a iz ovog novog, proljetnog asortimana Pure Beauty i Tip Top Taupe. Pigmentacija je odlična, četkica famozna, stvarno nemam nikakve zamjerke - osim što bih željela da bočica laka traje dovijeka.

Lijevo: Tip Top Taupe i desno: Pure Beauty


Dare It Nude
Upravo sam nalakirala Tip top taupe i to je ljubav na prvo mazanje
Jako mi se svidja,a Dare it nude je isto prekrasan

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 01:44   #7411
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Upravo sam nalakirala Tip top taupe i to je ljubav na prvo mazanje
Jako mi se svidja,a Dare it nude je isto prekrasan

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
Jelda da su prekrasni? Ja ću definitivno morati napraviti zalihe!
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 11:27   #7412
Ja sam na kraju kupila ovaj


Za nijansu je tamniji nego što sam planirala ali je PREDIVAN.
I dugo bude na noktima stvarno sam iznenadjena kvalitetom.Kupila bi još par komada ali nosim samo crveni pa više neću da kupujem lakove drugih boja.Do sad sam tri puta dijelila rodbini po 10-15 lakova jer se zanesem i kupim pa stoji.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:22   #7413
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Jelda da su prekrasni? Ja ću definitivno morati napraviti zalihe!
Zbilja jesu!
Dare it nude sam jos prije uzela,bas ga imam na noktima..a ovaj Tip top taupe je prekrasan isto,ne znam koji mi je bolje izgleda!

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 07:49   #7414
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Zbilja jesu!
Dare it nude sam jos prije uzela,bas ga imam na noktima..a ovaj Tip top taupe je prekrasan isto,ne znam koji mi je bolje izgleda!

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
Koliko izdrže na noktima? Ja sam mislila pošto su stvarno jeftini da se brzo skidaju. Ili možda griješim? Nisam probala, ali budem ako su dobri.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:36   #7415
Povucena hajpom oko tih essence lakova, evo ja sam isprobala taj tip top taupe sa kapljicama za brzo susenje i mogu vam reci da su srednja zalost sto se tice dugotrajnosti. Mislim da ce mi se taupe bolje ponasati sa seche vite, jer ce imati taj zastitni sloj. Mozda treba da stavim i providni lak preko, pa tek kapljice, sta mislite? Nema toliko sjaja lak kao sa seche vite.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 11:09   #7416
Quote:
Principessa19 kaže: Pogledaj post
Koliko izdrže na noktima? Ja sam mislila pošto su stvarno jeftini da se brzo skidaju. Ili možda griješim? Nisam probala, ali budem ako su dobri.
Tip top taupe mi se brzo ogulio jedino sa kaziprsta i srednjaka,nakon par dana,a ostali svi kao novi izgledali jos danima dok ga nisam skinula.
Ja prvo stavim bazu onaj eveline pa malo pricekam,onda 2 sloja laka u boji,malo pricekam izmedju ta 2 sloja i onda jos za kraj stavim eveline prozirni neki kao gel top coat tako nesto.Normalno sve radim po kuci,perem sudje..kazem jedino mi se s ta 2 prsta skinuo brzo.
Onda sam stavila Dare it nude isto kao i ovaj sto sam stavila..to je bilo u subotu ujutro i evo tek danas mi se ogulio sa srednjaka..meni su ti lakovi odlicni samo se neke nijanse ocito brze ogule..te kapi za brze susenje ne koristim..ne smijem na poslu imat duge i lakirane nokte tako da sam s gustom sad na godisnjem ih nalakirala

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 11:11   #7417
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Tip top taupe mi se brzo ogulio jedino sa kaziprsta i srednjaka,nakon par dana,a ostali svi kao novi izgledali jos danima dok ga nisam skinula.
Ja prvo stavim bazu onaj eveline pa malo pricekam,onda 2 sloja laka u boji,malo pricekam izmedju ta 2 sloja i onda jos za kraj stavim eveline prozirni neki kao gel top coat tako nesto.Normalno sve radim po kuci,perem sudje..kazem jedino mi se s ta 2 prsta skinuo brzo.
Onda sam stavila Dare it nude isto kao i ovaj sto sam stavila..to je bilo u subotu ujutro i evo tek danas mi se ogulio sa srednjaka..meni su ti lakovi odlicni samo se neke nijanse ocito brze ogule..te kapi za brze susenje ne koristim..ne smijem na poslu imat duge i lakirane nokte tako da sam s gustom sad na godisnjem ih nalakirala

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
Ok hvala ti.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:59   #7418
trik za trajnost bilo kojeg laka je baza ispod i TC preko. bez ta dva, ja stvarno ne znam što vi očekujete.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 15:50   #7419
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
trik za trajnost bilo kojeg laka je baza ispod i TC preko. bez ta dva, ja stvarno ne znam što vi očekujete.
Potpis.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:05   #7420
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
trik za trajnost bilo kojeg laka je baza ispod i TC preko. bez ta dva, ja stvarno ne znam što vi očekujete.


I zatvaranje preko vrha nokta.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.