Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2016., 23:10   #41
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Baš odgledala, čisto zbog tolikog hajpa... ali složit ću se s većinom da ovo nema ni glavu ni rep. Nemam dojam da sam išta zapravo gledala jer kao da se ništa nije ni događalo. Priča puna rupa i nedorečena, nedostaje zaplet... ne znam. Neka srednja ocjena: 5/10.
to je animirani film za djecu. kakav nedostatak zapleta? kako se nije nista dogodilo? ok da ti film ne valja ali da das takve argumente za film koji je radjen za dobnu skupinu od 3 do 9 mi je suludo..
__________________
U supermarket su uveli dvije nove stvari, mesarov kutak i pekarnicu, pa je miris svježeg kruha i kolača kombiniran s pogledom na čovjeka u haljetku poprskanom krvlju koji udara po komadima svježe teletine bio prilično uzbudljiv za sve nas. - Don DeLillo
vihorsthename is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 10:25   #42
tipična radnja za svaki Disney crtani samo što eto glavna ženska nema princa na kraju ali i to je nadomješteno onom drugom i njenim tipom
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 18:14   #43
Nekako me se dojmio ovaj crtić, nije stereotipan kako ste već komentirali, super mi je da Elsa nije završila s nikim i pjesma mi je lijepa. I da, stvarno je Elsa nekako pamtljiva. I sladak mi je Olafov osmijeh. Išao je i danas na RTL-u, al nisam gledala od početka, gledala sam ga cijelog za Božić.

Al što je popularan, to nisu istine. U skoro svim trgovinama, a naročito Konzumu, vlada frozenmanija: od pernica, bilježnica, olovki, torbi, svega, OK, sad je početak školske godine, ali nekako mi se čini da je puno artikala s Frozen temom i inače, a nije ni totalno novi crtić. Čak sam u Konzumu vidjela i mamu s curicom u plavoj Frozen krinolini nedavno.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 19:01   #44
Elsa je gey pa zato nije našla princa
Drago mi je da je podržavaš
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 22:36   #45
meh, sve kaj je popularno se prodaje... školski pribor, torte, figurice...

al inače dobar crtić, drugačiji, zabavan, netipičan. gledao ga još prije, al mi ga se ne da dublje analizirat. tu i tamo sam si znao pustit Let it go. A mislim catchy je, kaj ja mogu
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 09:19   #46
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Elsa je gey pa zato nije našla princa
da
i zaljubljena u vlastitu sestru
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 11:49   #47
''Za neke ljude se vrijedi rastopiti.'' Na ovu rečenicu se uvijek raznježim. Inače nisam od gledanja crtanih filmova, nisam imala pojma da crtić postoji u vrijeme kad je izašao, pogledala sam ga kad ga je prijateljica skinula 2015. godine i bio mi je ugodno iznenađenje. Kao što ste već rekli odmak je od nekih bajka klišeja, ne samo da glavna nema svog princa, nego i njezina setstra ne ostane s princem koji je na početku obori s nogom nego s običnim dečkom. Trebali bi crtani, bajke ići u tom smjeru, približiti se stvarnom životu, a ne njegovati ''ljubav na prvi pogled je jedina prava ljubav'' ili ''živjeli su setno do kraja života''.
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 00:24   #48
Lightbulb Frozen

Jeste li gledali ovaj film?

Zanimljiva kritika i filozofsko-psihološki osvrt na film:

sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:20   #49
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
da
i zaljubljena u vlastitu sestru
Nije zaljubljena u vlastitu sestru al postoje brojne teorije da je Elsa gay. Ona metafora gdje je ona ''drukčija'' i mora to sakrivati se odnosi upravo na to.
Al vidjet ćemo hoće li se Disney u drugom dijelu pozabaviti time.
wasp x is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 18:53   #50
Quote:
wasp x kaže: Pogledaj post
Nije zaljubljena u vlastitu sestru al postoje brojne teorije da je Elsa gay. Ona metafora gdje je ona ''drukčija'' i mora to sakrivati se odnosi upravo na to.
Al vidjet ćemo hoće li se Disney u drugom dijelu pozabaviti time.
isuse u šta se taj dizni pretvara
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 21:52   #51
Na sve strane sve puno temeljito sjebanih u glavu, ovaj svijet je zaista otišao u krasan qurac.

Ma tko normalan bi stavio gay lik u ovakav crtić, i koji qurac imaju u glavi oni koji razvijaju takve teorije i prepucavaju se na tu temu?
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 15:14   #52
..."drugačija" u smislu da sve što dotakne -zaledi, pa tako zamalo ubije sestru koju voli kada ju je pokušala da spasit
...zašto sve drugačije mora imati veze sa seksualnošću?
Ne može li biti drugačije kao biti patuljak, imati neki sindrom,...
..ova je u crtaću, cura kojoj je dosadilo da suzbija svoju prirodu, da bi bila u zajednici s drugim ljudima "nedarovitim" ko neki x man, no kada se prepustila, vidjela je da se i iz razaranja može nešto stvoriti...
priča je klasična, samo dok je glavni lik žena, koja ne nađe na kraju princa šarmantnog, onda što bi se drugo dalo zaključiti nego da je gej...
i opet, to stavlja taj zaključak u nivo da je to nešto jako, jako loše...
ma bzv...crtać je ok i mrzim kad se sad nešto tu gata i dotjeruje...
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 18:37   #53
Ma ja bi baš volil da Elza bude gej, to je ogroman korak naprijed za čovječanstvo. Iako ne vjerujem da će Disney tolko riskirat, mada bi privukao još više publike i taj crtić bi postal jedna od gej ikona! Zakaj ne riskirat onda?

Btw, u crtiću se ionak pojavljuje slika muške gej obitelji, makar na sekund

Crtić ko crtić mi i nije nešt, fali puno toga u priči - ko da je završil prije neg je počel, nekak sam prazan ostal nakon odgledanog. Dal bi mu nekih 6/10.
Mope is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 18:52   #54
Quote:
Mope kaže: Pogledaj post
Btw, u crtiću se ionak pojavljuje slika muške gej obitelji, makar na sekund
ne pojavljuje
http://www.discoveringthemagickingdo...in%20Sauna.png
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 08:52   #55
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
pak tu se jasno vidi da je to prikaz gej obitelji.

Ne vjerujem da će Disney riskirat, no mislim da bi većina voljela da to učine. Ući će u povijest. No sigurno će ju i u drugom nastavku ostavit "nedifiniranu" kaj se tiče seksualnosti.
Mope is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 11:34   #56
Quote:
Mope kaže: Pogledaj post
pak tu se jasno vidi da je to prikaz gej obitelji.
po čemu?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 16:11   #57
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
po čemu?
Meni ovo sliči samo na muškarca oko kojega su djeca. Inače, tko bi onda bio taj muškarac, koji je, btw, u sredini u kojoj "glava obitelji" inače jest?
Mope is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 19:20   #58
Mda ... razumiješ li ti engleski?

Quote:
Mope kaže: Pogledaj post
Meni ovo sliči samo na muškarca oko kojega su djeca. Inače, tko bi onda bio taj muškarac, koji je, btw, u sredini u kojoj "glava obitelji" inače jest?
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 20:16   #59
Quote:
Mope kaže: Pogledaj post
Meni ovo sliči samo na muškarca oko kojega su djeca. Inače, tko bi onda bio taj muškarac, koji je, btw, u sredini u kojoj "glava obitelji" inače jest?
desno od njega je žena
a ove dve ispod su djevojčice
iza njega je dječak
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 21:25   #60
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
desno od njega je žena
a ove dve ispod su djevojčice
iza njega je dječak
Yup, ali prije toga lik (koji nije na slici) kaže: Hi, family! i mahne im te se onda na sekund prikaže ova slika njih koji mu mašu. Ako je to njegova obitelj - onda ili je prikazana gej obitelj ili je on njima nekakav djed ili što već, iako se to ne sugerira jer sam taj lik ne izgled staro da bi im bio djed.

Kužite? Žišku?
Mope is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.