Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2014., 15:05   #21
imam dvojbu što uzeti...

Jiayu G4s
http://www.to2c.com/jiayu-g4s-1gb-4g...e-1-3ghz.html6
JIAYU G4s 1GB/4GB (Basic) MT6592 1.7Ghz octo-core Android 4.2 With 4.7inch IPS Corning II Gorilla Glass Screen

ili
Xiaomi Redmi 1s
http://www.to2c.com/xiaomi-hongmi-1s...-solution.html
Xiaomi Hongmi 1S RedMi ( TF Card Solution ) WCDMA 3G MSM8228 Quad Core 1.6GHz MIUI V5 Smartphone 1G Ram 8G Rom 4.7 Inch HD Screen

ili može neka preporuka u tom rangu...
lega_iz_osijeka is offline  
Old 02.06.2014., 19:20   #22
Mislim da xiaomi bez dvojbe!


Sent from my iPhone using Tapatalk
hmiocevic29 is offline  
Old 02.06.2014., 20:23   #23
Quote:
hmiocevic29 kaže: Pogledaj post
Mislim da xiaomi bez dvojbe!


Sent from my iPhone using Tapatalk
neki razlog?
lega_iz_osijeka is offline  
Old 03.06.2014., 13:55   #24
Qualcomm procesor, 8 gb interne memorije i kvaliteta izrade xiomia.


Sent from my iPhone using Tapatalk
hmiocevic29 is offline  
Old 03.06.2014., 13:58   #25
Quote:
hmiocevic29 kaže: Pogledaj post
Qualcomm procesor, 8 gb interne memorije i kvaliteta izrade xiomia.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ok,ali jiayu je octa core,dali je toliko loš?
lega_iz_osijeka is offline  
Old 03.06.2014., 14:40   #26
Nije loš, ali nije značajnije bolji od MSM8228.
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Old 03.06.2014., 15:11   #27
Quote:
akoj kaže: Pogledaj post
Nije loš, ali nije značajnije bolji od MSM8228.
mali 450 je znacajno bolji od adreka 305 koji je u rangu mali 400gpu-a

al za cijenu oko 170-180$ vec ima octa coreova sa 2gb rama tak da mi ni jedan od ta dva nema smisla

Zadnje uređivanje Grimy : 03.06.2014. at 15:16.
Grimy is offline  
Old 03.06.2014., 15:36   #28
Nisam imao mislio na GPU kad sam ono rekao gore, ali ok - Mali 450MP je naravno bolji od 305.

I savjet sugrađaninu - radije idi na 2GB RAM-a nego na octu. Iako ni CoolPad F1 nije daleko cijenom.
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Old 03.06.2014., 15:45   #29
Quote:
lega_iz_osijeka kaže: Pogledaj post
ok,ali jiayu je octa core,dali je toliko loš?

Posto mi se cini da preferiras jiayu uzmi njega oba telefona su oke. U rukama sam ima hongmi i mob je super, u odnosu na alcatel idola i xperie sp koje sam imao je premija! To je samo moje iskustvo. A i ako ti trba gps i malo bolja kanera opet xiaomi, ako ti je to nebitno onda su oba mobitela za tu cijenu dobra.



Sent from my iPhone using Tapatalk
hmiocevic29 is offline  
Old 03.06.2014., 16:02   #30
Šta se tiče UK warehouse, nikako da "naručim" nešto i UKa.
Čim izaberem artikal otvore mi se detalji o istom, a u desnom kutu stoji kineska zastava, nema mogućnosti biranja drugog skladišta; ne kužim...

Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Evo nešto povoljnije, a bolje.., ovaj mobitel nemoš naći ispod 200$ nigdje osim na Pandawillu...

Dakle MLAIS MX59 MTK6589T 2/32GB 5.0inch IPS FHD, 13MP kamera, 2800mah

Uz primjenu kupona NEWBUYERCOUPON -5$ cijena je 128$

Treba odabrati TNT post (7.76$ vjerojatno Nizozemska pošta) te zamoliti Pandaše da vam ne stavljaju Čajna oznake na paket i možda.., možda taj telefon završi u vašim rukama bez dodatnih troškova

Dakle sa poštarinom konačna cijena je 135.75$ - oko 770kn za takav mobitel je čista premija...

...telefon je pljunuti HTC One i po specifikacijama ne zaostaje puno za originalom....(osim naravno procesor koji se ipak ne može mjeriti sa HTC-ovim....).... usporedba

Dolazi u 3 boje pa kome se koja sviđa: crni, srebrni, zlatni...


I još jedna stranica s kojom će većina vas koji kupujete mobitele iz Čajne..., a zapravo ide iz UK Warehouse (skladište u "Velkoj Britaniji") tako da nema PDV-a...!!!

Banggood UK Warehouse

Izdvajam CUBOT X6 - za samo 168.50$ - uz odabir UK skladišta i primjenu kupona 7bf1a8 (12$ popusta)...

Navali narode...dostava iz UK skladišta je 7-10 dana - bez tracking broja, ali ima Paypal plaćanje tako da nema brige...
wendor is offline  
Old 03.06.2014., 16:29   #31
http://www.banggood.com/UMI-X3-5_5-i...-p-917180.html

da li mi netko može reći, da li se ovaj mobitel šalje direktno iz kine ili ide iz nekog europskog skladišta? da li ću moći izbjeći carinjenje i pdv ili ne?
hrc987 is offline  
Old 03.06.2014., 16:52   #32
Taj mobitel se šalje iz Kine. Neki mobiteli tipa Inew v3, Cubot X6 su dostupni i iz UK skladišta (možeš odbarati pod Warehouse) uz malo višu cijenu no na njih ne ide 25% pdv-a.
Na ovo što si ti naveo ide.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Old 03.06.2014., 17:15   #33
Quote:
ag007 kaže: Pogledaj post
Taj mobitel se šalje iz Kine. Neki mobiteli tipa Inew v3, Cubot X6 su dostupni i iz UK skladišta (možeš odbarati pod Warehouse) uz malo višu cijenu no na njih ne ide 25% pdv-a.
Na ovo što si ti naveo ide.
Da lo se placa samo pdv ili i carina? Koliko bi jos ro negdje bilo davanja na taj mobitel?
hrc987 is offline  
Old 03.06.2014., 18:00   #34
Quote:
Grimy kaže: Pogledaj post
mali 450 je znacajno bolji od adreka 305 koji je u rangu mali 400gpu-a

al za cijenu oko 170-180$ vec ima octa coreova sa 2gb rama tak da mi ni jedan od ta dva nema smisla

jbg ,ako je razlika u cijeni 30$ to mi je već previše
al može preporukua za neki?

Quote:
hmiocevic29 kaže: Pogledaj post
Posto mi se cini da preferiras jiayu uzmi njega oba telefona su oke. U rukama sam ima hongmi i mob je super, u odnosu na alcatel idola i xperie sp koje sam imao je premija! To je samo moje iskustvo. A i ako ti trba gps i malo bolja kanera opet xiaomi, ako ti je to nebitno onda su oba mobitela za tu cijenu dobra.



Sent from my iPhone using Tapatalk

jiayu me privlači jer je octa i 13mpx a xiaomi poznatiji brand...primam peporukue i za druge al tu negdje oko 150$ jer nemam više i to mi je plafon
bitno da nije veći od 4.7" i da je brz, dobra kamera...
lega_iz_osijeka is offline  
Old 03.06.2014., 18:14   #35
Quote:
lega_iz_osijeka kaže: Pogledaj post
jbg ,ako je razlika u cijeni 30$ to mi je već previše
al može preporukua za neki?




jiayu me privlači jer je octa i 13mpx a xiaomi poznatiji brand...primam peporukue i za druge al tu negdje oko 150$ jer nemam više i to mi je plafon
bitno da nije veći od 4.7" i da je brz, dobra kamera...
150$+pdv te ispadne 187$, za to uzmes ovo iz UK skladista bez porez da platis i dode ti za desetak dana, koliko god vise banggood ne mogu smisliti valda bi ti iz britanije doslo...
http://www.banggood.com/CUBOT-X6-5-i...-p-917451.html
Grimy is offline  
Old 03.06.2014., 19:09   #36
13 mpx nije stvarnih tako da te kamera ne zabrinjava jer xiaomi ima sigurno bolju


Sent from my iPhone using Tapatalk
hmiocevic29 is offline  
Old 03.06.2014., 20:59   #37
imao sam kopiju xiaomija koja je sto bila ok,samo malo škripila pod prstimaal je ok radila i bila brza ,mogu mislit kakav je orginal,mislim da ću onda uzet 1s,samo odakle?nekako mi najeftinije ovdje http://www.to2c.com/xiaomi-hongmi-1s-redmi-basic.html
šta da odaberem:
English Version(Original Version)
ili
Multi-language Version (Google play+Root)?
lega_iz_osijeka is offline  
Old 03.06.2014., 22:57   #38
Quote:
lega_iz_osijeka kaže: Pogledaj post
Multi-language Version (Google play+Root)?
Ne znam za 1S, ali meni su 2 stara hongmia dolazila već rootana s različitim recoveryem i romovima koje su shopovi prevodili u multilang, čistili i dodavali google apps. Za oba sam nisam tražio root niti multilang. To nije bio baš čisti posao, najbolja opcija je uzti sa stock (engl. i kineski jezik) romom i napucati multilang sa xiaomi.eu foruma. (Polu)službeni ROM, očišćen od nepotrebnih stvari koje ne rade u eu, fixan GPS i ubačeno dosta jezika i google apps. Vele i tamo na forumu da najbolje skinuti to smeće od roma koje selleri uvaljuju. Nek me netko ispravi ako je s 1S možda drugačija situacija. Ak ti stavi prodavač taj rom onda super, lako se provjeri po verziji.
c-shadow is offline  
Old 03.06.2014., 23:10   #39
Quote:
ag007 kaže: Pogledaj post
Taj mobitel se šalje iz Kine. Neki mobiteli tipa Inew v3, Cubot X6 su dostupni i iz UK skladišta (možeš odbarati pod Warehouse) uz malo višu cijenu no na njih ne ide 25% pdv-a.
Na ovo što si ti naveo ide.
Čak je i povoljnije ako se odabere UK skladište..., čudno, ali je tako....., ja sam naručio Cubotx X6 iz UK i čak mi je radio i kupon i dobio sam ga za 168.5$ (12$ popust)...

Svaki dan ga očekujem..., imam trenutno THL W200S i ne mogu sebi doći koliko je to dobar mobitel..., sve radi perfektno, osim led notifikacije koja mi ne fali..., baterija drži i do 2 dana umjerenog korištenja, HD snimke su čarobne, fotke jako dobre..., GPS skoro ko na originalima, brz i točan u 2m, locira za nekih 5-10 seknundi na hladno...., na Banggoodu 197.50$ još ako se uzme onaj kupon od 10$ onda je to zvijer za malo više od 1000kn, a nema PDV-a...
sappyka is offline  
Old 04.06.2014., 20:32   #40
@sappyka

naveo si da si narucio cubot x6 sa banggooda tocnije sa njihovog UK warehouse-a, jel ti dosao mob, i jesi li dobio neki tracking nuber, ili?

ma jebucka me taj banggood, jerbo se dosta ljudi zale da ne salju posiljke ili se dogadjau nekca cudesa sa tracking numberom, pa ne znam dal da narucujem x6 ili ne....
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:05.