Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2015., 10:02   #1
Podno stijena teče jedna Rijeka IV.

Evo, sa novim kampom, došlo je i vrijeme za novu temu.

Svatko tko želi normalno raspravljat o bilo kojoj temi je dobrodošao, bez obzira tko on bio i s koje strane dolazio, no onaj tko će rasprave okretat na trolanje, biti će kažnjavan i brisan bez ikakvog dodatnog upozorenja.

Idemo dalje!





Linkovi na stare teme:
Prvi dio
Drugi dio
Treći dio
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 31.07.2015., 10:24   #2
Bombončić od stadiona
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 31.07.2015., 10:27   #3
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
Bombončić od stadiona
je, taman za HNL, za više vam i ne treba!!
mate vidović is offline  
Old 31.07.2015., 10:42   #4
Kao što je vidljivo na gornjoj slici jug će za normalne ljude bit otvoren a pogled na teren je savršen.
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 31.07.2015., 11:03   #5
Molit ću točan kapacitet ukupno i kapacitet samo ove gostujuće tribine.
__________________
ave, ave sveti Krševane
Krševan is offline  
Old 31.07.2015., 11:15   #6
Ukupno = 5.786
Gostujuća = 300 (i više od 5%)

Stadion je pravi bonbončić. Još kad se uredi okolina, to će bit to.
envi is offline  
Old 31.07.2015., 12:04   #7
Šćulac o gradnji Rujevice: Ponosan sam na to što su stvorile riječka i hrvatska pamet
bioshock is offline  
Old 31.07.2015., 12:26   #8
Da ovi u savezu nisu zauzeti trpanjem para u svoj džep mogli smo imat 5-6 ovakvih stadiončića. Jel neko zna koliko otprilike košta jedan ovakav stadiončić. Znam da je cili kamp na kraju košta oko 20M eura ali koliko košta samo glavni teren? Osim Hajduka, Dinama, Rijeke i mozda Osijeka ostalima vise od ovoga i ne treba. Da se mene pita, izgradit još 2 navijačke tribina iza gola i nemorate ni selit na Kantridu.
jordi is offline  
Old 31.07.2015., 12:33   #9
Rujevica je izgrađena privatnim kapitalom i radi se o kampu a ne novom stadionu.

Mišković danas u novinama najavio građenje Kantride u 15 mjeseci no ja bih to nazvao euforičnom izjavom pod utjecajem jučerašnjeg otvaranja bombonjere.
paragonth is offline  
Old 31.07.2015., 12:42   #10
Quote:
paragonth kaže: Pogledaj post
Mišković danas u novinama najavio građenje Kantride u 15 mjeseci no ja bih to nazvao euforičnom izjavom pod utjecajem jučerašnjeg otvaranja bombonjere.
Mitch na aparatima
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 31.07.2015., 13:08   #11
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Da ovi u savezu nisu zauzeti trpanjem para u svoj džep mogli smo imat 5-6 ovakvih stadiončića. Jel neko zna koliko otprilike košta jedan ovakav stadiončić. Znam da je cili kamp na kraju košta oko 20M eura ali koliko košta samo glavni teren? Osim Hajduka, Dinama, Rijeke i mozda Osijeka ostalima vise od ovoga i ne treba. Da se mene pita, izgradit još 2 navijačke tribina iza gola i nemorate ni selit na Kantridu.
Dugopolje je koštalo 11,6 milijuna eura.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 31.07.2015., 13:17   #12
__________________
Jedno srce , a tisuće nas !!
Ajkoola is offline  
Old 31.07.2015., 13:21   #13
Obzirom da Kantrida neće vidit bagere još 3-6 miseci zbog dozvola zašto se selite na Rujevicu i da li će se protiv Hajduka ipak igrat na Kantridi obzirom da je derbi a Kantrida ima duplo veći kapacitet?
jordi is offline  
Old 31.07.2015., 13:44   #14
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Obzirom da Kantrida neće vidit bagere još 3-6 miseci zbog dozvola zašto se selite na Rujevicu i da li će se protiv Hajduka ipak igrat na Kantridi obzirom da je derbi a Kantrida ima duplo veći kapacitet?
BTB, potrošili su 20 milijuna eura da naprave zamjenski stadion i sad bi trebali odigrat jadranski derbi na Kantridi? Jer prima više gledatelja.

I ovo što su ekstra požurivali na silu završiti Rujevicu za loksu je samo zbog onih koji su kupili pretplate za Rujevicu pa da što prije 'isplate' svoj uloženi novac, u suprotnom Rujkenzi ne bi bila gotova barem do jadranskog derbija.
A i nakon lokse će se još dosta toga tamo uređivati nije skroz gotovo to, ovo je bilo na silu da se što prije počne igrat gore...

Jučer pozvali pretplatnike da dođu vidjet tribine, a radnici u pozadini delaju... http://i.imgur.com/rH6oPh1.jpg

A Kantrida nema baš duplo veći kapacitet, ne znam je li tamo zadnjih godina na nekoj tekmi bilo više od 9 tisuća gledatelja (možda pokoja europska, Sevilla?)
Rujkenzi ima oko 5700.

Zadnje uređivanje bzn : 31.07.2015. at 13:57.
bzn is offline  
Old 31.07.2015., 13:56   #15
Quote:
bzn kaže: Pogledaj post
BTB, potrošili su 20 milijuna eura da naprave zamjenski stadion i sad bi trebali odigrat jadranski derbi na Kantridi? Jer prima više gledatelja.

I ovo što su ekstra požurivali na silu završiti Rujevicu za loksu je samo zbog onih koji su kupili pretplate za Rujevicu pa da što prije 'isplate' svoj uloženi novac, u suprotnom Rujkenzi ne bi bila gotova barem do jadranskog derbija.
A i nakon lokse će se još dosta toga tamo uređivati, nije skroz gotovo to, ovo je bilo na silu da se što prije počne igrat gore...

A Kantrida nema baš duplo veći kapacitet, ne znam je li tamo zadnjih godina na nekoj tekmi bilo više od 9 tisuća gledatelja (možda pokoja europska, Sevilla?)
Rujkenzi ima oko 5700.
Stuttgart 11 i kusur.....i bilo je par 10ica...
Hasancic is offline  
Old 31.07.2015., 13:56   #16
Quote:
Los Flumenos kaže: Pogledaj post
Mitch na aparatima
mitch is offline  
Old 31.07.2015., 13:56   #17
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
Kao što je vidljivo na gornjoj slici jug će za normalne ljude bit otvoren a pogled na teren je savršen.
Pogledaj ovu ženskicu koja sjedi u prvom redu i menščini da njen savršen pogled znači pogled kroz žičanu rešetkastu ogradu.
I inače se vidi na nekim fotografijama da je sa onim metalnim graničnicima ispred stolica sasvim obstracted view za veći broj mjesta na stadionu.

Nažalost.
vlastimir is offline  
Old 31.07.2015., 14:02   #18
Quote:
vlastimir kaže: Pogledaj post
Pogledaj ovu ženskicu koja sjedi u prvom redu i menščini da njen savršen pogled znači pogled kroz žičanu rešetkastu ogradu.
I inače se vidi na nekim fotografijama da je sa onim metalnim graničnicima ispred stolica sasvim obstracted view za veći broj mjesta na stadionu.

Nažalost.
Stadion nije kazalište stoga je sjedenje za mene neprirodno ponašanje na tribinama.
paragonth is offline  
Old 31.07.2015., 14:15   #19
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Slazem se da je malo traljavo ispalo kad se već zna da Kantrida neće u izgradnju odmah pa nisu tribali ni toliko navratnanos žurit..
Žurili su oni jer bi ispali neozbiljni kod pretplatnika, nabili im malo jače cijene a zamjenski stadion kasni...
I sad takav nedovršen 100% puštaju u promet...

A Kantrida čeka dozvole, umjesto da ju sravne sa zemljom već ovo ljeto.
bzn is offline  
Old 31.07.2015., 14:21   #20
eno na, izbrisalo mi komentar. a samo sam pita zašto već kad imaju ovu gotovu konstrukciju ne natkriju i jug sa malo tende.
valjda neću dobit ban jer ponavljam pitanje.
jordi is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:31.