Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 22:58   #3021
Mrzim svakog tog smrada iz dinama iz dna duse, koja pokvarena nakupina olosa...

A cicak ko i uvijek ima neke svoje teorije koje au u njegovom svijetu tocne, cak ni ne mislim vise da je na zadatku, jednostavno je lik pogubljen i trabunja vezveze.
Zgmarac is offline  
Old 21.09.2017., 23:01   #3022
https://www.youtube.com/watch?v=fk--QDcxsXE

Jedna snimka da se popravi raspoloženje prije spavanja
RodneyTrotter is offline  
Old 21.09.2017., 23:08   #3023
kuloari bruje da je cvita popio batine zbog slijedećeg

mali knežević je na ledu...najavio je cvita da bu igral u kupu

http://www.goal.com/hr/news/6838/mai...-mo%C5%BEda-se

kad ono, prc...mali ni na klupi za rezerve...malog zastupa Šošo...a svi mi kaj smo iz ZAgreba, znamo da si je on jako dobar sa momčilovićima itd. itd

al bitno da rožić danas kaže da je sto posto siguran da napad nije bio zato kaj neko mora igrati

ma mafija sused...mafija je sve to
__________________
Što znači biti dinamovac? To je sve. Pripadnost, intima, ne formalna. Način razmišljanja. I ljubav, premda to zvuči malo patetično, ali je tako. Otkad sam počeo misliti, bio sam uvijek dinamovac i svi su moji oduvijek dinamovci". Velimir Zajec, 1982.
Dinamovac_ is offline  
Old 21.09.2017., 23:12   #3024
Mislis ti da Soso moze prebijat trenera Dinama? Pa Mamic ga ispljune. Mamic je u tim krugovima toliko jak da to nije pojmljivo.

Inace daj kog boli kurac za neku emisiju koju je do jucer vodio isti lik koji se probio sa djecijim emisijama. Umjesto da se sve to ignorira bar ovdje koji je najcitaniji forum, jos im se radi publicitet, prenose izjave, live komentari. Isto kao i s cetnikovom predstavom neki dan. Da niste tu spominjali presicu i ovo Zatvoreno, 20% manje ljudi bi gledalo jer nebi ni znalo da je to taj dan.
Ster is offline  
Old 21.09.2017., 23:44   #3025
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Mrzim svakog tog smrada iz dinama iz dna duse, koja pokvarena nakupina olosa...

A cicak ko i uvijek ima neke svoje teorije koje au u njegovom svijetu tocne, cak ni ne mislim vise da je na zadatku, jednostavno je lik pogubljen i trabunja vezveze.
Stari moj pa hho prima donacije iz saveza. Krajem prosle godine darovali su nekakve nagrade jedni drugima za suradnju i donacije. Krme okolo putuje sa upravom, postoje i fotke. Kurac se on pogubio. Jednostavno toliko je postao iskvaren. On i grupica ljudi zive od toga da budu ljudski smradovi koji ce javno nastupati braneci necije interese. Inace bi bili kruha gladni.

Poslano sa mog SM-J320F koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 22.09.2017., 01:12   #3026
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
ovaj rozic je bio kao nekakv politicar sta ne?
to je onaj što je promijenio stranaka kao čarapa.
Imran is offline  
Old 22.09.2017., 01:27   #3027
Čičara nije ni na kojem zadatku, lik je uvjeren u svoje konstrukcije, dam se kladiti da se i ovi iz GNK ne mogu načuditi koja sranja ovaj priča.
Uptown is offline  
Old 22.09.2017., 07:14   #3028
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Stari moj pa hho prima donacije iz saveza. Krajem prosle godine darovali su nekakve nagrade jedni drugima za suradnju i donacije. Krme okolo putuje sa upravom, postoje i fotke. Kurac se on pogubio. Jednostavno toliko je postao iskvaren. On i grupica ljudi zive od toga da budu ljudski smradovi koji ce javno nastupati braneci necije interese.
Točno.
http://www.index.hr/Vijesti/clanak/i...ca/491320.aspx
Frasier is offline  
Old 22.09.2017., 07:53   #3029
Quote:
kao kaže: Pogledaj post
glavni direktor sv.duha dotični dr. bušić, inače istaknuti hdz-ovac, smijenjen prije par godina zbog sumnjivog poslovanja. nakon dolaska hdz vlasti vraćen na funkciju. svima sve jasno? daš 10 somova eura saniraju ti nogu, daš 10 somova eura dobiš gips, daš 10 somova eura imaš operaciju kile
Krivo, ravnatelj je član Bandićeve stranke. A uz to još je i predsjednik Cibone.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 22.09.2017., 09:42   #3030
Koji slikoviti prikaz





Chibuky is offline  
Old 22.09.2017., 10:25   #3031
Quote:
Dinamovac_ kaže: Pogledaj post
kuloari bruje da je cvita popio batine zbog slijedećeg

mali knežević je na ledu...najavio je cvita da bu igral u kupu

http://www.goal.com/hr/news/6838/mai...-mo%C5%BEda-se

kad ono, prc...mali ni na klupi za rezerve...malog zastupa Šošo...a svi mi kaj smo iz ZAgreba, znamo da si je on jako dobar sa momčilovićima itd. itd
Ne kažem da je nemoguće, ali po meni ima jedan drugi mladi vunderkind koji je već neko vrijeme na ledu i oko kojeg "pleše" puno više milijuna nego oko Kneževića.

A sa Šošom se dosad sam Mamić uvijek znao dogovorit na obostrano zadovoljstvo (npr. Rukavina), tako da teško da je ovaj zaključio da su mu ove metode zadnje preostalo sredstvo...
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Old 22.09.2017., 10:40   #3032
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Krivo, ravnatelj je član Bandićeve stranke. A uz to još je i predsjednik Cibone.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
isto kao i zamjenica gradolnačelnika, Olivera (ne znam prezime), do prije godinu dana bila u hdz-u, kad ju nisu stavili na listu za gradske izbore prešla kod mikija. isti slučaj sa gospodinom direktorom.
kao is offline  
Old 22.09.2017., 11:09   #3033
Quote:
Uptown kaže: Pogledaj post
Čičara nije ni na kojem zadatku, lik je uvjeren u svoje konstrukcije, dam se kladiti da se i ovi iz GNK ne mogu načuditi koja sranja ovaj priča.
Cemu ovakvi upisi? Zar je fora u tome da se bude samo kontra? Ajde razumijem ako je netko mlad pa nema pojma sta je bilo prije 5 godina. Sve ostalo pisanje je iz zlobe.
Znaci pricamo o covjeku i organizaciji koji se uopce nisu bavili nogometom. Svojim radom nikad ali bas nikad se nisu doticali nogometa. Nakon izbijanja rata mamic vs navijaci nakon nekih godinu dana pojavljuju se krme i njegov hho. Otvoreno su stali na stranu mamica, javno istupaju i govore kako su njemu narusena gradjanska i ljudska prava, kako traje hajka na njega. Krecu sa prozivkama na racun navijaca i od onda stalno pljucaju navijace. Ubrzo zapocinju sa ovim svojim programom gdje krme putuje na utakmice gnk i tovara i biljezi ko kome sta skandira. Ubrzo se saznalo za povezanost amrice i igora koji je podpredsjednik kod cicka da su bracni par i da je to razlog zasto se naglo hho zainteresirao za nas nogomet i mamica. Isti taj igor nakon razvoda uopce vise ne pise o nogometu. Boli ga kurac. Legendarna scena je kad ga je jednom prilikom poklopio obiteljski prijatelj njegovih roditelja. Nas junak po fejsu srao o navijacima i Dinamu, a javi mu se frajer i kaze mu kako je prijatelj cijeli zivot sa njegovim roditeljima, da ga poznaje od malih nogu i da je poceo navijati za Dinamo onog casa kad mu se zena zaposlila u klubu. Sam Cicak slikan je kako putuje okolo po europi na utakmice gnk i repke sa cetnicima koji ga placaju da prica onakve pizdarije ko sinoc. Putuje se besplatno, spava u top hotelima, ruca po najboljim restoranima. I uz sve to kapa redovito na racun. Zivis kraljevski a kurca ne radis.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 23.09.2017., 00:51   #3034
Odlično napisano

http://www.badblueboys.hr/priopcenje-22-09-2017/
__________________
MOST je najbolja stvar koja se dogodila Hrvatskoj.
Irfani is offline  
Old 23.09.2017., 10:58   #3035
@bijesprvi dodat ću da je interesantno kako je posta obavezni sugovornik u svakoj emisiji kojim su teme nogomet i navijači. Prečesto uživo u studiju a ako i nije javlja se telefonski. Lik je profesionalni troll. Zadatak mu je da samo spina o navijačima i skreće temu sa bitnih problema.
jordi is offline  
Old 23.09.2017., 11:46   #3036
ja nisam mogao vjerovat da on osobno ide na stadione i pise sta se vice. mislio sam da posalje nekog studenta i da mu 100 kuna i onda to bude izvjestaj hho-a. nije ni njemu lako.
hulijo đuturum is offline  
Old 23.09.2017., 11:54   #3037
Još gore je kad pogledaš njegovu povijest i šta mu se događalo i šta je radio u onom sistemu, zapitaš se jel to isti čovjek.
Mr. Jigsaw is offline  
Old 23.09.2017., 16:53   #3038
S obziron o kakvon se govnu radi, upitno je šta se onda događalo, šta je fabricirano, a šta je istina.
DelmatST is offline  
Old 23.09.2017., 19:07   #3039
ima kaki štrim
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Old 24.09.2017., 18:49   #3040
uprava odlazi!
khneza is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.