Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2017., 22:38   #41
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Što bi bilo? Pa to već znamo. Orson Welles, 1938. he, he
Mislim da si ovime najbliži istini. Malo je vjerojatno da bi bio "Star trek-first contact". Mada nekako mi je čak logičniji Borg.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 17:41   #42
Šta je zajedničko sa alderon, vulkan, kripton, svaka od tih planeta je uništena od nekih svemiraca, da li to ima ikakvu realnost negdje ili je ipak samo dobra fantazi priča. Ups, pa borgovi su zemlju i zemljane šteli asimilirati, ali uvijek ih razbiju. I mi smo vanzemaljci ako ikad odemo na vacation izvan zemlje
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 17:46   #43
Jedne noći po ponoći,
pijan selom htjedoh proći.
Al susreo saaam, susreo saaam susreo sam vanzemaljcaaaaAAAAaaa !

https://www.youtube.com/watch?v=3J6h1ej0vhM
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 18:18   #44
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Jedne noći po ponoći,
pijan selom htjedoh proći.
Al susreo saaam, susreo saaam susreo sam vanzemaljcaaaaAAAAaaa !

https://www.youtube.com/watch?v=3J6h1ej0vhM
Ova je dobra. Zemljane jarane
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 22:11   #45
Quote:
kom1 kaže: Pogledaj post
Da su vanzemaljci bili na zemlji kao što to neki tvrde mi bi to znali.

Možemo se podsjetiti povijesti čovječanstva. Otkrili smo ljude koji su doslovno bili u kamenom dobu. Danas nitko od njihovih potomaka ne vjeruje da su moreplovci koji su došli do njih bogovi. A pisci poput sichena nas upravo u to žele uvjeriti. Oni tvrde da su ljudi u prošlosti imali susret sa vanzemaljcima i da je zbog tog susreta nastala religija.

Zar nije vjerojatnija teorija da bi suvremena povijest bila drugačija da su vanzemaljci bili na zemlji?

.
a da ja tebe pitam o općenardnoj obmani i zaluđenosti bogom i stvaranju svemira i svijeta od njega, i isusu i mariji djevici i mojsiju i sl???

zašto bi TO bilo ispravno???
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 21:52   #46
Mislim da bi nas najvjerojatnije u vrlo kratkom roku eliminirali ili "Pripitomili" za svoje potrebe, inače ne vidim razloga da prijeđu toliki put samo kako bi nam dali nove tehnologije ili nas upoznali. Isto kao da odeš u SAD provjeriti kakvi su wc-i u McDonaldsu iako ti je jedan prek puta zgrade na Krugama
Baraba12321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 22:08   #47
popili bi skupa kavu s mlijkom
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.