Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2007., 11:23   #1
Dabroston

kazu da vecina trudnica to pije, jer je to progesteron ilitzv. hormon cuvar trudnoce....ja sam ih prije trudnoce pila za reguliranje ciklusa,, a sad sam u trudnoci prokrvarila pa mi ih je opet dala 3x1.rekla je da cu ih piti do 14 tjedna, a onda valjda jos malo al cemo postupno smanjivat.

radi cega vi pijete dabrostone/utrogestan i do kad cete ih piti (do kad ste ih pile?)
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 13:53   #2
pila ih prije trudnoće za regulaciju ciklusa (menga mi nije dolazila po 4-5 a čak i 6 mjeseci) a u trudnoći sam prokrvarila i dali mi utrogestan do 13-14 tj. imala sam smeđi iscjedak cijelo vrijeme a kad sam postepeno smanjila i na kraju prekinula s utrogestanom nema iscjedka ni krvarenja više i sve ok
fatmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 13:56   #3
Ja ti od 7.tjedna trudnoće koristim Utrogestane i to vaginalno 3x2...sad sam u 19. tjednu i još uvijek se družim sa njima
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 14:34   #4
ja sam pila utrogestane od 5.do 10 tjedna trudnoće zbog pobačaja prvi put...tj.pila sam ga kao preventivu i da se plod bolje učvrsti. a s obzirom da nisam do sad imala nikakva krvarenja gin mi je rekao da ga više ne moram uzimati.
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 14:43   #5
ja pila 3x1 kroz 5 dana zbog ciste...
odnosno pretpostavljam radi izazivanja krvarenja
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 17:10   #6
meni je u prvoj trudnoci bila brze smanjilla dozu pa je sad preventivna....citala sam na rodi da se s njima ne bi trebalo naglo prekinuti pa cu ih piti koliko god mi bude dala, s njima se osjecam sigurnije i nemam frka, cak mi se cini da mi pomazu proBAVU
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 18:13   #7
Ja sam ih pila u sve tri trudnoće. U prvoj sam svejedno pobacila, u drugoj sam ih pila par mjeseci prije nego sam zatrudnila+klomifen zbog plodnosti, pa kad sam zatrudnila radi spriječavanja pobačaja i sad treći put jer sam bila prokrvarila.
__________________
Curica ili dečko??? Pitanje je sad!
good girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.