Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2011., 19:45   #1181
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
može, tako ću i ja možda napraviti

nego zna netko koliko inače koštaju hawaiian tropic proizvodi za suncanje u bipi? i jel to valjda čemu?
ja sam hawaiian tropic naručivala s jagode, kreme za sunčanje su oko 15 dolara, imaju spf 60 ili 70 čak, nema šanse da izgoriš, koristila ih je moja mama koja je u zadnjih 5 godina na Vichy 50+, jako je svijetla i osjetljiva, a HT joj je bolje od Vichy , LRP i Avena.
madeira is offline  
Old 13.05.2011., 22:39   #1182
havaiian tropic proizvodi su u mulleru dosta povoljni, od 40 do 60 kn, ima i mlijeka i ulja, ne znam pošto su u bipi
charlizeos is offline  
Old 14.05.2011., 12:54   #1183
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
ja sam hawaiian tropic naručivala s jagode, kreme za sunčanje su oko 15 dolara, imaju spf 60 ili 70 čak, nema šanse da izgoriš, koristila ih je moja mama koja je u zadnjih 5 godina na Vichy 50+, jako je svijetla i osjetljiva, a HT joj je bolje od Vichy , LRP i Avena.
puno ti hvala na odgovoru jer i ja imam sličnu kožu, malo ću još proučiti sastav no mislim da ću si kupiti inače dosad sam najzadovoljnija sa lrp, jest da izgledam ko snjegović al bar ne kukam i ne jaučem tih tjedan dana drogerijske stvari mi ne odgovaraju zbog alkohola tako da sam dobivala alergije na kreme a ne primarno na sunce
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 14.05.2011., 23:01   #1184
Mislim da sa SPF 60 ili 70 je, ne znam više točno, ne možeš pogriješiti. Zbilja štiti od sunca, čak ga ne ispere ni dvosatno namakanje u moru.
madeira is offline  
Old 14.05.2011., 23:50   #1185
Kolka je otprilike poštarina kad naručujes sa jagode?
U bipi od Hawaiian-a su samo ulja sa niskim faktorom, ja uzela Soleval od rosala sa spf 50 (ako se ne varam 64kn + -30%). Nadam se da će bit k nečem Lani sam koristila Olival sa spf 40 prvi tjedan i nisam izgorila al sam se doslovce mazala svako malo..
Good evil is offline  
Old 15.05.2011., 02:20   #1186
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Kolka je otprilike poštarina kad naručujes sa jagode?
postarina na jagodi ti se obracunava kao 10% od cijene onog sto narucujes/kupujes. eventualno s vremenom ako skupis onaj njihov loyalty discount, onda ti se ta dva postotka odbijaju jedan od drugoga, ali za to trebas puuno kupovati pa taj info mozes i zanemariti... ili ne
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Old 15.05.2011., 10:54   #1187
Ja ne kužim, ste vi ljudi slijepi?

FREE SHIPPING
Skincare, Make Up, Body Lines
ANYWHERE IN THE WORLD
All Perfume, Fragrance, Cologne charge 10% of Sales but maximum US$ 15,00
__________________
x
Elektra is offline  
Old 15.05.2011., 11:30   #1188
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim, ste vi ljudi slijepi?

FREE SHIPPING
Skincare, Make Up, Body Lines
ANYWHERE IN THE WORLD
All Perfume, Fragrance, Cologne charge 10% of Sales but maximum US$ 15,00
nisam nikad nista osim parfema s jagodice narucivala pa me nije ni zadesio FREE SHIPPING, za to nisam ni znala iskreno.
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Old 15.05.2011., 11:41   #1189
offtopic znam! kombinraj parfem i nešto od njege ili šminke i imaš besplatno.
madeira is offline  
Old 15.05.2011., 19:34   #1190
moze li se rodjendanski popust od 15% (na cijelu kupovinu) kombinirati uz neko postojece snizenje, npr. kad su parfemi -30%?
Erato321 is offline  
Old 15.05.2011., 19:48   #1191
citiram tetu iz bipe u west gate-u: neki put prođe, neki put ne. ak se osim tih proizvoda koji su na akciji 30% kupe još druge stvari zna proći, a ako se kupi samo npr. jedan parfem na popustu onda najčeššće ne
super im je sustav
nxa is offline  
Old 16.05.2011., 15:09   #1192
Bila sam jučer u WestGate-u po kremice za sunčanje. Pitala sam da li mogu iskoristiti uz 30% za te kremice i 15% od rođendanskog bona. Rekla je da ne, jer već postoji -15% na sve proizvode. Malo gledam... Gle stvarno! I tako prošla sa super popustima i zadržala rođendaski popust
bubily:) is offline  
Old 16.05.2011., 15:46   #1193
Ovoga tjedna, od 19.05. - 22.05.2011., -30% na proizvode za čišćenje kućanstva i pranje posuđa.
Good evil is offline  
Old 17.05.2011., 10:56   #1194
Cure, ako niste znale, dezodoransi su po 10-15kn, kako roll-on tako i sprejevi
__________________
Pazi što ćeš poželjeti, moglo bi ti se i ostvariti...
mademoiselle... is offline  
Old 17.05.2011., 12:52   #1195
Quote:
mademoiselle... kaže: Pogledaj post
Cure, ako niste znale, dezodoransi su po 10-15kn, kako roll-on tako i sprejevi
A da? To je sad opet neka akcija? Jel na sve deziće ili samo neke određene marke?
__________________
I drink coffee for your protection.
Carol_zg is offline  
Old 17.05.2011., 14:38   #1196
Quote:
Carol_zg kaže: Pogledaj post
A da? To je sad opet neka akcija? Jel na sve deziće ili samo neke određene marke?
Koliko sam ja vidjela, sniženi su Adidas roll-oni, neki Fa, Bebe, Nivea, neki Dove... Pa biraj koji ti se sviđa
__________________
Pazi što ćeš poželjeti, moglo bi ti se i ostvariti...
mademoiselle... is offline  
Old 17.05.2011., 14:50   #1197
Quote:
mademoiselle... kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja vidjela, sniženi su Adidas roll-oni, neki Fa, Bebe, Nivea, neki Dove... Pa biraj koji ti se sviđa
Woohoo, taman mi treba novi, a i super prilike za zalihe napraviti

TNX!
__________________
I drink coffee for your protection.
Carol_zg is offline  
Old 17.05.2011., 22:36   #1198
ne razumijem zašto nisu snizili malo više dezodoransa ..super su cijene, desetak kuna svaki. ja bi onaj plosnati dove classic

Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
moze li se rodjendanski popust od 15% (na cijelu kupovinu) kombinirati uz neko postojece snizenje, npr. kad su parfemi -30%?
može, ako to sniženje nije na onom kupončiću što se izrezuje s letka. to su, kao, dva bar koda za očitati. navodno su dobili izričito upozorenje da to ne rade.

no ako je neki parfem/bilo koji proizvod snižen u cijelom dućanu, ono, na polici je istaknuta niža cijena, bez problema na njega možeš dobiti još i rođ. popust. ja sam tako kupila dva parfema od 50 ml za stotinjak kuna. ako te kojim slučajem budu uvjeravali u suprotno, inzistiraj na provjeri .
Ima neupućenih prodavačica - npr. u roku od dva dana kupila sam jedan J.Lo sebi, jedan prijateljici za rođendan (inače su na akciji do isteka zaliha). Prvi dan su mi na to obračunali rođendanski popust bez problema, a drugi se u istoj Bipi našla neka deseta cura koja je rekla da se to kao ne može, pa smo se pozvali na taj dan ranije.

Quote:
miss-magic kaže: Pogledaj post
mene baš zanima dal svi vi imate iste kodove rođendanske? i može li netko koristiti tuđi rođendanski popust, npr ja sestrin i svoj ?
bilo tko može iskoristiti rođendanski popust, ako ima i odgovarajuću bipa card uz to. mora ti se poklapati popust i kartica.

I baj d vej..nisam mogla vjerovat danas, u Bipi kod SV.Frane - limitirana Pirati s kariba kolekcija Opića. To je novost
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 17.05.2011., 22:40   #1199
Opići
Koja cijena?
Good evil is offline  
Old 17.05.2011., 22:41   #1200
Znam, tako sam i ja danas izgledala ->

devedeset i nešto kuna

mislila sam da haluciniram :
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.