Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2009., 11:39   #201
Quote:
nela1505 kaže: Pogledaj post
dobro jutro svima!
kako ste danas? evo mene glava opet muči, mora da onaj period glavobolja još nije prošao.
Nela i tebi dobro jutro i mene glava rasztura evo i povrača mi se.
Jedan dan dobro pet loše užas.
budabudimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 13:18   #202
Quote:
budabudimir kaže: Pogledaj post
Nela i tebi dobro jutro i mene glava rasztura evo i povrača mi se.
Jedan dan dobro pet loše užas.
pa zar opet? joj baš mi je žao. pa jel uzimaš kakve lijekove da si olakšaš? ili moraš čekati da prođe samo od sebe?
nela1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 13:49   #203
Quote:
nela1505 kaže: Pogledaj post
pa zar opet? joj baš mi je žao. pa jel uzimaš kakve lijekove da si olakšaš? ili moraš čekati da prođe samo od sebe?
jedva sam ručak završila.
pijem nela analgetike, od doktora dobila zaldiar za bolove zglobova szbog SLE pa uzmem ponekad kafetin, ali onda mi pozli a krv u urinu za duplo se poveća to vidim po boji urina.
ajme baš ponekad si nemoćan poraduješ se ali za kratko
budabudimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 18:22   #204
danas je sunčan dan i sigurno zujite van , ne javljate se a onda znaći da ste dobro.
Nadam se i ja da ču sutra biti bolje .
Sa ovim našim nepredvidivim bolestima nema planiranja niti od danas do sutra a da ne pričamo više dana, jer je upitno kakv ćeš se probuditi. Baš užas ali što je tu je ......
Hajde javite se ste dobro .....?
budabudimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 19:47   #205
Quote:
budabudimir kaže: Pogledaj post
danas je sunčan dan i sigurno zujite van , ne javljate se a onda znaći da ste dobro.
Nadam se i ja da ču sutra biti bolje .
Sa ovim našim nepredvidivim bolestima nema planiranja niti od danas do sutra a da ne pričamo više dana, jer je upitno kakv ćeš se probuditi. Baš užas ali što je tu je ......
Hajde javite se ste dobro .....?
joj, kako se ti brineš za nas. baš lijepo od tebe. evo ja i moje dijete cijeli dan hodamo okolo iako je vrijeme bilo grozno. malo po dućanima, malo u goste... i tako...
sad smo okupani, siti i možemo na spavanje. (barem oni najmlađi).
danas je bio dobar dan. ja nemam problema kao ti i kiki, a bez bolova je to neusporedivo. a jel ima kod tebe poboljšanja?
nela1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 20:02   #206
Quote:
nela1505 kaže: Pogledaj post
joj, kako se ti brineš za nas. baš lijepo od tebe. evo ja i moje dijete cijeli dan hodamo okolo iako je vrijeme bilo grozno. malo po dućanima, malo u goste... i tako...
sad smo okupani, siti i možemo na spavanje. (barem oni najmlađi).
danas je bio dobar dan. ja nemam problema kao ti i kiki, a bez bolova je to neusporedivo. a jel ima kod tebe poboljšanja?
A nela i ne baš istina kap me manje boli ali me to tako iscrpi da se jedva držim na nogama.
A eto na sreću da je dan iza mene još neke stvari obavim a sutra možda bude bolje-
Ti uživaš sa svojom bebicom baš lijepo.
Ma dobro da te bar ne boli i to je nešto ali ipak nije tvoje zdravlje puno baš bolje od nas s obzirom da su bubrezi podmukli pa nam je tu još gore, kad boli znaš da nije dobro ali oni ne bole a nisu dobro a nemaš znak boli da te upozori.
budabudimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 20:10   #207
pa to je istina što kažeš, bubrezi su podmukli. ne boli, ne boli a onda odjednom je prekasno. sva sreća da je otkriveno na vrijeme. kako ti jadna uspjevaš sve odraditi preko dana uz tolike probleme? ja imam osjećaj da bih se raspala na sto komadića i ne bih izlazila iz kreveta dok ne prođe.
nela1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 20:22   #208
Quote:
nela1505 kaže: Pogledaj post
pa to je istina što kažeš, bubrezi su podmukli. ne boli, ne boli a onda odjednom je prekasno. sva sreća da je otkriveno na vrijeme. kako ti jadna uspjevaš sve odraditi preko dana uz tolike probleme? ja imam osjećaj da bih se raspala na sto komadića i ne bih izlazila iz kreveta dok ne prođe.
ja moram nela se dignut i funkcionirat na silu , jednostavno moram eto......
Ako sam jedan dan dobro poradujem se i to shvatim da ipak dolazi kraj tim bolestima a ono sutra fijasko , više se neću hvaliti danas sam super jer sve pokvarim takvim izjavama.
Je bebać već spava?
Najljepši su kad se probude i nasmiju ti se tada zapravo zaboraviš sve probleme.
budabudimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 20:57   #209
zaspala je. danas baš nije spavala preko dana pa je zato brzo zaspala. a ona čim otvori okice ima osmjeh od uha do uha.nevjerojatno.
a mene sad čeka hrpa veša za peglati... mrzim peglanje. kakav način da se završi dan...
vjerujem ti kad kažeš da moraš funkcionirati na silu. zaista. ali koja je alternativa? ležati u krevetu po cijele dane i žaliti sudbinu? dobro, vjerojatno se i to ponekad mora, ali opet, nije rješenje. barem ne dugoročno. a kako se tvoja obitelj nosi sa svime? ako smijem pitati.
nela1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 21:00   #210
Quote:
nela1505 kaže: Pogledaj post
zaspala je. danas baš nije spavala preko dana pa je zato brzo zaspala. a ona čim otvori okice ima osmjeh od uha do uha.nevjerojatno.
a mene sad čeka hrpa veša za peglati... mrzim peglanje. kakav način da se završi dan...
vjerujem ti kad kažeš da moraš funkcionirati na silu. zaista. ali koja je alternativa? ležati u krevetu po cijele dane i žaliti sudbinu? dobro, vjerojatno se i to ponekad mora, ali opet, nije rješenje. barem ne dugoročno. a kako se tvoja obitelj nosi sa svime? ako smijem pitati.
napisat ću ti sada PP
budabudimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 17:55   #211
vidm, danas svi štrajkaju!
gdje ste, kiki, budabudimir...? kako ste danas? ja polako danas počinjem pripremati stvari za srijedu, da ne moram sve u zadnji čas...
bolje biti spreman...
nela1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 17:58   #212
Quote:
nela1505 kaže: Pogledaj post
vidm, danas svi štrajkaju!
gdje ste, kiki, budabudimir...? kako ste danas? ja polako danas počinjem pripremati stvari za srijedu, da ne moram sve u zadnji čas...
bolje biti spreman...
gledam karneval na Korzu - Rijeka. Pretpostavljam tako i budabudimir.
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 18:14   #213
Ma ne nisam gledala ništa sin mi ima temperaturu 39 sa 8 pa sam luda, skidam to i kuham čaj , radim sok i tako.
Kako ste vas dvije?
budabudimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 15:05   #214
Da se kratko javim.
Prvo da vas pitam kako ste danas?
Nela jel si se psihički pripremila za biopsiju i kada zapravo putijueš za Zagreb u utorak ili pak u srijedu?
Kiki jel danas dobro?
Meni sin ima temperaturu pa sam angažirana oko njega tako da jako malo vremena imam za pisat, ali danas je malo bolje pa sam iskoristila da se malo javim -
budabudimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 16:01   #215
Quote:
budabudimir kaže: Pogledaj post
Da se kratko javim.
Prvo da vas pitam kako ste danas?
Nela jel si se psihički pripremila za biopsiju i kada zapravo putijueš za Zagreb u utorak ili pak u srijedu?
Kiki jel danas dobro?
Meni sin ima temperaturu pa sam angažirana oko njega tako da jako malo vremena imam za pisat, ali danas je malo bolje pa sam iskoristila da se malo javim -
malo bolje, ali još uvijek me bole stopala i koljena
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 18:27   #216
Nela pa di si ti jel sve OK nikako da se javiš?
budabudimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 19:00   #217
Quote:
budabudimir kaže: Pogledaj post
Nela pa di si ti jel sve OK nikako da se javiš?
evo i mene!
ja danas cijeli dan letim okolo pa nikako da stignem do kompjutora.
a što se tiće pripreme za biopsiju...pa... recimo da sam se psihički pripremila. a putujem u srijedu. krećemo u pet ujutro da smo do deset u zgb. kako si ti? kažeš sin ti je bolje? ajde hvala bogu.
nela1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 20:26   #218
Ma znaš kako i ja sa nestrpljenjem očekujem taj tvoj odlazak i stvarno želim da dođeš konačno do dijagnoze,
Drži se mala sve će proči dobro i bezbolno .
budabudimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:01   #219
joj, ma nadam se. što se više bliži ta srijeda sve sam nervoznija. samo da to već jednom obavim i nadam se nikada više. a da li ima slučajeva da se biopsija ponavlja nakon nekog vremena?
nela1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:14   #220
Quote:
nela1505 kaže: Pogledaj post
joj, ma nadam se. što se više bliži ta srijeda sve sam nervoznija. samo da to već jednom obavim i nadam se nikada više. a da li ima slučajeva da se biopsija ponavlja nakon nekog vremena?
mislim da ne ako se dokaže da je neka imunološka bolest onda se liječi ta bolest a čemu ponavljat nalaz biopsije.
Ma znam čovjek ima strah od nepoznatog istina , ali koliko sam čula kratko traje , nije bolno nego osjetiš kao pritisak u bubreg. Poslije moraš strogo mirovati i prate urin da nema hematurije i sutra doma. To sam čula a i za vjerovat je da je tako kad dobiješ anasteziju što bi te onda boljelo????
drži se
budabudimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.