Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2010., 14:52   #81
Šljakeri su daleko najzgodniji http://www.pic4ever.com/images/ugly_cafe.gif

iznad Kaizer Chiefsa, koja je to ekipa?
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 15:03   #82
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
Šljakeri su daleko najzgodniji http://www.pic4ever.com/images/ugly_cafe.gif

iznad Kaizer Chiefsa, koja je to ekipa?
Fanatics Samobor
1ofApril is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 15:17   #83
Auuu Irriducibili pa ja sam brijal da ti ne možeš nikad pogriješiti, ali i ti si "čovk" od krvi i mesa
Ne znam dali je kriva brzopletost, nepromišljenost, ne poznavanje zemljopisa ili običan navijački tipfeler...

Palovec nije niti blizu Zagrebu tad da ta fotke ne spada tu, nego je u Međimurju.

Gore postavljena fotografija je iz 90-tih s utakmice Dinamo Palovec-Spartak Mala Subotica.
Palovec je imal BBB, a Mala Subotica Torcidu, neka vrst lokalnog rivaliteta. Dečko koji je prije fural transp BBB Palovec više ne ide na tekme, oženil se, djeca, privatna firma i tak...
Svoje vremeno u Tifo Magazinu je opisan od njegove ruke taj lokalni rivalitet, meni je to bilo totalno simpatično u to vrijeme.
1ofApril is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 15:34   #84
Quote:
skwhat kaže: Pogledaj post
p.s. što je s Dujmom sad? Ruska liga?
Da, igra trenutno u Dinamu iz Moskve, nevjerojatno koliko je ostal skroman i normalan kao osoba.
Uvijek pozdravi prijatelje iz kvarta ili bivšeg kluba, ekipi koja je s njim igrala nogač u N.K.Savi je pomogel otvorit birc na Malešnici... ma samo riječi hvale imam za njega i drago mi je kaj ga je Bilić zval u izabranu vrstu.

Quote:
skwhat kaže: Pogledaj post
''Texta ima nevjerojatan tim''
Pa i nije baš pohvalno s obzirom da je u orginalu izvedenica od Timinih Ultrasa "Zvezda ima neverovatan tim", i Bad Blue Boys-i su krajem 80-ih imali svoju izvedenicu za Dinamo i uvijek sam se pital tko ju je forsiral na štangi(Macko) pošto tada nisam bil još aktivan navijač u bivšoj-yu.

Malo mi je ironično kak su gramatički krivo napisali poruku na oficijelnom klubskom šalu kojeg s radili na Bukovcu
http://zgtrikoplet.hr/slika%20sala.html

a vidim i ti skwhat si sam primjetil to...

Lagal bi ak nebi priznal,da i sam znam nekad zapjevat... ali isključivo u kontekstu interne zajebancije s ekipom.
1ofApril is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 15:41   #85
Quote:
skwhat kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem... Ovo s uvlačenjem neću komentirati...

A to što ste nas ''otkantali''...

Inače, nama je običaj da sve ''niželigaške'' skupine koje gostuju u Sisku pozovemo na cugu.

P.S. Ne znam jesi li primjetio ali u mojim postovima nisam spomenuo ni jedan jedini minus u vezi tvoje skupine.
znam da nisi reko nikaj loše o nama, ali si sastavio tablicu koja ne stoji. a i to "trenutno" mi baš ne pije vodu. pa mi već drugu godinu ne igramo domaće tekme, a gostovanja prošle sezone su bila solidna. izdvojio bio (sisak, kutinu, vukovar, sinj, lučko, split). sva pirotehnika koje se palile bila je pod budnim okom murijaša i kad nisu imali kome napisat kaznu napisali bi je klubu. vidim da lunaticsi nemaju tih problema i bolje da je tako.

Quote:
pobunjenik kaže: Pogledaj post

Meni je npr cudna tvoja izjava kako velis za WBT da ne postoje niti su bili navijacka grupa, nije da ih branim, ali mi je ovo nevjerojatno, pogotovo jer ste si vi kvart do kvarta... Sad ovisi koja je tvoja definicija grupe?
baš zato kaj smo kvart do kvarta je i razlog kaj se njih 20 skupilo na tekmi protiv nas pred jedno 5-6 godina kako bi rudešanima pokazali da su opasni a prije i poslije o njima ni traga ni glasa.
doma sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 15:47   #86
nešto ste pričali da bude na kup tekmi sa cibalijom zadnja tekma rudeš boysa?? i kak je to prošlo?? nadam se da ste se dogovorili da nema kraja - barem zasad...
tule08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 15:49   #87
Quote:
1ofApril kaže: Pogledaj post
Auuu Irriducibili pa ja sam brijal da ti ne možeš nikad pogriješiti, ali i ti si "čovk" od krvi i mesa
Ne znam dali je kriva brzopletost, nepromišljenost, ne poznavanje zemljopisa ili običan navijački tipfeler...

Palovec nije niti blizu Zagrebu tad da ta fotke ne spada tu, nego je u Međimurju.

Gore postavljena fotografija je iz 90-tih s utakmice Dinamo Palovec-Spartak Mala Subotica.
Palovec je imal BBB, a Mala Subotica Torcidu, neka vrst lokalnog rivaliteta. Dečko koji je prije fural transp BBB Palovec više ne ide na tekme, oženil se, djeca, privatna firma i tak...
Svoje vremeno u Tifo Magazinu je opisan od njegove ruke taj lokalni rivalitet, meni je to bilo totalno simpatično u to vrijeme.
prošlo mi je kroz glavu da bi to moglo bit to kaj veliš,ali onda san vidija transparent zg-neredi
Irriducibili is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 16:40   #88
Quote:
hrkan kaže: Pogledaj post
Slazem se da nije ozbiljno,al svi ti "klinci" imaju preko 22godine, pale baklje, imaju pjesme i koreografije i fkt dosta gostovanja s Dinamom
Gle glava, boli mene ona stvar koliko netko ima godina ili jesi - ili nisi navijač i bok
Meni osobno je pojam navijač,ultras,suporter,fan,kibic,huligan... od samih mojih početaka bil stanje uma, nema te škole navijanja by jezgra ili studiranje socijologije na ffzg-u koja te to može naučit.

Malo mi je uvrnuto tvoje promišljanje, ako si i sam član Bank Crew, daj objasni ljudima tko su to oni(op. ili vi) kao navijačka grupa, jer je očito da vas ostali navijači dovoljno ne poznaju.
To zna da ste osnovani u studenome 2007. pred gostovanje u Ivanju Reku ???

Argument da se možda ne želite javno eksponirati vam pada u vodu, jer ste kao navijačka grupa i na fejsbuku... kojeg kao navijač i kao osoba prezirem u kontekstu osobne promocije.

Ako u startu krivo posložiš stvari o pojmu "organizirano navijaštvo" uvijek ćeš u navijačkom životu, paralelno s navijačkim iskustvom koje djeliš s svojim navijačkim suborcima raditi krive poteze ili iznositi krive zaljučke, kaj sad tko ima 16,22 ili 31 godinu, baklje ili dimne, kopirane tekstove ili originalne melodije,koreografije ili kortei... e pa zato se mnogi "wannabe" navijači ne pridržavaju navijačkog "code of conduct"-a, pa ljudi stradavaju radi pacijenata s bez imalo mozga...
I pazi još mi spominješ da imaju; citiram te... fkt dosta gostovanja s Dinamom
Osobno ih u 18 godina navijačkog iskustva nisam toliko zamječival u određenim navijačkim krugovima Zagreba, da bih rekao da imaju dosta gostovanja, no to ne umanjuje njihovu ljubav prema Dinamu ili njihovoj Savi.

A pošto su relativno mladi puno drugih navijača još bi ih više cijenilo kao Bank Crew kad bi odlazili isključivo na tekme Save, a ne i drugog kluba, no dobro to je sad stvar navijačkog ukusa...
Da ste krenuli titpra još i obližnji RK Mladost, imali bi dobrih gostovanja Split, Makarska,Sinj,Rijeka...

Forumaš s nickom pobunjenik ima dobru signaturu u potpisu... "gdje prestaje znanje, počinju predrasude", još bi dodal riječ navijačke između počinju i predrasude tj. prestaje i znanje.




btw; nemoj kaj zamerit nemam nikakve loše namjere, samo drugi put stavi i koju fotku...

http://img840.imageshack.us/img840/3721/bankcrew1.jpg
http://img529.imageshack.us/img529/3740/bankcrew2.jpg
http://img832.imageshack.us/img832/8611/bankcrew3.jpg

ova koreo je neloša, samo vam oznaka na stiliziranoj fantomki ispada kak "četiri es"

http://img227.imageshack.us/img227/3620/bankcrew4.jpg

bez duljeg komentara, osim TO JE TO

http://img521.imageshack.us/img521/9177/bankcrew5.jpg
1ofApril is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 16:50   #89
Quote:
tule08 kaže: Pogledaj post
nešto ste pričali da bude na kup tekmi sa cibalijom zadnja tekma rudeš boysa?? i kak je to prošlo?? nadam se da ste se dogovorili da nema kraja - barem zasad...
Odlično glava !!!
...neke stvari nisu za net, posudil bum za ovu priliku porukicu od Bank Crew-a


mojne se titlju, jer ko se titlju valimu tuki

http://img521.imageshack.us/img521/9177/bankcrew5.jpg
1ofApril is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 20:55   #90
http://img62.imageshack.us/img62/274...icizagreb1.jpg

koji su ovi??
Pwnz0r[JS] is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 21:19   #91
Crni ratnici
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 21:26   #92
aha,Hrvatski Dragovoljac
Pwnz0r[JS] is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 22:02   #93
Quote:
1ofApril kaže: Pogledaj post
Odlično glava !!!
...neke stvari nisu za net, posudil bum za ovu priliku porukicu od Bank Crew-a


mojne se titlju, jer ko se titlju valimu tuki
kaj bi se ljutil, malo sam čital pa me zanima.. sve pet..
tule08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 11:24   #94
Quote:
1ofApril kaže: Pogledaj post
Gle glava, boli mene ona stvar koliko netko ima godina ili jesi - ili nisi navijač i bok
Meni osobno je pojam navijač,ultras,suporter,fan,kibic,huligan... od samih mojih početaka bil stanje uma, nema te škole navijanja by jezgra ili studiranje socijologije na ffzg-u koja te to može naučit.

Malo mi je uvrnuto tvoje promišljanje, ako si i sam član Bank Crew, daj objasni ljudima tko su to oni(op. ili vi) kao navijačka grupa, jer je očito da vas ostali navijači dovoljno ne poznaju.
To zna da ste osnovani u studenome 2007. pred gostovanje u Ivanju Reku ???

Argument da se možda ne želite javno eksponirati vam pada u vodu, jer ste kao navijačka grupa i na fejsbuku... kojeg kao navijač i kao osoba prezirem u kontekstu osobne promocije.

Ako u startu krivo posložiš stvari o pojmu "organizirano navijaštvo" uvijek ćeš u navijačkom životu, paralelno s navijačkim iskustvom koje djeliš s svojim navijačkim suborcima raditi krive poteze ili iznositi krive zaljučke, kaj sad tko ima 16,22 ili 31 godinu, baklje ili dimne, kopirane tekstove ili originalne melodije,koreografije ili kortei... e pa zato se mnogi "wannabe" navijači ne pridržavaju navijačkog "code of conduct"-a, pa ljudi stradavaju radi pacijenata s bez imalo mozga...
I pazi još mi spominješ da imaju; citiram te... fkt dosta gostovanja s Dinamom
Osobno ih u 18 godina navijačkog iskustva nisam toliko zamječival u određenim navijačkim krugovima Zagreba, da bih rekao da imaju dosta gostovanja, no to ne umanjuje njihovu ljubav prema Dinamu ili njihovoj Savi.

A pošto su relativno mladi puno drugih navijača još bi ih više cijenilo kao Bank Crew kad bi odlazili isključivo na tekme Save, a ne i drugog kluba, no dobro to je sad stvar navijačkog ukusa...
Da ste krenuli titpra još i obližnji RK Mladost, imali bi dobrih gostovanja Split, Makarska,Sinj,Rijeka...

Forumaš s nickom pobunjenik ima dobru signaturu u potpisu... "gdje prestaje znanje, počinju predrasude", još bi dodal riječ navijačke između počinju i predrasude tj. prestaje i znanje.




btw; nemoj kaj zamerit nemam nikakve loše namjere, samo drugi put stavi i koju fotku...

http://img840.imageshack.us/img840/3721/bankcrew1.jpg
http://img529.imageshack.us/img529/3740/bankcrew2.jpg
http://img832.imageshack.us/img832/8611/bankcrew3.jpg

ova koreo je neloša, samo vam oznaka na stiliziranoj fantomki ispada kak "četiri es"

http://img227.imageshack.us/img227/3620/bankcrew4.jpg

bez duljeg komentara, osim TO JE TO

http://img521.imageshack.us/img521/9177/bankcrew5.jpg
morao sam se registrirati jer očito da ovdje ima puno pitanja za navijače nk Save, BANK CREW.

odgovor za koreo... oznaka izgleda kak treba izgledat, ako te podsjeća na nekaj drugo, to je do tebe, možda nekog drugog podjeća na nekaj drugo, ali TKO JE BIO ZNA kaj piše, kaj znači.

prvenstveno mi smo BBB, svi do jednog, pošto nam je dosta frendova igralo ili još igra u nk Savi, išli smo na njihove tekme, kad Dinamo nije igrao, npr, Sava u subotu, Dinamo u nedjelju, Dinamo je naravno bio prvi izbor. nakon nekoliko utakmica, i piva u glavi, odlučili smo malo ozbiljnije pratit tekme, i tako krečemo na prvo gostovanje u i.reku, nakon toga se radi transparent, poruke, odlasci na treninge, kupuje se bubanj, rade se male zastave, na svakoj tekmi pirotehnika.

za sva ostala pitanja, tu sam da odgovorim...

-SAMO SAVA ZAGREBOM TEČE-
bank07crew is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 11:32   #95
i ovo da imamo puno gostovanja s Dinamom je istina, neki od nas su prošli cijelu Europu s Dinamom, ali ne pod nazivom Bank crew, ima nas iz različitih dijelova grada, iz različitih podgrupa BBB
bank07crew is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 11:53   #96
Quote:
1ofApril kaže: Pogledaj post
Gle glava, boli mene ona stvar koliko netko ima godina ili jesi - ili nisi navijač i bok
Meni osobno je pojam navijač,ultras,suporter,fan,kibic,huligan... od samih mojih početaka bil stanje uma, nema te škole navijanja by jezgra ili studiranje socijologije na ffzg-u koja te to može naučit.

Malo mi je uvrnuto tvoje promišljanje, ako si i sam član Bank Crew, daj objasni ljudima tko su to oni(op. ili vi) kao navijačka grupa, jer je očito da vas ostali navijači dovoljno ne poznaju.
To zna da ste osnovani u studenome 2007. pred gostovanje u Ivanju Reku ???

Argument da se možda ne želite javno eksponirati vam pada u vodu, jer ste kao navijačka grupa i na fejsbuku... kojeg kao navijač i kao osoba prezirem u kontekstu osobne promocije.

Ako u startu krivo posložiš stvari o pojmu "organizirano navijaštvo" uvijek ćeš u navijačkom životu, paralelno s navijačkim iskustvom koje djeliš s svojim navijačkim suborcima raditi krive poteze ili iznositi krive zaljučke, kaj sad tko ima 16,22 ili 31 godinu, baklje ili dimne, kopirane tekstove ili originalne melodije,koreografije ili kortei... e pa zato se mnogi "wannabe" navijači ne pridržavaju navijačkog "code of conduct"-a, pa ljudi stradavaju radi pacijenata s bez imalo mozga...
I pazi još mi spominješ da imaju; citiram te... fkt dosta gostovanja s Dinamom
Osobno ih u 18 godina navijačkog iskustva nisam toliko zamječival u određenim navijačkim krugovima Zagreba, da bih rekao da imaju dosta gostovanja, no to ne umanjuje njihovu ljubav prema Dinamu ili njihovoj Savi.

A pošto su relativno mladi puno drugih navijača još bi ih više cijenilo kao Bank Crew kad bi odlazili isključivo na tekme Save, a ne i drugog kluba, no dobro to je sad stvar navijačkog ukusa...
Da ste krenuli titpra još i obližnji RK Mladost, imali bi dobrih gostovanja Split, Makarska,Sinj,Rijeka...

Forumaš s nickom pobunjenik ima dobru signaturu u potpisu... "gdje prestaje znanje, počinju predrasude", još bi dodal riječ navijačke između počinju i predrasude tj. prestaje i znanje.
ukratko od rijeci do rijeci potpis... opcenito u zadnjih par godina lokalni klubovi u ZG se smatraju kao jako dobra zabava dok nema Dinama ili nekaj drugo... I onda dolazimo do toga da ti koji dojdu na par tekmi idu nakon druge tekme, 4 popijene pive i potihog psovanja sucu majke,upale svoju mrcinu (naravno pitaju tatu i mamu za dopustenje, te kazu da se nece dopisivati sa strancima na iskrici itd...) te upale svoj fejsic i onda rade grupe vezane za navijacku skupinu. Nakon drkice odu spavati jer misle kako su svijetu i svojoj grupi ucinili veliku korist...

Onda pak ti isti mladici odu na Sjever i tamo se utope u masi, a vise manje onda vidimo kako i to zavrsi tamo

Od svih spomenutih skupina vise je onih koji su se "ugasili" nego onih koji se bore protiv vremena, ali kad tad ce nas sve vrijeme stici... Tako da svim aktivnim skupinama u ZG, a i ostalim izih nizih liga puno srece dalje...
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 23:24   #97
Quote:
bank07crew kaže: Pogledaj post
morao sam se registrirati jer očito da ovdje ima puno pitanja za navijače nk Save, BANK CREW

za sva ostala pitanja, tu sam da odgovorim...

-SAMO SAVA ZAGREBOM TEČE-

Zadnje dvije sezone, kak izbrijavate....
1ofApril is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 11:07   #98
prije 2 sezone je baš bilo izbrijavanje, odlasci na tekme, zajebancija, navijanje, dolasci na treninge, prijateljske, nakon domaćih tekmi uvijek se ostajalo u klubu na cugi i roštilju, baš uživanje u nogometu. na tekmama je brojka varirala od 5-20 ljudi, ali je uvijek bilo ljudi.

zadnja tekma predprošle sezone je bila jarun-Sava (na koju je došlo nas 5 direkt iz Vukovara s prosvjeda svih navijačkih skupina) i tu nam se vodstvo kluba zamjerilo zbog načina igranja zadnje tekme (savi nisu bodovi trebali, a jarunu su trebali za ostanak u ligi, pa možeš zamislit kak je to izgledalo)

tako da se prošla sezona baš nije odrađivala, s obzirom da je 90 posto termina utakmica Save bilo kad i Dinamo.

zato mislim da ćemo se ove sezone vratit na staro.
bank07crew is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 11:31   #99
Quote:
bank07crew kaže: Pogledaj post
prije 2 sezone je baš bilo izbrijavanje, odlasci na tekme, zajebancija, navijanje, dolasci na treninge, prijateljske, nakon domaćih tekmi uvijek se ostajalo u klubu na cugi i roštilju, baš uživanje u nogometu. na tekmama je brojka varirala od 5-20 ljudi, ali je uvijek bilo ljudi.

zadnja tekma predprošle sezone je bila jarun-Sava (na koju je došlo nas 5 direkt iz Vukovara s prosvjeda svih navijačkih skupina) i tu nam se vodstvo kluba zamjerilo zbog načina igranja zadnje tekme (savi nisu bodovi trebali, a jarunu su trebali za ostanak u ligi, pa možeš zamislit kak je to izgledalo)

tako da se prošla sezona baš nije odrađivala, s obzirom da je 90 posto termina utakmica Save bilo kad i Dinamo.

zato mislim da ćemo se ove sezone vratit na staro.
Znači,niste Sovići.Dobro je
Nulta Ekipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 11:44   #100
to nikako, držimo se odluka vodstva
bank07crew is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.