Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2013., 15:49   #41
Quote:
oriol kaže: Pogledaj post
dinamo mtk..neponovljivo urlanje..dobar primjer kolko navijači mogu utjecat na igru..
http://www.youtube.com/watch?feature...mJy0WoE#t=373s
Tut-tut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 17:06   #42
Zaboravio sam Grasshoppers-Dinamo, 3-4000 BBB-a, još oko 5-6000 ljudi iz vana, od 16t gledatelja nas oko 10t. Prekidi, bakljada, navijanje, petarda....
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 20:13   #43
Quote:
gosponFulir kaže: Pogledaj post
meni je u sjecanju dinamo-anderlecht 2009, urnebes po kisi,a snimke nigdje, te ovom prilikom molim ako itko ima ikakvu snimku neka stavi
isto ko ni dinamo-cibalia.. 2007, 2008? po onom pljusku... isto nema snimke nigdje... a kaos bio tada..
__________________
Bad To The Bone
lg_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 20:28   #44
Arsenal-Dinamo 2006.
Grlo-dlan i grmljavina od predstavljanja igrača na dalje.
Mislim da na ovom videu su svi koji opće postoje s te tekme http://www.youtube.com/watch?v=emlkPrqXrdU . Ljepo se sjetit toga, a i nasmijat na razliku u kilaži od onda i sad
Guzda8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 21:33   #45
mojih pet min. radosti

He,jedna od prvijih dragocijenijih bisernica bi bila uzvratna tekma Dinamo-Atalanta, Dakako nakon uzvrata U Bergamu , svi moji prioriteti (a i inače u tim godinama) su bili usmjereni ka utakmici,... iako sam ju sa takovim respektom i zebnjom očekivao (kao kad Gestapo "slučajno" upada u židovski stan) dakle oprezno,a opet nikako ju pak dočekati više ...dani ka da stoje ili kao oni đanki u krizetini šta očekuje dop kojeg nema.,čak je i dan prije svečano održana komemoracija u vidu domjenka u mojoj gajbi.
Ipak sam si i ka pravi gospon,nabavil specijalnu ulaznicu-svoju staru šverc- karticu s pogledom na strogi centar. (jer jbg. to nije bilo kaka tekma...)
Atmosfera je bila,malo je reći "do usijanja" pa je čak kuhala,proključavala i isparavala u vidu maligana. Rasip ludosti.
Gledam,napet ka samostrijel očekujuć pobjedu,a nokti već izgriženi do pola. D.pored mene fuma jednu za drugom ,glumeći straoga kulera ,a ne konta da ih pali cigarom na cigar.
I eto ga,ka za vraga,Bobaaaan i slobodan udarac,gooooll. Pa ljudi moji jeli to...., skačemo se i ljubimo,znani i neznani,ta sekunda sreče je trajala čitavu viječnost, i da mi je tada bilo umrijeti (sa nekakim pseudomoždanim udarom) bio bih najsretniji leš u ekstazi s osmijehom koji ne silazi. Eh,koja bi to smrt bila (ka oni grafit:u raju je lijepo ,ali jbg. druže, u paklu je ipak ekipa) Ma to ti pajdo,ne može priuštiti ni najljepša misica na svijetu,mi vodimo 1-0 a tamo je bilo 0-0, WoW -ide se dalje .....Serototnini(hormoni sreće) šljakaju 900 na sat , a glava kao da doživljava najveći vrhunac od svršavanja i još više..pa naviše, suze kližu od veselja poput Suetskog kanala eh,sad več nonšalantno bacakam pogled spram semafora ,tja koliko je još do kraja JOŠ ostalo ....
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 23:10   #46
Quote:
hrkan kaže: Pogledaj post


I ti svejedno odeš na utakmicu, a mala ti rađa dijete

.
nije trebala rodit taj dan.. mjesec dana ranije je rodila.. kad sam radio dijete gledao sam da se rodi kada nema utakmica,dakle 6.mjesec
__________________
svi na svemu 1950
šjor bepo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 00:06   #47
danas mladost biškupec-NK Varteks drugo poluvreme 45 min. bez prestanka i redari i domaćini su pjevali s nama šalovi naši na vjetru i mrtav pijan ja...
W.S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 12:29   #48
Quote:
šjor bepo kaže: Pogledaj post
nije trebala rodit taj dan.. mjesec dana ranije je rodila.. kad sam radio dijete gledao sam da se rodi kada nema utakmica,dakle 6.mjesec
ciljao si na dan državnosti, priznaj
__________________
1244 otoka :)
skwhat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 13:32   #49
4.8.1999.na Kantridi protiv Partizana i 15.06.1994 kup s Dinamom.Kantrida je gorila u oba slučaja.
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 13:37   #50
Roma-Hajduk 2001.
Dinamo-Hajduk 2010. (Kup)
Hajduk-Dinamo B. 2010.

Ima tu jos par utakmica al iz nekog razloga ove tri su mi ostale u sjecanju.
Rex-Croatorum is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 13:42   #51
2003. Dinamo Z. - Dynamo K. Taj osjećaj već dugo nisam doživio...predugo...
__________________
Hepatitis ist, wo du bist!
HižuBumSiVužgal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 14:33   #52
Quote:
skwhat kaže: Pogledaj post
ciljao si na dan državnosti, priznaj
ma katastrofa buraz,ja ciljao na Dan Državnosti,a dijete se rodi skoro na rođendan tita...
__________________
svi na svemu 1950
šjor bepo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 14:36   #53
Dinamo-Arsenal, Nec, Basel(pocetak), Anderlecht.....
__________________
Nemam potpis
Gledatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 15:23   #54
Quote:
šjor bepo kaže: Pogledaj post
ma katastrofa buraz,ja ciljao na Dan Državnosti,a dijete se rodi skoro na rođendan tita...
Aj me ne vrijeđaj Bikovi su najjači!
Quote:
Gledatelj kaže: Pogledaj post
Dinamo-Arsenal, Nec, Basel(pocetak), Anderlecht.....
Misliš na 15.minutu? Kako 90% ljudi na stadionu nije imalo pojma kaj se događa... 1.3.1912.
__________________
Za DINAMO bez mamića
hrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 15:30   #55
Quote:
hrkan kaže: Pogledaj post
Aj me ne vrijeđaj Bikovi su najjači!
mislim da je spodoba blizanac!
__________________
svi na svemu 1950
šjor bepo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 15:34   #56
Quote:
HižuBumSiVužgal kaže: Pogledaj post
2003. Dinamo Z. - Dynamo K. Taj osjećaj već dugo nisam doživio...predugo...
Definitivno najbolje navijanje...uostalom postoji ona priča gdje je neki srbin iz BBRS bio na toj utakmici i opuisao navijanje kao nešto najbolje kaj je doživio...
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 15:39   #57
Quote:
šjor bepo kaže: Pogledaj post
mislim da je spodoba blizanac!
Moja greška, pomiješao sam smrtni i rodni dan. Al su oba "bikasta".

Sjetio sam se još jedne brutalne tekme, iako smo izgubili golom Rapaića iz slobodnjaka.. 13.04.2003. sa plavom dimnijadom, tako da smo se svi ispod šetalice gušili Jebeno prvenstvo je to bilo!
__________________
Za DINAMO bez mamića
hrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 15:51   #58
plavo valentinovo, nisam nikad bio sretniji u životu...
al mislim da će mi najbolje navijanje tek bit, na dan kad glavata spodoba odjebe iz maksimira....hoće to bit na tribini, ulici il fešti, decibeli sreće će bit najveći.
lovac na kokoši is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 16:32   #59
Quote:
hrkan kaže: Pogledaj post

Misliš na 15.minutu? Kako 90% ljudi na stadionu nije imalo pojma kaj se događa... 1.3.1912.
to da
__________________
Nemam potpis
Gledatelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 16:36   #60
Quote:
ZGV kaže: Pogledaj post
Definitivno najbolje navijanje...uostalom postoji ona priča gdje je neki srbin iz BBRS bio na toj utakmici i opuisao navijanje kao nešto najbolje kaj je doživio...
Mislim da je nakon 0:2 krenulo ''I naprijed plavi...'' i da nije stajalo do kraja.Uz onih na 20 godina grupe,najveći kaos na tu pjesmu i jedan od najljepših trenutaka koje sam doživio.
__________________
''Jednoga dana kad sinu te ostavim i otpjevam zadnju notu,bit' ćeš moj Dinamo i to je jedino što me drži u životu.''
špigl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.