Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2014., 10:56   #1
Borba za demokratski Dinamo

Danas igrači gostuju u Nedjeljom u 2 i molim vas SVE da glasate u SMS anketi.

Naravno, DA, za izbore po načelu 1 član - 1 glas!!!
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 11:50   #2
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Danas igrači gostuju u Nedjeljom u 2 i molim vas SVE da glasate u SMS anketi.

Naravno, DA, za izbore po načelu 1 član - 1 glas!!!
kako partijska mašinerija radi
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 12:02   #3
Quote:
zgudra kaže: Pogledaj post
kako partijska mašinerija radi
Ne bolje od sarajevske
BRIJACNICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 12:05   #4
Nekako se potajno nadam da bi rezultati glasovanja mogli (napokon) biti realni i stvarni, a ne namješteni. Ako bude tako, bit će ovo dosta dobar (ne 100% dobar, ali sasvim zadovoljavajući) pokazatelj stvarnog mišljenja društva oko cijele priče.

Kad će 14h
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 12:12   #5
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Danas igrači gostuju u Nedjeljom u 2 i molim vas SVE da glasate u SMS anketi.

Naravno, DA, za izbore po načelu 1 član - 1 glas!!!

Neman para na mobu
__________________
Članska iskaznica kao legitimacija pripadnika pokreta otpora!
as asi is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 12:29   #6
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Danas igrači gostuju u Nedjeljom u 2 i molim vas SVE da glasate u SMS anketi.

Naravno, DA, za izbore po načelu 1 član - 1 glas!!!
dajte napisite samo na koji broj za nas koji nemremo uzivo gledat
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 13:30   #7
"Jeste li za to da se vodstvo Dinamu bira po principu jedan čovjek jedan glas?"
Na broj 6116600 moći će se slati SMS sadržaja Nu2 DA
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 13:42   #8
jebe mi se za te ankete, od ovog retardiranog naroda koji se diči titom josipovićem i milanovićem, kojima je vrhunac drkat kurac na jebenog mamića. od tih debila ne očekujem ništa, doli da si propucaju čelo. i nikakve ankete neće promjenit činjenicu, da mamića rušimo jedino mi a ne politika i ostali debili u ovom društvu. nikoga nije briga za našu borbu, niti za preustroj dinama a čisto sumnjam da će ovakve emisije i ankete po tom pitanju bilo šta značanije promjenit. sami smo, i ovo sami moramo izgurat do kraja, da je ikoga zanimalo ovo što mi pričamo već 5 godina već odavno bi se nešto riješilo. kakvo jebeno pravosuđe, trebalo je izbacit dinamo tamo još 2007 na pet godina da govno ne može prodavat igrače i kraj priče problem bi bio riješen, i puco bi nam kurac za ove ankete. to ovo smeće cigansko jedino i zanima, da mu se prekinulo dotok novca na vrijeme sad ne bi bilo ni ovih plaćenika ni njega u klubu. sjebali smo sami sebe, ali zato moramo biti svijesni da u cijeloj ovoj situaciji podršku javnosti možemo zaboravit, ovu bitku ćemo dobit samo i jedino mi i nitko više. uzdaj se use, i u svoje kljuse.
-baca- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 13:44   #9
jeli postoji neki stream za ljude van Hrvatske?
nevolja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 13:44   #10
Nemoj da slucajno netko propusti Nu2. Kod Ace nastupaju potomci Adama i Eve iz Noine arke.
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 13:50   #11
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
jeli postoji neki stream za ljude van Hrvatske?
ne znam za stream. ovdje http://www.hrt.hr/enz/nedjeljom-u-dva/ možeš pogledati snimku kad ju stave.
nbbbm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 13:53   #12
Quote:
nbbbm kaže: Pogledaj post
ne znam za stream. ovdje http://www.hrt.hr/enz/nedjeljom-u-dva/ možeš pogledati snimku kad ju stave.
pa tu ima i stream
http://www.hrt.hr/enz/live/htv1/
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 13:58   #13
Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post
fala lipa
obicno pise u vasoj zemlji ovo nije dostupno,ali sada radi
nevolja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 13:59   #14
Quote:
-baca- kaže: Pogledaj post
jebe mi se za te ankete, od ovog retardiranog naroda koji se diči titom josipovićem i milanovićem, kojima je vrhunac drkat kurac na jebenog mamića. od tih debila ne očekujem ništa, doli da si propucaju čelo. i nikakve ankete neće promjenit činjenicu, da mamića rušimo jedino mi a ne politika i ostali debili u ovom društvu. nikoga nije briga za našu borbu, niti za preustroj dinama a čisto sumnjam da će ovakve emisije i ankete po tom pitanju bilo šta značanije promjenit. sami smo, i ovo sami moramo izgurat do kraja, da je ikoga zanimalo ovo što mi pričamo već 5 godina već odavno bi se nešto riješilo. kakvo jebeno pravosuđe, trebalo je izbacit dinamo tamo još 2007 na pet godina da govno ne može prodavat igrače i kraj priče problem bi bio riješen, i puco bi nam kurac za ove ankete. to ovo smeće cigansko jedino i zanima, da mu se prekinulo dotok novca na vrijeme sad ne bi bilo ni ovih plaćenika ni njega u klubu. sjebali smo sami sebe, ali zato moramo biti svijesni da u cijeloj ovoj situaciji podršku javnosti možemo zaboravit, ovu bitku ćemo dobit samo i jedino mi i nitko više. uzdaj se use, i u svoje kljuse.
Dok vrh piramide moći drugačije ne odluči Glavati Narkoman će orgijati.Ništa Jovo,ništa Skansi ili sporcka inspekcija...Za neupućene,jedan od glavnih zaštitnika našmrkanoga je Stipe Mesic,siva eminencija ove nesretne okupirane provincije koja se u zemljopisu naziva Hrvatska...Našmrkani će imati podršku dok god je procjena da se od njega ima više koristi nego štete.Drogirani majmun misli da je neki čimbenik,no on je lutkica na koncu kakvih veliki igrači imaju pregršt i kojih se,kada im istekne vrijeme,jednostavno rješavaju...

Naravno postoji i alternativno rješenje slučaja Glavatog Narkomana,samo to iziskuje šutljive,inteligentne,žestoke momke i veliku dozu ludosti
rizla-wb-1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 14:08   #15
Dobro je da Mara šuti ko zaliven
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 14:12   #16
Ja nemogu poslati sms, jel ima još neko taj problem?
__________________
You don't need a weatherman to know which way the wind blows!
sfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 14:12   #17
Ni meni ne sljaka

Nemam fejs, jel bi mogao tko otici tam na stranicu pa vidjeti sto treba napraviti
__________________
I can feel the heat coming 'round
springsteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 14:15   #18
Ne sljaka ni meni
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 14:16   #19
Ni meni nece... pomagaj neko
1-3-1-2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 14:23   #20
Ne radi ovo sa sms-om
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.