Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2014., 21:55   #181
Quote:
19Krilnik41 kaže: Pogledaj post
mogao si na zapad kao i ja, s klincem.
nema cekanja, nema pretresa.
fino kao gospodin u godinama pogledat u miru tekmu.
zašto lažeš?
https://www.youtube.com/watch?v=gqjLtyZuWN4
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 21:59   #182
Quote:
prof. Ivanković kaže: Pogledaj post
Ajde da imaš kaj čitat
kaj me futras sa tim 3 godine starim dopisima, prigovorima, a samo je jedan donekle relevantan a to je ona tuzba i presuda!
procital sam ih cim ste ih objavili!
na ostale niste niti cete dobit odgovore jer ta tijela osim izuzev mozda ministarstva nece poduzeti nikakve pravne radnje nego udruga kao takva mora uci u direktan SPOR tuzbom protiv GNK Dinamo!!!
a ti uvijek spreman kad si dosel na stadion?
mi smo vec prije pol tri bili tranu
19Krilnik41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 22:09   #183
bio sam ja na vrijeme, nije ovo moja snimka, samo prilažem da lažeš kad kažeš da na zapadu nema gužve i da se normalno ulazi...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 22:11   #184
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
bio sam ja na vrijeme, nije ovo moja snimka, samo prilažem da lažeš kad kažeš da na zapadu nema gužve i da se normalno ulazi...
ne lazem, kad smo mi dosli bilo je mozda 20 ljudi ispred mene i nisam ni 10ak minuta cekal.
drugi put bum snimal i to komplet kad vidim da se ovdje naveliko samara modernom tehnologijom.
19Krilnik41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 22:13   #185
Quote:
19Krilnik41 kaže: Pogledaj post
ne lazem, kad smo mi dosli bilo je mozda 20 ljudi ispred mene i nisam ni 10ak minuta cekal.
drugi put bum snimal i to komplet kad vidim da se ovdje naveliko samara modernom tehnologijom.
loža maksimir? ili spadaš među ove obične bjednike sa zapada?
ivann88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 22:19   #186
Quote:
19Krilnik41 kaže: Pogledaj post
ma da. oni u engleskoj su glupi. zato imaju pune stadione i jednu od najjacih liga (mnozina)
Cardiff City igra doma protiv Liverpoola u crvenim dresovima.
To je privatno vlasništvo.
Da li su gubitak tradicije i simbolike kluba vrijedni nekih igračkih pojačanja ili trofeja?
Privatno vlasništvo je apsolutna moć. Vlasnik nikome ne odgovara. Privatan klub je privatna igračka. Noćna mora svakog navijača. Ne dao Bog da mi klub ikada postane klub isključivo jednog čovjeka koji može s klubom raditi šta god hoće.
Kao što je danas. I to protuzakonito!
Wheat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 22:34   #187
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
to je red za karte,a desno ulaz u stadion,prazan
__________________
40 i nekoliko kuka,30staža citat pešče-besperspektivni alkoholičar
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 22:45   #188
Quote:
crnomereczgb kaže: Pogledaj post
to je red za karte,a desno ulaz u stadion,prazan
mogao si na zapad kao i ja, s klincem.
nema cekanja, nema pretresa.
fino kao gospodin u godinama pogledat u miru tekmu

a 3 i 10 vlak za jumu otišo a golovi padaju



ma ni karta ti ne treba, samo uđeš
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 22:56   #189
Quote:
19Krilnik41 kaže: Pogledaj post
kaj me futras sa tim 3 godine starim dopisima, prigovorima, a samo je jedan donekle relevantan a to je ona tuzba i presuda!
procital sam ih cim ste ih objavili!
na ostale niste niti cete dobit odgovore jer ta tijela osim izuzev mozda ministarstva nece poduzeti nikakve pravne radnje nego udruga kao takva mora uci u direktan SPOR tuzbom protiv GNK Dinamo!!!
a ti uvijek spreman kad si dosel na stadion?
mi smo vec prije pol tri bili tranu
Koja Udruga?
Nego, odgovori covjeku imas li ti mozda kakvu novu ideju ak vec velis da nista od ovoga sto ti je on rekao.
__________________
Clanak 6, stavak 3 - trebaju nam IZBORI
Po novom clanak 8. i clanak 16. stavak 1.
borussenfront is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 23:05   #190
Quote:
borussenfront kaže: Pogledaj post
Koja Udruga?
Nego, odgovori covjeku imas li ti mozda kakvu novu ideju ak vec velis da nista od ovoga sto ti je on rekao.
Najbolji su mi ovi kaj svako malo dolaze sa spikom kao: pa kad će se nešto konkretno napraviti u brobi, a ne samo ti dopisi....
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 14:27   #191
Quote:
Tušo kaže: Pogledaj post
Markićkina peticija je vodila jasnom cilju, referendumu. I na referendumu je prošla.
čemu točno vodi ova peticija? na kraju ispada da je svrha sama sebi. Nažalost.

Veliki prosvjed bi ipak imao puno veći značaj, i bio bi puno bolji način stavljanja pritiska na Banditića i ekipu.
Prosvjed pred Gradom. Ovoo pitanje najviše ima veze s gradskom vlasti!

Zašto ne zatražiti i referendum, želite li da udruga građana funkcionira kao udruga građana i članova ili kao 'obiteljski biznis &prijatelji'.
Pa ovdje se radi o klubu koji je način života, tu se ne smije pokleknuti zato što vlast ne želi učiniti ništa.
Samo prosvjed može učiniti razliku, a na prosvjed pred neku institiciju možete privući tisuće navijača i građana koji žele drukčiji Dinamo, ne znam što točno čekate?
bzn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:59.