Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2003., 19:46   #1
Brand New Moderator - izbori otvoreni

Već je vrijeme da se odabere drugi moderator, moj/a partner/ica.

Zato otvaram ovaj topic za diskusiju o tome. Zbog veće primjećenosti otvaram ovdje, a kasnije selimo na Chat Lab.

PRAVILA:

1. Svatko može nominirati nekoga, ali taj glas se priznaje samo ukoliko ima vrlo jak argument za tu osobu.

2. Ne može se glasati za sebe, tj. neće se ubrojavati taj glas, ali se može reći ukoliko netko želi biti moderator.

3. Prijedlozi će se razmatrati detaljno od različitih vođa foruma. To nije znak samovolje, forumaši su ti koji biraju, ali ne očekujte baš da će se izabrati netko za koga se sigurno zna da ne može biti.

4. Nema chatanja ni fooling around! Gluposti se automatski brišu.

5. Ukoliko nastanu određeni problemi, glasanje se prekida do daljnjega, a može se dogoditi da se moderator izabere bez glasanja.

6. Ukoliko netko ima nejasnoću u svezi odabira ili žalbu, ima pravo tražiti argumente zašto je to tako.



Sve diskusije vezane uz ovo stavljajte na ovaj topic!
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Old 22.03.2003., 20:08   #2
eeee, ja bi htio bit moderator, a htio bi i da vienna glasa za mene.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 22.03.2003., 23:51   #3
Ja glasam za Lucu jer je ona najbolji mod. A ako nece onda ju natjerajte
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Old 23.03.2003., 02:08   #4
ma Luce nemoze, ona je mnogo na seminarima
JaBitTe is offline  
Old 23.03.2003., 16:51   #5
U mojoj najrazigranijoj mašti nisam očekivao da će zainteresiranost za ovo biti tako mala...

A ništa, za koji dan će osvanuti novi moderator...
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Old 23.03.2003., 18:32   #6
evo, molim da se u obzir uzme i glas štovanog kolege profesora...

jaaaangooo, ja bi baš htio bit moderator... bar na neki trial period od mjesec dana il nešto. samo želim priliku. a zakaj je ne bi dobio ne vidim nekog razloga, osim kaj sam na crnoj listi, još uvijek , ali to kaj sam na crnoj listi admina ne znači automatski da sam loš odmah u startu i da su mi grijesi kao šlana "ekipe" preveliki da ni priliku nesmijem dobit. ili se možda boje da ispadnem dobar.

mogu bit mod, mogu, mogu, mogu?
slafko is offline  
Old 23.03.2003., 19:07   #7
Što se mene tiče možeš, ali ti se odnosiš prema meni kao da sam administrator. To odlučuju admini, ja sam samo raspisao izbore.

Još uvijek nema argumenata koje opravdavaju tvoju nominaciju. Moraš pripaziti i na to da ti jesi na crnoj listi, tj. ne baš na crnoj listi, ali sigurno imaš otvoren dosje...

Moraš misliti na to kakve će reakcije biti ako ti budeš bio moderator. Ne misliš li da je takva situacja malo previše rizična? Ti si ipak bio aktivni član zaraćenih strana, a nama treba netko neutralan u svemu tome.

Ako baš toliko želiš, obrati se Vienni

Tvoja želja je zabilježena, evo:

ZABILJEŽ

ali tvoje objašnjanje nije uzeto u obzir, kao ni glas. Nije uzet u obzir ni glas profača Jakova, jer mu argument I NIJE BAŠ JAK, tako da u biti nemaš nijednog glasa, i nije u skladu sa pravilnikom kjeg sam postavio.
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Old 23.03.2003., 19:11   #8
argumentirano: ja sam za slafka jer je on jako pametan
Drito Konj is offline  
Old 23.03.2003., 19:11   #9
Ja sam za Slafka!
Indigo Girl is offline  
Old 23.03.2003., 19:15   #10
Je, slafko je izuzetno pametan. Jedan od pametnijih na forumu.

Kako se ovo sad pretvara u peticiju, nastavite pa ćemo vidjeti kako admini reagiraju na pritisak. Ipak, to ne garantira ništa. Okolnosti su takve da možda neće biti izvedivo.
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Old 23.03.2003., 19:19   #11
jango, ja samo želim priliku... ako zaserem iamt će mogućnost nabijat mi to na nos do kraja života ili dok mi netko ne ukrade modem...

e, da, jel mogu dva slavonca moderirat isti podforum?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 23.03.2003., 19:27   #12
Naravno da mogu.

Luca je prije predložila da bi dva moderatora znanosti trebala bit da je jedan laik, drugi pravi znanstvenik, što smatram zgodnim, ali ne i nužnim.

Potrebno je možda imati osnovna saznanja iz područja kojim se forum bavi, zbog bolje procjene tema, ali da baš budeš profesionalni znanstvenik, to nije baš. Isto ko da od moderatora filma tražiš da budeš redatej ili glumac...

Za moderiranje je bitnija sposobnost moderiranja.

Tvoj slučaj ću staviti na moderatore pa ćemo vidjeti šta oni kažu.
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Old 23.03.2003., 19:40   #13
Quote:
slafko kaže:
evo, molim da se u obzir uzme i glas štovanog kolege profesora...

jaaaangooo, ja bi baš htio bit moderator... bar na neki trial period od mjesec dana il nešto. samo želim priliku. a zakaj je ne bi dobio ne vidim nekog razloga, osim kaj sam na crnoj listi, još uvijek , ali to kaj sam na crnoj listi admina ne znači automatski da sam loš odmah u startu i da su mi grijesi kao šlana "ekipe" preveliki da ni priliku nesmijem dobit. ili se možda boje da ispadnem dobar.

mogu bit mod, mogu, mogu, mogu?
Tamna strana je jaka. Nadam se da si toga svjestan, prije nego sto pocnes petljat sa istom.
 
Old 23.03.2003., 19:44   #14
Kaj se mene tice, Slavek moze.
kumek is offline  
Old 23.03.2003., 20:10   #15
Slafka za moderator-a!!
Cro-cutie is offline  
Old 23.03.2003., 20:11   #16
Neka slafko bude moderator best of ili kak se već zove taj podforum

U svezi glede moderatora znanosti neka bude Jango Fett, čovjek se zaista posvetio ovom podforumu, a super mi je odgovorio na moj topic o rotaciji, cijenim to

Može i kumek, još nitko nije imao tako znanstven pristup onome što bi mi sjevnulo u glavu , čovjek po mom mišljenju zadovoljava sve kriterije, čak je i znanstvenik jedino što je kemičar, al ajde nitko nije savršen

U svezi glede dosadašnjeg modriranja pohvala Velmax za brisanje uvreda iz postova to je dosada bila najbolja provokacija moderatora.

Predlažem da se uvede podforum za društveno- humanističke znanosti, pa bi topici poput "kojim jezikom govorimo" išli tamo.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Old 23.03.2003., 20:15   #17
Re: Neka slafko bude moderator best of ili kak se već zove taj podforum

Quote:
soks kaže:
U svezi glede moderatora znanosti neka bude Jango Fett, čovjek se zaista posvetio ovom podforumu, a super mi je odgovorio na moj topic o rotaciji, cijenim to

Može i kumek, još nitko nije imao tako znanstven pristup onome što bi mi sjevnulo u glavu , čovjek po mom mišljenju zadovoljava sve kriterije, čak je i znanstvenik jedino što je kemičar, al ajde nitko nije savršen

U svezi glede dosadašnjeg modriranja pohvala Velmax za brisanje uvreda iz postova to je dosada bila najbolja provokacija moderatora.

Predlažem da se uvede podforum za društveno- humanističke znanosti, pa bi topici poput "kojim jezikom govorimo" išli tamo.
Hvala na komplimentima, ali za mene zasad nije potrebno glasovati jer nisam u pitanju koliko ja znam...

Kumek je već davno bio priupitan za moda ali odbio je tu dužnost, svima nam je žao ali šta ćeš...

Neću ništa govoriti za VelmaX, iako sam uvjeren da je odličan mod, jer ona je mijenjala mene kad me nije bilo, ali ona ne želi bitimoderator, a isto tako možda nije ni najpametnije zbog raznih događanja koja su uslijedila.

Tvoj prijedlog za novi podforum nema baš neke osnove po mom mišljenju, jer sve te znanosti su znanosti i spadaju u jednu kategoriju, razdvajanje na podforume dovelo bi do toga da imamo podforum za formalne znanosti, društvene znanosti, realne znanosti... where would it all go, isn't that right mister Twelvetrees?
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Old 23.03.2003., 20:21   #18
a tako!!! oh well, vidim da se ljudi baš nisu pretrgali oko kandidiranja za tu počasnu dužnost?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Old 23.03.2003., 20:29   #19
Quote:
Jango Fett kaže:
Naravno da mogu.

Luca je prije predložila da bi dva moderatora znanosti trebala bit da je jedan laik, drugi pravi znanstvenik, što smatram zgodnim, .
svi mi znamo da je Luce znanstvenik, sto znaci da je Jango-mango.........;

i ja sam za mirka
JaBitTe is offline  
Old 23.03.2003., 20:59   #20
Ajde ako bas nedate lucu daj onda skeptiku je da ga nema cesto ali barem je normalan.

Dok je slafko ludji od mene sto nije bas lahko
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.