Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2008., 23:36   #1
Talking O čemu sanjaju trudnice?

O čemu sanjaju trudnice? Što više mi se bliži termin (33.tjedan) , to neobičnije stvari sanjam.
Prije 2 tjedna sanjam da sam rodila, a mala je svega kilu i pol...ne daju mi je na prsa već sestri i šogoru..sve se čudim zašto je tako mala, pa hranila sam se zdravo.haha.

sinoć sanjam da mi je gyn kao na pokretnoj traci inducirao porod..

o čemu vi sanjate?
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 23:41   #2
i ja sito sanjam gluposti...bas sinoc sanjam kako moja baka govori svima da je moja sestra rodila bebu,a ustvari je ona trudna 1 dan-to naravno nema veze sa istinom nista od toga..kad se sjetim jos nebuloza pisat cu
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 23:55   #3
Sanjala sam svoju bebicu već sto puta Vjerojatno sam opterečena s tim kakva ću biti kao mama pa često sanjam da sam ju zaboravila negdje ili da se ne snalazim najbolje. U zadnje vrijeme mi se zaleti da sanjam kako se pošteno prašim sa MM-om što pripisujem manjku tog istog
micikamikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 00:00   #4
Talking

Quote:
micikamikic kaže: Pogledaj post
Sanjala sam svoju bebicu već sto puta Vjerojatno sam opterečena s tim kakva ću biti kao mama pa često sanjam da sam ju zaboravila negdje ili da se ne snalazim najbolje. U zadnje vrijeme mi se zaleti da sanjam kako se pošteno prašim sa MM-om što pripisujem manjku tog istog
jao da, erotski snovi su isto na repertoaru
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 00:59   #5
ja sanjam bebicu i bebi i trudničke snove isključivo, negdje od 34. tjedna
više skoro pa nemam netrudničkih snova
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 08:54   #6
ja sam noćas sanjala Drakulu.

a to je zato jer mi je dragi išao u Rumunjsku na poslovni put
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 10:08   #7
ja sanjam samo sex sex i sex...svaku noc....pa fali mi jebo te! I u snu je uvijek taaako super...
daca999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 10:25   #8
Ja vam neću ni pisati što sam sanjala dok sam bila trudna jer su se moje najgore noćne more ostvarile
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 11:16   #9
i ja sanjam gluposti.... sanjala sam da sam rodila, na carski, i kad sam došla vidjet bebicu u krevetiću bila je obučena u rozo od glave do pete... čak i roza kapicu je imala....a ja ko iz topa: pa jel ste vi normalni, malog ste mi obukli u rozo... a oni meni, pa nije mali nego "mala"... dalje se više ničeg ne sjećam...

ma sanjam totalne gluposti od kad sam trudna....
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 11:56   #10
ja sam par puta sanjala da krvarim, valjda zato jer sam na pocetku stalno krvarila, uzas...
ustvari dosta ruznih snova imam, valjda jer sam od pocetka trudnoce, bas prestrasena..
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 12:00   #11
ja sam je do sada sanjala dva puta, evo drugi put bas jutros....presvlacila sam svoju dragu bebolinu koja je imala samo par dana....ona je kihnula, a ja sam automatski rekla "na zdravlje!", a ona se meni nasmije i ni pet ni sest "hvala!"....slijedeca scena ja se derem za mm:ljubaviiiiiii, ima par dana i vec mi je nesto rekla, zlato mamino pametno!!!!
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 12:20   #12
Quote:
cukerino77 kaže: Pogledaj post
ja sam je do sada sanjala dva puta, evo drugi put bas jutros....presvlacila sam svoju dragu bebolinu koja je imala samo par dana....ona je kihnula, a ja sam automatski rekla "na zdravlje!", a ona se meni nasmije i ni pet ni sest "hvala!"....slijedeca scena ja se derem za mm:ljubaviiiiiii, ima par dana i vec mi je nesto rekla, zlato mamino pametno!!!!
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 13:50   #13
Ja sanjam da sam rodila ranije, ali kao sve ok niš strašno. Poroda se uopće ne sijećam, ali kad dođem doma skužim da malog moram presvuć jer je ukakan a ja nemam u šta! Nisam niš pripremila, ni robicu oprala, nemam ni pelene ni gazice ni maramice ništaaaa! I onda mi ga nitko neće pričuvat da ja odem kupit neke stvari. Užas, već sam nekoliko put to sanjala u sličnim izdanjima. A u stvarnosti se već trgaju tko će ga sve čuvat i kupuju robicu.
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 14:20   #14
meni neugodno i reci...sanjala jednu bivsu simpatiju, decka...joj, probudila sam se u oblacima...da mi netko skuzio misli rekao bi da sam i nakon deset godina jos zaljubljena u njega...cijeli sam dan tako happy, cak pozelim nazvati ga....bemti hormone..unistit ce me...tako mi je bilo i u prve dvije trudnoce, posebno ako bi mi mm digao zivac(u snovima se tjesim)
vandea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 14:46   #15
Ja sam jučer sanjala da idem roditi a da ništa nisam pripremila i kupila, da nemam pelene, da benkice nisu oprane, da nemam dekicu... ah! E onda sam sanjala neki žešći erotski san (2. put u trudnoći) i bio je tako real da sam se probudila meškoljeći se a dragi spava sve u 16.
Noćas sam sanjala da sam kod svojih i da mi u kuću dolazi tsunami . Znam samo da su svi iz svojih soba jurnuli kod mene da provjere da sam o.k. Bilo mi je baš strašno pa sam se probudila a MM me jaako zagrlio iako ga nisam htjela buditi, svejedno nisam zaspala više skroz dok on nije otišao na posao jer sam se bojala.
Neće valjda sad ovo svaku noć?!
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 15:27   #16
Quote:
vandea kaže: Pogledaj post
meni neugodno i reci...sanjala jednu bivsu simpatiju, decka...joj, probudila sam se u oblacima...da mi netko skuzio misli rekao bi da sam i nakon deset godina jos zaljubljena u njega...cijeli sam dan tako happy, cak pozelim nazvati ga....bemti hormone..unistit ce me...tako mi je bilo i u prve dvije trudnoce, posebno ako bi mi mm digao zivac(u snovima se tjesim)
legendo, imala sam slične snove, ludnica. Još mi je najgore kad se taman uživim u san, probudi me mjehur, a dok se vratim u krevet san ispario
micikamikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 19:22   #17
eee...ma ja isto sanjam svakakve gluposti...
u sub sam sanjala da su mi obje bebice umrle (ne daj bože)...plakala sam i mm me probudio..
a sinoc sam imala lijep san ...da mm i ja nakon nekog vremena, isprobavamo novi krevet...bilo je ...ali to je samo san,nažalost
__________________
GEMINI
mateeaa=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:52   #18
Talking

opet sam sanjala gluposti. sanjam da sam srela moju frendicu francuskinju koja se nedavno porodila. dolazi ona sa svojim malim koji već ima podugačku žućkastu kosicu. Nosim ja i moju malu koja je u obliku mekane četverokutne krpe (mislim, još je u stomaku..haha).
Nakon što smo se pozdravile, sretnemo mi Napoleona Bonaparte i njegovu družicu (mora da je bila Josephine). Pokazuje nam napoleon ponosno svog sina...možete si misliti..on u vojničkoj uniformi..
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 11:40   #19
kakav san sam pak ja noćas sanjala...trebalo mi je dobrih pola sata da dođem k sebi...
trčim prema/u nekakvim vlakovima...nemam torbu za rodilište...pregled kod gina...i loše vijesti...nešto nije u redu sa bebicom...ostajemo opet hospitalizirane...a nitko ništa ne govori, nemam pojma šta se događa... ja prestrašena i izvan sebe... a smještaju me u sobu u kojoj leže dva muškarca...

hvala Bogu da je to bio samo san...
surferica em is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 11:44   #20
ja sam sanjala svoj porodjaj... k'o da znam kako izgleda
bilo OK; e kad bi stvarno bilo tako...
sanjala sam i da mi dijete ima ogromne uši, kao
gremlin (onaj zeleni), a ja rekla da nema veze, to ćemo lako operirati
a erotski su snovi prisutni stalno...
i baš su dobri.
mel777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.