Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2009., 14:45   #1
Koliko dugo ste patili za ljubavi života?

Ne mislim da sam po nečem rekorder, dapače, ni veza mi nije bila pretjerano duga, al evo pola godine od prekida meni je, uz povremene dobre dane, u prosjeku prilično loše. Stalno mislim na nju, i sve me podsjeća na nju.

Svojim ponašanjem i gestama to nije zaslužila, bar ne u ovoj mjeri al još je volim. Imam dojam da su mi ovo najbolje godine života i da mi prolaze u patnji za njom. Htio bih popit neku pilulu i probudit se ujutro da mi više ne znači ništa. Ima li takvo što na tržištu?
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 01.07.2009., 15:05   #2
Ma, nije stvar u duzini veze, nego u tome sto si vidio u nekoj osobi.

Nema recepta, osim onoga dan po dan.

Moja prva ljubav, s prekidom nakon osam mjeseci, ostali u dobrim odnosima pet godina, nakon toga na njegovu inicijativu ponovno poceli petljati... a zamisli, nikad nismo spavali skupa... voljeli smo se kao osobe... bilo je tu i drugih mojih i njegovih veza u medjuvremenu... sve to skupa je trajalo negdje oko sedam godina...

Samo kad je tesko, kad patis, kad se neke stvari ne pokrecu, nego tapkas na mjestu... kad shvatis da ne razdvaja zivot, nego ljudi... onda pukne nesto u tebi... bol samo prestane... napravis rez, okrenes se... cudan je taj osjecaj slobode... za mene je bio kao da me ceka novi zivot...

Vidis, ja sam mislila da cu tu osobu voljeti zauvijek i da nikada necu moci voljeti nekoga kao njega... a sada kad se okrenem, osmjehnem se zbog lijepih sjecanja, prema njemu imam postovanje, jer je divan covjek, al osjecaja vise nema.

A i mozda ti se dogodi da se zaljubis na prvi pogled.
Cudni su putevi Bozji da ti pokaze da je tvoje srce jos uvijek u stanju kucati.

Drzi se.
__________________
...lako se tuge oproste, al samo ljubav nikada...
NIKA_LEE is offline  
Old 01.07.2009., 15:20   #3
U njoj sam vidio doslovno SVE. Majku moje djece, životnog partnera, potporu i pomoć. Jebiga.
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 01.07.2009., 16:14   #4
dvije godine. ali cak sam se preselila u drugi grad, da ga ne viđam. Koliko bi oporavak trajao da nisam...
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 01.07.2009., 16:41   #5
Ne vidim kao životnu ljubav nekoga tko me odjebe, nego onog s kim provedem život.
Drito Konj is offline  
Old 01.07.2009., 16:43   #6
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
dvije godine. ali cak sam se preselila u drugi grad, da ga ne viđam. Koliko bi oporavak trajao da nisam...
ne znam da li da ti se divim ili da te žalim zbog toga .......
ne znam da li da sebe žalim jer vrlo vjerovatno nisam srela ljubav svog života ili kažem hvala bogu pa nisam toliko dugo nikat patila

čini mi se da imam par dana period intenzivne boli a onakon toga kao da mi organizam sam želi naprijed i vratiti onaj osjećaj sreće i zadovoljstva bez obzira na gubitak
možda je to neki odbrambeni mehanizam u meni
a možda zbilja nisam nikad nikog tako iskreno ni voljela

prije bih rekla da mi je nakon prekida najviše bolovao ego....... a to svakako nije onda bila ljubav
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Old 01.07.2009., 16:47   #7
Ja još nisam imala ljubav svog života, ono da u nekome vidim SVE, ali ipak sam gadno patila za jednim... godinu dana... A sad mi je sve to smješno, jer tip nema ništa od onoga što sada tražim. Slijepa zaljubljenost me tjerala da vidim ono čega nema...
__________________
Outside of you...
Maza_ is offline  
Old 01.07.2009., 16:50   #8
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Ne vidim kao životnu ljubav nekoga tko me odjebe, nego onog s kim provedem život.
je, sad si kewl, a gore si cili topic o supendarama popunia
gnjavež is offline  
Old 01.07.2009., 16:54   #9
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
je, sad si kewl, a gore si cili topic o supendarama popunia
Da li sam i u jednom momentu rekao da mi je ona ljubav života? Ili bilo koja for that matter?
Drito Konj is offline  
Old 01.07.2009., 16:54   #10
on topic: skoro 2 godine.al ja sam znala sta mi treba da ga izbacim iz glave, i dok to nisam izvela nije bilo mira moja mora bit zadnja, uvik
gnjavež is offline  
Old 01.07.2009., 16:57   #11
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Da li sam i u jednom momentu rekao da mi je ona ljubav života? Ili bilo koja for that matter?
al nije svaka koja uspije od nekoga napravit supendaru ljubav zivota (u tom trenutku )
gnjavež is offline  
Old 01.07.2009., 16:59   #12
Isuse, ne postoji "ljubav života (u tom trenutku)". Onda je to ljubav u tom trenutku.
Drito Konj is offline  
Old 01.07.2009., 17:00   #13
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
je, sad si kewl, a gore si cili topic o supendarama popunia
Jebemu sve, pa ne mozes na US-u ljudima na nos nabijati gluposti iz proslosti. Od svih podforuma ovdje je najocitije da je lako biti general poslije bitke.
Nex is offline  
Old 01.07.2009., 17:01   #14
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Isuse, ne postoji "ljubav života (u tom trenutku)". Onda je to ljubav u tom trenutku.
pa ionako mi je taj izraz 'ljubav zivota' za krac, koja fakin ljubav zivota ako si prozivio tek 1/4 ili 1/5
gnjavež is offline  
Old 01.07.2009., 17:02   #15
Quote:
Nex kaže: Pogledaj post
Jebemu sve, pa ne mozes na US-u ljudima na nos nabijati gluposti iz proslosti. Od svih podforuma ovdje je najocitije da je lako biti general poslije bitke.
ajme fak, grozna sam danas, sorry pipl
gnjavež is offline  
Old 01.07.2009., 17:02   #16
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Isuse, ne postoji "ljubav života (u tom trenutku)". Onda je to ljubav u tom trenutku.
ova teorija mi se sviđa

ja volim svoje ljubavi "u tom trenutku"
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Old 01.07.2009., 17:03   #17
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
pa ionako mi je taj izraz 'ljubav zivota' za krac, koja fakin ljubav zivota ako si prozivio tek 1/4 ili 1/5
Pa da se i to rijesiti. Ubijes se 5 minuta nakon prekida i onda je to bila ljubav tvog zivota, koja je cak trajala do smrti
Nex is offline  
Old 01.07.2009., 17:06   #18
Quote:
Nex kaže: Pogledaj post
Pa da se i to rijesiti. Ubijes se 5 minuta nakon prekida i onda je to bila ljubav tvog zivota, koja je cak trajala do smrti
tu lejt sta nisi prije spomenia tako divnu ideju
gnjavež is offline  
Old 01.07.2009., 17:28   #19
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Ne vidim kao životnu ljubav nekoga tko me odjebe, nego onog s kim provedem život.
Baš to sam pomislila kad sam vidjela naslov.
dainty is offline  
Old 01.07.2009., 19:38   #20
Quote:
Nex kaže: Pogledaj post
Pa da se i to rijesiti. Ubijes se 5 minuta nakon prekida i onda je to bila ljubav tvog zivota, koja je cak trajala do smrti

Ne daj da me kartoniraju! Moram nekaj napisati osim smajlića.
Perzefona is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.