Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2007., 12:03   #41
Ma to je mit...
Coco Vanilla is offline  
Old 25.08.2007., 12:05   #42
Ok, to sebična nisam za ozbiljno mislila.
Rekla sam to zato, jer kad bi izmijenili par poza da dodjemo do "moje" on bi bio gotov prije mene i onda ništa...
nizzy is offline  
Old 25.08.2007., 14:44   #43
Quote:
nizzy kaže: Pogledaj post
Ok, to sebična nisam za ozbiljno mislila.
Rekla sam to zato, jer kad bi izmijenili par poza da dodjemo do "moje" on bi bio gotov prije mene i onda ništa...
onda nek ti dragi malo poradi na kondiciji..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 26.08.2007., 01:35   #44
evo vam pa uzivajte:






__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is online now  
Old 26.08.2007., 01:36   #45
ajmo sada svi u potragu
__________________
u potrazi...
naturalblondie is offline  
Old 26.08.2007., 04:07   #46
Quote:
naturalblondie kaže: Pogledaj post
ajmo sada svi u potragu
Oće netko već izdati tu kartu sa G točkom da ne pričmo toliko o njoj. Ako ju ima netko nek mi ju pošalje na PM.


PS. Samo da paše sa VW navigacijom.
__________________
"Trying is the first step towards failure, so the lesson is never try" Homer Simpson
benxxs is offline  
Old 26.08.2007., 10:27   #47
Quote:
protective kaže: Pogledaj post
Ako si od volje, pojasni meni:
Jel istina da neke cure imaju više g-točaka
Čuo sam naprimjer od jedne, da ima u grlu, tik uz desni krajnik
Ha ha ha!
Sorry....
Na jednom seminaru, koji je drzala poznati sexolog i bracni savjetnik, zena inace ljekar i naucnik, saznala sam nesto frapirajuce. Tokomm svojih istrazivanja, izmedju ostalog i te famozne G-tacke, dosla je do iznenadjujuceg otkrica.
Muske i zenske genitalije se definiraju u embrionalnom razvoju, to svi znaju. Na osnovu toga imamo prilicno slicnu gradju iako opticki drugacije rasporedjenu.Pri analizi sluzokoze rodnice je ustanovila da su celije pojedinih dijelova, kod svake zene malo drugacije rasporedjene, identicne celijama prostate.To objasnjava ujedno i tzv.zensku ejakulaciju, ali i G-tacku, ili mozda tacke? Niko joj nije vjerovao, pogotovo muski dio populacije sexologa naucnika.Pri jednom seminaru prisustvovala je grupa americkih pametnjakovica i ona im je ponudila da pogledaju mikroskopske preparate neki celija i zamolila da joj kazu koje su. Svi su jednoglasno rekli da su u pitanju celije prostate! Ups! Zamislite face nakon sto im je rekla da su celije dobijene iz rodnica nekoliko zena!
Znaci, ne koncentrisite sa na koordinate koje se opisuju po knjigama i raznim net srtanicama ili vam prijatelji govore gdje je ta G-tacka. Eksperimentisite narode!
Junon is offline  
Old 26.08.2007., 10:40   #48
Junon draga, nova forumašice
Hvala na edukaciji, ali ti odmah moram reć da se ne oslanjam na stručne knjige i analize poznatih stručnjaka
Isključivo osobna iskustva i iskustva onih pojedinaca, koji su povjerenje zaslužili, utječu na moje zaključke
__________________
Šta je bolje od Red bula?
Red pršuta, red sira...
protective is offline  
Old 26.08.2007., 10:54   #49
Quote:
Junon kaže: Pogledaj post
Ha ha ha!
Sorry....
Na jednom seminaru, koji je drzala poznati sexolog i bracni savjetnik, zena inace ljekar i naucnik, saznala sam nesto frapirajuce. Tokomm svojih istrazivanja, izmedju ostalog i te famozne G-tacke, dosla je do iznenadjujuceg otkrica.
Muske i zenske genitalije se definiraju u embrionalnom razvoju, to svi znaju. Na osnovu toga imamo prilicno slicnu gradju iako opticki drugacije rasporedjenu.Pri analizi sluzokoze rodnice je ustanovila da su celije pojedinih dijelova, kod svake zene malo drugacije rasporedjene, identicne celijama prostate.To objasnjava ujedno i tzv.zensku ejakulaciju, ali i G-tacku, ili mozda tacke? Niko joj nije vjerovao, pogotovo muski dio populacije sexologa naucnika.Pri jednom seminaru prisustvovala je grupa americkih pametnjakovica i ona im je ponudila da pogledaju mikroskopske preparate neki celija i zamolila da joj kazu koje su. Svi su jednoglasno rekli da su u pitanju celije prostate! Ups! Zamislite face nakon sto im je rekla da su celije dobijene iz rodnica nekoliko zena!
Znaci, ne koncentrisite sa na koordinate koje se opisuju po knjigama i raznim net srtanicama ili vam prijatelji govore gdje je ta G-tacka. Eksperimentisite narode!

Nema sta, lijepo i takoreci iz prve ruke strucno receno...ali !!!

Meni te raznorazne teorije i strucni nalazi/dokazi ne impresioniraju niti blizu
kao orgazmi koji se dese u praksi sasvim spontano bez tih razradjenih mapa gdje se sto nalazi.
Nalutam ja vec na sve sto je bitno da se uziva do kraja.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 26.08.2007., 13:13   #50
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
onda nek ti dragi malo poradi na kondiciji..
Hehehe... Ima on kondicije. Ali ne vjerujem baš da netko može 20 min bez barem malih stanki... A sad da bi mijenjali pozu svakih 15 sekundi i nije baš...

Ne znam u kojoj sam ono temi pročitala, ali žene ne "nastavljaju" tamo gdje su stale kao dečki. Mi se vraćamo nakon "stanke" dosta prema početku. Zato kažem.
Ma gle, može se i to kaj si rekla, mijenjamo poze, pa kad je pri kraju onda malo oralno pa odmah moja poza. Ali opet dodjemo do toga da je to jedino riješenje.
A ja bi više riješenja.
nizzy is offline  
Old 26.08.2007., 13:20   #51
Quote:
protective kaže: Pogledaj post
Junon draga, nova forumašice
Hvala na edukaciji, ali ti odmah moram reć da se ne oslanjam na stručne knjige i analize poznatih stručnjaka
Isključivo osobna iskustva i iskustva onih pojedinaca, koji su povjerenje zaslužili, utječu na moje zaključke
Mislim da se nismo razumjeli!
Htjela sam bas tako nesto da ti kazem, ali nisam dovoljno opisala rad te zene sexologa, jer bilo bi zamarajuce predugacko. Samo ukratko.
Zena na sex i sexualne odnose, tehnike, uopste ne gleda samo sa naucnog stanovista. Svestrana je i pokusava da poveze ne samo anatomiju i fiziologiju tijela, nego psihu, navike, nacin na koji smo odrasli, religiju, bolesti i mnogo toga ostalog. Zato sam i napisala taj post o njenom otkricu istovrvnosti celija, jer time je ona htjela da dokze da tacka G ne postoji u tom smislu tacnih "koordinata", nego da je vjerovatno individualna kao i sve ostalo u ljudskom organizmu. Svi ne reagujemo na tjelesne i psihicke poticaje jednako zar ne?
Vlastita iskustva su najbolji izvor znanja.
Junon is offline  
Old 27.08.2007., 17:08   #52
meni je neko rekao da je poza u kojoj je cura na ledima i ima noge polegnute na grudi dobra i da se tak masira g-tocka i da je to jebeno
__________________
daydreaming can be such fun if you know how to do it
Clay is offline  
Old 27.08.2007., 17:11   #53
opet ista tema...

ja sam svoje rekao uglavnom ovdje ---> http://www.spreha.net/328.htm
Spreher is offline  
Old 02.09.2007., 21:47   #54
ah napokon, došao je i taj dan
našli smo g točku...ja ne skidam osmjeh sa lica a on je prsi ko neki puran po kvartu..kao, vidi me, našao sam joj g točku =)

u kojoj pozi? kada sam ja na leđima i noge mi ili na njegovim ramenima ili mi noge iznad glave zakvačene za šipku kreveta..
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Old 02.09.2007., 22:07   #55
Quote:
nizzy kaže: Pogledaj post
Čitala sam da nemaju sve cure G točku. Zanima me da li je to istina? Ja svoju nikad nisam našla. Ok, nisam nikad ni patila zbog toga, orgazmi (klitorisni) ne izostaju, ali zanima me koliko je još cura "bez" nje.
pa mozda nisi bez nje, ja isto nikad nisam razmisljala o tome hmm
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Old 02.09.2007., 22:09   #56
Quote:
Balkanka kaže: Pogledaj post
ah napokon, došao je i taj dan
našli smo g točku...ja ne skidam osmjeh sa lica a on je prsi ko neki puran po kvartu..kao, vidi me, našao sam joj g točku =)

u kojoj pozi? kada sam ja na leđima i noge mi ili na njegovim ramenima ili mi noge iznad glave zakvačene za šipku kreveta..
I, jel´dao otisnuti na majicu??
__________________
Svi cigani samo ja Rom!!!!!!!!!!!!!
ssanja is offline  
Old 02.09.2007., 22:10   #57
Quote:
snješka kaže: Pogledaj post
zato jer niti ne postoji..............
ja sam ti ju maloprije našla koka
Gorriot is offline  
Old 03.09.2007., 21:09   #58
Quote:
Balkanka kaže: Pogledaj post
ah napokon, došao je i taj dan
našli smo g točku...ja ne skidam osmjeh sa lica a on je prsi ko neki puran po kvartu..kao, vidi me, našao sam joj g točku =)

u kojoj pozi? kada sam ja na leđima i noge mi ili na njegovim ramenima ili mi noge iznad glave zakvačene za šipku kreveta..
prava poza, brusi prednju stijenku...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 03.09.2007., 21:30   #59
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
prava poza, brusi prednju stijenku...
brusi, brusi
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Old 04.09.2007., 14:05   #60
Quote:
nizzy kaže: Pogledaj post
Čitala sam da nemaju sve cure G točku. Zanima me da li je to istina? Ja svoju nikad nisam našla. Ok, nisam nikad ni patila zbog toga, orgazmi (klitorisni) ne izostaju, ali zanima me koliko je još cura "bez" nje.
Gle ovak! SVE al baš SVE žene imaju takozvanu G točku!!! G točka nije nikakva grba niti izraslina da ju možeš napipat prstom,kefom ili bilo čime drugim. G točka je mjesto u vagini (stijenkama vagine) na kojem je koncentrirano najviše živaca te je kod nekih žena ta koncentracija manja a kod nekih veća,a o partnerovoj sposobnosti (ne radi se o veličini penisa nego o pokretima penisa,tj.isto kao kad dečka samozadovoljavaš,isti tempo i pokreti) ovisi dali tu koncentraciju živaca dovoljno i jednakim tempom stimulira da bi žena postigla vrhunac (svršila).
Kruno25 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger