Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Motori i skuteri

Motori i skuteri Vrum, vrum. Koji skuter! Zakon!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2008., 12:10   #21
izgleda puno jednostavnije nego zapravo je...jos te skutice sa "normalnim" prednjim krajem mos dic bez beda, ali jeboga ja svog Runnera mogu jedino kad mi je prazan tank! ponekad je dovoljno samo se malo jace odrazit na startu s nogama od poda i oderes komotno 5-8 metara power wheelie...neda mi se zajebavat sa vagom jer nemam bas volje za popravljanjem skuta...
__________________
When I was a young man I found out that if you hurt somebody, they'll leave you alone
Ghoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 00:43   #22
Quote:
igor.sb kaže: Pogledaj post
i ne potezat rukama, nego tijelom..leđima


za pocetak noge na pod i polako, ruka na zadnju kocnicu i gass
Odi s nogama na pod pa ces ovako zavrsiti....
http://www.youtube.com/watch?v=acD-SRBHxk0
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 13:51   #23
Quote:
krilevak kaže: Pogledaj post
Bok.
Žensko sam i fakat bih ovo htjela naučiti.
Ne probati i pasti, već vozikati se na desetak metara na stražnjem.
Eh, kako se dići? Kako držati balans? Kako paziti na rupe koje onda ne vidiš na cesti?
Imam toliko pitanja, pa molim one kojima to ide da pomognu.
A trebaš učit i to je to, motociklizam je samostalan sport, evo pogledaj kaj ja radim sa svojih 14 godina
: http://www.youtube.com/watch?v=t-lEhAbkLf8
commando9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 01:29   #24
Sorry ljudi, ne mogu si pomoć... Ma koji kurac izvodite?! Drž'te se vi bicikala, ove akrobacije izgledaju stvarno debilno NA SKUTERU!!!
Ovo je prava stvar!

__________________
Pričaće ti o plovidbi... Ti što nisu sidro digli... Šta sam za njih neg' ukleta šajka?
Tvrdiće, sa zlobnim sjajem... Da sam drhtao pred zmajem...
Gledali su oni... Iz prikrajka...
kraljica_brzine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 03:04   #25
Quote:
commando9 kaže: Pogledaj post
A trebaš učit i to je to, motociklizam je samostalan sport, evo pogledaj kaj ja radim sa svojih 14 godina
: http://www.youtube.com/watch?v=t-lEhAbkLf8

wtf??
igor.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 12:27   #26
nažalost da bi naučila moraš i pasti pa ako ti nije žao skutera samo naprijed...lijepo je to i sve ali ode prednja vilica stražnji saleni i dr
exfreerider is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 12:50   #27
a još ga nisam niti registrirala.
no, iz svega ovoga: ovo ljeto će biti zabavno! :klap:
krilevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 14:03   #28
Quote:
kraljica_brzine kaže: Pogledaj post
Sorry ljudi, ne mogu si pomoć... Ma koji kurac izvodite?! Drž'te se vi bicikala, ove akrobacije izgledaju stvarno debilno NA SKUTERU!!!
Ovo je prava stvar!

My YamaHonda burnout ovo mi nije trebalo u zivotu
Dario378 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 14:07   #29
A jbg., malo sam to debilno izveo (vi drugi to ne smijete reč), al sam najbolji u svojem društvu u klasi "na zadnji"
commando9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 15:17   #30
hmm kaj 5 m oni 4 m
Dario378 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 21:05   #31
Quote:
commando9 kaže: Pogledaj post
A jbg., malo sam to debilno izveo (vi drugi to ne smijete reč), al sam najbolji u svojem društvu u klasi "na zadnji"
Nisan ja tebe osobno prozivala, sorry ako san te uvridila, samo oću reć da to NIKAKO ne može dobro izgledat na skuteru.
A nisi ti to debilno izveo, samo to isto napravi na nekom jačem sportskom bajku i bit će super
__________________
Pričaće ti o plovidbi... Ti što nisu sidro digli... Šta sam za njih neg' ukleta šajka?
Tvrdiće, sa zlobnim sjajem... Da sam drhtao pred zmajem...
Gledali su oni... Iz prikrajka...
kraljica_brzine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 15:41   #32
Quote:
kraljica_brzine kaže: Pogledaj post
Nisan ja tebe osobno prozivala, sorry ako san te uvridila, samo oću reć da to NIKAKO ne može dobro izgledat na skuteru.
A nisi ti to debilno izveo, samo to isto napravi na nekom jačem sportskom bajku i bit će super
Oke, samo jedno pitanje jer mi nitko neće u mojoj temi odgovorit: Jel bolja Yamaha YBR125 ili kinez Qingqi QM125 - 10V ? Hvala !!!
commando9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 20:34   #33
Quote:
commando9 kaže: Pogledaj post
Oke, samo jedno pitanje jer mi nitko neće u mojoj temi odgovorit: Jel bolja Yamaha YBR125 ili kinez Qingqi QM125 - 10V ? Hvala !!!
A ne znan šta bi ti rekla, dosta su slični, po pitanju cijene i performansi. Ma ipak malu prednost dajem Yamahi jer Qingqi motori nisu baš popularni
__________________
Pričaće ti o plovidbi... Ti što nisu sidro digli... Šta sam za njih neg' ukleta šajka?
Tvrdiće, sa zlobnim sjajem... Da sam drhtao pred zmajem...
Gledali su oni... Iz prikrajka...
kraljica_brzine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 12:36   #34
yamaha je yamaha hebemu sunce
exfreerider is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 20:44   #35
Evo, još samo 1 pitanje : ako itko zna kolko Yamaha YBR 125 može ić uzbrijeg, npr. na Sljeme, jel bi izdržo, jel trom ko Bljuvotian ili ide ?
commando9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 08:36   #36
Max. brzina mu je 95 km/h, sad ne znam koliko može uzbrdo, al ne računaj na to da će glatko jurit uz planinu. To ti je više motor za probijanje kroz gradsku gužvu
kraljica_brzine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 12:30   #37
Quote:
kraljica_brzine kaže: Pogledaj post
Max. brzina mu je 95 km/h, sad ne znam koliko može uzbrdo, al ne računaj na to da će glatko jurit uz planinu. To ti je više motor za probijanje kroz gradsku gužvu
Onda to i nije biser ko kak sam ja zamišljo pa bi si radije uzeo Zongshena il tak neš, da je malo jače od te Yamahe, da brže ide itd.
commando9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.