Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2017., 15:52   #1
Dileme dizajnera

Bok forumaši Dolutala sam ovdje čisto jer me ovih dana muče neke misli pa , kako bi Tarik rekao : "Pitajmo publiku!"

Radim na tome da se bavim dizajnom vjenčanica (naprosto volim takve haljine, i želja mi je da sa svojim dizajnom uveselim ženice na njihov najsretniji dan...plus, jer imam puno ideja ). Nadam se da ćemo naletiti i na neke dizajnere ovdje.
Stalno pratim vjenčanja, em preko intagrama, facebooka itd. i uglavnom je sve to sličan model vjenčanica, što je naravno tako jer nije da možeš ne znam kako ludovati sa dizajnom i izmisliti novu toplu vodu...no ono što mene mući - da napravim seriju vjenčanica, po svojem ukusu i željama, ono što sam zamislila pretočim u stvarnost, i sada neki iz ne znam niti ja odkuda mi se javi i kaže da sam ga kopirala jer sam eto stavila sličnu čipku na slično mjesto, a svaki dan vidimo slične čipke na sličnim mjestima od različitih dizajnera...mene to strašno mući, jer mrzim kopiranja ali znam da ne postoji nova čipka ili neki materijal koji nikada nije korišten u izradi nečega...
Ne mogu apsolutno sve vjenčanice ikad napravljene na svijetu pregledati i reći "aha, e ovoga nema"....što vi mislite? Dali je tako lako nekoga optužiti za plagiranje?
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.