Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2015., 21:36   #9981
Quote:
bambix kaže: Pogledaj post
Smijes efedrin sigurno, ali moras zvat pedijatra za recept.
Operil p ide od godine dana.

Edit:
Efedrin ti ne moze dugo stajat otvoren, mislim da ga nakon cca dva mjeseca mozes bacit u smece.
Operil moze stajat, ali strpi se jos par mjeseci za njega
Hvala na odgovoru, imam efedrin od prije cca mjesec i pol. Znas li mozda sto se desi ako predugo stoje? Gube na ucinkovitosti ili postaju stetne?

JFF - stavljam luk uz uzglavlje, to pomaze i donekle nas spasava, ali ipak povremeno imam napadaje kaslja. Potrosila sam sigurno preko kile luka u zadnja 2 tjedna samo radi toga. Sto ce reci da mi soba vec pola mjeseca mirisi po cevapima
didi fru is offline  
Old 11.02.2015., 21:49   #9982
Koji efedrin imaš? Mi smo u toj dobi kapali sa onim od 0,25. U takvim situacijama sam joj uvijek navečer prije spavanja kapnula po kap efedrina da moze spavati, inače je bio urnebes. Ako već nemaš predlažem inhalator, unutra fiziolosku i kap efedrina, nama inhaliranje uvijek najviše pomogne.
Zeta83 is offline  
Old 11.02.2015., 22:48   #9983
Quote:
didi fru kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru, imam efedrin od prije cca mjesec i pol. Znas li mozda sto se desi ako predugo stoje? Gube na ucinkovitosti ili postaju stetne?
Ne znam, pretpostavljam da samo gube na djelovanju, ne vjeurujem da bi ih pustili u prodaju da postaju škodljive
Meni je pedica rekla da traju dva mjeseca od otvaranja, nije spominjala nikakvu stetnu posljedicu pa se usudjujem reci da samo ishlape
Nisam iz zg-a, ali sigurno mozes nazvati neki hitni/dezurni djecji odjel pa provjerit s njima.
__________________
hello how low
bambix is offline  
Old 11.02.2015., 23:43   #9984
Ma, kapnula sam vec, mislim da si u pravu, ne bi to tako olako davali da mogu postati stetne. Ugl, sad dise, nadam se da ce potrajati do jutra.
0.25 efedrin imam. probala sam ju i inhalirati, samo fizioloskom, ali je toliko povlacila maskicu, pokusavala skinuti i otimala se da sam odustala. Kapanje ce za sad morati biti dovoljno.
didi fru is offline  
Old 12.02.2015., 09:56   #9985
tema je dosegla broj 500, pa se zatvara.
nova je ovdje.
Molim vas da se drzite pravila u uvodnom postu
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Old 12.02.2015., 09:56   #9986
tema je dosegla broj 500, pa se zatvara.
nova je ovdje.
Molim vas da se drzite pravila u uvodnom postu
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.