Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2015., 10:04   #1
Vježbanje za mame i djecu

jel ima negdje u zg (pozeljno zapadni dio grada) organizirano vjezbanje za mame i djecu?
za bebe do godinu dana ima na x mjesta a za mame i stariju (predskolsku djecu) nisam nasla nigdje
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 12:28   #2
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
jel ima negdje u zg (pozeljno zapadni dio grada) organizirano vjezbanje za mame i djecu?
za bebe do godinu dana ima na x mjesta a za mame i stariju (predskolsku djecu) nisam nasla nigdje
a sto ti tocno trazis?
da ti i dijete izvoditie iste vjezbe?
da dijete vjezba, a ti gledas sto radi?
da ti vjezbas, a diejte je sa tobom?
ne znam, meni je tesko zamisliti iste vjezbe za mame i petogodisnjakinje

posalji upit nekima od tih koji imaju vjezbanje za mame i bebe do godine dana, mozda oni imaju ideje i spremni su to staviit u ponudu
(do godine dana su uglavnom zato jer su do tada zene doma sa bebama)
i kolko ja znam (bila kratko na tom mame i bebe vjezbanju, gdje sam isla i ko trudnia), to je zapravo za mame, da mogu vjezbati, a ne moraju brinuti gdje ce za to vrijeme bebe biti (termini su jutarnji), pa ih dovedu sa sobom, doje ih kad zatreba, bebe usput okolo bauljaju...prostor je prilagodjen da mogu lezati na strunjacama...
vecina vjezbi je takva da mozes i bebu drzati u narucju, slingu cemu vec dok vjezbas...
isto tak, kad krenu puzati, nisu "opasne", tj ne treba ih drzati na oku, da ce negdje otici ili nekaj napraviti.
sa todlerima (2-4) je to znatno drugacije...pravi dozivljaj...ne znam tko bi pazio na njih, i kolko bi ikoja mama mogla vjezbe ok izvesti?

ja sam znala uzet nosorozicu sa sobom na pilates ak je mm kasnio sa posla, a nisam htjela propustiti vjezbanje... i to je bio pravi dozivljaj , a ja cak mislim da je ona suradljivo dijete ...iako poprilicno znatizeljno i voli se penjati i skakati i svi rekviziti su joj bili zanimljivi...i trenerica i grupa su bile jakoooo suportivne....
al nije nesto sto bih voljela raditi 2-3 puta tjedno
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 22:42   #3
evo mene to isto muci
imam sina od skoro 3 godine i zanima me zasto nema organizirano neko vjezbanje za mame i u istom terminu igraonica za predskolce (ili nes slicno). normalno, u redu je da se to onda i skuplje plati.
btw, zivim u NZG
Pipper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 07:46   #4
Quote:
Pipper kaže: Pogledaj post
evo mene to isto muci
imam sina od skoro 3 godine i zanima me zasto nema organizirano neko vjezbanje za mame i u istom terminu igraonica za predskolce (ili nes slicno). normalno, u redu je da se to onda i skuplje plati.
btw, zivim u NZG
Slažem se. Najbolje bi bilo da oboje vježbamo u istoj dvorani, ne nuzžno zajedno.
soks is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.