Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2015., 08:05   #61
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Ovo žudi za ozbiljnim informativnim razgovorom s tetom i ravnateljicom po potrebi
I ja to zapravo mislim. Taj razgovor s jednim djetetom sam čula, dolazeći po svoje. I nekako mi bilo preglupo s vrata reći toj teti koja radi 30 god, ej gospođo mislim da se tak ne reagira na dječje uratke... Nekako mi se učinilo da nemam prava s vrata dobacivati budući da k tome se ne radi o mom djetetu.
ALi trebalo bi s nekim o tome porazgovarati.

ako ikoga briga od nadređenih s obzirom na sve što vidim..
pana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 08:10   #62
ja ne reagiram kada se radi o tuđem djetetu jer se masu puta ispostavilo da roditelje to ne dira. bila sam tamo kada su se slične stvari dešavale, a od roditelja nikakve reakcije- ili im je bilo svejedno ili su bili nesigurni.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 11:34   #63
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ja ne reagiram kada se radi o tuđem djetetu jer se masu puta ispostavilo da roditelje to ne dira. bila sam tamo kada su se slične stvari dešavale, a od roditelja nikakve reakcije- ili im je bilo svejedno ili su bili nesigurni.
moje dijete tome svjedoci...i isto utjece na njega.

i meni je to dovoljno za reakciju
usput, pitam se dal bi to napravila i mom djetetu i kakva je zaprvo kad roditelja nema u blizini
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:45.