Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Nutella ili Lino lada
Nutella 120 27.84%
Lino lada 269 62.41%
voće :rolajz: 42 9.74%
Glasovatelji: 431. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2017., 23:17   #381
Pa Linolada... To je podravkino, kaj ne?

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 08:35   #382
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Pa Linolada... To je podravkino, kaj ne?
Je, Podravkina.

I jučer sam vidio da se ova nova "Kinderlada" koju sam spomenuo zove "Linolada duo".

Probao nisam, ne znam jel k čemu.
Jack Daniel's is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 08:41   #383
Linoalada "duo" postoji vec godinama samo se nije reklamirala kao duo vec kao-Linolada.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 10:15   #384
Pa to valjda postoji vec 10+ godina

Ima duo, nugat, bijela, jaffa i kokos
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 10:25   #385
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
Linoalada "duo" postoji vec godinama samo se nije reklamirala kao duo vec kao-Linolada.
Svakog dana, u svakom pogledu...
Jack Daniel's is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 13:03   #386
Linolada bijela je naj a fini su i cisti namazi od ljesnjaka bez kakaa.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 21:35   #387
Quote:
Jack Daniel's kaže: Pogledaj post
Pošto sam jednom davno već prošao tu diskusiju...

Kinderladu je nekad davno proizvodio Ferrero, odnosno kod nas ju je licencno radila Podravka. Onda se Ferrero iz nekog razloga odlučio samo nastaviti razvijati i proizvoditi Nutellu. I zato danas imamo Nutellu, a ne i Kinderladu. Barem ne onako kako smo je nekad imali.

I, ako sam dobro primijetio, Podravka je nedavno čini mi se počela reklamirati nešto što vjerujem da bi trebalo podsjećati na Kinderladu, odnosno ima bijeli i smeđi dio u staklenki. Za nas dinosaure, valjda.
Za dinosaure!
Ma jok,Linolada nije ni do koljena Kinderladi..onaj bijeli dio bio je čisto savršenstvo, pogotovo za klinku koja je skupljala sitne novčiće i kupovala ono mini pakiranje
Kraljevstvo za Kinderladu!!!!!
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 23:15   #388
Sjećate li se kako je taj bijeli dio u tom malom plastičnom pakiranju bio uvijek tvrd?
Ja bi izvadila najprije tsj bijeli dio, onda bi pojela crni dio.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 00:20   #389
Je,i meni je bijeli dio bio favorit,pa onda što ostane.Doduše,u sjećanju mi je da je taj taman dio bio baš onako jak,kakaoast okus,i ne presladak sa puno manje šećera nego ovi šuć muć namazi danas.

Kinderladu nam dajte!!!!
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 00:52   #390
Ja tad nikad nisam voljela bijeli dio. I da, jedan od razloga je bio to sto je bio tvrd
E da nam je sad probati jednu malenu kinderladu, uf
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 01:08   #391
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 01:09   #392
NEMA osobe koja je odrastala u Jugoslaviji, a koja se ne sjeća legendarne kravice na šalici, no malo ljudi zna povijest čuvene Kinder Lade koju više ne možete naći na tržištu.

Nutella je od svog nastanka postala hit na tržištu, a kako bi se ugurala na zatvoreno jugoslavensko tržište dali su licencu koprivničkoj Podravci za novu marku čokoladno-mliječnog namaza – Kinder Ladu, prenose nezavisne.com.

Jedan od uvjeta za suradnju bilo je to da se Kinder Lada radi od sirovina koje koristi i tvornica Ferrero, s naglaskom na posebnu vrstu lješnjaka i mlijeka. Nije trebalo dugo da postane omiljeni namaz na području bivše Jugoslavije.

Nakon raspada Jugoslavije na policama se počela pojavljivati Nutella, a Ferrero je zaključio da im Kinder Lada više nije potrebna, te ju je 1995. Podravka prestala proizvoditi.
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 01:18   #393
Ne znam kak je drugima, ali ja se opce nemrem setit kinderlade!! Meni je detinjstvo obilezil eurokrem iz Srbije! Cele sedamdesete i osamdesete sam ga tamanil !
Kojih se godina pojavila kinderlada??
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 01:21   #394
evo reklame za kinder ladu:

https://www.youtube.com/watch?v=Qv1jOvSZWMI
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 11:33   #395
Kinderlada je bila mrak. Ali linolada je vrlo slicna
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 11:54   #396
Istina
K84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 12:29   #397
Fakat se nemrem setit da sam probal kinderladu. Zato evo jedne reklame s eurokremom koju pamtim iz skolskih dana! https://www.youtube.com/watch?v=Dba1IVIV7Pg
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 12:33   #398
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Za dinosaure!
Ma jok,Linolada nije ni do koljena Kinderladi..onaj bijeli dio bio je čisto savršenstvo, pogotovo za klinku koja je skupljala sitne novčiće i kupovala ono mini pakiranje
Kraljevstvo za Kinderladu!!!!!
Sad će ovo ispasti malo bezobrazno, pa ti se unaprijed ispričavam. Ali, ja se Kinderlade najradije sjećam u ogromnoj staklenci od 2,5 kg koju bi kupili u lokalnom dućanu pa se to onda tamanilo. Najčudnije u cijelom tom scenariju je bilo to što ja, s iznimkom kuhinje svoje škole, nigdje drugdje uopće nisam niti viđao takvo veliko pakiranje, i to što moj lokalni dućan definitivno nije bio mjesto gdje bi čovjek tako nešto očekivao. Ono, nije bio neki ogroman supermarket s ekstra širokom ponudom, nego obična prosječna robna kuća, pa mi je i dan-danas totalna misterija zašto su držali to pakiranje.

Quote:
BONBONCIC kaže: Pogledaj post
Ne znam kak je drugima, ali ja se opce nemrem setit kinderlade!! Meni je detinjstvo obilezil eurokrem iz Srbije! Cele sedamdesete i osamdesete sam ga tamanil !
Kojih se godina pojavila kinderlada??
Sredinom osamdesetih.
Jack Daniel's is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 14:26   #399
Ja mislim da eurokrem nisam uopće jela, samo kinderladu. Imala sam doma hrpu onih raznih šalica, kravica i svega

Jel i kinder lada bila u šalicama s pink panterom? http://images53.fotki.com/v1519/phot...1454491-vi.jpg i u ovakvim - http://images58.fotki.com/v450/photo...19370_n-vi.jpg
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 14:34   #400
Ovo ljeto sam jela eurokrem.
Predobar mi je.
Koliko je debela kriska kruha, toliko sam stavljala eurokrema.
Savrseno.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:50.