Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2007., 22:38   #121
HPB Dje jel to znaci da Dje(vicanski)?

P.S. salu na(stranu). Ako ulaze u podjecjenjene dionice cini mi se da ce polako rasti, ali kad bude rastao da ce to biti puno? Ili sam u krivu?
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 22:59   #122
Dr. Jens Ehrhardt grupa DJE
__________________
Luta on tako, izgubljen i pomracen i ne cuje kako sve jos od davnih vremena odjekuju Nebo-planinom starceve rijeci: - Tko ti ga je to obecao? Ti ni ne znas sto je Legen-grad!
ruler is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 14:10   #123
Pozdrav svima....ja sam danas uletio u HPB TITAN !
Malo sam razmišljao u koji fond uplatiti a da ga već nemama ! Ima puno novih fondova ali ulazna ili izlazna naknada i dobar rast barem u zadnje vrijeme odluka je pala na Titanu ....da li sam pogriješio ili sam mogao odabrati nešto bolje !!? Vrijeme će pokazati svoje...
conan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 12:23   #124
Neprofesionalno ponašanje

Bok,

Da podijelim jedno zanimljivo iskustvo s izletom u HPB dionički fond.
Naime, početkom godine sam s određenim sredstvima ušao u HPB dionički fond. u 10. mjesecu 2007 sam odlučio izaći van (na sreću!!!) i zatražio isplatu. Nakon nekog vremena sam skužio da su mi uplatili duplo veći iznos. (ne radi se o nekom velikom izbosu) Najprije sam si mislio da se javim, ali odlučio sam malo pričekati da vidim kolko će im trebati da skuže. i eto nakon dva mjeseca zovu me s molbom da im vratim preplatu. ok, napravih to čim sam ulovio vremena, i pošaljem fax s potvrdom uplate. Međutim nakon toga ni a ni be. Što je s troškovima prebacivanja novca? Gospođa s kojom sam komunicirao me traži ponovo potvrdu, a meni ne pada na pamet zbog njihove greške ići u zabu po ispis uplate a na moje pitanje što da dalje činimo da dobijem svoju kunu troškova nema odgovora već mjesec dana.
Radi se o simbolici, naravno, ali očekujem da mi se isplati i jedna kuna pošto kad ja trebam nešto od banke onda me lijepo oderu a sad kad sam im učinio uslugu nema ih nigdje. Prilično sam nesretan s ovakvim odnosom i zažalio sam što sam im vratio novce na ovako lagan način, možda sam trebao postupiti drukčije?
sick.am is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 14:47   #125
Quote:
sick.am kaže: Pogledaj post
Bok,

Da podijelim jedno zanimljivo iskustvo s izletom u HPB dionički fond.
Naime, početkom godine sam s određenim sredstvima ušao u HPB dionički fond. u 10. mjesecu 2007 sam odlučio izaći van (na sreću!!!) i zatražio isplatu. Nakon nekog vremena sam skužio da su mi uplatili duplo veći iznos. (ne radi se o nekom velikom izbosu) Najprije sam si mislio da se javim, ali odlučio sam malo pričekati da vidim kolko će im trebati da skuže. i eto nakon dva mjeseca zovu me s molbom da im vratim preplatu. ok, napravih to čim sam ulovio vremena, i pošaljem fax s potvrdom uplate. Međutim nakon toga ni a ni be. Što je s troškovima prebacivanja novca? Gospođa s kojom sam komunicirao me traži ponovo potvrdu, a meni ne pada na pamet zbog njihove greške ići u zabu po ispis uplate a na moje pitanje što da dalje činimo da dobijem svoju kunu troškova nema odgovora već mjesec dana.
Radi se o simbolici, naravno, ali očekujem da mi se isplati i jedna kuna pošto kad ja trebam nešto od banke onda me lijepo oderu a sad kad sam im učinio uslugu nema ih nigdje. Prilično sam nesretan s ovakvim odnosom i zažalio sam što sam im vratio novce na ovako lagan način, možda sam trebao postupiti drukčije?
toninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 18:44   #126
Za ovakve stvari je zapravo odgovoran custody, a zovu tek kasnije kad se pregledavaju racuni.
Da si otisao u HPB i uplatio novac na zirac fonda nebi nista platio.
Leveler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.