Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2008., 16:33   #41
Thumbs up Summary!

http://www.youtube.com/watch?v=MLeVLc07Bpc
http://www.youtube.com/watch?v=j42cTkiGdXY
http://www.youtube.com/watch?v=JW4LLwkgmqA
Edix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 23:30   #42
Hvala ti na isječku koji zorno pokazuje sve ono što je gore navedeno.
http://www.youtube.com/watch?v=MLeVLc07Bpc

Preporučam svakom da ga pogleda i vidi iz prve ruke o kavom se lažnjaku radi.

Komično je kako taj dečko priča o svojem iskustvu kojim nedvojbeno želi impresionirati slušatelje, skrivajući se lukavo iza usiljenih angdotica i propagandističkog simplificiranja čiji je cilj zadiviti publiku…
Tipa ; «suddenly I got 360 vision, I felt myself in other bodies, I could not eat , then I become Bhagavan…» (big deal – bleferu)
«Anyhow, it was solid experience….čitaj ; ja naoko tako jednostavan, a takova iskustva imam - vidi me kako sam ležeran i «casual» glede tih stvari.
Adore me !»

Takovih tipova s identičnom retorikom i istim fazonima, lukavaca koji imaju nos za slabosti poblike kojoj se obraćaju (pogotovo emocionalno retrdiranih zapadnjaka) – ima na svakom koraku po svetištima u Indiji.
Preporučam svakom da ode na Kumbh Melu u Prayag, Haridwar, Ujjain ili Nasik i iskusi na svojoj koži kako to izgleda kad se (poput muha na drek) sjati 50 fejkera (identične retorike i nastupa), čim ugledaju zapadnjaka kako izgubljeno švrlja unaokolo trežeći «instant prosvjetljenje»…

Ni u jednom trenutku ne spominje Boga koji se zaljubljeno daje bez ostatka.
Svak koji je Boga uistinu osjetio, bio blagoslovljen Njegovim blagim dodirom zna da nijedno iskustvo bez te dimenzije ljubavi kojom vibrira sve čega se čovjek dotakne, ljubavi koja se daje bez ostaka i koja svemu i svakomu daje smisao - kurcu ne vrijedi…

Zatim, dodaje ; «oslobodite se svih veza s ljudima koji vas okružuju i vežite se isključivo za mene…tako sam sladak, sexy i intrigantan.
Tako senzibilno zastajem usred govora, nježnjikavo se migoljim, ili pak oduševljeno/proračunato smijem, tako vrckasto nabacujem duhovitim upadicama - da mi nitko od vas «luzera» nemože odoljeti». (šiparice pogotovo)

Pa nastavlja ; «Veze s vašim bližnjima vas neće odvesti u pakao, one su pakao. Oslobodite ih se.
Veza samnom je jedina ispravna.
Živite duhovno kroz mene – prosvjetljenu «žarulju» respektabilnih mogućnosti.»

Koja totalna, mediokritetna, megaegoepohalna glupost izvan svake karakterizacije.

Svak onaj koji padne na takove folove, nepovratno je zabrazdio.
Servilno podčinjavanje takovim iluzionistima, nešto je što nepovratno razara duh.
Skloni su joj samo duhovno slabe, iskompleksirane, emocionalno retardirane, i jednostavno glupe / naivne osobe koje se nisu u stanju nositi sa životom.
Vrlo često nesposobne voditi brigu o sebi samima, o drugima da i ne govorim…
Asocijalne, djetinjaste karikature frustrirajućih idividualističkih tendencija.
Njihov duh, njihov unatrnji prostor postaje arena kojom upravlja folirant.
Toliko su slabunjavi da se u njegovu prisustvu tresu, glas im drhti, osjećaju kako gube «snagu», gube sposobnost rasuđivanja, normalnog komuniciranja, a sve pod utjecajem autohipnoze koju su sami inducirali - kroz koju predaju vlastitu volju nekakvom tamo komedijašu u miraz.

Čovjek mora biti Lav (ma Lavčina) da bi duhovno napredovao.
Mora biti neustrašiv, postojana i nepokolebljiva duha, a ne slinavi plačimačak kojeg je svako u stanju ošamutiti s dvije tri «mudre» i pokojim osmjehom.

Čuo sam da je neka žena iz RH u trenutku «inspiracije»ostavila djecu i otišla s tim «fejkerom».
Koja kokoš !
Koja šlapa najniže kategorije !
Moja je procjena da će se kad-tad ubiti ili poludjeti od grizodušja kad shvati kakvu je bešćutnu glupost svojom slobodnom voljom uradila.
Kakve je neizlječive, grozne rane svojoj djeci - koja su o njoj ovisila - nanjela.
Kako se osjeća djete koje u svom srcu spozna da ga je majka odbacila zbog radi nekakvog samodopadnog šibicara kojeg je srela u prolazu.
Odbacila ne pogledavši više u njegovu pravcu - ko kup «dreka» nakon što se usput ispraznila.
Čovjek naprosto ostaje bez riječi.
Posljedice koje će ju snać, multiplicirat će se u spiralu užasa koja ju neumoljivo očekuje.
10 je života iskupiti neće.

Priče koje joj je ta karikatura od svamija napričala da bi je uvjerila u «ispravnost» njezine odluke, sustići će i njegovu prefriganu guzicu, kad-tad ! (osobno mu to garantiram).

Na vlastite sam oči u par navrata vidio Zlatka Suca kako levitira kad se udubi u molitvu.
No o tome nikad ne govori. (niti dozvoljava drugima da to čine).
Ni u jednom trenutku ne veliča sebe i svoja iskustva. Nitko ni nezna za njih !
Skriva stigme, skriva činjenicu da je u stanju biti na više mjesta u jednom trenutku, itd… Službena crkva zna za te njegove «darove» i potvrđuje ih, no u isto vrijeme i zabranjuje paradiranje njima u propagandne svrhe.
Nešto što samo dokazuje istinsku duhovnu orjentaciju crkve kojoj svi vi «čakromani», «kundaliničari», «tantromantromajstori», i ini «indiolozi» šamanskih natruha (što osluškuju prazninu) – niste ni do koljena.

Sudac sam, bez patetike i pompe, samoinicijativno iskazuje istu suzdržanost, štujući Krista i ne gubeći vrijeme na usputne efekte svog štovanja.
(by the way - nije jedini svećenik u RH koji ih ima…
zvuči nevjerojatno, kad je naš svećenik u pitanju, zar ne…no, isto tako svaka šuša koja ima problema u to povjerovati, slini nad sidhi-ima kad je nekakav Indijac u pitanju…?!
Razlog ?
Ništa drugo nego komična manifestacija inferiornog kompleksa naših «samoukih nazovi duhovnjaka» koji nemaju nikakvih dodirnih točaka s vlastitom duhovnom tradicijom)

Sve su te moći ; 360st vision i sl…trice i kučine.
Usputni fenomeni inducirani duhovnim nadahnućem.
To nije Bog nit s Njim ima ikakve veze. (ni u tragovima)
Onaj koji tvrdi suprotno – Boga nikada osjetio nije !!
Laprdat, lamentirat o njima i prozivat se učiteljem čovječanstva zato što ih se je u stanju iskusiti znak su duhovnog glupila prve kategorije.

Ponavljam, svako iskustvo (ma koliko god ono bilo izvan poimanja uma ili naše niže prirode), a koje nema uporišta u ljubavi – bez ikakvog je značaja.
Nepotrebna smetnja.
Svi vi koji slinite nad takovim iskustvima, bavite se stvarima bez ikakvog značaja.

Duhovno ne napredujete – Dapače…

PS. …imate smetnje u prijemu !("Radio Mileva" koja pozira na tronu u gorespomenutom video isječku – također !)

Evo još jednog «clipa» u kojem maestro s plahtom «kompetentno» (u maniri seoskog mudraca) objašnjava što je to um…ili "how the mind workssssss..";

http://www.youtube.com/watch?v=3F_nO...eature=related

Gluplju prezentaciju u životu vidio nisam. (u pozadini se povremeno čuje zaneseno, komično, transično podvriskivanje šiparica koje prisustvuju satu teorijske fizike - obratite pažnju )

A što je taj fejker na kraju rekao i na koji način to pojasnio za anale je…majke mi mile !
Yivanmukta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 10:01   #43
Kad čitam tvoj post, složio bi se sa tobom. Ali mi nešto nije jasno - kako se ti da sve to objašnjavat, dokazivat,.... Od kud ti energije za to. Ja sam izgubijo volju da to radim. Jer skoro pa nema koristi od toga.



Ako bi si sada dao nick dao bi si Shivaboy - ali se nisam prije sjetijo.
shiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 19:05   #44
shiva veli ;
Quote:
.... Od kud ti energije za to. Ja sam izgubijo volju da to radim. Jer skoro pa nema koristi od toga.
Nagledao sam se naivnih ljudi koji su zabrazdili i izgubili se na putu zbog takovih lukavaca, pa kad naletim na nešto slično (kad osjetim istu onu atmosferu koja se kuha, a koja je unesrećila mnoge koje sam poznavao) - ostaju mi samo 2 mogućnosti na raspolaganju ; okrenuti glavu ili kazati nešto.
Odlučio sam se za ono drugo.
Možda nekog potakne na razmišljanje.

Quote:
Ako bi si sada dao nick dao bi si Shivaboy - ali se nisam prije sjetijo.
Što ne probaš, čisto sumnjam da takav službeno postoji (ja ti ga eto poklanjam).
Čak mi i simpatičnije zvuči.
Yivanmukta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 16:39   #45
gejast mi je
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 16:44   #46
Quote:
Yivanmukta kaže: Pogledaj post
Hvala ti na isječku koji zorno pokazuje sve ono što je gore navedeno.
http://www.youtube.com/watch?v=MLeVLc07Bpc

Preporučam svakom da ga pogleda i vidi iz prve ruke o kavom se lažnjaku radi.

Komično je kako taj dečko priča o svojem iskustvu kojim nedvojbeno želi impresionirati slušatelje, skrivajući se lukavo iza usiljenih angdotica i propagandističkog simplificiranja čiji je cilj zadiviti publiku…
Tipa ; «suddenly I got 360 vision, I felt myself in other bodies, I could not eat , then I become Bhagavan…» (big deal – bleferu)
«Anyhow, it was solid experience….čitaj ; ja naoko tako jednostavan, a takova iskustva imam - vidi me kako sam ležeran i «casual» glede tih stvari.
Adore me !»

Takovih tipova s identičnom retorikom i istim fazonima, lukavaca koji imaju nos za slabosti poblike kojoj se obraćaju (pogotovo emocionalno retrdiranih zapadnjaka) – ima na svakom koraku po svetištima u Indiji.
Preporučam svakom da ode na Kumbh Melu u Prayag, Haridwar, Ujjain ili Nasik i iskusi na svojoj koži kako to izgleda kad se (poput muha na drek) sjati 50 fejkera (identične retorike i nastupa), čim ugledaju zapadnjaka kako izgubljeno švrlja unaokolo trežeći «instant prosvjetljenje»…

Ni u jednom trenutku ne spominje Boga koji se zaljubljeno daje bez ostatka.
Svak koji je Boga uistinu osjetio, bio blagoslovljen Njegovim blagim dodirom zna da nijedno iskustvo bez te dimenzije ljubavi kojom vibrira sve čega se čovjek dotakne, ljubavi koja se daje bez ostaka i koja svemu i svakomu daje smisao - kurcu ne vrijedi…

Zatim, dodaje ; «oslobodite se svih veza s ljudima koji vas okružuju i vežite se isključivo za mene…tako sam sladak, sexy i intrigantan.
Tako senzibilno zastajem usred govora, nježnjikavo se migoljim, ili pak oduševljeno/proračunato smijem, tako vrckasto nabacujem duhovitim upadicama - da mi nitko od vas «luzera» nemože odoljeti». (šiparice pogotovo)

Pa nastavlja ; «Veze s vašim bližnjima vas neće odvesti u pakao, one su pakao. Oslobodite ih se.
Veza samnom je jedina ispravna.
Živite duhovno kroz mene – prosvjetljenu «žarulju» respektabilnih mogućnosti.»

Koja totalna, mediokritetna, megaegoepohalna glupost izvan svake karakterizacije.

Svak onaj koji padne na takove folove, nepovratno je zabrazdio.
Servilno podčinjavanje takovim iluzionistima, nešto je što nepovratno razara duh.
Skloni su joj samo duhovno slabe, iskompleksirane, emocionalno retardirane, i jednostavno glupe / naivne osobe koje se nisu u stanju nositi sa životom.
Vrlo često nesposobne voditi brigu o sebi samima, o drugima da i ne govorim…
Asocijalne, djetinjaste karikature frustrirajućih idividualističkih tendencija.
Njihov duh, njihov unatrnji prostor postaje arena kojom upravlja folirant.
Toliko su slabunjavi da se u njegovu prisustvu tresu, glas im drhti, osjećaju kako gube «snagu», gube sposobnost rasuđivanja, normalnog komuniciranja, a sve pod utjecajem autohipnoze koju su sami inducirali - kroz koju predaju vlastitu volju nekakvom tamo komedijašu u miraz.

Čovjek mora biti Lav (ma Lavčina) da bi duhovno napredovao.
Mora biti neustrašiv, postojana i nepokolebljiva duha, a ne slinavi plačimačak kojeg je svako u stanju ošamutiti s dvije tri «mudre» i pokojim osmjehom.

Čuo sam da je neka žena iz RH u trenutku «inspiracije»ostavila djecu i otišla s tim «fejkerom».
Koja kokoš !
Koja šlapa najniže kategorije !
Moja je procjena da će se kad-tad ubiti ili poludjeti od grizodušja kad shvati kakvu je bešćutnu glupost svojom slobodnom voljom uradila.
Kakve je neizlječive, grozne rane svojoj djeci - koja su o njoj ovisila - nanjela.
Kako se osjeća djete koje u svom srcu spozna da ga je majka odbacila zbog radi nekakvog samodopadnog šibicara kojeg je srela u prolazu.
Odbacila ne pogledavši više u njegovu pravcu - ko kup «dreka» nakon što se usput ispraznila.
Čovjek naprosto ostaje bez riječi.
Posljedice koje će ju snać, multiplicirat će se u spiralu užasa koja ju neumoljivo očekuje.
10 je života iskupiti neće.

Priče koje joj je ta karikatura od svamija napričala da bi je uvjerila u «ispravnost» njezine odluke, sustići će i njegovu prefriganu guzicu, kad-tad ! (osobno mu to garantiram).

Na vlastite sam oči u par navrata vidio Zlatka Suca kako levitira kad se udubi u molitvu.
No o tome nikad ne govori. (niti dozvoljava drugima da to čine).
Ni u jednom trenutku ne veliča sebe i svoja iskustva. Nitko ni nezna za njih !
Skriva stigme, skriva činjenicu da je u stanju biti na više mjesta u jednom trenutku, itd… Službena crkva zna za te njegove «darove» i potvrđuje ih, no u isto vrijeme i zabranjuje paradiranje njima u propagandne svrhe.
Nešto što samo dokazuje istinsku duhovnu orjentaciju crkve kojoj svi vi «čakromani», «kundaliničari», «tantromantromajstori», i ini «indiolozi» šamanskih natruha (što osluškuju prazninu) – niste ni do koljena.

Sudac sam, bez patetike i pompe, samoinicijativno iskazuje istu suzdržanost, štujući Krista i ne gubeći vrijeme na usputne efekte svog štovanja.
(by the way - nije jedini svećenik u RH koji ih ima…
zvuči nevjerojatno, kad je naš svećenik u pitanju, zar ne…no, isto tako svaka šuša koja ima problema u to povjerovati, slini nad sidhi-ima kad je nekakav Indijac u pitanju…?!
Razlog ?
Ništa drugo nego komična manifestacija inferiornog kompleksa naših «samoukih nazovi duhovnjaka» koji nemaju nikakvih dodirnih točaka s vlastitom duhovnom tradicijom)

Sve su te moći ; 360st vision i sl…trice i kučine.
Usputni fenomeni inducirani duhovnim nadahnućem.
To nije Bog nit s Njim ima ikakve veze. (ni u tragovima)
Onaj koji tvrdi suprotno – Boga nikada osjetio nije !!
Laprdat, lamentirat o njima i prozivat se učiteljem čovječanstva zato što ih se je u stanju iskusiti znak su duhovnog glupila prve kategorije.

Ponavljam, svako iskustvo (ma koliko god ono bilo izvan poimanja uma ili naše niže prirode), a koje nema uporišta u ljubavi – bez ikakvog je značaja.
Nepotrebna smetnja.
Svi vi koji slinite nad takovim iskustvima, bavite se stvarima bez ikakvog značaja.

Duhovno ne napredujete – Dapače…

PS. …imate smetnje u prijemu !("Radio Mileva" koja pozira na tronu u gorespomenutom video isječku – također !)

Evo još jednog «clipa» u kojem maestro s plahtom «kompetentno» (u maniri seoskog mudraca) objašnjava što je to um…ili "how the mind workssssss..";

http://www.youtube.com/watch?v=3F_nO...eature=related

Gluplju prezentaciju u životu vidio nisam. (u pozadini se povremeno čuje zaneseno, komično, transično podvriskivanje šiparica koje prisustvuju satu teorijske fizike - obratite pažnju )

A što je taj fejker na kraju rekao i na koji način to pojasnio za anale je…majke mi mile !
sa sadrzajem se 70% slazem. Sa stilom malo manje

Nista nije crno bijelo, no buduci hinduizam nema instituciju poput crkve koja bi kontrolirala ljude (sto je cesto dobro, al ima s druge strane svoje mane) javlja se svega, a oko zapadnjaka ce se svakako posebno koncentrirati fejkeri. U stvari od gomile indijaca sa duzim stazem na zapadu jedino mi se Vivekananda dobro dojmio, jos par mi je OK, al sigurno preko 80% ne bih zenio
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 09:59   #47
Quote:
Yivanmukta kaže: Pogledaj post
shiva veli ;


Nagledao sam se naivnih ljudi koji su zabrazdili i izgubili se na putu zbog takovih lukavaca, pa kad naletim na nešto slično (kad osjetim istu onu atmosferu koja se kuha, a koja je unesrećila mnoge koje sam poznavao) - ostaju mi samo 2 mogućnosti na raspolaganju ; okrenuti glavu ili kazati nešto.
Odlučio sam se za ono drugo.
Možda nekog potakne na razmišljanje.
Ako te dobro razumjem ti želiš ljude upozoriti. Ako si sam preko iskustva došao do toga to je jako dobro. Zašto bi se ucili iz svojih grješaka ako nam može neko reci iz svojih iskustva.
Ali malo mi je samo neobican tvoj pristup. Jer ako iskreno zelis opozoriti ljude, možda nisi odabrao najbolji način da to uradiš. Kad god zelis nekomu nešto sugerirati ili opozoriti to je teško napraviti sa napadom na njegova uvjerenja, ideje i miselne koncepte. Kad god zeliš da covjek promeni mišljenje o nekoj stvari potreban je ''ples'' ne napad. Kad napadaš covjekova uvjerenja on uvjek zauzme obrambeni stav i tako se njegova uvjerenja samo ojacaju.
To o cemu pricas, mogu reci da se i ja slazem u vecini. Tako da ako imas još stvari na koje misliš da bi bilo dobro da nas upozoriš-dobro došao.
shiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 11:35   #48
Thumbs up Idemo dalje!

Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
gejast mi je

http://www.youtube.com/watch?v=Cpc-t-Uwv1I
Edix is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 12:48   #49
Quote:
*010# kaže: Pogledaj post
Čuli ste za ceremonije paljenja svete vatre u Indiji. Obred je zasnovan i datira još iz vremena RgVede. Ne znam mnogo o njemu, čuo sam da se pali u posudi nalik piramidi, da se mora paliti u točno određeno vrijeme, izgovarati posebne mantre i paliti posebne sastojke. Znakovito je da je ta posuda piramida, k tome još od bakra.
Zanimaju me dublji smisao svega toga, što se postiže vatrom gledano na duhovnost iz kuta znanosti. Jasno mi je glede upotrebe zvuka i oblika, ali vatra???
upali makar svijecu u svojoj sobi i bulji 15 min u nju i tocno ces znati cemu sluzi vatra u duhovnosti.
simpa ludjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 23:14   #50
tzv. Aarti
__________________
Our knowledge is a little island in a great ocean of nonknowledge
deadea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 01:26   #51
Quote:
*010# kaže: Pogledaj post
Informativno sam upoznat s obredima, no mene je zanimalo što stoji dublje iza fenomena vatre. Naime, iza mantri stoji vibracija zvuka, u biti samo vibracija kao takva, u yantrama je ta vibracija predstavljena oblikom, stojnim valom u sveopćoj dinamici prostora i vremena.
Što predstavlja vatra?
prociscenje.
overklokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 01:31   #52
Quote:
S.Andrej kaže: Pogledaj post
Evo ja sam ga upoznao i potvrđujem to što je Bjeljki rekao.

Oponaša sai babu.

Širi taj blaženi izraz ljubavi ali izgleda totalno fejk. Predavanja su mu tanka, nema dubinu, jedva izvuče par rečenica i to same fraze.

Osim toga prišao mi je sam, dao mi neki jeftini nakit i pitao me hoću li mu nešto organizirati. Smatram to drskim i manipulativnim.

Par cura šta znam što ga slijede poptuno su poludile. Dijeli im nakit i savjete leluja svojom dugom kosicom i vrućim pogedom a one plaču kad razgovaraju privatno s njim jer im navodno dira srca....

Momak nije loš, ne kažem da je zao, ali je deluzivan i nije to za šta se predstavlja.....
ma pusti pricu da nije zao. samo se dobro kamuflira. izmanipulirati
sa ekipom do te mjere do koje je on i slicni uspijeli nikako nije nesto
dobro. ostaju razorne posljedice.
overklokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 08:35   #53
Quote:
deadea kaže: Pogledaj post
tzv. Aarti
aarati nije bas tocno isto sto i obredno zrtvovanje vatri (gdje vatra uvjetno receno na neki nacin predstavlja "usta bogova", spoj sa nekim drugim svijetom itd), to je nudjenje svjetla bozanstvu ili necemu drugom svetom prilikom odredjenih obreda, jednostavno se vatrom ispred toga sto se stuje kruzi...
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 10:16   #54
Quote:
*010# kaže: Pogledaj post
Zanimaju me dublji smisao svega toga, što se postiže vatrom gledano na duhovnost iz kuta znanosti. Jasno mi je glede upotrebe zvuka i oblika, ali vatra???
Telema!
Bakar je metal koji korespondira sa Venerom - ljubavlju(na nižoj razini).
Sveta Vatra je inače i jedan od naziva za Kundalini.
U Indiji je najrasprotranjenija tehnika samospoznaje Yoga, i ona poučava kako ovladati tom zmijskom silom, Kundalini.
Majstor Hrama je majstor misticizma, Majstor Ljubavi, što znači da je postigao majstorstvo u ovladavanju zmijskom silom; njegova svijest boravi u Binahu (koji se još naziva i Gradom Piramida) i posvećenik je tajne da u tuzi obitava radost. Ovo je prvi razred kolektivne svijesti koja obitava iznad bezdana, ponad kraljevstva razuma i individualnosti.
Oni su izgubili svoje ime i oblik, odbacili sve što su bili i imali; postali jedinice kolektivne svijesti, hrpice prašine, koje čekaju veliku vatru koja će ih sažgati do pepela i prebaciti u sljedeći razred.
Kaže se da sveti čovjek kroz plamen može kročiti neozljeđen, što će reći da je "čist", jer vatra sagorijeva sve "nečistoće" i "grube" elemente.

"...grub kroz vatru mora proći..."

Nadalje, u Svetim Knjigama se spominje posvećenje Svjeta Vatrom, to posvećenje je započelo 1904 godine, i nad njim predsjeda RA - HOOR - KHUIT, Bog Sile i Vatre.

Vatra se nalazi neposredno naprijed i okolo prijestolja Duha.

[CENTER]CIJEV PIŠTOLJA
Moćna i uspravna je ova Volja moja,
ova Vatrena Piramida čiji se vrh gubi u Nebu.
Na njemu sam spalio leš svojih žudnji.
Moćan i uspravan je ovaj FALLOS moje Volje.
Njegovo Sjeme je Ono što sam nosio unutar sebe iz vječnosti;
a ono je izgubljeno u Tijelu naše Dame od Zvijezda.
Ja nisam ja; ja sam samo šuplja cijev koja treba da prenese dolje Vatru sa Neba.
Moćna i čudesna je ova Slabost, ovo Nebo koje me vuče u Njezinu Maternicu,
Ovaj svod koji skriva, koji upija, Mene.
Ovo je noć u kojoj sam izgubljen, Ljubav pomoću koje ja nisam više ja.

SODOM JABUKE
Kupio sam prijatne sitnice, i tako ublažio potrebu za LEJLOM.
Svijetlost je moj novčanik, i moje srce je također luč;
pa ipak znam da će se oblaci navući zbog lažnog izmirivanja duga.
Fatamorgana će iščeznuti, tada će pustinja izazvati veću žeđ no ranije.
O vi koji boravite u Tamnoj Noći Duše, čuvajte se iznad svega svakog glasnika Zore!
O vi koji boravite u Gradu Piramida pod Noći Pana,
zapamtite da vi nećete vidjeti drugu luč osim Te od Velike Vatre, koja će sažgati vaš prah do pepela!

FENIKSOVA MISA
Magičar, golih grudi, stoji pred oltarom na kojem se nalaze njegov bodež, zvono, plamenik, i dva kolačića luči.
U znaku ulazećeg on se pruža na zapad preko oltara i vikne:


Pozdrav Tebi Ra, kojeg barka
nosi u pećine mraka!

On daje znak tišine, i uzima zvono&vatru u svoje ruke:

Istočno od oltara vidi me gdje stojim
sa luči&muzikom u rukama mojim!

[I]Udara 11 puta zvono 333-55555-333 i stavlja vatru u plamenik.

Udaram zvonom, palim plam
tajanstveno ime izgovaram.

ABRAHADABRA

Udara 11 puta u zvono.

Sada molitvu počinjem: Ti Dijete,
Sveto i Nukaljano je Ime Tvoje!
Tvoje Kraljevstvo je došlo: vrši se Volja Tvoja.
Ovdje je Kruh, tu Krv je moja.
Kroz ponoć do Sunca sada me vodi!
Od Zla i od Dobra Ti me oslobodi!
Da od svih 10 jedna kruna Tvoja
Sada i ovdje bude moja.
AMEN.

Stavlja prvi kolačić u vatru plamenika.

Mirisni kolačić spaljujem,
Obožavanje Tvojeg imena objavljujem.

Udara 11 puta u zvono, i bodežom urezuje na svojim grudima pogodan znak.
Pogledaj krvave grudi moje
Na njima rane sakramenta stoje!

Stavlja drugi kolačić na ranu.

Zaustavljam krv; kolačić je upija,
I Visokog Svećenika priziva!

Jede drugi kolačić.

Ovaj kruh jedem,
Ovaj Zavjet dajem dok raspaljujem se molitvom:
"Nema krivice, nema oprosta nakon;
Ovo je Zakon: ČINI ŠTO TI JE VOLJA!"

Udara 11 puta u zvono i uzvikuje:

ABRAHADABRA

Sa tugom ja uđoh,
a radostan sada kročim naprijed pun zahvalnica svih,
da uživam tu na zemlji,
među legijama živih.

On odlazi.

GRANČICA
Feniks ima zvono za sluh, vatru za vid, bodež za dodir; dva kolačića; jedan za okus, jedan za miris.
On stoji pred Oltarom Univerzuma pri Zalazu Sunca, kada zemaljski život vene.
On poziva Univerzum, i kruni ga MAGIČKIM SVIJETLOM da zamjeni Sunce prirodnog svijetla.
On se moli i odaje poštovanje, Ra-Hoor-Khuitu; njemu zatim nudi žrtvu.
Prvi kolačić, spaljeni, objašnjava korist izvučenu iz šeme inkarnacije.
Drugi pomiješan sa krvlju njegovog života i pojeden, ukazuje na svrhu nižeg života da hrani viši život.
On potom uzima Zavjet i postaje slobodan-neuslovljen-Apsolut.
Spaljen u Plamenu svoje Molitve, i ponovo rođen - Feniks!

Agape!

/[CENTER]

Zadnje uređivanje LJUBAWOLJA : 06.10.2008. at 11:41.
LJUBAWOLJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 03:33   #55
Quote:
Rany kaže: Pogledaj post
na koji način?


A za šta se točno ON sam predstavlja?
Evo ti materijala:
http://tellthetruthswamivishwananda....orld/#comments

http://swami-vishwananda.blog.hr/

Znam da je ovo već stara stvar i post, ali nek se nađe za sve one uboge naivce koji se planiraju poklonit pred nečijim tronom nekad u budućnosti
Ćićindra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.