Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2007., 20:02   #41
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
po meni najbolja za sada
kaj mi možeš preporučiti neku dobru teretanu?
thanks
__________________
[Dat census honores." - Bogatstvo donosi čast
candy girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 20:45   #42
meni je vitina za sada najbolja no ima i najvecu cijenu, no imaju popust ak si student.
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 16:30   #43
najbolja teretana u zagrebu?

planiram ove zime malo u teretanu pa me zanima koja je najbolja teretana u zagrebu...
nadam se da će te mi pomoći..
thanks
p.s.ako je ova tema već bila sorry
__________________
[Dat census honores." - Bogatstvo donosi čast
candy girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 18:45   #44
Quote:
candy girl kaže: Pogledaj post
planiram ove zime malo u teretanu pa me zanima koja je najbolja teretana u zagrebu...
nadam se da će te mi pomoći..
thanks
p.s.ako je ova tema već bila sorry
Ne kuzim ovakva pitanja. Nema najbolje teretane. Idu u najblizu koja zadovoljava tvoje potrebe.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 19:46   #45
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ne kuzim ovakva pitanja. Nema najbolje teretane. Idu u najblizu koja zadovoljava tvoje potrebe.
hvala na savjetu
__________________
[Dat census honores." - Bogatstvo donosi čast
candy girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 21:19   #46
Quote:
candy girl kaže: Pogledaj post
planiram ove zime malo u teretanu pa me zanima koja je najbolja teretana u zagrebu...
nadam se da će te mi pomoći..
thanks
p.s.ako je ova tema već bila sorry
najbolja po cemu? izboru sprava, cistoci, odnosu prema klijentima, strucnosti trenera, ljepoti trenera, rulji koja dolazi, cijeni, starosti...?
tepsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 21:27   #47
koji dio grada?
Maxum is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 21:56   #48
evo pitat ću ja za neku solidnu dvoranu u Novom Zagrebu? Kriteriji koje mora zadovoljavat je da neću pokupit neku bolest tamo, da imaju solidan izbor sprava, što ne znači da imaju sve vrste sprava nego barem da imaju sprave za aerobni dio vježbanja, a nakon toga neke sprave za jačanje nogu, ruku i trupa, ništa prezahtjevno, da je cijena što prihvatljivija, po mogućnosti da imaju neki popust za studente (čuo sam da neke teretane daju takve popuste), i neznam koje bi kriterije trebala još zadovoljavati jer nisam posjetio mnogo teretana dosad
__________________
sex bez kondoma i zvijezda iz hong konga
dane18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 00:33   #49
zavisi sta trazis i za koliku cijenu?
bonifacio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 13:11   #50
meni je vita super i sve cisto i uredno.idem svaki dan i nebi mjenjo ni za nijednu drugu teretanu a uz to imaju i bazen i saunu sta ces bolje.dodi i probaj jedan mjesec pa se uvjeri.a za cure je dobro jer je puno muskih i lijepih decki
bonifacio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 23:25   #51
moram reći da je teretana fantastična! sve je tako uredno, do navečer nema gužve,treneri su uvijek na raspolaganju-MA SAVRŠENSTVO!
p.s.nije fancy kao što se na prvi pogled čini,stvarno je ok.
LinaM. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 19:57   #52
Pozdrav svima. Jos u ranim 90-im poceo sam ici na fitness/bodybuilding u jednu teretanu u Samoboru, da bih kasnije nastavio vjezbati u nekoliko zagrebackih.

Problem koji se pojavio je prevelika masovnost posjetitelja i reduciranje u klasicnim spravama, dakle pocelo se sve vise ugradjivati fitness masina.

Moze li mi netko preporuciti neke teretane gdje ima vise klasicnih sprava i gdje recimo nema guzve, osobito u vremenu tijekom dana.

Ovako je nemoguce kontinuirano vjezbati, pa bi bio zahvalan na sugestiji
Amman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 22:58   #53
evo ja imam pitanje...

teretan na području rudeš/vrbani/jarun/voltino
cijena poželjno što manja
nightman29292 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 17:06   #54
Quote:
bonifacio kaže: Pogledaj post
zavisi sta trazis i za koliku cijenu?
cijena nije bitna
već higijena i opremljenost teretane
__________________
[Dat census honores." - Bogatstvo donosi čast
candy girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 17:25   #55
Quote:
dane18 kaže: Pogledaj post
evo pitat ću ja za neku solidnu dvoranu u Novom Zagrebu? Kriteriji koje mora zadovoljavat je da neću pokupit neku bolest tamo, da imaju solidan izbor sprava, što ne znači da imaju sve vrste sprava nego barem da imaju sprave za aerobni dio vježbanja, a nakon toga neke sprave za jačanje nogu, ruku i trupa, ništa prezahtjevno, da je cijena što prihvatljivija, po mogućnosti da imaju neki popust za studente (čuo sam da neke teretane daju takve popuste), i neznam koje bi kriterije trebala još zadovoljavati jer nisam posjetio mnogo teretana dosad
Dream Gym u Sopotu www.dreamgym.hr
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 17:14   #56
najbolja teretana u zagrebu-- ona koja ti je najblize
aria_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 13:54   #57
Bok.
Ja isto tražim teretanu, ali na području Velike Gorice. Zna li netko koju? Postoji jedna u Kolodvorskoj ulici za koju znam.
DJigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 18:48   #58
Vadim ovu temu iz zaborava.

Planiram se upisati u amiku (jos nisam odlucila dal masiceva ili u dubravu-puno ovisi o parkingu, ali i vasim preporukama).

Mislim ici na fit pilate. Imate li preporuke za instruktorice ana.m i vanju?

Kakve su vam dvorane za vježbanje u mašićevoj/dubravi?
Koliko su opremljene?
Atmosfera? drugi detalji?
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 16:27   #59
Ej, ja sam ti isla u Masicevu dosta dugo na razne programe kod nekoliko instruktora i bila sam jako zadovoljna... Onda sam napravila pauzu od pola godine a "Amika" je otvorena u Dubravi sto mi je puno blize i sad sam tamo. Puno instruktorica radi i na jednoj i na drugoj lokaciji.

Sto se parkinga tice bolje ti je u Dubravi jer ima veliki parking na kojem uvijek ima mjesta i ne placa se! Mislim da se u Masicevoj sada naplacuje a, iskreno, tamo je uvijek malo guzva za parkiranje.

U Masicevoj tesko dobijes mjesto, uglavnom preko liste cekanja. U Dubravi mi je super jer platis clanarinu i ides neograniceni broj puta kad god hoces. Ja ti nisam bas neki pilates tip ali poznajuci Amiku (seficu), nema sanse da treninge vodi neki poluinstruktor (kao na mnogim mjestima u gradu) tako da neces fulati niti kod Ane niti kod Vanje. A kako možeš šarati, probaj kod obje!

Dvorane: u Masicevoj su ti dvije male dvorane i to je super mjesto za one koji vole intimniju atmosferu. U Dubravi ti je ogromna dvorana, jako visoka tako da ima zraka. I garderobe su full velike.

Meni je atmosfera super na jednom i drugom mjestu. Vidi se da to vodi cura koja se kuzi u to sto radi....

Ja se raspisala ali fakat sam zadovoljna... Ako sam sta zaboravila, pitaj!

Bokich!
vyktorya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 17:16   #60
Bas ti hvala na iscrpnom odgovoru! To sam i trazila.
Odlucila sam ici u Dubravu; parking i velika dvorana su kljucne rijeci bile

ne volim da je natrpano ljudima, da nema zraka.

Jos mi samo reci: kako stoje s opremom? konkretno mislim na pilates lopte? Posto planiram na fit pilates i htjela bi raditi i na loptama.
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.