Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Pogledaj rezultate ankete: Da li biste vodili svoju bebu na "plivanje"(vjezbe u vodi) :
da, zato jer smatram da je to dobro za razvoj 115 87.79%
da, zato jer smatram da je to u modi 0 0%
nisam nikada cuo/cula za vjezbe u vodi za tako male bebe 6 4.58%
ne (objasnjenje bi bilo dobrodoslo) 10 7.63%
Glasovatelji: 131. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2007., 15:17   #61
imaš temu naši mali plivači gdje je sve objašnjeno
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 20:03   #62
Cool

Quote:
ankka256 kaže: Pogledaj post
Oprostite ako je bila tema! Gledala sam na TV nešto o bebema plivačima na Mladosti i Utrinama. Ima li netko kakva iskustva o tome? Mi imamo 5 mjeseci i rado bi krenuli u bebe ribe! Zanima me cijena, kada se održava, preporuke + kritike i dali mogu sudjelovati oba roditelja? Hvala!
Bok! To ti je super stvar za klince,min.granica ti je 6.mj.Preporuka je da oba roditelja sudjeluju. Ja sam trener plivanja za djecu sa posebnim potrebama pa se malo kužim i u zdravu djecu.
majaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 20:16   #63
dobna granica je 4 mjeseca ...naša grupa je od 4-9 mjeseci
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 23:48   #64
utrinski bazen. bebe ribe. genijalna stvar. do svakog 25-og u mjesecu moras potvrditi za slijedeci mjesec, ako je vasa ribica vec unutra. ako ste novi, morate do 25-og najkasnije provjeriti da li ima jos slobodnih mjesta. 300 kn, dva puta tjedno, uto, cet od 18:00-18:45.
bio sam skeptican, a i bojao sam se kaj ak se popiski u bazen. ovo ljeto smo ju poceli odvikavati od pelena. i nakon skoro pol godine, vrlo joj se rijetko dogodi da se upiski. preko dana sama trazi tutu.
uglavnom, prije bazena- na tutu. i samo se jednom popiskila.

inace, bazen je zakon. u bazenu gomila plasticnih igracaka, plovila, koluta, tobogana... skakanje, ronjenje, bacakanje... za preporucit 100%! mama jos nijednom nije isla, ne dam joj. uzivam!
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 02:02   #65
Quote:
majaks kaže: Pogledaj post
Bok! To ti je super stvar za klince,min.granica ti je 6.mj.Preporuka je da oba roditelja sudjeluju. Ja sam trener plivanja za djecu sa posebnim potrebama pa se malo kužim i u zdravu djecu.
majaks, daj nam malo vse insajderskih informacija!

na sto treba pripaziti?
sto preporucujes?
koji bazen?
ili je svejedno?
cemu pogoduje?
sto je apsolutno nepozeljno?

sve nas zanima!
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 11:27   #66
Da li je tko bio na bebama plivachima u EducAreni (Nova ves, Kaptol centar)...i da li zna info o cijenama?

http://mamaibeba.net/global/news_details.asp?I=406

Mrakach im je bazen
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 12:25   #67
super je sve al jako puno nofčeka treba za to....

neznam točnu cifru...spominjalo se nešto od 1500 kn al neznam što to uključuje
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 12:32   #68
uhhhhhhh.....ako je svaki dan onda je ok
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 13:04   #69
tko zna mogu li najmanji bebaci (cekamo da budemo stari 4 mjeseca) imati neke termine subotom i nedeljom????

puno puno hvala za odgovor...
__________________
...postala sam članica udruge "Kokoš"...
realna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 13:48   #70
Mi smo s nasim bumbom u bazenu od njegova 4 mj.
Vjezbamo prema uputama tete-plivalice iz Njemacke.
U Zgbu kombiniramo bazene. Preko ljeta smo bili svaki dan na Salati, a sada preko zime uglavnom idemo na Utrine.
Educarena ima izvrstan program u Kaptol centru (prekrasan je prostor www.educarena.com), no puni su.
Meni su ponudili slobodan termin , no moram pronaci jos 4 roditelja s bebama do 15 mj. koji bi mogli dolaziti u Kaptol centar petkom od 13-14 ili 14-15h.
Ako ima zaintersiranih javite mi!
Cjena je 300kn/4x.
__________________
Snake's Kiss to all.
Snake's Kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 00:47   #71
Quote:
realna kaže: Pogledaj post
tko zna mogu li najmanji bebaci (cekamo da budemo stari 4 mjeseca) imati neke termine subotom i nedeljom????

puno puno hvala za odgovor...
svi su termini sad subota ili nedjelja..od 4-9 mj su subotom od 14-15 a 10-18 mj od 15-16 sati...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 09:09   #72
A predivno....sve i da ima mjesta mi nemremo subotom

A u EducAreni moramo chekati 10mjeseci
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 09:25   #73
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
svi su termini sad subota ili nedjelja..od 4-9 mj su subotom od 14-15 a 10-18 mj od 15-16 sati...
ajde malo opsirnije o tome ako znas...

ovo 4-9...gdje??? koliko novcica???...
__________________
...postala sam članica udruge "Kokoš"...
realna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 11:01   #74
Quote:
realna kaže: Pogledaj post
ajde malo opsirnije o tome ako znas...

ovo 4-9...gdje??? koliko novcica???...
evo mi smo u toj grupi od 4-9 mjeseci......znači....na preporuku curki sa foruma hvatali smo slobodno mjesto jer je jako velika potražnja za tim plivanjem....plivački klub "Natator" vodi tečaj vježbi u vodi za kikiće....Ana Sršen je teta instruktorica....
mi bili u subotu prvi put....bili za početak 20 minuta u vodi....kikiće se stavi u šlauf i u bazenu je sa jednim roditeljem....rade se vježbice npr. povlačenje koluta lijevo-desno, zatim gore-dolje, pa se kikiće polijeva, pa prolaze ispod duge i sl. stvari.....kasnije ih se izvadi iz koluta i uz roditelja kruži po vodi, a pred kraj ih se stavi na plutajuću strunjaču i na njoj sjede, leže...kako tko.
Tečaj traje 10 subota i košta 600 kn......mislim da su slijedeći upisi u 4. mjesecu.....odžavaju se na zimskom kupalištu Mladost....
info www.natator.hr
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:09   #75
mi smo se prijavili za travanj jer bi mali propustio najmanje 2 dolaska.

al radujemo se ko prasci
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 16:23   #76
Ja sam se evo javila Snake`s kiss za plivanje u EducAreni!

Jer nam ne pashe termin subotom nikako....a i "Bebe ribe" su popunjene

Jel ima netko da bi nam se pridruzio.....kako bi mogli krenut na plivuckanje???
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 16:11   #77
plivanje za bebe 4-8mjeseci

bili smo sigurni da cemo upisati nasu bebu na plivanje sve dok nismo uistinu upali u grupu...
sad se dvoumimo?
pocela su klasicna pitanja neiskusnih roditelja - sto ako mu voda ude u usi, kako ce djelovati na njega ta promjena temperature iz bazena pa na hladnocu (naravno da cemo ga osusiti i obuci), da li je to nezgodno zbog dohrane i obroka da idemo na plivanje u 14sati?


inace radi se o NATATORu
nasa beba ima 5mjeseci

ima netko iskustva?
Dancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 16:42   #78
Quote:
Dancica kaže: Pogledaj post
bili smo sigurni da cemo upisati nasu bebu na plivanje sve dok nismo uistinu upali u grupu...
sad se dvoumimo?
pocela su klasicna pitanja neiskusnih roditelja - sto ako mu voda ude u usi, kako ce djelovati na njega ta promjena temperature iz bazena pa na hladnocu (naravno da cemo ga osusiti i obuci), da li je to nezgodno zbog dohrane i obroka da idemo na plivanje u 14sati?


inace radi se o NATATORu
nasa beba ima 5mjeseci

ima netko iskustva?
Ja nemam iskustva, ali vjerujem da je sve to provjereno i prilagođeno bebama i djeci. Ako im voda uđe u uši - pa može im ući i kad se kupaju kući u kadici. Kako ce djelovati na njega ta promjena temperature iz bazena pa na hladnocu - pa naravno da ćete ga osusiti i obuci - vi ste njegov roditelj i zbate najbolje sto vašem djetetu treba. A vezano uz dohranu - pa uvijek se može početi sa izmjenom termina hranjenja (nekoliko dana prije škole plivanja).

Mislim da bi trebali krenuti sa vašim mališanom na plivanje, jer ja sigurno bi

BTW - da li netko zna ima li u Splitu takva škola plivanja za bebe?
__________________
Ako želite da dijete posluša vaš savjet, najprije doznajte što zapravo želi, a onda mu savjetujte da to i učini - by Harry S. Truman
Pia B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 16:43   #79
Zna li netko postoji li nešto slično u Rijeci?

Ja bi sa svojom mlenom obavezno išla!
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 16:51   #80
evo ja se sad vratila iz Splita, dolje nitko nije cuo za to i jos su me svi cuno gledali kao zasto cemo tako malu bebu vodit na plivanje?!
a kad smo svima rekli da ga nismo kupali u moru onda su nas cudno gledali da zasto ga nismo kupali?!

mislim da Splitu fali bazena, zatvorenih... nazalost uz osoblje mislim da je to glavni problem.... u ZG su mislim samo 2 grupe i to po 10 ili 11 djece, tako da ni ovdje nema bas toga, zato mi i je zao propustiti mjesto kad smo upali
Dancica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.