Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2014., 20:24   #221
Ja ovu dm svakodnevno nosim vec 2 godine, po parku i svuda... Prala u masini par puta i kao nova, doslovno!


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 22:44   #222
Quote:
bammi kaže: Pogledaj post
Eto vidis....a ja sam naletila ovih mjeseci puno puta na sivu, ali ubi me sad ako opet vidim u Zg javim ti...
Super, bit cu zahvalna danas sam dva dm-a obisla (supernova i avenue) i u oba su imali dvije boje- tamno smedju i neku boju koja je izmedju sive i smedje. Sutra stavim sliku pa da mi kazete je li to zapravo ta "siva" mozda sam malo daltonist nadam se da nije to njihova siva jer mi se onda nece pasati uz kolica (maclaren champagne boje koja ima sive rucke i sive detalje) pa bi mi bas trebala siva torba, ova je bas vise srednje smedja...
ariella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 17:42   #223
Ja sam i dalje u potrazi za torbom koja bi mi se najvise pasala uz maclaren champagne kolica i najveci izbor torba na jednom mjestu sam nasla u kiki na jankomiru, cijene su od 200-500tinjak kn. Kako mi je tesko napamet pogoditi boju, a oni nemaju niti hedna maclaren kolica u champagne boji u svojoj ponudi, mislim da cu uzeti svoja, gurati prazna kolica s trbuhom do zuba (neka misle da sam ludjak ) i napokon odabrati koja mi se najbolje pasu. Javim ulov!
ariella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 14:46   #224
Ja sam tvoj problem rijesila sa crnom dm torbom! I bok. To ide na sve


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 20:55   #225
Meni je crna torba bila na mojim tim svijetlim kolicima kao saka u oko, pa sam trazila alternativu, inace mi je ta dm torba odlicna, da je bar veci izbor boja. Uglavnom u kiki sam nasla sljedecu torbu i boja je jako slicna boji kolica, nije identicna, ali nemoguce je naci identicnu nijansu- evo keljim sliku, mozda nekome pomogne:

http://i1285.photobucket.com/albums/...ps583897c1.jpg

Dakle torba kupljena u kiki, oko 240 kn redovna cijena, trenutno je neki popust pa me ispala 180 kn, te sam tamo naisla na najvicu ponudu torbi i boja, sigurno ima 10ak modela i od svake po par boja

Zadnje uređivanje ariella : 20.07.2014. at 21:02.
ariella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 12:43   #226
kolica cu dobiti, ali se torba koja je bila uz njih raspala.
sad me zanima, jer mogu recimo stvari nositi u ruksaku ili su te torbe bas jako prakticne, pa bolje da je kupim?

jer ono sto sam gledala na netu, 800kn, kao od sale za obicnu torbu. citam sad tu da ima jeftinijih, ali ja sam na mirovanju pa ne mogu obilaziti ducane, vidim samo ono sta je na netu ponudeno.

kakve se te torbe iz dm-a?
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 13:51   #227
Otkad sam trudna, samo snimam kolica i sve vezano uz trudnice/bebe. Skužila sam da puno mama uopće nema (ne fura na kolicima) te torbe. Frendica ima mali ruksak i on joj je dolje u onoj košari.
Budući da sam kolica dobila, torbu sam kupila (450 kn - po meni previše, ali računam da ću imati za brata-sestru-drugo dijete).
Po meni uvijek stigneš kupiti torbu ukoliko shvatiš da ti druge opcije nisu praktične
zupershiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 14:53   #228
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
kolica cu dobiti, ali se torba koja je bila uz njih raspala.
sad me zanima, jer mogu recimo stvari nositi u ruksaku ili su te torbe bas jako prakticne, pa bolje da je kupim?

jer ono sto sam gledala na netu, 800kn, kao od sale za obicnu torbu. citam sad tu da ima jeftinijih, ali ja sam na mirovanju pa ne mogu obilaziti ducane, vidim samo ono sta je na netu ponudeno.

kakve se te torbe iz dm-a?
Torbe iz dm-a su ti zakon.. Lijepe, praktične, sa milijardu pretinaca i uz to jeftine. Još ako iskombiniras one popuste- torbu mozes dobiti vec za 60-70 kn.
Meni moja traje vec 4 godine. Nakon furanja stvari za malu- prenamijenila sam ju u torbu za posao/fax i u nju mi stane gomila knjiga i vječito je teska al jos se nije raspala.
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 15:51   #229
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
Torbe iz dm-a su ti zakon.. Lijepe, praktične, sa milijardu pretinaca i uz to jeftine. Još ako iskombiniras one popuste- torbu mozes dobiti vec za 60-70 kn.
Meni moja traje vec 4 godine. Nakon furanja stvari za malu- prenamijenila sam ju u torbu za posao/fax i u nju mi stane gomila knjiga i vječito je teska al jos se nije raspala.
nemam nazalost u dm-u nikakve popuste jer rijetko kupujem kod njih jer su mi dosta skupi.
htjela sam si napraviti onu neku knjizicu sa popustima za trudnice ali niti to ne mogu jer moram doci bas osobno tamo, mos misliti na mirovanju pa da hodam po dm-u.
jos mi se cijena te torbe cini odlicna, i cujem da dugo traje i pere se u ves masini.

jer znas mozda u kojim bojama ih ima?
kolica su mi neka sarena, tamnoljubicata boja prevladava.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:01   #230
Sta zbilja ne daju tm-u da te prijavi na babybonus? Daj provjeri na netu ili ih zovi/mejlaj i provjeri

Inace dm torbe imas u crnoj, tamno plavoj, smedjoj, nekakvoj sivoj....mozda ima jos Prije je bila i ljubicasta, ali je ja nigdje nisam nasla ove godine..
__________________
sreća najveća:)http://lb1f.lilypie.com/4Z7dp1.png
bammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:42   #231
Quote:
bammi kaže: Pogledaj post
Sta zbilja ne daju tm-u da te prijavi na babybonus? Daj provjeri na netu ili ih zovi/mejlaj i provjeri

Inace dm torbe imas u crnoj, tamno plavoj, smedjoj, nekakvoj sivoj....mozda ima jos Prije je bila i ljubicasta, ali je ja nigdje nisam nasla ove godine..
pitala sam tu cure na forumu i odgovorile su mi da naravno da moram doci osobno.
pa sam onda odustala
u muller sam pisala pred mjesec dana mail, nitko nista ne odgovara, ista stvar valjda

kad budem sposobna budem isla u dm pogledati te torbe, valjda bude mi koja boja ok.
hvala ti na info
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 22:16   #232
Dm torba je 169 kn i sa 25% na jedan i 15% na ukupnu kupovinu ispadne 107. Nikako ne moze biti 60-70 kn?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 10:40   #233
Quote:
bammi kaže: Pogledaj post
Inace dm torbe imas u crnoj, tamno plavoj, smedjoj, nekakvoj sivoj....mozda ima jos Prije je bila i ljubicasta, ali je ja nigdje nisam nasla ove godine..
Preksinoć sam vidjela jednu ljubičastu u City centru Jankomir.
__________________
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...
Linea Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 11:07   #234
Quote:
Linea Exclusive kaže: Pogledaj post
Preksinoć sam vidjela jednu ljubičastu u City centru Jankomir.
koje nijanse je ta ljubicasta? bas ljubicasta ili vise lavanda ili vise vuce na fuksiju?
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 11:20   #235
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
koje nijanse je ta ljubicasta? bas ljubicasta ili vise lavanda ili vise vuce na fuksiju?
Tamno ljubičasta, koliko sam vidjela kroz omot.
__________________
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...
Linea Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 11:59   #236
Quote:
Linea Exclusive kaže: Pogledaj post
Tamno ljubičasta, koliko sam vidjela kroz omot.
super, bas mi takva pase. ili mozda tamno plva ako ne naidem na tu ljubicastu
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:20   #237
Quote:
Linea Exclusive kaže: Pogledaj post
Preksinoć sam vidjela jednu ljubičastu u City centru Jankomir.


Neeeeeeeee!!!! Ja sam 7mj trazila po Ri i Zg i u koji god grad sam dosla! I to ne samo ja..angazirala sam ljude!

Ljubicasta je tamna, lijepa...tamnija od milke, ali ona "toplija" kao fuksija, ali tamna Opisujem boje kao da sam musko..ali nadam se da sam bar malo docarala
__________________
sreća najveća:)http://lb1f.lilypie.com/4Z7dp1.png
bammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:24   #238
Quote:
bammi kaže: Pogledaj post
Neeeeeeeee!!!! Ja sam 7mj trazila po Ri i Zg i u koji god grad sam dosla! I to ne samo ja..angazirala sam ljude!

Ljubicasta je tamna, lijepa...tamnija od milke, ali ona "toplija" kao fuksija, ali tamna Opisujem boje kao da sam musko..ali nadam se da sam bar malo docarala
ma za tu cijenu nece mi kruna s glave pasti ako bude druge nijanse. ali ono, bas da ne bude saka u oko....
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:47   #239
Quote:
bammi kaže: Pogledaj post
Neeeeeeeee!!!! Ja sam 7mj trazila po Ri i Zg i u koji god grad sam dosla! I to ne samo ja..angazirala sam ljude!
Hoćeš da ti uzmem ako je opet vidim?
Još nismo odlučili hoćemo li uzeti kolica 3u1 ili 2u1; ako bude 2u1, sigurno uzimam DM-ovu (tamnoplavu ili crnu).
__________________
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...
Linea Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 13:19   #240
Quote:
Linea Exclusive kaže: Pogledaj post
Hoćeš da ti uzmem ako je opet vidim?


Još nismo odlučili hoćemo li uzeti kolica 3u1 ili 2u1; ako bude 2u1, sigurno uzimam DM-ovu (tamnoplavu ili crnu).

Hvaaala ali vec sam uzela crnu, koja mi ionako vise pase uz kolica, ljubicastu sam htjela samo kao zenskasti detalj
__________________
sreća najveća:)http://lb1f.lilypie.com/4Z7dp1.png
bammi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:10.